Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hølondløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hølondløpet
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 12 august 2018

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Angel PetersenFreidig1.11.08
2Tone AlmåsIL Leik1.18.24+7.16
3Astrid Øyre SlindOppdal1.20.25+9.17
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.49.42+38.34

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Kari StubsjøenIL Leik1.28.31

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer LerliMelhus48.38
Emil GrønliFreidigikke startet

H 17-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anton SjøkvistStore Tuna OK1.14.21
2Isak BergsetFrol IL1.14.27+0.06
3Andreas SølbergIL Leik1.17.03+2.42
4Anders HaugskottOL Trollelg1.17.21+3.00
5Tore Bjørseth BerdalKrokstadøra IL1.18.22+4.01
6Jo Forseth IndgaardFrol IL1.20.06+5.45
7Oskar AndrenIL Leik1.21.30+7.09
8Ola KeiseråsIL Leik1.23.44+9.23
9Torleif SyrstadIL Leik1.26.32+12.11
10Jørgen TegdanFreidig1.31.19+16.58
11Jonas GrønliFreidig1.39.19+24.58
12Jonas UnsgårdIL Leik1.39.37+25.16
13Audun BakkMelhus1.42.04+27.43
14Runar KrognesIL Leik1.47.25+33.04
15Elias BergsetIL Veten1.58.05+43.44
16Eivind OlsenFreidig2.00.06+45.45
17Kjell Rune Logan HalvorsenMelhus2.19.03+1.04.42
Sindre JohannessenFreidigikke startet

H 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle PedersenMelhus1.08.36
2Stein Ivar FossMelhus1.08.37+0.01
3Bernt BrynhildsenWing OK1.09.14+0.38
4Jostein AlvestadWing OK1.09.38+1.02
5Stig Magnar LøvåsFreidig1.11.13+2.37
6Øyvind SchjelderupWing OK1.11.36+3.00
7Agnar RenolenWing OK1.14.17+5.41
8Morten KorsvoldWing OK1.14.30+5.54
9Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.28.13+19.37
10John LerliMelhus1.33.57+25.21
11Morten SkoglundByåsen IL1.41.46+33.10
Joar Arvid KrognesIL Leikdiskvalifisert

H 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar ForbordMalvik IL49.30
2Asbjørn HeggemHalsa IL51.43+2.13
3Arne SæterhaugByåsen IL52.58+3.28
4Tore Angel-PetersenFreidig53.15+3.45
5Magnus LandstadFreidig1.06.52+17.22

Trim kort

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan HageIL Leik48.35
2Are RogstadNidarøst OK52.28+3.53
3Ove Bjørnar GrøtteIL Leik56.20+7.45
4Ole BlækkanIL Leik56.37+8.02
5Jorid SunnsetIL Leik1.00.08+11.33
6Sarah BrynhildsenWing OK1.02.36+14.01
7Asbjørn BjerkenåsIL Leik1.04.11+15.36
8Sigmund FredriksenIL Leik1.23.13+34.38
9Ole Johnny EidIL Leik1.23.16+34.41
10Ivar SkjærvoldOL Gaula1.24.24+35.49
11Susanna BrynhildsenWing OK1.30.25+41.50

Trim lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John Petter GåsvikNidarøst OK1.33.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor