Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 2/2018)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 2/2018)
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: søndag 10 juni 2018

N-åpen kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Iris Popsueva BuanesTIF Viking37.46
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking39.21
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL39.48
Signe Lier-HansenTIF Viking1.04.19
Kristin Nesse JørgensenGneist, ILikke startet

D/H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Kirill EikangerGneist, IL39.20

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karoline StrandenesFana IL28.07
2Tonje RykkjeVaregg Fleridrett28.23+0.16

D/H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helene NysæterBergens TF30.17

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular32.36
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF32.44+0.08
3Marie Roll-TørnqvistFana IL39.26+6.50

D 17-AK

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Silje Gulbrandsen WollanFana IL40.55

D/H 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL31.43
2Victoria PopsuevaTIF Viking36.25+4.42
May-lill DammTIF Vikingikke startet

D 17-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.04.01
2Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1.04.04+0.03
3Mari Strømme LidVaregg Fleridrett1.06.06+2.05
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettikke startet

D 19-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett1.25.52
2Mariann ScheiTIF Viking1.35.13+9.21
3Tonje Aasheim NymarkNTNUI1.45.45+19.53
Valentina DimitrovaGneist, ILikke startet

D 35-BK

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina GogaBergens TF37.16
2Johanna HaalandOs Orienteringsklubb50.28+13.12
3Gry Sveri LierTIF Viking1.12.29+35.13
Guro SørevikTIF Vikingikke startet

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karianne StrømmeVaregg Fleridrett1.01.54
2Linda RykkjeVaregg Fleridrett1.16.16+14.22
3Tove AasheimVaregg Fleridrett1.19.59+18.05

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lise ChristensenTIF Viking39.19
2Ingrid SandvollGneist, IL39.51+0.32
3Mai Helen LingaIL Gular1.00.02+20.43

D 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Siren GreveBergens TF42.08
2Ingjerd SognnæsBergens TF44.35+2.27
3Nina SoligardBergens TF45.00+2.52
4Rannveig SolliAskøy OL48.26+6.18
5Berit HegdalBergens TF53.43+11.35
6Astrid OrmbergFana IL1.02.31+20.23

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørg KocbachBergens TF46.01

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Brage Bell LysakerFana IL27.43

H17-18

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.07.10
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett1.07.40+0.30
3Magnus GjerstadVaregg Fleridrett1.09.15+2.05
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.29.35+22.25
5Mads Jørgen SkageGneist, IL1.45.26+38.16
6Brage IversenBergens TF1.51.42+44.32
7Sigve Rygg EikelandBergens TF2.27.40+1.20.30
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Birk Bell LysakerFana IL46.59
2Andreas DaleBergens TF49.46+2.47
3Erik BohneVaregg Fleridrett52.16+5.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Vegard Velle SivertsenBergens TF1.14.52+27.53
5Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.20.40+33.41
6Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.21.19+34.20
7Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.53.04+1.06.05
Tage RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettikke startet

H 19-AK

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett1.17.28
2Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.27.45+10.17
3Knut UtneFana IL1.29.54+12.26
4Niklas ProforsVaregg Fleridrett1.30.12+12.44
5Sturle NordeideGneist, IL1.33.12+15.44
6Jostein KvaklandVaregg Fleridrett1.39.45+22.17
7Gard E. JørgensenGneist, IL1.46.09+28.41
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 19-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oskar RøenVaregg Fleridrett1.39.30
2Rune NygaardIL Gular1.48.49+9.19
3Per Arne AadlandSamnanger IL1.56.28+16.58
4Andreas G. PoldenGneist, IL1.56.35+17.05
5Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.56.40+17.10
6Trygve BuanesTIF Viking2.00.19+20.49
7Petter Marki ErichsenKristiansand OK2.02.41+23.11
8Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett2.08.45+29.15
9Kenneth WesterheimStord Orientering2.12.33+33.03
10Scott JuvikIL Gular2.17.07+37.37
11Erlend GjestemoenBergens TF2.38.54+59.24
12Pål ThomassenVaregg Fleridrett2.40.56+1.01.26
13Magne KnudsenGneist, IL2.42.47+1.03.17
14Knut Inge EngelbrethVaregg Fleridrett2.44.12+1.04.42
Knut KyrkjebøTIF Vikingdiskvalifisert
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 40-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tore NymarkVaregg Fleridrett1.12.10
2Arne JohannesenIL Gular1.15.07+2.57
3Tom Eirik EikangerIL Gular1.15.43+3.33
4Bjart Are HellenTIF Viking1.20.26+8.16
5Jan Harald BakkejordIL Gular1.24.15+12.05
6Ole TørnqvistFana IL1.28.00+15.50
7Sverre OttesenVaregg Fleridrett1.29.02+16.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.30.58+18.48
9Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.34.57+22.47
10Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.36.13+24.03
11Martin Stade1.38.36+26.26
12Ørjan TotlandTIF Viking1.40.18+28.08
13Tore JuvikIL Gular1.41.01+28.51
14Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb1.58.29+46.19
15Lars FjellangerFana IL2.22.40+1.10.30
Anders Tønnessen RødFana ILikke startet

H 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tore Svein NeseAskøy OL1.06.53
2Rune ErdalSamnanger IL1.10.37+3.44
2Torgeir StrandFana IL1.10.37+3.44
4Arne NyhammerOs Orienteringsklubb1.13.52+6.59
5Tommy SævareidOs Orienteringsklubb1.20.10+13.17
Kjetil DammTIF Vikingikke startet

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan Arve SolliAskøy OL31.26
2Svein LingaIL Gular36.00+4.34
3Ørjan Eirik ValestrandFana IL49.32+18.06
4Terje Mathias HauglandTIF Viking55.24+23.58
5Jan Olav OrmbergFana IL1.04.23+32.57
6Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.10.36+39.10

H 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking58.42
Magne RaadalFana IL57.39
Sigvald RobberstadStord Orientering46.35
Per VoldFana IL52.25
Per VikaneFana ILdiskvalifisert
Geir HusdalTIF Vikingikke startet

A-Åpen L3

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.13.41
Runar SivertsenBergens TF1.38.32

A-Åpen L4

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Tord Bell MykingFana IL35.44

B-Åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vibeke NymoVaregg Fleridrett50.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor