Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint, Buskerud

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint, Buskerud
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: tirsdag 1 mai 2018

D 11-12

1 530 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte EgerKongsberg OL15.009.48
2Elise RenardKongsberg OL17.11+2.1111.13
3Adele TeigenKongsberg OL19.18+4.1812.36
4Johanne StorhaugKonnerud IL20.02+5.0213.05
5Hanna SpangbergKonnerud IL21.08+6.0813.48
6Ingrid LestebergKongsberg OL21.35+6.3514.06
7Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL21.50+6.5014.16
8Tuva BredholtKongsberg OL23.24+8.2415.17
9Stine AsperheimKongsberg OL53.53+38.5335.13
10Juliane Ristvedt NæssKongsberg OL54.00+39.0035.17
11Malin HostvedtKongsberg OL54.11+39.1135.24

D 13-14

2 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Akiko JohnsenSturla, IF21.5510.54
2Marie KvarmeSturla, IF23.42+1.4711.47
3Ingvild GustafssonKongsberg OL24.32+2.3712.12
4Ylva KlausenSturla, IF28.54+6.5914.22
5Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL30.06+8.1114.58
6Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL30.39+8.4415.14
7Amanda AxelsonEiker OL33.22+11.2716.36

D 15-16

2 250 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL18.538.23
2Åsne HaavengenKongsberg OL19.47+0.548.47
3Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL20.48+1.559.14
4Romane LesquerFRA20.49+1.569.15
5Ana PachecoPOR22.02+3.099.47
6Hedda SpangbergKonnerud IL22.18+3.259.54
7Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL22.50+3.5710.08
8Yona JACQUEMINFRA23.00+4.0710.13
9Nora Småge HilsenKonnerud IL23.39+4.4610.30
10Mari ØverbyKongsberg OL23.46+4.5310.33
11Konstanse MoholthKongsberg OL24.08+5.1510.43
12Oda Isnes TyseEiker OL24.22+5.2910.49
13Alvilde Lysaker SandenEiker OL24.47+5.5411.00
14Iselin SørensenSturla, IF26.25+7.3211.44
15Ine InstanesSturla, IF26.58+8.0511.59
16Johanna Sofie LongfjeldModum OL27.05+8.1212.02
17Karoline TorøKongsberg OL27.15+8.2212.06
18Malene InstanesSturla, IF27.59+9.0612.26
19Inês AugustoPOR28.28+9.3512.39
20Ana SilvaPOR31.00+12.0713.46
21Tiril KihleKonnerud IL35.24+16.3115.44
Tiril HolenKonnerud ILikke startet

D 17-

2 570 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL22.098.37
2Maren NorderudIL Tyrving22.27+0.188.44
3Cecile CalandryFRA22.53+0.448.54
4Celine RenardKongsberg OL23.14+1.059.02
5Ane DyrkornEiker OL23.15+1.069.02
6Mari Landro SvingheimKonnerud IL23.27+1.189.07
7Tuva Aas StræteRingerike OL23.56+1.479.18
8Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL24.16+2.079.26
9Thea DyrkornEiker OL24.24+2.159.29
10Marine DudoignonFRA24.33+2.249.33
11Ida HopeRingerike OL24.43+2.349.37
12Andrea RanvikKonnerud IL24.50+2.419.39
13Thea Sildnes BaklidKonnerud IL24.54+2.459.41
14Lilou PAULYFRA25.41+3.329.59
15Helena Alves LimaPOR26.19+4.1010.14
16Tale StrandKongsberg OL26.20+4.1110.14
17Marte Karine LarsenKongsberg OL27.56+5.4710.52
18Anita HillerenEiker OL28.13+6.0410.58
19Thea LandKonnerud IL28.16+6.0710.59
20Ingvild LangeggenKongsberg OL28.21+6.1211.01
21Amandine CAVARROCFRA28.29+6.2011.04
22Andrea VaneboKongsberg OL28.30+6.2111.05
23Sanna FinstadKongsberg OL28.38+6.2911.08
24Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL29.02+6.5311.17
25Bárbara PereiraPOR29.08+6.5911.20
26Christine HoenEiker OL29.32+7.2311.29
27Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL29.49+7.4011.36
28Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL30.10+8.0111.44
29Solveig LetmolieEiker OL30.14+8.0511.45
30Aurora MoholthKongsberg OL30.15+8.0611.46
31Silje CarlsenSturla, IF30.27+8.1811.50
32Anne Marthe PeveriEiker OL30.42+8.3311.56
33Ingeborg KvarmeSturla, IF31.15+9.0612.09
34Katherine EstepKonnerud IL32.16+10.0712.33
35Martine JægtvikKonnerud IL33.18+11.0912.57
36Kathinka RogstadKongsberg OL33.31+11.2213.02
37Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL35.01+12.5213.37
Anniken RanvikKonnerud ILdiskvalifisert
Juliette MilhaudFRAdiskvalifisert
Fride SørensenSturla, IFdiskvalifisert
Inês JoséPORbrutt
Zoé VILLARFRAbrutt
Silje MorlandstøEiker OLikke startet
Tomine Lysaker SandenEiker OLikke startet

D 40-

2 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Monica BerglundRingerike OL27.5310.50
2Veronique HeritierFRA28.01+0.0810.54
3Tanja InstanesSturla, IF32.26+4.3312.37
4Paula Serra CamposPOR32.41+4.4812.43
5Trude HansenBerger og Svelvik OL34.30+6.3713.25
6Mette SpangbergKonnerud IL35.01+7.0813.37
7Nathalie FloresPOR38.30+10.3714.58
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OLikke startet
Anne Guro NøklebyRingerike OLikke startet
Charlotte SkourupSturla, IFikke startet

D 50-

2 010 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torun DyrkornEiker OL22.0510.59
2Kjersti StræteRingerike OL23.12+1.0711.32
3Anne Kristine NorderudIL Tyrving23.35+1.3011.43
4Isa HeggedalKonnerud IL23.43+1.3811.47
5Tove HeimdalKonnerud IL24.18+2.1312.05
6Helga HaverstadLierbygda OL25.06+3.0112.29
7Kristin Sæthre SørensenSturla, IF26.24+4.1913.08
8Heidi MyklemyrEiker OL27.09+5.0413.30
9Merete UndelandSturla, IF28.46+6.4114.18
10Inger-Helene CarlsenSturla, IF41.35+19.3020.41
Eli Tufte HanssenEiker OLdiskvalifisert
Toini SkyttersæterKonnerud ILikke startet
Annemarie RanvikKonnerud ILikke startet

D 60-

1 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda VerdeSturla, IF18.2912.04
2Aud KjemperudEiker OL28.49+10.2018.50

H 11-12

1 530 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12.328.11
2Jarand GustafssonKongsberg OL12.53+0.218.25
3Rasmus EngehultNotodden OL14.55+2.239.44
4August Hellerud SireKonnerud IL15.21+2.4910.01
5Simen TorebraatenKonnerud IL16.07+3.3510.32
6Jon StrandKongsberg OL17.28+4.5611.24
7Jan Olav BerganKongsberg OL17.45+5.1311.36
8Arne BisethKongsberg OL18.04+5.3211.48
9Fredrik Fet AndersenKonnerud IL18.30+5.5812.05
10Håkon ØverbyKongsberg OL19.57+7.2513.02
Mats JohnsenSturla, IFdiskvalifisert
Martin TorøKongsberg OLikke startet

H 13-14

2 250 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL20.549.17
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL22.02+1.089.47
3Arne BerganKongsberg OL22.51+1.5710.09
4Endre SandKongsberg OL23.17+2.2310.20
5Rasmus BerglundRingerike OL24.07+3.1310.43
6Gabriel Almeida VilaçaPOR24.35+3.4110.55
7Halvor LøkenKongsberg OL25.10+4.1611.11
8Nuno Machado Peixoto de AlmeidaPOR25.31+4.3711.20
9Fábio Daniel Duarte MonteiroPOR25.39+4.4511.24
10Oskar BaklidKonnerud IL28.23+7.2912.36
11Borgar SkjelbredKongsberg OL29.10+8.1612.57
12Mathias AxelsonEiker OL37.11+16.1716.31
13Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF39.41+18.4717.38
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IFdiskvalifisert
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet

H 15-16

2 570 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle DrageKongsberg OL22.368.47
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL23.19+0.439.04
3Lukas KlausenSturla, IF23.38+1.029.11
4Johan EgerKongsberg OL23.40+1.049.12
5Sigurd SmemoSturla, IF24.19+1.439.27
6Mikkel BerglundRingerike OL24.24+1.489.29
7David GERYFRA24.33+1.579.33
8Paolo FlechetFRA25.32+2.569.56
9Vegard Holm JohannesenKongsberg OL25.37+3.019.58
10Swann VigierFRA26.06+3.3010.09
11Sander Solheim OttesenSturla, IF26.43+4.0710.23
Olav Kristian LundKongsberg OLdiskvalifisert
Stein Aas StræteRingerike OLdiskvalifisert
Rolf Trygve HaugKongsberg OLdiskvalifisert
André Serra CamposPORbrutt
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet

H 17-

2 900 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalNTNUI19.366.45
2Elias GuillhemFRA20.28+0.527.03
3Quentin AndrieuxFRA20.44+1.087.08
4Simen Spets StorhovFreidig21.11+1.357.18
5Antoine BecaertFRA21.24+1.487.22
6Sander ArntzenAsker Skiklubb21.28+1.527.24
7Sabin CoupatFRA21.40+2.047.28
8Mathis GennaroFRA22.17+2.417.41
9José Pedro Dias Nascimento FernandesPOR22.39+3.037.48
10Aslak HeimdalKonnerud IL22.54+3.187.53
11Victor GONETFRA22.59+3.237.55
11Tomás Alves LimaPOR22.59+3.237.55
13Vegard KittelsenFreidig23.25+3.498.04
14Joar GjerdahlKonnerud IL23.45+4.098.11
15Håkon LundKongsberg OL24.14+4.388.21
16Tord StrandKongsberg OL25.04+5.288.38
17Johan Kristian UndelandSturla, IF25.37+6.018.50
18Anders Martin JørstadKongsberg OL25.42+6.068.51
19Antoine FaureFRA27.07+7.319.21
20Sami LASFARFRA27.08+7.329.21
21Jens Kristian DyrelundKongsberg OL27.34+7.589.30
22Mathis ReboulFRA27.45+8.099.34
23Diogo OliveiraPOR30.09+10.3310.23
24Luís Henrique Ferreira AmorimPOR31.01+11.2510.41
25Carlos Manuel RochaPOR32.39+13.0311.15
26Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL34.25+14.4911.52
Magnus Barth GustavsenRingerike OLdiskvalifisert
Julien VuittonFRAdiskvalifisert
Jørgen BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
Egil FrydenlundSturla, IFikke startet

H 40-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1André JægtvikKonnerud IL27.069.20
2Stig MellingRingerike OL28.18+1.129.45
3Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL28.27+1.219.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Lars BerglundRingerike OL29.45+2.3910.15
5Jørn-Are LongfjeldModum OL30.25+3.1910.29
6Kjell Petter SmågeKonnerud IL30.41+3.3510.34
7Stig InstanesSturla, IF34.26+7.2011.52
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OLbrutt
David LøverModum OLikke startet

H 50-

2 250 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar TeigenKongsberg OL18.548.24
2Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL20.01+1.078.53
3Lars BaklidKonnerud IL20.44+1.509.12
4Rune EngehultNotodden OL21.25+2.319.31
5Snorre FrydenlundSturla, IF21.38+2.449.36
6Bjørn JohannesenKongsberg OL21.45+2.519.40
7Peter CarlsenSturla, IF22.43+3.4910.05
8Geir Holm GundersenSturla, IF22.55+4.0110.11
9Bjørn BaklidKonnerud IL23.27+4.3310.25
10Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL25.19+6.2511.15
11Rune SørensenSturla, IF25.23+6.2911.16
12Erik HøivoldKongsberg OL25.37+6.4311.23
13Torgeir BrandalKongsberg OL25.45+6.5111.26
14Knut AasRingerike OL26.01+7.0711.33
15Thor NorderudIL Tyrving29.19+10.2513.01

H 70-

1 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thorolf TrolsrudBotne SK18.1611.56
2Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL20.02+1.4613.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor