Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskap med PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskap med PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 8 september 2019

D 35-

3 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iliana IlievaHalden SK31.039.36
2Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.04.10+33.0719.51
Kristin Søberg HenriksenRudsbygd ILikke startet

D 40-

3 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK29.379.38
2Heidi StoksethHalden SK32.42+3.0510.39
3Karoline BredlandKongsberg OL33.58+4.2111.03
Linda FredhOK Mossikke startet

D 45-

3 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL28.259.15
2Audrun UtskarpenIL GeoForm36.24+7.5911.51
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL43.26+15.0114.08
4May Ingela HopeModum OL43.50+15.2514.16
5Elin BordøyHedrum OL52.36+24.1117.08
Ellen GustafssonKongsberg OLikke startet

D 50-

2 910 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb29.5710.17
2Marianne NjåsteinTyrving IL32.34+2.3711.11
3Hanne Løver ThonModum OL33.12+3.1511.24
4Anne Berit BredholtSandefjord OK34.45+4.4811.56
5Rine HanssenByåsen IL35.31+5.3412.12
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering37.44+7.4712.58
6Ingeborg ØderudBækkelagets SK37.44+7.4712.58
8Eirin LodgaardByåsen IL39.06+9.0913.26
9Tone Karina IngesenSarpsborg OL40.00+10.0313.44
10Barbara Willkommen EikenKongsberg OL40.03+10.0613.45
11Anita StensethSnertingdal IF Orientering41.10+11.1314.08
12Anne-Grete AustadRaumar Orientering43.12+13.1514.50
13Lill-Ann TorpSandefjord OK44.51+14.5415.24
14Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL45.06+15.0915.29
15Stine ArntzenSandefjord OK48.27+18.3016.38
16Maria PerssonAsker Skiklubb1.03.08+33.1121.41
17Merete UndelandSturla, IF1.08.25+38.2823.30
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OKdiskvalifisert

D 55-

2 410 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK24.2810.09
2Inger Tone NygårdEgersund OK25.39+1.1110.38
3Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL26.20+1.5210.55
4Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK28.15+3.4711.43
5Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL28.37+4.0911.52
6Bente LineIndre Østfold OK28.53+4.2511.59
7Elisabeth RomckeOK Moss29.06+4.3812.04
8Vanja StaffOL Toten-Troll29.29+5.0112.14
9Tone StoklandSandefjord OK30.10+5.4212.31
10Unni RyeAsker Skiklubb31.20+6.5213.00
11Veslemøy SolbergKonnerud IL31.39+7.1113.07
12Kjersti SkantzeTyrving IL32.45+8.1713.35
13Ann Karin TjørhomGanddal IL33.58+9.3014.05
14Randi NicolaisenAsker Skiklubb34.27+9.5914.17
15Solveig SikkelandTyrving IL36.23+11.5515.05
16Else GrandalTyrving IL37.10+12.4215.25
17Marianne ArnesenAsker Skiklubb39.47+15.1916.30
18Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL40.20+15.5216.44
Runa SkyttersæterHeming Orienteringikke startet

D 60-

2 410 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK25.5910.46
2Kjellrun SporildMalvik IL26.26+0.2710.58
3Helga HaverstadLierbygda OL26.46+0.4711.06
4Berit DanielsenTyrving IL27.04+1.0511.13
5Liv Inger PrangerødTistedalen FL28.52+2.5311.58
6Ellen Marie TurterNydalens SK29.39+3.4012.18
7Siren GreveBergens TF29.58+3.5912.26
8Berit BergeTyrving IL32.03+6.0413.17
9Lisa AnnersandOK Tyr32.28+6.2913.28
10Anne SørumIndre Østfold OK36.39+10.4015.12
11Wenche BjørnstadRingsaker OK37.04+11.0515.22
12Guri BjørndalByåsen IL38.37+12.3816.01
13Sirpa LiljaModum OL41.07+15.0817.03
14Marie MalmbergKvarnsvedens GoIF OK42.36+16.3717.40
15Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb45.55+19.5619.03
16Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL46.06+20.0719.07
Marianne SpanliLierbygda OLbrutt
Heidi FalckTyrving ILikke startet
Eli Tufte HanssenEiker OLikke startet

D 65-

2 300 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK28.2112.19
2Margrete JørandliGjø-Vard OL28.53+0.3212.33
3Ingrid StrandeSkien OK28.55+0.3412.34
4Linda VerdeSturla, IF29.34+1.1312.51
5Gerd BjørsethKrokstadøra IL29.50+1.2912.58
6Lis DæhliLøten o-lag30.10+1.4913.06
7Nina SoligardBergens TF30.31+2.1013.16
8Gro SolnørdalRudsbygd IL30.43+2.2213.21
9Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL35.00+6.3915.13
10Aud KjemperudEiker OL36.09+7.4815.43
11Berit HegdalBergens TF36.19+7.5815.47
12Randi Kristin NærumLarvik OK38.16+9.5516.38
13Elle M. MelbyeHeming Orientering39.47+11.2617.17
14Elisabeth RødAndebu IL41.23+13.0217.59
15Eva TaraldrudIndre Østfold OK42.58+14.3718.40
16Sylvia AndersenElverum OK44.07+15.4619.10
17Grethe Lill RyengSturla, IF45.53+17.3219.56
18Berit RøsteRingsaker OK46.57+18.3620.24
19Anne KaasaDriv IL51.42+23.2122.28
20Lill BirkelundPorsgrunn OL1.22.06+53.4535.41
Kari UndrumElverum OKdiskvalifisert
Bente Tangen WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLikke startet
Anne HøstHeming Orienteringikke startet
Elisabet Høgset RiseRingsaker OKikke startet

D 70-

1 920 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg KocbachBergens TF27.1014.08
2Kjersti ThoStabæk IF27.30+0.2014.19
3Ingjerd SognnæsBergens TF31.03+3.5316.10
4Liv FeiringHamar OK32.39+5.2917.00
5Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL34.36+7.2618.01
6Kjellaug HodnekvamBergens TF35.52+8.4218.40
7Gerd LangsethLarvik OK36.33+9.2319.02
8Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering36.51+9.4119.11
9Inger LindløvOK Moss38.28+11.1820.02
10Margaret Arentz GjertsenAsker Skiklubb39.08+11.5820.22
11Nora UrsinBærum kommune BIL39.21+12.1120.29
12Margit Ryen SteenBø OL39.35+12.2520.36
13Marit TyldumRudsbygd IL39.46+12.3620.42
14Audny TotlandFana IL40.57+13.4721.19
15Elisabeth UndstadLarvik OK41.31+14.2121.37
16Anne Karin StigemoIL Imås42.45+15.3522.15
17Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL43.00+15.5022.23
18Bjørg MostaulBø OL43.08+15.5822.27
19Anne SagbergBærum kommune BIL43.46+16.3622.47
20Margareta BrynhildsenStokke IL52.28+25.1827.19
21Aud I SpjelkavikTyrving IL54.42+27.3228.29
22Siri Wilberg AabelBækkelagets SK1.00.43+33.3331.37
23Anne Marie CeebergHedrum OL1.01.39+34.2932.06
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Kirsten BakkeGjø-Vard OLikke startet
Brynhild FanuelsenFossum IFikke startet

D 75-

1 840 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig27.1914.50
2Katharina Mo BergeFreidig27.27+0.0814.55
3Birgitte BekkelundRøyken OL35.38+8.1919.21
4Aase Tove GoldenMåren OK37.42+10.2320.29
5Thorunn Aamodt OvesenLardal OL37.44+10.2520.30
6Inger Lise SolbergBø OL42.12+14.5322.56
7Inger Lise BjordalOppsal Orientering43.58+16.3923.53
8Synnøve DalvaBø OL45.50+18.3124.54
9Brita Eilertsen GrønliFørde IL47.17+19.5825.41
10Eli KlovningPorsgrunn OL47.46+20.2725.57
11Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag49.55+22.3627.07
12Astri RogstadFossum IF51.12+23.5327.49
13Bjørg GårdhammerFossekallen IL53.55+26.3629.18
14Hjørdis ØvreåsBotne SK54.15+26.5629.29
15Aud Margret KirkhornMåren OK54.24+27.0529.33
16Eva AaldeFreidig1.04.15+36.5634.55
17Hjørdis EgnerHeming Orientering1.14.44+47.2540.36
Tea ForbergRond OLikke startet

D 80-

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF32.1717.32
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK35.04+2.4719.03
3Gudveig JørundlandOK Sør38.31+6.1420.55
4Inger E. VamnesHamar OK40.36+8.1922.03
Tirill Liby SeipOK Skeidiikke startet

H 35-

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lacho IlievHalden SK29.077.39
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering29.09+0.027.40
3Einar TommelstadNydalens SK29.52+0.457.51
Morten FredhOK Mossikke startet

H 40-

3 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inge LindsethNydalens SK29.567.52
2Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)30.36+0.408.03
3Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering33.03+3.078.41
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering46.43+16.4712.17
Jørn SundbyLarvik OKikke startet

H 45-

3 470 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering26.047.30
2David LøverModum OL27.02+0.587.47
3Gard LindsethNydalens SK29.04+3.008.22
4Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL31.20+5.169.01
5Anders StorbratenBækkelagets SK31.29+5.259.04
6Steinar LandeBø OL32.32+6.289.22
7Henning Bratland CarlsenOK Moss34.27+8.239.55
8Ståle HeitmannFossum IF40.59+14.5511.48
9Pål Martin EidKongsberg OL41.47+15.4312.02
10Jørn-Are LongfjeldModum OL42.31+16.2712.15
11Robert FredriksenNotodden OL48.54+22.5014.05
Øyvind StoksethHalden SKikke startet

H 50-

3 470 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian VogelsangNydalens SK25.247.19
2Svein NygårdLillomarka OL28.36+3.128.14
3Oddvar TaksdalGanddal IL29.56+4.328.37
4Torgeir SnilsbergOK Moss29.57+4.338.37
5Jan Tore HenriksenNydalens SK30.16+4.528.43
6Sten Åge NygårdseterVegårshei IL30.51+5.278.53
7Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)31.18+5.549.01
8Bjørnar OlsrødStokke IL31.44+6.209.08
9Einar GisholtFossum IF31.57+6.339.12
10Stein BlomsethLillomarka OL32.19+6.559.18
11Bjørn Idar SætranIF Trauma32.20+6.569.19
12Christian GrotnesTyrving IL32.53+7.299.28
13Per Olav HaarrGanddal IL33.10+7.469.33
14Odd StrandKongsberg OL33.13+7.499.34
15Per Øivind EgerKongsberg OL33.36+8.129.40
16Espen SvaeSarpsborg OL33.50+8.269.45
17Guttorm EggeIL GeoForm33.52+8.289.45
18Olav HøgsetFossekallen IL34.29+9.059.56
19Arne DybdahlLillomarka OL34.45+9.2110.00
20Hans JevanordFossum IF37.10+11.4610.42
21Ole IngesenSarpsborg OL38.27+13.0311.04
22Jon SkriubakkenPorsgrunn OL38.57+13.3311.13
23Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering39.13+13.4911.18
24Arne Håkon JørgensenSandefjord OK46.11+20.4713.18
25Espen JohnsenHedrum OL46.30+21.0613.24
26Trond FossSandefjord OK48.24+23.0013.56
27Terje Ulla EikenKongsberg OL56.48+31.2416.22
28Geir Tullin MikalsenSandnes IL (Rogaland)1.02.41+37.1718.03
29Rune RøedStokke IL1.05.34+40.1018.53
30Karl Anton UndelandSturla, IF1.17.07+51.4322.13
Arild AndresenFossum IFikke startet
Lars LodgaardRaufoss IL Orienteringikke startet
Morten HeirFossum IFikke startet
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet
Christian JomaasFossum IFikke startet

H 55-

3 230 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)25.017.44
2Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL25.35+0.347.55
3Sindre LangaasNydalens SK26.23+1.228.10
4Jan Sverre EdstrømBækkelagets SK27.28+2.278.30
4Vidar BenjaminsenLillomarka OL27.28+2.278.30
6Nils Petter FremmingHeming Orientering27.31+2.308.31
7Knut Edvard HellandØstmarka OK27.34+2.338.32
8Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb27.59+2.588.39
9Bo EngdahlIL Koll28.36+3.358.51
10Onno VerberneOL Toten-Troll29.15+4.149.03
11Roger WiikSturla, IF29.16+4.159.03
12Yngvar ChristiansenBækkelagets SK30.11+5.109.20
13Frode RobertsenStokke IL31.13+6.129.39
14Bjørn Henning GrandalTyrving IL31.56+6.559.53
15Bjarte LindstadOL Toten-Troll33.09+8.0810.15
16Gunnar HopeModum OL33.22+8.2110.19
17Stein Arne NegårdVang OL33.37+8.3610.24
18Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb36.40+11.3911.21
19Nils Harald StaffOL Toten-Troll39.11+14.1012.07
20Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)39.14+14.1312.08
21Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering39.20+14.1912.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Roger Andre VaneboKongsberg OL39.25+14.2412.12
23Peer StiansenNydalens SK40.14+15.1312.27
24Harald OmlandSkien OK41.00+15.5912.41
25Bjørn BendiktsenKonnerud IL41.26+16.2512.49
26Roar ByeModum OL42.37+17.3613.11
27Morten AndresenOK Skeidi49.47+24.4615.24
28Torgeir BrandalKongsberg OL50.42+25.4115.41
29Erik HøivoldKongsberg OL1.09.12+44.1121.25
30Per Einar StrømHedrum OL1.18.09+53.0824.11
Olav BakkenØstmarka OKdiskvalifisert
Jan-Ove BråthenOK Østdiskvalifisert
Stig HeirAsker Skiklubbikke startet
Øyvind DrageKongsberg OLikke startet
Are NjåsteinTyrving ILikke startet
Gjermund RørenEiker OLikke startet
Christian Nordahl RolfsenHeming Orienteringikke startet
Sven OhrvikKonnerud ILikke startet

H 60-

3 070 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Egil Wickstrand IversenHeming Orientering27.419.01
2Morten DueMåren OK28.50+1.099.23
3Jens Kr KoplandModum OL29.28+1.479.35
4Svein RoslandHope IL30.05+2.249.47
5Petter GullikstadRøros IL30.32+2.519.56
6Karl Aasmund ErøyOK Moss30.36+2.559.58
7Jan SteinegerGneist, IL30.48+3.0710.01
8Per Kristian EkebergTyrving IL31.32+3.5110.16
9Hallvard FjærLillomarka OL31.49+4.0810.21
10Harald HoviSkien OK32.46+5.0510.40
11Øyvind SørlieHadeland OL33.12+5.3110.48
12Arve GlittumOK Skeidi33.17+5.3610.50
13Klavs MadsenNydalens SK34.29+6.4811.13
14Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL35.47+8.0611.39
15Egil RundbergetNydalens SK35.48+8.0711.39
16Sture OttesenIndre Østfold OK35.57+8.1611.42
17Knut EngenRaumar Orientering36.28+8.4711.52
18Ørjan Eirik ValestrandFana IL36.51+9.1012.00
19Paul Terje HaarrGanddal IL37.13+9.3212.07
20Tor StrandRaumar Orientering37.16+9.3512.08
21Martin GranlyLillomarka OL37.47+10.0612.18
22Anton PlaianAsker Skiklubb38.38+10.5712.35
23Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)42.18+14.3713.46
24Per SchancheAsker Skiklubb46.20+18.3915.05
25John HofossHadeland OL49.49+22.0816.13
26Roy GjerdingOK Moss53.39+25.5817.28
27Erik HaugenRingsaker OK54.20+26.3917.41
28Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.14.58+47.1724.25
29Jan SveenRaumar Orientering1.18.30+50.4925.34
Don SkantzeTyrving ILdiskvalifisert
Per OsenVestre Akers SKikke startet

H 65-

2 910 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag26.259.04
2Jon Arvid FossumAsker Skiklubb28.14+1.499.42
3Are EriksenOslostudentenes IK30.01+3.3610.18
4Anders MalmbergKvarnsvedens GoIF OK31.44+5.1910.54
5Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL32.19+5.5411.06
6Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss32.39+6.1411.13
7Terje WikstrømRingsaker OK32.51+6.2611.17
8Widar TrømborgSande Sportsklubb33.06+6.4111.22
9Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar33.33+7.0811.31
10Svein AckenhausenKonnerud IL35.18+8.5312.07
11Karl Arne MelbyeVerdal OK35.53+9.2812.19
12Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb36.52+10.2712.40
13Sveinung RekaaNotodden OL36.54+10.2912.40
14Petter NæssOppsal Orientering37.00+10.3512.42
15Øivind FadumSande Sportsklubb37.24+10.5912.51
16Morten JohannessenRøyken OL37.40+11.1512.56
17Per Chr. HagenBø OL39.35+13.1013.36
18Elling AakreAndebu IL40.05+13.4013.46
19Ole JohanssonPorsgrunn OL40.12+13.4713.48
20Tor SørevikTIF Viking42.53+16.2814.44
21Stein MyhreBærums Skiklub46.11+19.4615.52
22Per Hermann KrøgerMåren OK46.27+20.0215.57
23Jan Otto SætabergetLunderseter IL49.13+22.4816.54
24Martin NaufHedrum OL49.34+23.0917.01
25Per Dag NordkveldeHedrum OL52.16+25.5117.57
26Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL55.14+28.4918.58
27Roar SætabergetLunderseter IL56.16+29.5119.20
28Steinar MariussenElverum OK1.10.33+44.0824.14
Tor SolbergseterAustmarka ILikke startet
Ola BroxOL Toten-Trollikke startet
Gisle Nordahl DueMåren OKikke startet
Jørn BrunsellHeming Orienteringikke startet
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet

H 70-

2 510 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per-Erik ØstlieDriv IL23.199.17
2Harry BreilandÅlgård Orientering24.45+1.269.51
2Tor TrøanHadeland OL24.45+1.269.51
4Hans Roar BakkenEiker OL26.46+3.2710.39
5Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering26.51+3.3210.41
6Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL27.30+4.1110.57
7Eldar BørsumBækkelagets SK27.45+4.2611.03
7Leif BillingsøEidskog OL27.45+4.2611.03
7Anders WaageFreidig27.45+4.2611.03
10Kjell WintherOppsal Orientering28.20+5.0111.17
11Peter KlavenessMåren OK28.45+5.2611.27
12Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb29.09+5.5011.36
13Hasse BergstrømTyrving IL29.11+5.5211.37
14Åmund TonnaEiker OL29.37+6.1811.47
15Atle AlvheimFana IL29.43+6.2411.50
16Trygve LølandBirkenes IL29.48+6.2911.52
17Runar KittilsenStokke IL29.49+6.3011.52
18Paul Martin BergRudsbygd IL29.54+6.3511.54
19Ragnar HillestadLardal OL30.14+6.5512.02
20Willy GrønstadGimle IF30.31+7.1212.09
21Widar Taxth LølandHisøy OK31.16+7.5712.27
22Torodd OsFørde IL31.44+8.2512.38
23Geir TrøanKolbotn og Skimt OL31.56+8.3712.43
24Steinar SkoglundFossum IF32.08+8.4912.48
25Gunnar KnudsenTIF Viking32.10+8.5112.48
26Jon FærdenKolbotn og Skimt OL32.27+9.0812.55
27Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering33.31+10.1213.21
28Dag Rønning JensenOL Trollo33.38+10.1913.23
29Helge LyeTyrving IL33.58+10.3913.31
30Øyvind SteneAsker Skiklubb34.10+10.5113.36
31Øyvind HoveidAsker Skiklubb34.37+11.1813.47
32Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb35.37+12.1814.11
33Kurt GrønliFørde IL35.55+12.3614.18
34Odd GundersenRaumar Orientering36.21+13.0214.28
35Kjell Einar AadnevikTIF Viking36.28+13.0914.31
36Ove Gunnar JacobsenStokke IL36.52+13.3314.41
37Helge ScheiFørde IL37.11+13.5214.48
38Kåre ThorbjørnsenLarvik OK37.16+13.5714.50
39Tom BuggeByåsen IL38.21+15.0215.16
40Terje MalmHamar OK38.25+15.0615.18
41Rolf GjølbergLarvik OK38.28+15.0915.19
42Arne HalvorsenÅrstad IL38.32+15.1315.21
43Kjell GrønhovdModum OL39.15+15.5615.38
44Hans StordalOL Tønsberg og omegn39.23+16.0415.41
45Gunnar MosevollSkien OK39.35+16.1615.46
46Hallvard MyrvollBø OL39.38+16.1915.47
47Knut WikstrømRingsaker OK40.29+17.1016.07
48Sverre KristoffersenVerdal OK40.44+17.2516.13
49Eirik EriksenSturla, IF41.28+18.0916.31
50Alf Johan HjelmtvedtEiker OL43.51+20.3217.28
51Atle RemmePorsgrunn OL45.48+22.2918.14
52Øystein SkappelLillehammer OK45.49+22.3018.15
53Bjørn SpjelkavikTyrving IL48.56+25.3719.29
54Bjørn Helge CeebergHedrum OL55.17+31.5822.01
55Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking56.22+33.0322.27
56Arne LandeBø OL1.25.55+1.02.3634.13
Egil EriksenGrong ILdiskvalifisert
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKikke startet
Terje Mathias HauglandTIF Vikingikke startet
Sigurd VikebøTIF Vikingikke startet
Nils-Petter WiikDriv ILikke startet
Jørgen KvilhaugBotne SKikke startet

H 75-

2 300 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss24.5710.50
2Leidulv VinjeNidarøst OK25.56+0.5911.16
3Anders TaraldrudIndre Østfold OK26.22+1.2511.27
4Trond FeiringHamar OK27.40+2.4312.01
5Kjell Gorm RøkkeTyrving IL27.42+2.4512.02
6Kjell StenstadvoldTyrving IL28.00+3.0312.10
7Ivar HelgesenSørreisa OL28.09+3.1212.14
8Roar BjordalOppsal Orientering28.50+3.5312.32
9Henrik HvoslefIK Stern29.04+4.0712.38
10Magnus LandstadFreidig30.00+5.0313.02
11Per VoldFana IL30.39+5.4213.19
12Ole Jørgen MjøsundSpillum IL31.34+6.3713.43
13Helge BjaalandHeming Orientering32.23+7.2614.04
14Per HauglandÅrstad IL33.04+8.0714.22
15Finn Faye KnudsenOL Trollelg33.37+8.4014.36
16Ingar HåkonsenKongsberg OL33.48+8.5114.41
17Lars Martin GjeinStokke IL35.45+10.4815.32
18Knut LindløvOK Moss36.00+11.0315.39
19Gunnar J. AlsakerÅrstad IL36.51+11.5416.01
20Magnar ØvreåsBotne SK37.35+12.3816.20
21Per BjørkhaugTIF Viking39.08+14.1117.00
22Jon C. FougnerHeming Orientering40.03+15.0617.24
23Ronald BjervaDrangedal OL40.07+15.1017.26
24Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange40.24+15.2717.33
25Torleif StephansenNidarøst OK40.40+15.4317.40
26Olav HøiåsVang OL41.02+16.0517.50
27Henry SundsetvikOL Trollelg43.15+18.1818.48
28Arne ØfsthusAsker Skiklubb47.02+22.0520.26
29Bjørn W. LudvigsenSturla, IF50.29+25.3221.56
30Hans Petter JevanordRingsaker OK52.14+27.1722.42
31Trygve FosseGimle IF52.21+27.2422.45
32Olav SolbergBø OL1.02.29+37.3227.10
Lars ButtingsrudVingelen ILdiskvalifisert
Ingolf DybvikStord Orienteringdiskvalifisert
Kåre KnudsenIL GeoFormikke startet
Bjørn Ivar RyenVingelen ILikke startet

H 80-

1 920 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL23.1112.04
2Bjørn EgnerHeming Orientering27.42+4.3114.25
3Knut KjemhusKongsberg OL28.43+5.3214.57
4Odd KletteliBækkelagets SK29.09+5.5815.10
5Oddvar GjelstadSandefjord OK29.47+6.3615.30
6Gunnar ØsterbøFreidig30.12+7.0115.43
7Anders LaugloOL Trollelg30.56+7.4516.06
8Olav TotlandFana IL31.23+8.1216.20
9Stig Arild HaugskottOL Trollelg31.34+8.2316.26
10Eivind HagenHadeland OL32.34+9.2316.57
11Ivar Louis BergSturla, IF32.53+9.4217.07
12Jon Vegard LundeLillehammer OK33.51+10.4017.37
13Magnar ReppesgårdHedrum OL34.10+10.5917.47
14Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn34.46+11.3518.06
15Elling FrøvollSturla, IF35.30+12.1918.29
16Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag36.25+13.1418.58
17Finn Åge ØsternKongsberg OL38.20+15.0919.57
18Egil RyghOL Tønsberg og omegn41.34+18.2321.38
19Ola AaldeFreidig42.33+19.2222.09
20Svein Frimann KvalheimÅrstad IL44.38+21.2723.14
20Tormod HøimyrSturla, IF44.38+21.2723.14
22Axel IngvaldsenTIF Viking48.00+24.4925.00
23Stein KorenOK Moss48.06+24.5525.03
24Knut Kristen HangeraasIL GeoForm49.55+26.4425.59
25Tor DrageHaugerud IF50.00+26.4926.02
26Tore S. RasmussenTIF Viking51.43+28.3226.56
27Bjørn GunnerødAsker Skiklubb51.47+28.3626.58
28Arne SæterhaugByåsen IL53.28+30.1727.50
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal ILdiskvalifisert
Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Bjørn StrømmeTIF Vikingikke startet

H 85-

1 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg17.4313.50
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK20.17+2.3415.50
3Einar JørundlandOK Sør22.53+5.1017.52
4Svein HaukaasÅrstad IL26.59+9.1621.04
5Einar LarsenSturla, IF41.27+23.4432.22
Hans LarsenRaumar Orienteringikke startet

H 90-

1 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mads BergNord-Østerdal OK31.1724.26

Direkte A-Lang

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola LestebergKongsberg OL44.069.11
2Halvard KorenOK Moss53.51+9.4511.13
3Per  GustavssonKongsberg OL57.43+13.3712.01
4Endre UlsakerHemsedal IL58.38+14.3212.12

Direkte A-kort

3 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune NygaardGular30.318.01
2Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL39.25+8.5410.22
3Kristian Frafjord HaarrGanddal IL43.59+13.2811.34
4Espen MelheimSturla, IF46.33+16.0212.15
5Barbro KvåleHadeland OL46.59+16.2812.21
6Stine KaiserSturla, IF1.02.15+31.4416.22
7Stine AustadRaumar Orientering1.05.53+35.2217.20
Reidar FossumAsker Skiklubbdiskvalifisert

Direkte B

2 760 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Herman VogtKonnerud IL38.2213.54
2Gisle Nordahl DueMåren OK38.49+0.2714.03
3Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL41.47+3.2515.08
4Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL41.57+3.3515.11
5Kirsten GjermstadKonnerud IL45.35+7.1316.30
6Ida EngenRaumar Orientering48.20+9.5817.30
7Anne Margit BrattenMåren OK58.43+20.2121.16
8Ellen Horni-JohnsenSturla, IF59.37+21.1521.36
9Anders JohnsenSturla, IF59.50+21.2821.40
10Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.04.37+26.1523.24
11Gro SandKongsberg OL1.07.24+29.0224.25
12Hilde MoholthKongsberg OL1.11.31+33.0925.54
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OLikke startet
Anne-Sofie LyshedenKonnerud ILikke startet
Mette SolbergseterAustmarka ILikke startet

Direkte C

1 910 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL17.409.14
2Mathias Bredland EidKongsberg OL26.38+8.5813.56
3Ingvild HoftunAsker Skiklubb30.10+12.3015.47
4Vibeke Prestmo ValestrandRisnes IL31.29+13.4916.29
5Sturle HånesGeoform32.34+14.5417.03
6Trine TrømborgSande Sportsklubb40.12+22.3221.02
7Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering44.55+27.1523.30
8Jakob Bredland EidKongsberg OL45.15+27.3523.41
9Beathe EdstrømNOTEAM48.08+30.2825.12
10Andreas MelheimSturla, IF54.01+36.2128.16
11Tina BjørnstadRaumar Orientering1.03.35+45.5533.17
12Berit DalheimLunderseter IL1.04.40+47.0033.51
13Ping OuyangØstmarka OK1.21.11+1.03.3142.30
Kristian KaiserSturla, IFikke startet
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OLikke startet

Direkte N

1 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Frida HopeModum OL26.0114.52
0May NordkveldeHedrum OL28.3916.22
0Troy Victor StoksethHalden SK55.2031.37
0Mathias SundbyLarvik OK25.4214.41
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILikke startet

H 13-14

2 760 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF27.5910.08
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL31.28+3.2911.24
3Rasmus BerglundRingerike OL37.03+9.0413.25
4August Hellerud SireKonnerud IL38.01+10.0213.46
5Fredrik Fet AndersenKonnerud IL40.49+12.5014.47
6Jens WoldSturla, IF47.02+19.0317.02
Oskar HopeModum OLdiskvalifisert
Erlend UlsakerHemsedal ILikke startet
Mats JohnsenSturla, IFikke startet
Henrik KaiserSturla, IFikke startet

H 15-16

4 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle Nikolai WølloKongsberg OL40.308.26
2Johan EgerKongsberg OL41.58+1.288.44
3Olav MelheimSturla, IF44.14+3.449.12
4Martin Nøkleby MellingRingerike OL45.10+4.409.24
5Halvor LøkenKongsberg OL45.29+4.599.28
6Mikkel BerglundRingerike OL46.09+5.399.36
7Arne BerganKongsberg OL52.19+11.4910.53
8Lukas KlausenSturla, IF53.55+13.2511.13
9Sindre UlsakerHemsedal IL54.12+13.4211.17
10Martin KaiserSturla, IF1.20.51+40.2116.50

D 13-14

2 760 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL27.079.49
2Iselin HøivoldKongsberg OL29.09+2.0210.33
3Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL32.00+4.5311.35
4Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL35.03+7.5612.41
5Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL39.05+11.5814.09
6Hanna SpangbergKonnerud IL43.43+16.3615.50
7Marthe Graff-WiikSturla, IF56.45+29.3820.33
8Ingrid LestebergKongsberg OL1.09.30+42.2325.10
9Ane Kristine EidKongsberg OL1.09.46+42.3925.16
10Johanne StorhaugKonnerud IL1.11.47+44.4026.00

D 15-16

3 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild GustafssonKongsberg OL39.3310.24
2Marie KvarmeSturla, IF48.57+9.2412.52
3Mina Akiko JohnsenSturla, IF50.07+10.3413.11
4Hedda SpangbergKonnerud IL57.40+18.0715.10
5Selma HøivoldKongsberg OL59.11+19.3815.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Mari ØverbyKongsberg OL1.04.20+24.4716.55
7Konstanse MoholthKongsberg OL1.06.25+26.5217.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor