Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Natt
Arrangørorganisasjoner: Vikebygd IL / Vindafjord OL
Dato: fredag 28 september 2018

D 13-16C

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL18.107.58

D 17-

3 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL37.5910.01
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL40.13+2.1410.36
3Inger Tone NygårdEgersund OK50.06+12.0713.13
4Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering56.53+18.5415.00
5Vibeke LamarkGanddal IL1.18.20+40.2120.40

D 50-

2 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL53.0218.32

H 13-16C

2 280 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.097.31
2Øyvind LamarkGanddal IL18.47+1.388.14
3Samuel A StokkelandÅlgård Orientering22.04+4.559.40
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-

5 940 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering54.039.05
2Kenneth WesterheimStord Orientering54.58+0.559.15
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb56.56+2.539.35
4Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL59.07+5.049.57
5Arild AasheimGanddal IL1.00.29+6.2610.10
6Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.11.52+17.4912.05
7Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1.14.44+20.4112.34
8Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.21.28+27.2513.42
9Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.33.09+39.0615.40
10Erik LimaGanddal IL1.41.09+47.0617.01
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringikke startet

H 50-

3 790 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb38.2410.07
2Trond LamarkGanddal IL49.19+10.5513.00
3Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb54.56+16.3214.29
Ove OalandGanddal ILbrutt

C-open

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering22.5110.01

D15-16

2 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb31.1910.56
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb31.31+0.1211.01
3Ingrid LamarkGanddal IL33.31+2.1211.43

H15-16

2 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias RøddeGanddal IL24.558.42
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL33.06+8.1111.34
3Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering37.01+12.0612.56
Andreas Nybak UrdalGanddal ILikke startet
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringikke startet

D17K

2 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb39.5313.56
2Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering57.45+17.5220.11
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILikke startet

H17K

3 790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åge Mikael HjellestadVikebygd IL49.1813.00
2Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering1.56.33+1.07.1530.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor