Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hølondløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hølondløpet
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 12 august 2018

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Arne SæterhaugH 70- (5)52.58+3.28
11Morten SkoglundH 50- (12)1.41.46+33.10

Freidig

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mari Angel PetersenD 17- (4)1.11.08
4Tore Angel-PetersenH 70- (5)53.15+3.45
5Stig Magnar LøvåsH 50- (12)1.11.13+2.37
5Magnus LandstadH 70- (5)1.06.52+17.22
10Jørgen TegdanH 17- (17)1.31.19+16.58
11Jonas GrønliH 17- (17)1.39.19+24.58
16Eivind OlsenH 17- (17)2.00.06+45.45
Emil GrønliH 13-14 (1)ikke startet
Sindre JohannessenH 17- (17)ikke startet

Frol IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Isak BergsetH 17- (17)1.14.27+0.06
6Jo Forseth IndgaardH 17- (17)1.20.06+5.45

Halsa IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Asbjørn HeggemH 70- (5)51.43+2.13

IL Leik

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anne Kari StubsjøenD 50- (1)1.28.31
1Jan HageTrim kort (11)48.35
2Tone AlmåsD 17- (4)1.18.24+7.16
3Andreas SølbergH 17- (17)1.17.03+2.42
3Ove Bjørnar GrøtteTrim kort (11)56.20+7.45
4Ole BlækkanTrim kort (11)56.37+8.02
5Jorid SunnsetTrim kort (11)1.00.08+11.33
7Oskar AndrenH 17- (17)1.21.30+7.09
7Asbjørn BjerkenåsTrim kort (11)1.04.11+15.36
8Ola KeiseråsH 17- (17)1.23.44+9.23
8Sigmund FredriksenTrim kort (11)1.23.13+34.38
9Torleif SyrstadH 17- (17)1.26.32+12.11
9Ole Johnny EidTrim kort (11)1.23.16+34.41
12Jonas UnsgårdH 17- (17)1.39.37+25.16
14Runar KrognesH 17- (17)1.47.25+33.04
Joar Arvid KrognesH 50- (12)diskvalifisert

IL Veten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Elias BergsetH 17- (17)1.58.05+43.44

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Tore Bjørseth BerdalH 17- (17)1.18.22+4.01

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Roar ForbordH 70- (5)49.30

Melhus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristoffer LerliH 13-14 (1)48.38

Melhus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Audun BakkH 17- (17)1.42.04+27.43

Melhus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Kjell Rune Logan HalvorsenH 17- (17)2.19.03+1.04.42

Melhus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Atle PedersenH 50- (12)1.08.36

Melhus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Stein Ivar FossH 50- (12)1.08.37+0.01

Melhus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10John LerliH 50- (12)1.33.57+25.21

Nidarøst OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1John Petter GåsvikTrim lang (1)1.33.34
2Are RogstadTrim kort (11)52.28+3.53
4Hanne Helmine RogstadD 17- (4)1.49.42+38.34
9Bjørn P. LøvåsH 50- (12)1.28.13+19.37

OL Gaula

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Ivar SkjærvoldTrim kort (11)1.24.24+35.49

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Anders HaugskottH 17- (17)1.17.21+3.00

Oppdal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Astrid Øyre SlindD 17- (4)1.20.25+9.17

Store Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anton SjøkvistH 17- (17)1.14.21

Wing OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Bernt BrynhildsenH 50- (12)1.09.14+0.38
4Jostein AlvestadH 50- (12)1.09.38+1.02
6Øyvind SchjelderupH 50- (12)1.11.36+3.00
6Sarah BrynhildsenTrim kort (11)1.02.36+14.01
7Agnar RenolenH 50- (12)1.14.17+5.41
8Morten KorsvoldH 50- (12)1.14.30+5.54
11Susanna BrynhildsenTrim kort (11)1.30.25+41.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor