Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: torsdag 12 april 2018

Rekrutt

1 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingard AArvik HansenSturla, IF31.4916.44
0Karoline HilsenSturla, IF22.18+-9.3111.44
0Danie Nicolai HommeSturla, IF33.32+1.4317.38
0Rebecca Grace HommeSturla, IF31.10+-0.3916.24
0Solveig HübschleSturla, IF22.18+-9.3111.44
0Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL20.23+-11.2610.43
0Julie Økern HågårdKonnerud IL35.15+3.2618.33
0Kristian KaiserSturla, IF29.14+-2.3515.23
0Aksel KlausenSturla, IF23.08+-8.4112.10
0Oskar KnutheimSturla, IF31.48+-0.0116.44
0Sivert KnutheimSturla, IF31.52+0.0316.46
0Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL17.34+-14.159.14
0Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL16.12+-15.378.31
0Andreas MelheimSturla, IF19.38+-12.1110.20
0Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL18.47+-13.029.53
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL24.45+-7.0413.01
0Johanne StorhaugKonnerud IL17.34+-14.159.14
0Jon StrandKongsberg OL18.12+-13.379.34
0Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF15.30+-16.198.09
0Oscar WilhelmsenSturla, IF23.16+-8.3312.14
0Jens WoldSturla, IF21.39+-10.1011.23
Filip KnudsenSturla, IFikke startet
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILikke startet
Thea Alexandra Boonthawee NordSturla, IFikke startet
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IFikke startet
Julie WoldSturla, IFikke startet

D -16

2 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenKongsberg OL14.406.22
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL15.28+0.486.43
3Mina Akiko JohnsenSturla, IF15.50+1.106.53
4Oda Isnes TyseEiker OL16.20+1.407.06
5Hedda SpangbergKonnerud IL17.08+2.287.26
6Nora Småge HilsenKonnerud IL17.24+2.447.33
7Malene InstanesSturla, IF17.25+2.457.34
8Ine InstanesSturla, IF17.35+2.557.38
9Ingvild GustafssonKongsberg OL17.44+3.047.42
10Alvilde Lysaker SandenEiker OL20.23+5.438.51
11Anne Maren EidstenSturla, IF21.09+6.299.11
12Amanda AxelsonEiker OL23.28+8.4810.12
13Marthe Graff-WiikSturla, IF23.31+8.5110.13
Nora HansenRøyken OLdiskvalifisert
Iselin SørensenSturla, IFikke startet

H -16

2 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd SmemoSturla, IF14.256.16
2Johan EgerKongsberg OL14.57+0.326.30
3Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF15.17+0.526.38
4Halvor LøkenKongsberg OL15.34+1.096.46
5Lukas KlausenSturla, IF15.45+1.206.50
6Sander Solheim OttesenSturla, IF15.47+1.226.51
7Joachim Sandor KnudsenSturla, IF16.08+1.437.00
8Adrian FagerlandSturla, IF16.23+1.587.07
9Olav MelheimSturla, IF16.27+2.027.09
10Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF17.54+3.297.46
11Henrik KaiserSturla, IF18.14+3.497.55
12Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL20.24+5.598.52
13Oskar BaklidKonnerud IL21.26+7.019.19
14Simen KolbergsrudRøyken OL23.47+9.2210.20
15Linus Hognestad SennelsRøyken OL26.21+11.5611.27
Martin KaiserSturla, IFdiskvalifisert
Eivind Bogen ArenthSturla, IFikke startet
Mathias AxelsonEiker OLikke startet

D 17-

2 900 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlin HaavengenKongsberg OL17.296.01
2Andrea RanvikKonnerud IL18.36+1.076.24
3Thea Sildnes BaklidKonnerud IL18.58+1.296.32
4Gunhild HennumLierbygda OL19.45+2.166.48
5Ingvild LangeggenKongsberg OL19.49+2.206.50
6Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL19.50+2.216.50
7Mari Landro SvingheimKonnerud IL19.53+2.246.51
8Christine HoenEiker OL20.13+2.446.58
9Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb20.32+3.037.04
10Sirpa LiljaModum OL20.38+3.097.06
11Tale StrandKongsberg OL20.45+3.167.09
12Ellen GustafssonKongsberg OL21.08+3.397.17
13Tomine Lysaker SandenEiker OL21.23+3.547.22
14Marie KvarmeSturla, IF21.28+3.597.24
15Hanne Løver ThonModum OL21.33+4.047.25
16Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL21.34+4.057.26
17Silje MorlandstøEiker OL21.37+4.087.27
18Solveig LetmolieEiker OL21.49+4.207.31
19Randi NicolaisenAsker Skiklubb22.07+4.387.37
20Anna Isnes TyseEiker OL22.09+4.407.38
21Thea LandKonnerud IL22.14+4.457.40
22Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL22.15+4.467.40
23Beth NicolaysenKongsberg OL22.25+4.567.43
24Silje CarlsenSturla, IF22.51+5.227.52
24Rebecca MortensonKolsva ok22.51+5.227.52
26Ingeborg KvarmeSturla, IF23.07+5.387.58
27Tove HeimdalKonnerud IL23.26+5.578.04
28Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL23.39+6.108.09
29Heidi MyklemyrEiker OL23.42+6.138.10
30Bjørg SvanbergRøyken OL23.50+6.218.13
31Isa  HeggedalKonnerud IL24.10+6.418.20
32Cathrine StepKonnerud IL24.13+6.448.21
33Tone SkramRøyken OL24.59+7.308.36
34Tonje-Malin RhrichKonnerud IL25.09+7.408.40
35Toini SkyttersæterKonnerud IL25.25+7.568.45
36Kari StrandKongsberg OL25.48+8.198.53
37Mette SpangbergKonnerud IL26.44+9.159.13
38Maren Olinn ThomAsker Skiklubb27.49+10.209.35
39Emikø BertalanAsker Skiklubb29.01+11.3210.00
40Anni SaarelaKonnerud IL29.10+11.4110.03
41Åshild VariSturla, IF29.13+11.4410.04
42Annemarie RanvikKonnerud IL29.19+11.5010.06
43Sølvi FossøyEiker OL31.25+13.5610.50
44Gry Bruland VråleSturla, IF39.50+22.2113.44
45Lise HørtvedtKongsberg OL43.52+26.2315.07
Birgit Økern JensenKonnerud ILdiskvalifisert
Anniken RanvikKonnerud ILikke startet

H 17-

2 900 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David GottfridssonLillomarka OL14.365.02
2Vegard MyklemyrEiker OL15.14+0.385.15
3Trygve HeggedalKongsberg OL15.17+0.415.16
4Mathias DrageKongsberg OL15.30+0.545.20
5Håkon LundKongsberg OL15.44+1.085.25
6Joar GjerdahlKonnerud IL15.59+1.235.30
7Tord StrandKongsberg OL16.05+1.295.32
8Johan Kristian UndelandSturla, IF16.21+1.455.38
9Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL16.28+1.525.40
10Håvard HågårdKonnerud IL16.46+2.105.46
11Kristian KullerudKonnerud IL16.48+2.125.47
12Odd StrandKongsberg OL16.53+2.175.49
13Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF17.30+2.546.02
14André JægtvikKonnerud IL17.35+2.596.03
15Håkon WoldSturla, IF17.39+3.036.05
16Arno Lilja GrønhovdModum OL17.44+3.086.06
17Egil FrydenlundSturla, IF17.47+3.116.07
18Svein-Erik SøgårdKongsberg OL17.56+3.206.11
19Øystein RognebakkeSturla, IF18.12+3.366.16
20Bjørnar LøvliAsker Skiklubb18.21+3.456.19
21Syver LøkenKongsberg OL18.33+3.576.23
22Erik SaugerudKonnerud IL18.41+4.056.26
23Per Øivind EgerKongsberg OL18.42+4.066.26
23Geir Thomas  KnutheimSturla, IF18.42+4.066.26
25Michal PaskoSturla, IF18.53+4.176.30
26Nicolai HübschleSturla, IF19.00+4.246.33
27Per Magnus DahlElverum OK19.06+4.306.35
28Johan Kolstø SønstabøSturla, IF19.11+4.356.36
29Lars BaklidKonnerud IL19.18+4.426.39
30Øyvind SchjelderupWing OK19.24+4.486.41
31Jarl HommeSturla, IF19.30+4.546.43
32Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL19.36+5.006.45
33Kim Farnes HansenLierbygda OL19.45+5.096.48
34Thomas KaiserSturla, IF19.56+5.206.52
35Peter CarlsenSturla, IF20.28+5.527.03
36Njål SvingheimKonnerud IL20.31+5.557.04
37Øyvind HansenRøyken OL20.45+6.097.09
38Geir  Holm GubdersenSturla, IF21.01+6.257.14
38Kjell Petter SmågeKonnerud IL21.01+6.257.14
40Svend Kristian EidstenSturla, IF21.11+6.357.18
41Tom André AlstadsætherEiker OL21.17+6.417.20
42Nils Inge BrurbergSturla, IF21.31+6.557.25
43Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL22.59+8.237.55
44Torgeir BrandalKongsberg OL24.12+9.368.20
45Rune SørensenSturla, IF24.37+10.018.29
46Torbjørn BogenSturla, IF26.28+11.529.07
47Tormod HøymyrSturla, IF32.59+18.2311.22
48Lasse VråleSturla, IF40.42+26.0614.02
Øyvind DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Torgeir BrockmannEiker OLikke startet
Michal PaškoNOTEAMikke startet
Anton PlaienTranssilvaikke startet
Morten TangenOK Mossikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor