Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, Løp nr 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, Løp nr 1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 3 april 2018

Klasser: Visa alla | D 11-12 | H 11-12 | D 13-16 | H 13-16 | D 17- | H 17- | D 40- | H 40- | D 50- | H 50- | D 60- | H 60- | D 70- | H 70- | D Bedrift | H Bedrift | D Rekrutt | H Rekrutt

H 50-

75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leif StørmerFossum IF15.22
2Arild AndresenFossum IF16.04+0.42
3Roar FjeldboSandefjord OK16.20+0.58
4Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering16.32+1.10
5Stein BlomsethLillomarka OL16.38+1.16
6Trond LundIL Tyrving16.44+1.22
7Jon Iver BakkenNydalens SK16.46+1.24
8Thor MellaOppsal Orientering16.50+1.28
9Eivind HoffIL Tyrving16.54+1.32
10Anders KronbergRaumar Orientering17.03+1.41
11Kimme ArnesenHeming Orientering17.04+1.42
12Steinar LågAsker Skiklubb17.09+1.47
13Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering17.20+1.58
14Ole Petter HaugenNydalens SK17.27+2.05
15Kjetil EspedalNydalens SK17.34+2.12
16Øystein HoloFossum IF17.35+2.13
17Knut Erling ØenHeming Orientering17.43+2.21
18Tore KjølsethNydalens SK17.59+2.37
19Guttorm L EggeOslostudentenes IK18.09+2.47
20Johan LundeIL Koll18.12+2.50
21Svein GranerudAsker Skiklubb18.18+2.56
22Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL18.19+2.57
23Einar GisholtFossum IF18.31+3.09
24Jo Ulltveit-MoeIL Koll18.33+3.11
25Lars BaklidKonnerud IL18.46+3.24
26Christian JomaasFossum IF18.55+3.33
27Lasse ArnesenHeming Orientering18.56+3.34
28Leif ErikssonModum OL19.10+3.48
28Paul TorvundOslostudentenes IK19.10+3.48
28Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering19.10+3.48
31Ottar WiklundNydalens SK19.12+3.50
32Helge StenerudOL Tønsberg og omegn19.17+3.55
33Sven Arne GylterudFossum IF19.19+3.57
34Bjørn Erik ReinsethNydalens SK19.26+4.04
35Ole IngesenSarpsborg OL19.31+4.09
36Øystein RappRaumar Orientering19.39+4.17
37Stein MellaOppsal Orientering19.45+4.23
38Hallvard KorenOK Moss19.49+4.27
39Anders FlågenHeming Orientering19.50+4.28
40Terje BlindheimLillomarka OL19.53+4.31
41Jørn MjøsterØstmarka OK20.01+4.39
42Bent Sande KvermeFossum IF20.22+5.00
43Jan Erik AalbergBækkelagets SK20.30+5.08
44Christopher SchiveOK Moss20.31+5.09
45Fredrik HøyerFossum IF20.34+5.12
46Hallvard BergIL Tyrving20.36+5.14
47Eirik TandrevoldFossum IF20.40+5.18
48Morten KarlsenMåren OK20.48+5.26
49Håkon JendalFossum IF20.52+5.30
50Egil EideIL Tyrving20.53+5.31
51Are NjåsteinIL Tyrving21.19+5.57
52Håvard ChristiansenNOTEAM21.53+6.31
53Ove Kristian JødalBækkelagets SK22.10+6.48
54Tom SlungaardHeming Orientering22.17+6.55
55Erik UnaasIndre Østfold OK22.18+6.56
56Tormod BøeVBIL23.15+7.53
57Magne AasAsker Skiklubb23.46+8.24
58Johan MattssonLillomarka OL24.20+8.58
59Pål MyklebustIL Koll24.36+9.14
60Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering26.31+11.09
61Erik BorgIL Koll29.43+14.21
62Morten EngebretsenRaumar Orientering38.48+23.26
Egil Wickstrand IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Torkjel NesheimIL Tyrvingdiskvalifisert
Arne KongsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringdiskvalifisert
Per Anders YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Svein NygårdLillomarka OLdiskvalifisert
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
Thor VollsetHeming Orienteringdiskvalifisert
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Per SørbergRaumar Orienteringdiskvalifisert
Frode KamsvågIL Tyrvingdiskvalifisert
Roar PedersenOppsal Orienteringikke startet
Are KristiansenIL Tyrvingikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Bent SkatvedtRaumar Orienteringikke startet
Peter NylundHaugerud IFikke startet
Per SlungaardIL Tyrvingikke startet
Einar LunøeNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor