Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusellen 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusellen 1
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: mandag 2 april 2018

Fossekallen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tine Elisa KjemperudD Kort A (4)15.35
2Linnea B NyhagenD-12 (3)22.38+4.48
3Hans Jørgen LoeH Kort A (4)29.53+10.38
4Liv Anett NyhagenD Kort A (4)21.55+6.20
Sofie Kjemperud GransethNybegynnere (5)36.21

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Richard Zeiner-GundersenH Lang (12)40.51+11.10

Hadeland OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Jo Randar HolmøyH Kort B (2)49.10+21.09
11Hege HeibergD Mellom (11)46.38+23.00

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Helene Brandal SøftingD Kort A (4)20.00+4.25
3Erik HøivoldH Mellom (10)29.41+3.19
4Torgeir BrandalH Mellom (10)31.16+4.54
7Selma HøivoldD Mellom (11)32.05+8.27
10Trine Marit Justad RaaenD Mellom (11)33.10+9.32

Modum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Oskar HopeH-12 (1)19.35
1Gunnar HopeH Mellom (10)26.22
2Lars EnerhaugenH Lang (12)33.33+3.52
Frida HopeNybegynnere (5)26.28
Viola KorbaNybegynnere (5)26.44
Tobias MautheNybegynnere (5)26.31

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans A. TingvoldH Kort A (4)19.15

Ringerike OL

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Reidar KollstrømH Kort B (2)28.01
1Nina KristiansenD Kort B (3)22.59
1Lars Inge ArnevikH Lang (12)29.41
1Ida HopeD Lang (6)35.43
1Oda OpsethD-12 (3)17.50
1Silje OpsethD Mellom (11)23.38
2Kari StrandeD Kort A (4)18.33+2.58
2Torunn Ø. JensenD Mellom (11)26.13+2.35
2Marte Sofie SkroveD Kort B (3)23.03+0.04
2Leif Roger HultgreenH Kort A (4)23.37+4.22
2Monica BerglundD Lang (6)40.29+4.46
2Hroar SannaH Mellom (10)27.05+0.43
3Kristine GrønlundD Lang (6)41.43+6.00
3Kari KollstrømD-12 (3)27.48+9.58
3Karen LangumD Kort B (3)33.12+10.13
3Line Skjevik ArnevikD Mellom (11)26.51+3.13
3Sander ArnevikH Lang (12)33.45+4.04
4Sverre ThuneH Kort A (4)33.29+14.14
4Kjersti StræteD Lang (6)42.27+6.44
4Magnus Barth GustavsenH Lang (12)33.52+4.11
4Anne Guro NøklebyD Mellom (11)27.25+3.47
5Lars BerglundH Lang (12)34.21+4.40
5Rasmus BerglundH Mellom (10)31.50+5.28
5Martin Nøkleby MellingH Mellom (10)31.50+5.28
5Trine OpsethD Mellom (11)27.27+3.49
6Sidsel SkovliD Mellom (11)30.08+6.30
6Mikkel BerglundH Lang (12)35.26+5.45
7Thorbjørn NørbeckH Mellom (10)32.14+5.52
7Juha VienaH Lang (12)35.54+6.13
8Knut Ivar KollstrømH Mellom (10)32.34+6.12
8Live YtrehusD Mellom (11)32.15+8.37
8Oskar ArnevikH Lang (12)36.47+7.06
9Toralf OpperudH Mellom (10)32.37+6.15
9Morten DåsnesH Lang (12)37.35+7.54
9Ragnhild Elsrud HultgreenD Mellom (11)32.16+8.38
10Stein Aas StræteH Lang (12)38.15+8.34
10Sverre GrafferH Mellom (10)34.50+8.28
11Kristian KihleH Lang (12)40.35+10.54
Luna GrønlieNybegynnere (5)16.16

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Grete S B HoviD Lang (6)42.48+7.05

Toten Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Marita HerandezD Lang (6)44.26+8.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor