Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: fredag 6 september 2019

D 35-

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iliana IlievaHalden SK12.386.13
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn16.15+3.378.00

D 40-

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.496.18
2Elin BjervaLarvik OK13.54+1.056.50
Trude HansenBerger og Svelvik OLikke startet
Linda FredhOK Mossikke startet

D 45-

2 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12.276.07
2Audrun UtskarpenIL GeoForm16.03+3.367.54
3Larysa MironavaModum OL17.33+5.068.38
4Anne NilsenÅs-NMBU Orientering18.15+5.488.59
5Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL24.13+11.4611.55
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Trollikke startet
Elin BordøyHedrum OLikke startet

D 50-

1 710 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11.556.58
2Rine HanssenByåsen IL13.19+1.247.47
3Eva Lill KvisleAsker Skiklubb13.26+1.317.51
4Anne Berit BredholtSandefjord OK14.16+2.218.20
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL15.07+3.128.50
6Eirin LodgaardByåsen IL15.43+3.489.11
7Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering16.03+4.089.23
8Hanne Løver ThonModum OL16.51+4.569.51
9Barbara Willkommen EikenKongsberg OL16.55+5.009.53
10Tone Karina IngesenSarpsborg OL17.11+5.1610.02
11Marit EgnerAsker Skiklubb17.17+5.2210.06
12Stine ArntzenSandefjord OK18.28+6.3310.47
13Tone Sølie LysnesHedrum OL19.04+7.0911.09
14Rita RaastadSkien OK19.07+7.1211.10
15Anita StensethSnertingdal IF Orientering19.43+7.4811.31
16Lill-Ann TorpSandefjord OK21.10+9.1512.22
17Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL21.45+9.5012.43
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OKikke startet

D 55-

1 710 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK13.007.36
2Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL15.02+2.028.47
3Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL15.03+2.038.48
4Hilde TellesbøNittedal OL15.09+2.098.51
5Randi NicolaisenAsker Skiklubb15.24+2.249.00
6Bente LineIndre Østfold OK15.44+2.449.12
7Vanja StaffOL Toten-Troll15.52+2.529.16
8Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK16.02+3.029.22
9Tone StoklandSandefjord OK16.25+3.259.36
10Solveig SikkelandTyrving IL16.34+3.349.41
11Veslemøy SolbergKonnerud IL16.46+3.469.48
12Elisabeth RomckeOK Moss16.48+3.489.49
13Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL16.56+3.569.54
14Kjersti SkantzeTyrving IL17.14+4.1410.04
15Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK18.04+5.0410.33
16Ann Karin TjørhomGanddal IL19.47+6.4711.34
17Hilde Gunn HellenesOK Skeidi24.50+11.5014.31
18Helen GåsvikLierbygda OL25.00+12.0014.37
19Ingunn GåsoddenSkien OK26.36+13.3615.33
20May NordkveldeHedrum OL26.56+13.5615.45
21Turid VongravenSkien OK29.34+16.3417.17
22Vibeke Prestmo ValestrandRisnes IL33.36+20.3619.38
Runa SkyttersæterHeming Orienteringikke startet
Inger Johanne EikelandNydalens SKikke startet

D 60-

1 620 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL12.037.26
2Ellen Marie TurterNydalens SK12.05+0.027.27
3Guri BjørndalByåsen IL12.18+0.157.35
4Liv Inger PrangerødTistedalen FL12.31+0.287.43
5Grete S B HoviSkien OK13.02+0.598.02
6Kari Elisabeth NatvigNittedal OL13.11+1.088.08
7Sirpa LiljaModum OL13.31+1.288.20
8Gunhild HennumLierbygda OL13.42+1.398.27
9Marie MalmbergKvarnsvedens GoIF OK13.55+1.528.35
10Kjellrun SporildMalvik IL14.00+1.578.38
11Berit DanielsenTyrving IL14.03+2.008.40
12Wenche BjørnstadRingsaker OK14.29+2.268.56
13Siren GreveBergens TF14.52+2.499.10
14Berit BergeTyrving IL15.07+3.049.19
15Marianne SpanliLierbygda OL15.19+3.169.27
16Anne SørumIndre Østfold OK16.05+4.029.55
17Sidsel NørstebøTyrving IL16.06+4.039.56
18Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb17.08+5.0510.34
Eli Tufte HanssenEiker OLikke startet

D 65-

1 470 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL12.438.39
2Margrete JørandliGjø-Vard OL12.50+0.078.43
3Lis DæhliLøten o-lag13.08+0.258.56
4Gro SolnørdalRudsbygd IL13.11+0.288.58
5Berit HegdalBergens TF14.19+1.369.44
6Randi Kristin NærumLarvik OK14.54+2.1110.08
7Ingrid StrandeSkien OK14.59+2.1610.11
8Elle M. MelbyeHeming Orientering15.40+2.5710.39
9Nina SoligardBergens TF16.12+3.2911.01
10Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL16.25+3.4211.10
11Sylvia AndersenElverum OK16.50+4.0711.27
12Aud Mona RøsteHadeland OL16.54+4.1111.29
13Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL17.21+4.3811.48
14Eva TaraldrudIndre Østfold OK17.52+5.0912.09
15Sidsel StorihleRingsaker OK18.43+6.0012.43
16Kari UndrumElverum OK18.45+6.0212.45
17Grethe Lill RyengSturla, IF19.32+6.4913.17
18Bente Tangen WikstrømRingsaker OK19.59+7.1613.35
19Elisabeth RødAndebu IL20.43+8.0014.05
20Elisabet Høgset RiseRingsaker OK23.44+11.0116.08
21Aud KjemperudEiker OL25.49+13.0617.33
22Kari BergLarvik OK26.10+13.2717.48
23Lill BirkelundPorsgrunn OL32.37+19.5422.11
24Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL40.46+28.0327.43
Unni Strand KarlsenFredrikstad SKikke startet

D 70-

1 470 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg KocbachBergens TF13.449.20
2Ingjerd SognnæsBergens TF13.54+0.109.27
3Kjersti ThoStabæk IF14.33+0.499.53
4Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL15.14+1.3010.21
5Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL16.30+2.4611.13
6Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering16.34+2.5011.16
7Nora UrsinBærum kommune BIL16.44+3.0011.22
8Inger LindløvOK Moss17.03+3.1911.35
9Margareta BrynhildsenStokke IL18.01+4.1712.15
10Anne Karin StigemoIL Imås18.13+4.2912.23
11Brynhild FanuelsenFossum IF18.17+4.3312.26
12Audny TotlandFana IL19.18+5.3413.07
13Kjellaug HodnekvamBergens TF19.29+5.4513.15
14Margit Ryen SteenBø OL20.03+6.1913.38
15Elisabeth UndstadLarvik OK20.44+7.0014.06
16Kirsten BakkeGjø-Vard OL20.57+7.1314.15
17Gerd LangsethLarvik OK21.08+7.2414.22
18Aud I SpjelkavikTyrving IL22.57+9.1315.36
19Siri Wilberg AabelBækkelagets SK23.30+9.4615.59
20Margaret Arentz GjertsenAsker Skiklubb24.41+10.5716.47
21Toril RiddervoldHeming Orientering24.58+11.1416.59
22Marit TyldumRudsbygd IL25.41+11.5717.28
23Berit GrosvoldEiker OL26.42+12.5818.09

D 75-

1 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eva AaldeFreidigfullført
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringfullført
Synnøve DalvaBø OLfullført
Hjørdis EgnerHeming Orienteringfullført
Aase Tove GoldenMåren OKfullført
Brita Eilertsen GrønliFørde ILfullført
Bjørg GårdhammerFossekallen ILfullført
Astri RogstadFossum IFfullført
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslagfullført
Inger Lise SolbergBø OLfullført
Hjørdis ØvreåsBotne SKfullført
Katharina Mo BergeFreidigdiskvalifisert
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Torid KvaalFreidigdiskvalifisert
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLdiskvalifisert

D 80-

1 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK15.4013.03
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK17.06+1.2614.15
3Tirill Liby SeipOK Skeidi21.29+5.4917.54
4Gudveig JørundlandOK Sør32.10+16.3026.48
5Unni DrageHaugerud IF37.05+21.2530.54

H 35-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering13.205.07
2Lacho IlievHalden SK15.21+2.015.54
Morten FredhOK Mossikke startet

H 40-

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenTyrving IL15.245.55
2Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)15.39+0.156.01
Håkon GjerdeIndre Østfold OKdiskvalifisert
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 45-

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering15.345.59
2Jon Arne SkroveVerdal OK17.22+1.486.40
3Henning Bratland CarlsenOK Moss18.08+2.346.58
4Robert FredriksenNotodden OL20.04+4.307.43
5Geir Henrik HirschIF Trauma20.21+4.477.49
6Atle PedersenFossum IF24.11+8.379.18
Anders SollienOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 50-

2 400 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian GrotnesTyrving IL14.416.07
2Svein GranerudAsker Skiklubb14.45+0.046.08
3Per Olav NærestadIF Trauma14.48+0.076.10
4Arild AndresenFossum IF14.56+0.156.13
5Tore MyhrvoldFossum IF15.10+0.296.19
6Bjørnar OlsrødStokke IL15.11+0.306.19
7Oddvar TaksdalGanddal IL15.15+0.346.21
8Trond LundTyrving IL15.29+0.486.27
9Stein BlomsethLillomarka OL15.31+0.506.27
10Olav HøgsetFossekallen IL15.50+1.096.35
11Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)15.51+1.106.36
12Per Olav HaarrGanddal IL16.10+1.296.44
12Bjørn Idar SætranIF Trauma16.10+1.296.44
14Lasse ArnesenHeming Orientering16.29+1.486.52
15Guttorm EggeIL GeoForm16.33+1.526.53
16Jan Tore HenriksenNydalens SK17.00+2.197.05
17Hans JevanordFossum IF17.06+2.257.07
18Roger LysnesHedrum OL17.16+2.357.11
19Jon SkriubakkenPorsgrunn OL17.23+2.427.14
20Ole IngesenSarpsborg OL17.42+3.017.22
21Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering17.51+3.107.26
22Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering18.14+3.337.35
23Arne DybdahlLillomarka OL19.04+4.237.56
24Lars LodgaardRaufoss IL Orientering19.56+5.158.18
25Geir Tullin MikalsenSandnes IL (Rogaland)20.40+5.598.36
26Trond FossSandefjord OK23.22+8.419.44
27Terje Ulla EikenKongsberg OL24.00+9.1910.00
28Rune RøedStokke IL24.42+10.0110.17
Espen JohnsenHedrum OLikke startet

H 55-

2 400 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb14.246.00
2Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL14.25+0.016.00
3Petter LøeNotodden OL14.57+0.336.13
4Øyvind DrageKongsberg OL15.02+0.386.15
5Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb15.13+0.496.20
6Nils Harald StaffOL Toten-Troll15.14+0.506.20
7Onno VerberneOL Toten-Troll15.57+1.336.38
8Jan-Ove BråthenOK Øst17.09+2.457.08
8Espen RaastadSkien OK17.09+2.457.08
10Frode RobertsenStokke IL17.51+3.277.26
11Stein Arne NegårdVang OL18.04+3.407.31
11Roar ByeModum OL18.04+3.407.31
13Gunnar HopeModum OL18.32+4.087.43
14Roger Andre VaneboKongsberg OL19.43+5.198.12
15Torgeir BrandalKongsberg OL21.15+6.518.51
16Jon KvisliBø OL22.17+7.539.17
17Sven OhrvikKonnerud IL22.45+8.219.28
18Morten AndresenOK Skeidi23.18+8.549.42
19Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering23.53+9.299.57
20Olav BakkenØstmarka OK25.55+11.3110.47
21Per Einar StrømHedrum OL30.57+16.3312.53
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Gjermund RørenEiker OLikke startet

H 60-

2 030 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Kr KoplandModum OL14.066.56
2Harald HoviSkien OK14.26+0.207.06
3Petter GullikstadRøros IL14.34+0.287.10
4Karl Aasmund ErøyOK Moss14.47+0.417.16
5Svein RoslandHope IL14.49+0.437.17
6Sture OttesenIndre Østfold OK15.27+1.217.36
6Anton PlaianAsker Skiklubb15.27+1.217.36
8Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)15.40+1.347.43
9Knut EngenRaumar Orientering15.41+1.357.43
10Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL16.01+1.557.53
11Egil Wickstrand IversenHeming Orientering16.11+2.057.58
12Per SchancheAsker Skiklubb16.49+2.438.17
13Hallvard FjærLillomarka OL16.54+2.488.19
14Øyvind SørlieHadeland OL17.03+2.578.23
15Paul Terje HaarrGanddal IL17.20+3.148.32
16Tor StrandRaumar Orientering18.15+4.098.59
17John HofossHadeland OL19.17+5.119.29
18Ørjan Eirik ValestrandFana IL19.21+5.159.31
19Reidar FossumAsker Skiklubb19.22+5.169.32
20Erik HaugenRingsaker OK19.45+5.399.43
21Rolf E. AndersenLierbygda OL21.05+6.5910.23
22Don SkantzeTyrving IL21.17+7.1110.29
23Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn30.23+16.1714.58
Bård NatvigNittedal OLdiskvalifisert
Per Kristian EkebergTyrving ILdiskvalifisert
Per OsenVestre Akers SKikke startet

H 65-

1 710 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag11.446.51
2Tor SørevikTIF Viking12.29+0.457.18
3Stein KlyveOK Moss12.38+0.547.23
4Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb12.45+1.017.27
5Terje WikstrømRingsaker OK13.31+1.477.54
6Widar TrømborgSande Sportsklubb13.39+1.557.58
7Are EriksenOslostudentenes IK13.49+2.058.04
8Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF14.49+3.058.39
9Vidar ElvekrokEiker OL15.12+3.288.53
10Per Chr. HagenBø OL16.27+4.439.37
11Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar16.54+5.109.52
12Roar SætabergetLunderseter IL17.53+6.0910.27
13Jan Otto SætabergetLunderseter IL19.41+7.5711.30
14Sveinung RekaaNotodden OL19.48+8.0411.34
15Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL20.40+8.5612.05
16Elling AakreAndebu IL21.18+9.3412.27
17Ole JohanssonPorsgrunn OL23.05+11.2113.29
18Hans Lyder HaareKonnerud IL23.46+12.0213.53
19Eilef LandsverkSkien OK23.54+12.1013.58
20Steinar MariussenElverum OK26.23+14.3915.25
21Martin NaufHedrum OL32.06+20.2218.46
Karl Arne MelbyeVerdal OKdiskvalifisert
Øivind FadumSande Sportsklubbdiskvalifisert
Anders MalmbergKvarnsvedens GoIF OKdiskvalifisert
Per Dag NordkveldeHedrum OLdiskvalifisert
Ola BroxOL Toten-Trollikke startet
Tom A. KarlsenFredrikstad SKikke startet
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Mossikke startet
Svein S JacobsenTyrving ILikke startet

H 70-

1 710 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harry BreilandÅlgård Orientering13.217.48
2Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL14.14+0.538.19
3John Thomas PetersenNittedal OL14.20+0.598.22
4Eldar BørsumBækkelagets SK14.49+1.288.39
5Torodd OsFørde IL15.01+1.408.46
6Peter KlavenessMåren OK15.17+1.568.56
7Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb15.19+1.588.57
8Jon FærdenKolbotn og Skimt OL15.43+2.229.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Tor TrøanHadeland OL15.57+2.369.19
10Runar KittilsenStokke IL15.58+2.379.20
11Atle AlvheimFana IL16.02+2.419.22
12Hans Roar BakkenEiker OL16.54+3.339.52
13Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering16.55+3.349.53
14Atle RemmePorsgrunn OL17.16+3.5510.05
15Widar Taxth LølandHisøy OK17.43+4.2210.21
16Paul SkjakerHadeland OL17.45+4.2410.22
17Hans StordalOL Tønsberg og omegn17.48+4.2710.24
18Anders Johan KrosbyFredrikstad SK18.08+4.4710.36
19Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering18.35+5.1410.52
20Rolf GjølbergLarvik OK18.46+5.2510.58
21Paul Martin BergRudsbygd IL19.23+6.0211.20
22Kurt GrønliFørde IL20.42+7.2112.06
23Tom BuggeByåsen IL21.13+7.5212.24
24Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering21.14+7.5312.25
25Bjørn Helge CeebergHedrum OL21.43+8.2212.41
26Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking21.54+8.3312.48
27Terje MalmHamar OK22.50+9.2913.21
28Sverre KristoffersenVerdal OK22.53+9.3213.22
29Gunnar KnudsenTIF Viking23.22+10.0113.39
30Alf Johan HjelmtvedtEiker OL24.26+11.0514.17
31Sigurd VikebøTIF Viking31.50+18.2918.36
32Arne HalvorsenÅrstad IL34.12+20.5120.00
33Bjørn SpjelkavikTyrving IL34.50+21.2920.22
Helge ScheiFørde ILdiskvalifisert
Bård StangModum OLdiskvalifisert
Knut WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbikke startet
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKikke startet
Nils-Petter WiikDriv ILikke startet

H 75-

1 620 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF12.537.57
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK13.26+0.338.17
3Per VoldFana IL14.27+1.348.55
4Olav HøiåsVang OL14.29+1.368.56
5Leidulv VinjeNidarøst OK14.34+1.418.59
5Ingar HåkonsenKongsberg OL14.34+1.418.59
7Kjell Gorm RøkkeTyrving IL14.57+2.049.13
8Per BjørkhaugTIF Viking14.58+2.059.14
8Magnus LandstadFreidig14.58+2.059.14
10Helge BjaalandHeming Orientering15.12+2.199.22
11Lars ButtingsrudVingelen IL15.20+2.279.27
12Per HauglandÅrstad IL15.25+2.329.30
13Henrik HvoslefIK Stern15.26+2.339.31
14Thor PalmgrenHalden SK15.38+2.459.39
15Lars Martin GjeinStokke IL16.00+3.079.52
16Roar BjordalOppsal Orientering16.26+3.3310.08
17Torleif StephansenNidarøst OK16.41+3.4810.17
18Magnar ØvreåsBotne SK16.48+3.5510.22
19Trond FeiringHamar OK16.55+4.0210.26
20Gunnar J. AlsakerÅrstad IL17.09+4.1610.35
21Bjørn Ivar RyenVingelen IL17.16+4.2310.39
22Ingolf DybvikStord Orientering17.27+4.3410.46
23Trygve FosseGimle IF17.46+4.5310.58
24Egil NestandeFørde IL18.58+6.0511.42
25Hans Petter JevanordRingsaker OK19.32+6.3912.03
26Finn Faye KnudsenOL Trollelg20.18+7.2512.31
27Magne KlovningPorsgrunn OL20.29+7.3612.38
28Henry SundsetvikOL Trollelg20.54+8.0112.54
29Jon C. FougnerHeming Orientering21.19+8.2613.09
29Knut LindløvOK Moss21.19+8.2613.09
31Olav SolbergBø OL21.58+9.0513.33
Ole Jørgen MjøsundSpillum ILdiskvalifisert
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stangeikke startet

H 80-

1 470 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL13.108.57
2Bjørn EgnerHeming Orientering15.18+2.0810.24
3Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag15.26+2.1610.29
4Olav TotlandFana IL15.53+2.4310.48
5Jon Vegard LundeLillehammer OK16.26+3.1611.10
6Arne SæterhaugByåsen IL16.30+3.2011.13
7Gunnar ØsterbøFreidig17.34+4.2411.57
8Elling FrøvollSturla, IF17.42+4.3212.02
9Tormod HøimyrSturla, IF17.49+4.3912.07
9Stig Arild HaugskottOL Trollelg17.49+4.3912.07
11Axel IngvaldsenTIF Viking18.00+4.5012.14
12Eivind HagenHadeland OL18.34+5.2412.37
13Anders LaugloOL Trollelg18.58+5.4812.54
14Ola AaldeFreidig18.59+5.4912.54
15Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn19.09+5.5913.01
16Magnar ReppesgårdHedrum OL19.29+6.1913.15
17Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering20.30+7.2013.56
18Oddvar GjelstadSandefjord OK21.00+7.5014.17
19Tor DrageHaugerud IF22.33+9.2315.20
20Bjørn StrømmeTIF Viking37.20+24.1025.23
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal ILdiskvalifisert
Tore S. RasmussenTIF Vikingdiskvalifisert

H 85-

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg18.2615.21
2Svein HaukaasÅrstad IL20.26+2.0017.01
3Einar JørundlandOK Sør31.26+13.0026.11
Mads BergNord-Østerdal OKdiskvalifisert

Direkte A

2 460 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian Frafjord HaarrGanddal IL15.196.13
2Anna TaksdalGanddal IL17.01+1.426.55
3Ida EngenRaumar Orientering26.19+11.0010.41
4Odd Egil FrognerOTO36.35+21.1614.52

Direkte B

1 460 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Håkon JørgensenSandefjord OK12.458.43
2Magnus Rørlien JevanordFossum IF13.41+0.569.22
3Ingvill HoftunAsker Skiklubb15.47+3.0210.48
4Siri SpjelkavikTyrving IL29.26+16.4120.09

Direkte C

1 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering18.5312.56
2Berit DalheimLunderseter IL30.01+11.0820.33
3Tina BjørnstadRaumar Orientering59.37+40.4440.50

Direkte N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn16.2210.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor