Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 7 september 2019

D 35-

6 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.16.1212.30
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.31.41+15.2915.03

D 40-

5 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering55.1510.06
2Elin BjervaLarvik OK56.50+1.3510.23
3Heidi StoksethHalden SK57.31+2.1610.30
Linda FredhOK Mossikke startet

D 45-

5 470 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL54.269.57
2Britta FismenFossum IF1.07.04+12.3812.15
3Audrun UtskarpenIL GeoForm1.07.13+12.4712.17
4Birgit Økern JensenKonnerud IL1.10.30+16.0412.53
5Milda ØhlckersTyrving IL1.10.49+16.2312.56
6Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.17.16+22.5014.07
7Laila Ruste GårdhammerOK Horten1.27.26+33.0015.59
8Elin BordøyHedrum OL1.53.05+58.3920.40

D 50-

4 790 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria JonssonNydalens SK47.139.51
2Eva Lill KvisleAsker Skiklubb49.21+2.0810.18
3Hilda ØfsthusAsker Skiklubb50.32+3.1910.32
4Marianne NjåsteinTyrving IL56.10+8.5711.43
5Rine HanssenByåsen IL1.01.18+14.0512.47
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.03.46+16.3313.18
7Marit EgnerAsker Skiklubb1.05.05+17.5213.35
8Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.06.37+19.2413.54
9Hanne Løver ThonModum OL1.08.36+21.2314.19
10Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.10.30+23.1714.43
11Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.10.37+23.2414.44
12Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.13.55+26.4215.25
13Lill-Ann TorpSandefjord OK1.21.16+34.0316.57
14Tone Sølie LysnesHedrum OL1.27.12+39.5918.12
15Stine ArntzenSandefjord OK1.38.10+50.5720.29
16Maria PerssonAsker Skiklubb1.42.08+54.5521.19
Anne-Grete AustadRaumar Orienteringikke startet

D 55-

4 310 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Grethe RustadRaumar Orientering46.2710.46
2Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL48.49+2.2211.19
3Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK50.07+3.4011.37
4Elisabeth RomckeOK Moss52.22+5.5512.09
5Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK53.04+6.3712.18
5Hilde TellesbøNittedal OL53.04+6.3712.18
7Anne DanielsenNydalens SK54.21+7.5412.36
8Vanja StaffOL Toten-Troll55.54+9.2712.58
9Inger Tone NygårdEgersund OK57.43+11.1613.23
10Bente LineIndre Østfold OK58.11+11.4413.29
11Randi NicolaisenAsker Skiklubb59.48+13.2113.52
12Trude FixdalIL Koll59.57+13.3013.54
13Ann Karin TjørhomGanddal IL1.00.07+13.4013.56
14Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.02.14+15.4714.26
15Kjersti SkantzeTyrving IL1.02.17+15.5014.27
16Kirsti Grundnes BergTyrving IL1.10.07+23.4016.16
17Helle Egeberg VáriSturla, IF1.12.41+26.1416.51
18Inger Johanne EikelandNydalens SK1.20.10+33.4318.36
19Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1.23.29+37.0219.22
20Unni RyeAsker Skiklubb1.24.24+37.5719.34
Margrete EngzeliusAsker Skiklubbdiskvalifisert
Solveig SikkelandTyrving ILikke startet
Runa SkyttersæterHeming Orienteringikke startet

D 60-

4 310 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guri BjørndalByåsen IL49.4511.32
2Grete S B HoviSkien OK49.57+0.1211.35
3Kjellrun SporildMalvik IL51.44+1.5912.00
4Ellen Marie TurterNydalens SK54.50+5.0512.43
5Liv Inger PrangerødTistedalen FL58.26+8.4113.33
6Berit DanielsenTyrving IL58.58+9.1313.40
7Bjørg SvanbergRøyken OL1.00.18+10.3313.59
8Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange1.00.49+11.0414.06
9Lisa AnnersandOK Tyr1.01.27+11.4214.15
10Sidsel NørstebøTyrving IL1.02.00+12.1514.23
11Kari Elisabeth NatvigNittedal OL1.03.26+13.4114.43
12Siren GreveBergens TF1.03.39+13.5414.46
13Berit BergeTyrving IL1.04.03+14.1814.51
14Helga HaverstadLierbygda OL1.04.05+14.2014.52
15Wenche BjørnstadRingsaker OK1.06.33+16.4815.26
16Anne SørumIndre Østfold OK1.07.29+17.4415.39
17Marie MalmbergKvarnsvedens GoIF OK1.10.07+20.2216.16
18Randi NilstadTyrving IL1.11.00+21.1516.28
Marianne SpanliLierbygda OLdiskvalifisert
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Gunhild HennumLierbygda OLdiskvalifisert
Lena GottfridssonNittedal OLikke startet
Eli Tufte HanssenEiker OLikke startet
Heidi FalckTyrving ILikke startet

D 65-

3 780 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL49.5113.11
2Margrete JørandliGjø-Vard OL52.03+2.1213.46
3Ingrid StrandeSkien OK52.17+2.2613.49
4Lis DæhliLøten o-lag55.52+6.0114.46
5Linda VerdeSturla, IF1.00.30+10.3916.00
6Nina SoligardBergens TF1.02.16+12.2516.28
7Sylvia AndersenElverum OK1.02.23+12.3216.30
8Berit HegdalBergens TF1.08.12+18.2118.02
9Lill Ramberg SkappelLillehammer OK1.08.51+19.0018.12
10Elle M. MelbyeHeming Orientering1.11.20+21.2918.52
11Aud KjemperudEiker OL1.14.56+25.0519.49
12Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL1.16.26+26.3520.13
13Bente Tangen WikstrømRingsaker OK1.21.17+31.2621.30
14Grethe Lill RyengSturla, IF1.32.05+42.1424.21
15Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL1.37.11+47.2025.42
16Elisabeth RødAndebu IL1.37.48+47.5725.52
17Kari UndrumElverum OK1.48.51+59.0028.47
18Lill BirkelundPorsgrunn OL2.07.03+1.17.1233.36
19Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL2.14.05+1.24.1435.28
Anne KaasaDriv ILdiskvalifisert
Gro SolnørdalRudsbygd ILdiskvalifisert
Sidsel StorihleRingsaker OKdiskvalifisert
Eva TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert
Randi Kristin NærumLarvik OKdiskvalifisert
Unni Strand KarlsenFredrikstad SKikke startet

D 70-

3 210 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF45.2414.08
2Bjørg KocbachBergens TF45.27+0.0314.09
3Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL48.36+3.1215.08
4Nora UrsinBærum kommune BIL49.50+4.2615.31
5Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL52.56+7.3216.29
6Ingjerd SognnæsBergens TF53.26+8.0216.38
7Bjørg MostaulBø OL54.28+9.0416.58
8Marit TyldumRudsbygd IL57.50+12.2618.00
9Liv FeiringHamar OK59.15+13.5118.27
10Anne SagbergBærum kommune BIL1.00.31+15.0718.51
11Anne Karin StigemoIL Imås1.03.06+17.4219.39
12Audny TotlandFana IL1.03.23+17.5919.44
13Gerd LangsethLarvik OK1.04.41+19.1720.09
14Margit Ryen SteenBø OL1.12.29+27.0522.34
15Inger LindløvOK Moss1.12.40+27.1622.38
16Berit GrosvoldEiker OL1.13.25+28.0122.52
17Kjellaug HodnekvamBergens TF1.18.09+32.4524.20
18Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.22.46+37.2225.47
19Elisabeth UndstadLarvik OK1.44.48+59.2432.38
20Anne Marie CeebergHedrum OL1.46.11+1.00.4733.04
Siri Wilberg AabelBækkelagets SKdiskvalifisert
Brynhild FanuelsenFossum IFikke startet

D 75-

3 210 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig50.1315.38
2Torid KvaalFreidig52.42+2.2916.25
3Thorunn Aamodt OvesenLardal OL1.00.19+10.0618.47
4Birgitte BekkelundRøyken OL1.00.49+10.3618.56
5Bjørg GårdhammerFossekallen IL1.03.32+13.1919.47
6Hanne BræckKongsberg OL1.06.45+16.3220.47
7Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.13.14+23.0122.48
8Synnøve DalvaBø OL1.19.35+29.2224.47
9Astri RogstadFossum IF1.33.31+43.1829.07
10Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag1.36.02+45.4929.55
11Inger Lise SolbergBø OL1.51.54+1.01.4134.51
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Hjørdis ØvreåsBotne SKikke startet
Eva AaldeFreidigikke startet
Tea ForbergRond OLikke startet

D 80-

2 610 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK44.2617.01
2Unni DrageHaugerud IF46.31+2.0517.49
3Gudveig JørundlandOK Sør1.00.31+16.0523.11
4Tirill Liby SeipOK Skeidi1.21.37+37.1131.16
Inger E. VamnesHamar OKdiskvalifisert
Marit Økern JensenBærums Skiklubikke startet

H 35-

7 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.07.478.44
2Einar TommelstadNydalens SK1.19.19+11.3210.14
Morten FredhOK Mossikke startet
Anders TiltnesTyrving ILikke startet

H 40-

7 750 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jim Øystein NybråtenTyrving IL58.477.35
2Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)1.08.11+9.248.47
3Kristoffer JacobsenTyrving IL1.09.41+10.548.59
4Jørn SundbyLarvik OK1.10.33+11.469.06
5Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.34.25+35.3812.10
Robert BanfiÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 45-

7 040 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering58.558.22
2Johan MichelsenFossum IF59.11+0.168.24
3Anders StorbratenBækkelagets SK1.02.24+3.298.51
4Morten FismenFossum IF1.05.49+6.549.20
5Anders SollienOL Toten-Troll1.07.10+8.159.32
6Henning Bratland CarlsenOK Moss1.14.08+15.1310.31
7Audun BjerknesMåren OK1.17.11+18.1610.57
8Ståle HeitmannFossum IF1.21.14+22.1911.32
9Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.37.35+38.4013.51
10Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.48.19+49.2415.23
11Robert FredriksenNotodden OL1.51.27+52.3215.49
Øyvind StoksethHalden SKbrutt

H 50-

7 040 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian VogelsangNydalens SK54.447.46
2Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering56.17+1.337.59
3Svein NygårdLillomarka OL1.00.12+5.288.33
4Vidar SireÅl IL1.00.18+5.348.33
5Helge GisholtOK Skeidi1.00.39+5.558.36
6Henning RøbergNittedal OL1.01.38+6.548.45
7Jon Iver BakkenNydalens SK1.02.04+7.208.48
8Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)1.03.52+9.089.04
9Per Olav NærestadIF Trauma1.04.09+9.259.06
10Bjørnar OlsrødStokke IL1.06.28+11.449.26
11Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.06.52+12.089.29
12Rolv Anders SystadLyn Ski1.09.52+15.089.55
13Svein GranerudAsker Skiklubb1.10.12+15.289.58
14Oddvar TaksdalGanddal IL1.10.36+15.5210.01
15Guttorm EggeIL GeoForm1.11.24+16.4010.08
16Bjørn HallanFossum IF1.12.31+17.4710.18
17Christian GrotnesTyrving IL1.13.00+18.1610.22
18Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering1.18.02+23.1811.05
19Bjørn Idar SætranIF Trauma1.19.38+24.5411.18
20Arne DybdahlLillomarka OL1.19.39+24.5511.18
21Torstein KvaaleAsker Skiklubb1.21.13+26.2911.32
22Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.22.10+27.2611.40
23Hans JevanordFossum IF1.23.46+29.0211.53
24Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.25.22+30.3812.07
25Roger LysnesHedrum OL1.25.48+31.0412.11
26Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1.27.06+32.2212.22
27Tore MyhrvoldFossum IF1.31.14+36.3012.57
28Terje Ulla EikenKongsberg OL1.43.53+49.0914.45
Arild AndresenFossum IFdiskvalifisert
Per Olav HaarrGanddal ILdiskvalifisert
Trond FossSandefjord OKdiskvalifisert
Geir Tullin MikalsenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert
Espen JohnsenHedrum OLdiskvalifisert
Morten HeirFossum IFikke startet

H 55-

6 090 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre LangaasNydalens SK53.128.44
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb53.54+0.428.51
3Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)54.01+0.498.52
4Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL54.15+1.038.54
5Nils Petter FremmingHeming Orientering54.36+1.248.57
6Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb55.49+2.379.09
7Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)57.52+4.409.30
8Nils Harald StaffOL Toten-Troll59.14+6.029.43
9Jan-Ove BråthenOK Øst59.40+6.289.47
10Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1.02.44+9.3210.18
11Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb1.03.34+10.2210.26
12Håkon JendalFossum IF1.04.08+10.5610.31
13Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.04.13+11.0110.32
14Bjørn SolbergseterAustmarka IL1.04.48+11.3610.38
15Hallvard BergTyrving IL1.08.28+15.1611.14
16Stein Arne NegårdVang OL1.08.52+15.4011.18
17Fridtjof JebsenFossum IF1.09.09+15.5711.21
18Tibor VáriSturla, IF1.09.31+16.1911.24
19Øystein KildahlØstmarka OK1.10.26+17.1411.33
20Espen RaastadSkien OK1.10.43+17.3111.36
21Frode RobertsenStokke IL1.13.01+19.4911.59
22Onno VerberneOL Toten-Troll1.13.45+20.3312.06
23Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.14.36+21.2412.14
24Jarand RystadHeming Orientering1.16.37+23.2512.34
25Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.17.44+24.3212.45
26Roger Andre VaneboKongsberg OL1.19.43+26.3113.05
27Peer StiansenNydalens SK1.21.03+27.5113.18
28Per-Arne RøstadsandNydalens SK1.22.22+29.1013.31
29Terje NæssFossum IF1.23.11+29.5913.39
30Jon LahlumIL GeoForm1.25.09+31.5713.58
31Per Ole DahlsrudNydalens SK1.28.30+35.1814.31
32Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.30.44+37.3214.53
33Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering1.42.10+48.5816.46
34Erik HøivoldKongsberg OL2.01.28+1.08.1619.56
35Torgeir BrandalKongsberg OL2.06.21+1.13.0920.44
Christian Nordahl RolfsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Knut Edvard HellandØstmarka OKdiskvalifisert
Håkon LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
Øyvind DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Stig HeirAsker Skiklubbikke startet
Leif Kåre BessebergEiker OLikke startet
Petter LøeNotodden OLikke startet

H 60-

5 470 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL50.599.19
2Arve GlittumOK Skeidi51.05+0.069.20
3Hallvard FjærLillomarka OL53.54+2.559.51
4Jens Kr KoplandModum OL53.55+2.569.51
5Erik NæssØstmarka OK55.23+4.2410.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Egil Wickstrand IversenHeming Orientering56.02+5.0310.14
7Harald HoviSkien OK56.24+5.2510.18
8Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL57.00+6.0110.25
9Martin GranlyLillomarka OL57.04+6.0510.25
10Sture OttesenIndre Østfold OK57.16+6.1710.28
11Jan SteinegerGneist, IL57.35+6.3610.31
12Per Kristian EkebergTyrving IL57.43+6.4410.33
13Karl Aasmund ErøyOK Moss58.03+7.0410.36
14Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)58.55+7.5610.46
15Petter GullikstadRøros IL59.44+8.4510.55
16Klavs MadsenNydalens SK59.56+8.5710.57
17Kjell MarksetIL Koll1.00.21+9.2211.01
18Per OsenVestre Akers SK1.01.47+10.4811.17
19Tor StrandRaumar Orientering1.04.24+13.2511.46
20Knut EngenRaumar Orientering1.04.51+13.5211.51
21Svein RoslandHope IL1.05.52+14.5312.02
22Paul Terje HaarrGanddal IL1.06.30+15.3112.09
23Ove MartinsenHauketo IF1.06.54+15.5512.13
24Anton PlaianAsker Skiklubb1.11.22+20.2313.02
25Bård NatvigNittedal OL1.12.55+21.5613.19
26Alf PettersenTyrving IL1.13.11+22.1213.22
27Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.13.56+22.5713.30
28Øyvind GylverAsker Skiklubb1.16.21+25.2213.57
29Roy GjerdingOK Moss1.25.59+35.0015.43
30Jan SveenRaumar Orientering1.36.04+45.0517.33
31Arne KildalVestre Akers SK1.36.22+45.2317.37
32Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn2.05.37+1.14.3822.57
Don SkantzeTyrving ILdiskvalifisert
Yngve GottfridssonNittedal OLikke startet

H 65-

4 790 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag46.269.41
2Widar TrømborgSande Sportsklubb47.57+1.3110.00
3Jon Arvid FossumAsker Skiklubb48.23+1.5710.06
4Terje WikstrømRingsaker OK51.00+4.3410.38
5Ola BroxOL Toten-Troll51.33+5.0710.45
6Anders MalmbergKvarnsvedens GoIF OK52.45+6.1911.00
7Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb55.48+9.2211.38
8Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar56.30+10.0411.47
9Are EriksenOslostudentenes IK57.20+10.5411.58
10Terje LudvigsenLarvik OK59.03+12.3712.19
11Tor SørevikTIF Viking59.17+12.5112.22
12Sveinung RekaaNotodden OL1.00.49+14.2312.41
13Karl Arne MelbyeVerdal OK1.01.12+14.4612.46
14Morten JohannessenRøyken OL1.02.21+15.5513.01
15Per ØhlckersTyrving IL1.04.31+18.0513.28
16Svein AckenhausenKonnerud IL1.04.47+18.2113.31
17Johan SwärdHadeland OL1.05.13+18.4713.36
18Petter NæssOppsal Orientering1.05.29+19.0313.40
19Øivind FadumSande Sportsklubb1.06.52+20.2613.57
20Kjell SvanbergRøyken OL1.07.56+21.3014.10
21Per Chr. HagenBø OL1.08.11+21.4514.14
22Knut HaugOL Vallset/Stange1.09.41+23.1514.32
23Roar SætabergetLunderseter IL1.17.47+31.2116.14
24Elling AakreAndebu IL1.21.05+34.3916.55
25Hans Lyder HaareKonnerud IL1.26.24+39.5818.02
26Per Dag NordkveldeHedrum OL1.28.04+41.3818.23
27Ole JohanssonPorsgrunn OL1.35.22+48.5619.54
28Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.38.13+51.4720.30
29Martin NaufHedrum OL1.41.50+55.2421.15
Vidar ElvekrokEiker OLdiskvalifisert
Tom A. KarlsenFredrikstad SKikke startet
Stein MyhreBærums Skiklubikke startet
Tor SolbergseterAustmarka ILikke startet
Magne VollenOslostudentenes IKikke startet
Svein S JacobsenTyrving ILikke startet
Jørn BrunsellHeming Orienteringikke startet

H 70-

4 320 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WintherOppsal Orientering43.2010.01
2Tor TrøanHadeland OL46.52+3.3210.50
3Hans Roar BakkenEiker OL49.30+6.1011.27
4Per-Erik ØstlieDriv IL50.26+7.0611.40
5Leif BillingsøEidskog OL50.36+7.1611.42
6Egil EriksenGrong IL52.22+9.0212.07
7Trygve LølandBirkenes IL52.57+9.3712.15
8Eldar BørsumBækkelagets SK53.42+10.2212.25
9Atle AlvheimFana IL54.52+11.3212.42
10Harry BreilandÅlgård Orientering56.36+13.1613.06
11Leif BokerødIdd Sportsklubb57.20+14.0013.16
12John Thomas PetersenNittedal OL57.29+14.0913.18
13Jon FærdenKolbotn og Skimt OL57.30+14.1013.18
14Helge LyeTyrving IL57.33+14.1313.19
15Willy GrønstadGimle IF57.58+14.3813.25
16Åmund TonnaEiker OL59.22+16.0213.44
17Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL59.27+16.0713.45
18Paul Martin BergRudsbygd IL59.36+16.1613.47
19Ragnar HillestadLardal OL59.53+16.3313.51
20Widar Taxth LølandHisøy OK1.00.28+17.0813.59
21Peter KlavenessMåren OK1.01.01+17.4114.07
22Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb1.04.27+21.0714.55
23Atle RemmePorsgrunn OL1.04.44+21.2414.59
24Steinar SkoglundFossum IF1.05.10+21.5015.05
25Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.05.41+22.2115.12
26Dag Rønning JensenOL Trollo1.06.12+22.5215.19
27Tom BuggeByåsen IL1.06.48+23.2815.27
28Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.06.59+23.3915.30
29Per FosserHeming Orientering1.07.02+23.4215.31
30Odd GundersenRaumar Orientering1.07.45+24.2515.40
31Anders Johan KrosbyFredrikstad SK1.08.20+25.0015.49
32Geir ArnesenBærums Skiklub1.08.45+25.2515.54
33Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb1.12.17+28.5716.43
34Helge ScheiFørde IL1.13.16+29.5616.57
35Kurt GrønliFørde IL1.13.23+30.0316.59
36Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.15.03+31.4317.22
37Hasse BergstrømTyrving IL1.15.13+31.5317.24
38Terje MalmHamar OK1.16.24+33.0417.41
39Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.16.36+33.1617.43
40Torodd OsFørde IL1.17.16+33.5617.53
41Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.17.53+34.3318.01
42Arne HalvorsenÅrstad IL1.18.50+35.3018.14
43Gunnar MosevollSkien OK1.22.20+39.0019.03
44Øystein SkappelLillehammer OK1.29.03+45.4320.36
45Sverre KristoffersenVerdal OK1.30.21+47.0120.54
46Knut WikstrømRingsaker OK1.34.51+51.3121.57
47Bjørn Helge CeebergHedrum OL1.39.31+56.1123.02
48Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.54.32+1.11.1226.30
Øyvind SteneAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jimmy NordliTrøsken ILdiskvalifisert
Anders WaageFreidigdiskvalifisert
Gunnar KnudsenTIF Vikingdiskvalifisert
Kjell Einar AadnevikTIF Vikingdiskvalifisert
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbikke startet
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKikke startet
Terje Mathias HauglandTIF Vikingikke startet

H 75-

3 780 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF50.2713.20
2Leidulv VinjeNidarøst OK50.50+0.2313.26
3Harald LundhaugOK Moss51.36+1.0913.39
4Olav HøiåsVang OL53.14+2.4714.04
5Ingar HåkonsenKongsberg OL54.26+3.5914.24
6Trond FeiringHamar OK54.34+4.0714.26
7Anders TaraldrudIndre Østfold OK54.51+4.2414.30
8Per BjørkhaugTIF Viking56.07+5.4014.50
9Ole Jørgen MjøsundSpillum IL56.48+6.2115.01
10Kjell StenstadvoldTyrving IL57.07+6.4015.06
11Magnus LandstadFreidig57.33+7.0615.13
12Kjell Gorm RøkkeTyrving IL58.27+8.0015.27
13Helge BjaalandHeming Orientering58.53+8.2615.34
14Henrik HvoslefIK Stern1.00.01+9.3415.52
15Thor PalmgrenHalden SK1.01.15+10.4816.12
16Knut LindløvOK Moss1.02.54+12.2716.38
17Jan JansenOK Moss1.03.35+13.0816.49
18Torleif StephansenNidarøst OK1.04.46+14.1917.08
19Lars Martin GjeinStokke IL1.06.23+15.5617.33
20Per HauglandÅrstad IL1.06.28+16.0117.35
21Lars ButtingsrudVingelen IL1.06.50+16.2317.40
22Gunnar J. AlsakerÅrstad IL1.10.30+20.0318.39
23Finn Faye KnudsenOL Trollelg1.12.32+22.0519.11
24Magnar ØvreåsBotne SK1.12.44+22.1719.14
25Egil NestandeFørde IL1.13.11+22.4419.21
26Henry SundsetvikOL Trollelg1.15.42+25.1520.01
27Per VoldFana IL1.16.46+26.1920.18
28Trygve FosseGimle IF1.17.03+26.3620.23
29Jon C. FougnerHeming Orientering1.17.05+26.3820.23
30Bjørn Ivar RyenVingelen IL1.17.45+27.1820.34
31Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.19.04+28.3720.55
32Olav SolbergBø OL1.21.17+30.5021.30
33Ingolf DybvikStord Orientering1.27.20+36.5323.06
34Kåre KnudsenIL GeoForm1.33.46+43.1924.48
35Ronald BjervaDrangedal OL1.39.16+48.4926.15
36Per Øystein AndersenLarvik OK1.40.50+50.2326.40
Klaus EngenEidskog OLdiskvalifisert
Ivar HelgesenSørreisa OLikke startet
Øystein MadsenHaugerud IFikke startet

H 80-

2 610 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig38.0714.36
2Bjørn EgnerHeming Orientering38.08+0.0114.36
3Arne SæterhaugByåsen IL38.37+0.3014.47
4Olav TotlandFana IL40.51+2.4415.39
5Jon TyldumRudsbygd IL41.41+3.3415.58
6Knut KjemhusKongsberg OL41.46+3.3916.00
7Tore S. RasmussenTIF Viking42.03+3.5616.06
8Ivar Louis BergSturla, IF42.45+4.3816.22
9Oddvar GjelstadSandefjord OK44.38+6.3117.06
10Axel IngvaldsenTIF Viking45.22+7.1517.22
11Stig Arild HaugskottOL Trollelg45.30+7.2317.25
12Finn Åge ØsternKongsberg OL46.22+8.1517.45
13Elling FrøvollSturla, IF46.31+8.2417.49
14Anders LaugloOL Trollelg47.35+9.2818.13
15Svein Frimann KvalheimÅrstad IL47.45+9.3818.17
16Jon Vegard LundeLillehammer OK48.12+10.0518.28
17Odd KletteliBækkelagets SK48.23+10.1618.32
18Magnar ReppesgårdHedrum OL50.16+12.0919.15
19Tormod HøimyrSturla, IF55.11+17.0421.08
20Ola AaldeFreidig56.13+18.0621.32
21Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag56.23+18.1621.36
22Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.11.06+32.5927.14
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal ILdiskvalifisert
Sturle HånesIL GeoFormdiskvalifisert
Stein KorenOK Mossdiskvalifisert
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbdiskvalifisert
Egil RyghOL Tønsberg og omegnikke startet
Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

H 85-

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans LarsenRaumar Orientering37.0317.48
2Paul ForsethOL Trollelg39.39+2.3619.03
3Einar JørundlandOK Sør46.49+9.4622.30
4Svein HaukaasÅrstad IL1.03.41+26.3830.37
Mads BergNord-Østerdal OKikke startet

Direkte A-Lang

6 850 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum IF58.558.36
2Torbjøn BlomhagenFossum IF1.02.59+4.049.11
3Erik HolthRøyken OL1.12.25+13.3010.34
4Kristian Frafjord HaarrGanddal IL1.17.13+18.1811.16
5Sølve RolfsenHeming Orientering2.14.07+1.15.1219.34
6Eline BryneHeming Orientering2.14.33+1.15.3819.38

Direkte A-kort

4 130 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL49.2211.57
2Hallvard KorenOK Moss50.24+1.0212.12
3Harald OmlandSkien OK51.47+2.2512.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Arne Håkon JørgensenSandefjord OK56.03+6.4113.34
5Geir Henrik HirschIF Trauma57.03+7.4113.48
6Morten AndresenOK Skeidi1.00.34+11.1214.39
7Per KaarbyOvertoppen IL1.05.22+16.0015.49
8Anne Berit BredholtSandefjord OK1.08.31+19.0916.35
9Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb1.09.51+20.2916.54
10Stine AustadRaumar Orientering1.10.26+21.0417.03
11Ivar MestadRøyken OL1.11.56+22.3417.25
12Rune RøedStokke IL1.13.50+24.2817.52
13Per Einar StrømHedrum OL1.50.17+1.00.5526.42

Direkte B

3 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald AulieIL Koll59.5618.09
2Amund FlaskerudOL Toten-Troll1.00.05+0.0918.12
2Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.00.05+0.0918.12
4Silje Jacobsen MyklatunTyrving IL1.00.22+0.2618.17
5Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.07.29+7.3320.26
6Ingunn GåsoddenSkien OK1.16.35+16.3923.12
7Turid VongravenSkien OK1.17.22+17.2623.26
8Rita RaastadSkien OK1.19.39+19.4324.08
9Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering1.56.06+56.1035.10
Olav BakkenØstmarka OKdiskvalifisert
Eilef LandsverkSkien OKdiskvalifisert
Mette SolbergseterAustmarka ILikke startet

Direkte C

2 410 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik HaugenRingsaker OK31.1412.57
2Askil MestadRøyken OL36.34+5.2015.10
3Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)40.07+8.5316.38
4Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL52.15+21.0121.40
5Kirsti BråtenNOTEAM52.47+21.3321.54
6Odd Egil FrognerOTO1.02.46+31.3226.02
7Tina BjørnstadRaumar Orientering1.10.39+39.2529.18
8Berit DalheimLunderseter IL1.11.04+39.5029.29
May NordkveldeHedrum OLdiskvalifisert
Ping OuyangØstmarka OKdiskvalifisert
Lars FlaskerudOL Toten-Trollikke startet

Direkte N

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Stian LillegårdLillomarka OL24.0812.18
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn32.1716.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor