Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 27 februar 2018

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering44.11
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK45.14+1.03
3Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering47.15+3.04
4Aurora GjølsjøOK Moss54.03+9.52
5Karoline BjørnerødOK Moss55.37+11.26
6Marie Lindløv JensenSarpsborg OL57.40+13.29
Johanne Bratland TjernshaugenOK Mossikke startet

H 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK1.02.19
2Svein NygårdLillomarka OL1.11.25+9.06

H 17-A kort

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering37.09
2Jan Tore HenriksenNydalens SK43.50+6.41
3Thomas TubbehaugenOK Moss45.46+8.37
4Sture OttesenIndre Østfold OK47.47+10.38
5Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering49.30+12.21
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF49.31+12.22
7Alfred BjørnerødOK Moss49.57+12.48
8Tormod JensenSarpsborg OL50.03+12.54
9Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK50.40+13.31
10Karl Aasmund ErøyOK Moss50.57+13.48
11Audun BjerknesMåren OK54.32+17.23
12Øystein JensenSarpsborg OL57.42+20.33
13Donatas KontautasOK Moss1.00.25+23.16
14Kent KopperudIndre Østfold OK1.08.45+31.36
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Håkon GjerdeIndre Østfold OKikke startet
Christopher LadimOK Mossikke startet
Christian SchiveOK Mossikke startet

D 13-16B

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet
Julie Sophie WoldOK Mossikke startet

H 13-16B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK27.05
2Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK28.18+1.13
3Sondre LadimOK Moss31.28+4.23

Åpen B

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm27.53
2Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK30.42+2.49
3Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm30.53+3.00
4Tor LahlumKolbotn og Skimt OL33.16+5.23
5Marit-Elin IdenTeam Jeløy BIL35.37+7.44
6Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL35.43+7.50
7Anne NilsenÅs-NMBU Orientering36.15+8.22
8Vegar ArnesenIndre Østfold OK36.42+8.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor