Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusellen 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusellen 1
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: mandag 2 april 2018

Nybegynnere

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Luna GrønlieRingerike OL16.16
Frida HopeModum OL26.28
Viola KorbaModum OL26.44
Tobias MautheModum OL26.31
Sofie Kjemperud GransethFossekallen IL36.21

D-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda OpsethRingerike OL17.50
2Linnea B NyhagenFossekallen IL22.38+4.48
3Kari KollstrømRingerike OL27.48+9.58

H-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HopeModum OL19.35

D Kort B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina KristiansenRingerike OL22.59
2Marte Sofie SkroveRingerike OL23.03+0.04
3Karen LangumRingerike OL33.12+10.13

H Kort B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Reidar KollstrømRingerike OL28.01
2Jo Randar HolmøyHadeland OL49.10+21.09

D Mellom

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje OpsethRingerike OL23.38
2Torunn Ø. JensenRingerike OL26.13+2.35
3Line Skjevik ArnevikRingerike OL26.51+3.13
4Anne Guro NøklebyRingerike OL27.25+3.47
5Trine OpsethRingerike OL27.27+3.49
6Sidsel SkovliRingerike OL30.08+6.30
7Selma HøivoldKongsberg OL32.05+8.27
8Live YtrehusRingerike OL32.15+8.37
9Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL32.16+8.38
10Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL33.10+9.32
11Hege HeibergHadeland OL46.38+23.00

H Mellom

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar HopeModum OL26.22
2Hroar SannaRingerike OL27.05+0.43
3Erik HøivoldKongsberg OL29.41+3.19
4Torgeir BrandalKongsberg OL31.16+4.54
5Rasmus BerglundRingerike OL31.50+5.28
5Martin Nøkleby MellingRingerike OL31.50+5.28
7Thorbjørn NørbeckRingerike OL32.14+5.52
8Knut Ivar KollstrømRingerike OL32.34+6.12
9Toralf OpperudRingerike OL32.37+6.15
10Sverre GrafferRingerike OL34.50+8.28

D Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida HopeRingerike OL35.43
2Monica BerglundRingerike OL40.29+4.46
3Kristine GrønlundRingerike OL41.43+6.00
4Kjersti StræteRingerike OL42.27+6.44
5Grete S B HoviSkien OK42.48+7.05
6Marita HerandezToten Troll44.26+8.43

H Lang

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Inge ArnevikRingerike OL29.41
2Lars EnerhaugenModum OL33.33+3.52
3Sander ArnevikRingerike OL33.45+4.04
4Magnus Barth GustavsenRingerike OL33.52+4.11
5Lars BerglundRingerike OL34.21+4.40
6Mikkel BerglundRingerike OL35.26+5.45
7Juha VienaRingerike OL35.54+6.13
8Oskar ArnevikRingerike OL36.47+7.06
9Morten DåsnesRingerike OL37.35+7.54
10Stein Aas StræteRingerike OL38.15+8.34
11Kristian KihleRingerike OL40.35+10.54
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF40.51+11.10

H Kort A

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering19.15
2Leif Roger HultgreenRingerike OL23.37+4.22
3Hans Jørgen LoeFossekallen IL29.53+10.38
4Sverre ThuneRingerike OL33.29+14.14

D Kort A

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tine Elisa KjemperudFossekallen IL15.35
2Kari StrandeRingerike OL18.33+2.58
3Helene Brandal SøftingKongsberg OL20.00+4.25
4Liv Anett NyhagenFossekallen IL21.55+6.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor