Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, Løp nr 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, Løp nr 1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 3 april 2018

D 11-12

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK22.52
2Elise Nilsen BergFossum IF23.24+0.32
3Selma Størmer-AntonsenNydalens SK26.31+3.39
4Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK30.06+7.14
5Hanne Wærp HaugeNydalens SK34.41+11.49
6Marie Bjordal VegganOppsal Orientering34.55+12.03
7Mari KallesonOppsal Orientering37.50+14.58
8Juni Hagelid NorheimNydalens SK47.04+24.12
9Iben Johansen-BarliOppsal Orientering50.04+27.12
10Caroline SlungaardHeming Orientering1.11.58+49.06
Pernille Nor-WollØstmarka OKdiskvalifisert
Martine Arntzen HaugØstmarka OKdiskvalifisert
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orienteringdiskvalifisert
Bertine MjøsterØstmarka OKikke startet

H 11-12

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22.32
2Ask Felland SætnanFossum IF24.44+2.12
3Lukas Jones ArnesenHeming Orientering26.12+3.40
4Sigurd HobølOppsal Orientering27.31+4.59
5Sondre Tandberg ØhrnIL Koll29.01+6.29
6Even Nygård ThorsengFossum IF30.06+7.34
7Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK33.45+11.13
8Gabriel SolemOppsal Orientering42.33+20.01
9Henrik Elias SebjørnsenFossum IF50.45+28.13
10Silas Mestad HansenLillomarka OL1.15.10+52.38
Erlend OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert
Erlend BakkeFossum IFdiskvalifisert
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SKdiskvalifisert
Olaf Blom-HagenFossum IFikke startet
Mathias LinløkkenØstmarka OKikke startet
Simen SkeideOppsal Orienteringikke startet

D 13-16

86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oda ScheeleNydalens SK16.46
2Pia Young VikNydalens SK16.58+0.12
3Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering18.09+1.23
4Kristine KravdalGjø-Vard OL18.14+1.28
5Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL18.47+2.01
6Live ØstvoldHeming Orientering19.28+2.42
7Marte Madslien BakkenNydalens SK19.52+3.06
8Malene JebsenHeming Orientering20.01+3.15
9Marie KravdalGjø-Vard OL20.10+3.24
10Tina KallesonOppsal Orientering20.16+3.30
11Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering20.43+3.57
12Ida Marie FlågenHeming Orientering20.48+4.02
13Mille Baastad BergIL Tyrving20.54+4.08
14Maya ArnesenHeming Orientering21.03+4.17
15Iris HolstIL Tyrving21.12+4.26
16Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering21.23+4.37
16Stella HolmboeIL Tyrving21.23+4.37
18Janna Sofie TellesbøØstmarka OK21.35+4.49
19Marie SaugestadNydalens SK21.46+5.00
20Inga Skaarer WiklundNydalens SK21.48+5.02
21Mari BrendeFossum IF21.53+5.07
21Ragnhild Mathea HelmersenFet OL21.53+5.07
23Frida SolsrudNydalens SK21.56+5.10
24Ingrid BlindheimLillomarka OL21.57+5.11
25Ina MartiniAsker Skiklubb22.05+5.19
26Anna Mæhre TorjussenFossum IF22.38+5.52
27Johanne Rognerud BøeFossum IF22.50+6.04
28Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering22.54+6.08
29Netta Bar-NathanLillomarka OL22.57+6.11
30Hedda SpangbergKonnerud IL22.58+6.12
31Marie ScheeleNydalens SK23.02+6.16
32Kathinka Zahl HagenFossum IF23.22+6.36
33Helene Bjørkvold JendalFossum IF23.23+6.37
34Astrid RognstadHadeland OL23.25+6.39
35Signe HoloFossum IF24.14+7.28
36Julie BerntzenFet OL24.20+7.34
37Anne ØstvoldHeming Orientering24.22+7.36
38Vida Helland-HansenIL Tyrving24.28+7.42
39Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering24.37+7.51
40Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK24.39+7.53
41Ragnhild Blom-HagenFossum IF24.49+8.03
42Hannah Syrdal ØenHeming Orientering24.53+8.07
43Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL25.02+8.16
44Sara MartiniAsker Skiklubb25.16+8.30
45Pauline MyklebustIL Koll26.05+9.19
46Sigrid NermoenØstmarka OK26.13+9.27
47Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering26.35+9.49
48Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering26.43+9.57
48Ingunn Høst FossgardLillomarka OL26.43+9.57
50Silje SlungaardIL Tyrving26.47+10.01
51Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK27.22+10.36
52Berthe TesloHadeland OL27.46+11.00
53Celine YtternesKolbotn og Skimt OL27.51+11.05
54Sunniva HalvorsrudLillomarka OL28.20+11.34
55Mari AarsethNydalens SK28.35+11.49
56Tiril Ebon EspedalNydalens SK28.39+11.53
57Kristine SolbakkenIL Tyrving28.45+11.59
58Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering29.25+12.39
59Elise ThorsengFossum IF29.42+12.56
60Ane HustvedtOppsal Orientering30.07+13.21
61Emilie Pedersen VoldLillomarka OL30.23+13.37
62Anna Tysse NakkimBækkelagets SK31.42+14.56
63Gunde TumelionisFossum IF32.11+15.25
64Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK33.13+16.27
65Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb34.06+17.20
66Malin SveenBækkelagets SK36.08+19.22
67Nora SørbergRaumar Orientering37.31+20.45
68Hedvig Nyberg-HansenFossum IF38.18+21.32
69Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering40.22+23.36
70Tuva HøyerFossum IF44.50+28.04
71Stine FosseNydalens SK49.15+32.29
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKdiskvalifisert
Helene Margarethe KristensenHeming Orienteringdiskvalifisert
Hanna RehnKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IFdiskvalifisert
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SKdiskvalifisert
Linnea HolstIL Tyrvingdiskvalifisert
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Amélie AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKdiskvalifisert
Martha WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrvingdiskvalifisert
Julie MeinickeIL Tyrvingdiskvalifisert
Elise Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Ea LunøeNydalens SKikke startet
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLikke startet
Selma Tørudbakken JendalFossum IFikke startet
Selma Mestad HansenLillomarka OLikke startet

H 13-16

77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK14.22
2Vebjørn Blom-HagenFossum IF15.12+0.50
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering15.34+1.12
4Felix FinsrudAsker Skiklubb16.04+1.42
5Elia ThorvikNydalens SK16.41+2.19
6Martin Størmer-AntonsenNydalens SK16.44+2.22
7Sondre Zahl HagenFossum IF16.45+2.23
8Grunde IsaksætreGrue IL17.03+2.41
9Ferdinand FremmingHeming Orientering17.31+3.09
10Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering17.48+3.26
11Gaute BerganNydalens SK17.59+3.37
12Kristian ØstermannHeming Orientering18.05+3.43
13Gustav Andresen SkotteFossum IF18.19+3.57
14Anders Håvard LarsenNydalens SK18.28+4.06
15Christian Fredrik BorgIL Koll18.37+4.15
16Mikael BirkelundAsker Skiklubb19.05+4.43
17Maja Mo HjelsethNydalens SK19.10+4.48
18Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb19.11+4.49
19Philip Lehmann RomørenFossum IF19.12+4.50
20Gaute FosstveitRaumar Orientering19.39+5.17
21Marius E. AamodtOppsal Orientering19.52+5.30
22Simen Gløgård StensrudNittedal OL20.28+6.06
23Simen GammelmoHadeland OL20.33+6.11
24Kristian Norum MeløysundNydalens SK20.41+6.19
24Eskil KolshusOppsal Orientering20.41+6.19
26Jonas Johansen HickenIL Koll20.44+6.22
27Fridtjof ReuschHeming Orientering21.08+6.46
28Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb21.31+7.09
29Sindre Vie StrislandFossum IF21.37+7.15
30Eirik Vie StrislandFossum IF21.39+7.17
31Elias StubberudNydalens SK21.46+7.24
31Lars Øderud VatneBækkelagets SK21.46+7.24
33Jonathan WoodhouseLillomarka OL21.47+7.25
34Jonas AarsethNydalens SK22.01+7.39
35John OtterleiØstmarka OK22.19+7.57
36Christoffer SlettenRaumar Orientering22.27+8.05
37Rolf Andreas BergNydalens SK23.14+8.52
38Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb23.35+9.13
39Eskil BrændenLillomarka OL24.08+9.46
40Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK24.16+9.54
41Mathias NyhaugAsker Skiklubb25.32+11.10
42Rasmus D. EastwoodLillomarka OL25.56+11.34
43Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL26.19+11.57
44Oskar BaklidKonnerud IL26.23+12.01
45Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb26.25+12.03
46Birk ThorstensenOppsal Orientering26.57+12.35
47Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering27.02+12.40
48Odin FismenFossum IF27.46+13.24
49Simen HøyerFossum IF28.15+13.53
50Håvard RønningenØstmarka OK29.05+14.43
51Håvard EikRaumar Orientering31.32+17.10
52Andreas SandernesØstmarka OK31.39+17.17
53Einar ØstvoldHeming Orientering32.40+18.18
54Paul Johan SlungaardHeming Orientering35.34+21.12
Johannes Salvesen-LundeIL Kolldiskvalifisert
Håkon BogasonLillomarka OLdiskvalifisert
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orienteringdiskvalifisert
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringdiskvalifisert
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Stian Måseide SørlieRaumar Orienteringdiskvalifisert
Emil Solan GorsetHadeland OLdiskvalifisert
Jonas WilsbergNydalens SKdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Magnus JystadØstmarka OKdiskvalifisert
Jo Randar HolmøyHadeland OLdiskvalifisert
Theo Ring GiskeNydalens SKdiskvalifisert
August Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Birk Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert
Kidus Abiy GirmaIL Kolldiskvalifisert
Tarje EspelinAsker Skiklubbdiskvalifisert
Henrik ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Sondre YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jonas KroghOppsal Orienteringdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFdiskvalifisert
Tobias EspedalNydalens SKikke startet
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubbikke startet
Axel AaldeNydalens SKikke startet
Marius BakkeFossum IFikke startet
Bendik MjøsterØstmarka OKikke startet
Børge Nilsen BergFossum IFikke startet
Kristoffer EngebretsenRaumar Orienteringikke startet
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubbikke startet
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet
Sturla Rognskog MellaOppsal Orienteringikke startet
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet

D 17-

82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.35
2Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering15.02+0.27
3Agnes LeoHalden SK15.30+0.55
4Lone BrochmannBækkelagets SK15.50+1.15
5Ragnhild HjermstadFossum IF16.06+1.31
6Oda J SikkelandIL Tyrving16.12+1.37
7Jenny BaklidKonnerud IL16.26+1.51
8Ragne WiklundNydalens SK16.34+1.59
9Emilie Westli AndersenLøten o-lag16.36+2.01
10Marion HuberNydalens SK16.41+2.06
11Pernille KatlaFossum IF16.46+2.11
12Ingrid G. KvålsgardFossum IF16.49+2.14
13Margrethe WisløffAsker Skiklubb16.53+2.18
14Tonje VassendNTNUI16.55+2.20
15Maren NorderudIL Tyrving17.06+2.31
16Mariann UlvestadBækkelagets SK17.08+2.33
17Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb17.09+2.34
18Gunhild Rogne HallandNydalens SK17.13+2.38
19Marie LilandNydalens SK17.18+2.43
20Linn HokholtIL Tyrving17.22+2.47
21Ane Sofie KroghOppsal Orientering17.33+2.58
21Ingvil AhlsandNydalens SK17.33+2.58
23Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb17.43+3.08
24Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK18.03+3.28
25Maria Rørvik HaverLillomarka OL18.09+3.34
26Silje Marie VågeAsker Skiklubb18.30+3.55
27Nanna NorderudNTNUI18.35+4.00
28Kari Lien JohnsenMulticonsult18.37+4.02
28Anniken RanvikKonnerud IL18.37+4.02
30Agni Fjogstad NielsenIL Tyrving18.38+4.03
31Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering18.39+4.04
32Kristine Eide RappRaumar Orientering18.45+4.10
33Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.53+4.18
33Anniken Helland-HansenIL Tyrving18.53+4.18
35Toril NesNydalens SK18.59+4.24
35Emma Meyer LarssonIL Tyrving18.59+4.24
37Lene Godager KaasBækkelagets SK19.01+4.26
38Åsne Naadland HoloFossum IF19.04+4.29
39Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering19.07+4.32
40Louise OramBækkelagets SK19.18+4.43
41Joanna ErikssonNydalens SK19.26+4.51
42Åse BerganNydalens SK19.28+4.53
43Hanne Maria VisterOslostudentenes IK19.33+4.58
44Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering19.38+5.03
45Ingeborg RognstadHadeland OL19.39+5.04
45Ida TangenNydalens SK19.39+5.04
47Maren KoplandModum OL19.50+5.15
48Tonje Rognerud BøeFossum IF19.59+5.24
49Solveig Eline BergIL Tyrving20.10+5.35
50Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering20.12+5.37
51Aurora Opheim SauarIL Koll20.23+5.48
52Ingrid Lund HovdenIL Tyrving20.26+5.51
53Malin EijsinkNydalens SK20.33+5.58
54Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL20.38+6.03
55Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL20.45+6.10
56Katherine EstepKonnerud IL21.08+6.33
57Ada WulfsbergNydalens SK21.11+6.36
58Marie UllevålseterNydalens SK21.13+6.38
59Linn Mei WaalerMåren OK21.22+6.47
60Elin EkebergIL Tyrving21.25+6.50
61Thea Feiring HaltiaIL Tyrving21.31+6.56
62Ane LodgaardRaufoss IL Orientering21.43+7.08
63Andrea Vild JødalBækkelagets SK22.07+7.32
64Marita Lilja GrønhovdModum OL22.16+7.41
65Tora VollsetHeming Orientering23.27+8.52
66Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK23.38+9.03
67Marianne LøvåsNidarøst 24.24+9.49
68Eline BryneHeming Orientering24.32+9.57
69Julie Hilland AndersenHalden SK26.06+11.31
70Vilde Brabrand UrfjellIL Imås28.08+13.33
71Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering28.50+14.15
72Ingeborg BlumerNOTEAM35.09+20.34
73Stine FrossdalOslostudentenes IK40.34+25.59
Christine Turter SandvoldNydalens SKdiskvalifisert
Kirsten Marie SøvdeNOTEAMdiskvalifisert
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringdiskvalifisert
Hanne Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKdiskvalifisert
Katrine LodgaardØstmarka OKdiskvalifisert
Mina JørgensenIL Tyrvingdiskvalifisert
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
Ragnhild Stamer EkerholtNOTEAMdiskvalifisert
Karen Hoel JomaasFossum IFikke startet
Elena GrandLillomarka OLikke startet
Karen BjergaardNydalens SKikke startet
Kristine FjeldboIL Tyrvingikke startet
Julie StørmerFossum IFikke startet
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SKikke startet

H 17-

92 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK13.21
1Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.21
3Kasper FosserHeming Orientering13.28+0.07
4Olai Stensland LillevoldNTNUI13.40+0.19
5Einar MelsomFossum IF13.47+0.26
6Erling HjermstadFossum IF13.56+0.35
7Eirik Langedal BreivikNydalens SK13.57+0.36
8Ulf Forseth IndgaardFrol IL14.08+0.47
9Lukas LilandNydalens SK14.13+0.52
10Carl Godager KaasBækkelagets SK14.32+1.11
11Oskar StørmerFossum IF14.33+1.12
12Per Melander OftenNydalens SK14.34+1.13
13Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14.35+1.14
14Kristoffer JacobsenIL Tyrving14.42+1.21
15Øyvind HjermstadFossum IF14.44+1.23
16Jørgen BaklidKonnerud IL14.52+1.31
17Aslak HeimdalKonnerud IL14.53+1.32
18Jostein TandbergNydalens SK15.00+1.39
19Martin NilssonLillomarka OL15.02+1.41
20Lukas PetersonIFK Umeå15.03+1.42
21Isak JonssonNydalens SK15.05+1.44
22Erik SagvoldenNydalens SK15.08+1.47
23Anders EInumFreidig15.13+1.52
24Jostein Svaland DaleVang OL15.21+2.00
25Jan ShanelNydalens SK15.22+2.01
26Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering15.24+2.03
27Christian SchiveOK Moss15.25+2.04
28Kaspar LiljaModum OL15.26+2.05
29Petter Vangen LunåsmoTynset IF15.30+2.09
30Emil StørmerFossum IF15.33+2.12
30Gunnar A FiskumIL Tyrving15.33+2.12
32Mathias GløersenBækkelagets SK15.36+2.15
33Eirik AalNTNUI15.39+2.18
34Felix BreitschädelBækkelagets SK15.43+2.22
34Thomas SchiveBækkelagets SK15.43+2.22
36Anders HorveiRaumar Orientering15.46+2.25
37Bjørn Anders FlågenHeming Orientering15.49+2.28
38Per Clemet WisløffAsker Skiklubb15.56+2.35
38Sivert Sande KvermeFossum IF15.56+2.35
40Eskil Sande GullordBækkelagets SK15.57+2.36
41Mikael OlaussonOslostudentenes IK16.02+2.41
42Sander ArntzenAsker Skiklubb16.03+2.42
43Sander H. RogndokkenNydalens SK16.24+3.03
44Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb16.28+3.07
44Anders BjergaardNydalens SK16.28+3.07
46Petter Astrup ArnesenHeming Orientering16.29+3.08
47Elias Skjolden SørensenLillomarka OL16.31+3.10
48Audun HokholtKolbotn og Skimt OL16.35+3.14
49Øyvind EngerNydalens SK16.37+3.16
50Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL16.38+3.17
51Ludvig RødnesOppsal Orientering16.39+3.18
52Svend Sondre FrøshaugBækkelagets SK16.44+3.23
53Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF16.49+3.28
54Oskar JensenNydalens SK16.51+3.30
55Lavran ThorstensenOppsal Orientering16.57+3.36
55Peter GisholtFossum IF16.57+3.36
57Lars JacobsenIL Tyrving17.02+3.41
58Eivind Berner MyhreFossum IF17.05+3.44
58Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät17.05+3.44
60Håkon SturødNydalens SK17.07+3.46
61Trygve MyhrAsker Skiklubb17.20+3.59
62Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering17.21+4.00
63Morten Severin SaueIL Tyrving17.23+4.02
64Donatas KontautasOK Moss17.31+4.10
65Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering17.32+4.11
66Eirik Høst FossgardLillomarka OL17.56+4.35
67Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL18.11+4.50
68Mathias Pedersen VoldLillomarka OL18.12+4.51
69Bjørnar LøvliAsker Skiklubb18.13+4.52
70Simen A BjøringsøyNydalens SK18.15+4.54
71Morten TangenOK Moss18.22+5.01
72Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering18.36+5.15
73Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering19.10+5.49
74Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering19.40+6.19
75Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering20.11+6.50
76Tor Magnus GrøstadØstmarka OK20.15+6.54
77Torbjørn DalløkkenIL GeoForm20.47+7.26
78Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK21.31+8.10
79Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering24.09+10.48
80Simen ElvhaugRaumar Orientering24.41+11.20
81Tim Langø BergNOTEAM24.57+11.36
82Ove SætraHadeland OL25.37+12.16
83Nils AlbjerkAaby CK27.10+13.49
Sverre Waaler KaasNydalens SKdiskvalifisert
Thomas NipenBækkelagets SKdiskvalifisert
Sondre Sande GullordNydalens SKdiskvalifisert
Anders VisterNydalens SKdiskvalifisert
Johan SvedbergHeming Orienteringdiskvalifisert
Wolfgang KampelBækkelagets SKdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Frank SandbergFlyfemkampdiskvalifisert
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Morten Urdal BakkeIL Tyrvingikke startet
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrvingikke startet
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet
Kyongsa RiNydalens SKikke startet
Arno Lilja GrønhovdModum OLikke startet
Elias JonssonNydalens SKikke startet
Anders SkarholtFredrikstad SKikke startet
Are WigaardOppsal Orienteringikke startet
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke startet
Matthew NgOslostudentenes IKikke startet
Magnus ZachariasenOppsal Orienteringikke startet
Håkon Nergaard BergStokke ILikke startet

D 40-

35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL18.42
2Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering19.58+1.16
3Jorun RuudAsker Skiklubb19.59+1.17
4Nora SkauenIL Tyrving20.06+1.24
5Kristine ThorsengFossum IF20.10+1.28
6Elin KallesonOppsal Orientering21.53+3.11
7Anne RusteLillomarka OL22.18+3.36
8Marit InngjerdingenHeming Orientering22.24+3.42
9Cecilie Wærp HaugeNydalens SK22.37+3.55
10Marit EgnerAsker Skiklubb22.49+4.07
11Line Bar-NathanLillomarka OL24.08+5.26
12Heidi ØstliRaumar Orientering24.12+5.30
13Heidi BjordalOppsal Orientering24.36+5.54
14Anett WallinIL Tyrving24.50+6.08
15Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb25.01+6.19
16Linda FredhOK Moss25.53+7.11
17Cecilie Christin KvermeFossum IF26.41+7.59
18Marianne ReuschHeming Orientering27.01+8.19
19Ingrid SkaarerNydalens SK27.36+8.54
20Aase MestadLillomarka OL28.37+9.55
21Kristin Stubban HygenØstmarka OK30.35+11.53
22Rikke Kristin GåsholtHedrum OL32.37+13.55
23Katrine HolenØstmarka OK40.23+21.41
24Siv Susanne JystadØstmarka OK41.44+23.02
25Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering52.29+33.47
Kristine KolshusOppsal Orienteringdiskvalifisert
Britta FismenFossum IFdiskvalifisert
Beate UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Hege FeiringIL Tyrvingdiskvalifisert
Vigdis HobølOppsal Orienteringdiskvalifisert
June HerredsvelaØstmarka OKdiskvalifisert
Ann Elin FlågenHeming Orienteringdiskvalifisert
Mette SpangbergKonnerud ILdiskvalifisert
Kristin Nergaard BergFossum IFdiskvalifisert
Else Kari ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
Katrine BakkeFossum IFikke startet
Arnhild KroghOppsal Orienteringikke startet
Cathrine FrydenlundNydalens SKikke startet
Maiken Skirstad MoNydalens SKikke startet
Guro HarstadHeming Orienteringikke startet
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKikke startet

H 40-

60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigve VågsnesOppsal Orientering15.09
2Christian HolmboeIL Tyrving15.14+0.05
3Inge GunnesIL Tyrving15.58+0.49
4Harald BakkeFossum IF16.07+0.58
5Morten MoslandOppsal Orientering16.12+1.03
6Geir HoffIL Tyrving16.31+1.22
7Jostein F. TellnesAsker Skiklubb16.33+1.24
8Magnus JohansonNOTEAM16.57+1.48
9Audun BjerknesMåren OK17.21+2.12
10Bjørn MartiniAsker Skiklubb17.29+2.20
11Christian ReuschHeming Orientering17.44+2.35
12Christian GløgårdNittedal OL18.06+2.57
13Steinar EastwoodLillomarka OL18.07+2.58
14Snorre VegganOppsal Orientering18.12+3.03
15Vidar GjelstadOppsal Orientering18.19+3.10
16Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL18.20+3.11
16Bjørn HaugeNydalens SK18.20+3.11
18Eilert AamodtOppsal Orientering18.43+3.34
19Knut Jostein SætnanFossum IF19.15+4.06
20Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering19.47+4.38
21Rolf HustvedtOppsal Orientering19.52+4.43
22Fredrik LarsenIndre Østfold OK19.57+4.48
23Eirik JørgensenIL Tyrving20.00+4.51
24Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL20.08+4.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Kyrre GranFet OL20.14+5.05
26Jens Christian HolstIL Tyrving20.17+5.08
26Sverre WisløffAsker Skiklubb20.17+5.08
28Jon SolsrudNydalens SK20.33+5.24
29Kristian Bernhard NilsenFossum IF20.40+5.31
30Torgeir SkjønhaugFet OL21.18+6.09
31Knut SaxhaugRaumar Orientering21.29+6.20
32Hans Olav HygenØstmarka OK21.32+6.23
33Lars Christian BråtenHeming Orientering21.51+6.42
34Haakon KnudsenOppsal Orientering21.57+6.48
35Ola NilsenOppsal Orientering22.37+7.28
36Atle StrømHedrum OL22.45+7.36
37Arild NyhaugAsker Skiklubb22.49+7.40
38Assaf Bar-NathanLillomarka OL22.53+7.44
39Fredrik SaugestadNydalens SK23.10+8.01
40Anders NorlingNydalens SK23.28+8.19
41Alexander RødstenHeming Orientering23.58+8.49
42Ove HildrumLillomarka OL24.11+9.02
43Ram RayamajhiOppsal Orientering26.17+11.08
44Sindre ValsgårdIndre Østfold OK30.45+15.36
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Tor RingstadHedrum OLdiskvalifisert
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Peder NatvigIL Kolldiskvalifisert
Roger ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Vegard BroxIL Tyrvingdiskvalifisert
Torbjørn Blom-hagenFossum IFdiskvalifisert
Bent Erik SkaugOppsal Orienteringdiskvalifisert
Anders StorbratenBækkelagets SKdiskvalifisert
Frode BakkehøiØstmarka OKdiskvalifisert
Morten FismenFossum IFdiskvalifisert
Tommy SkårbøRaumar Orienteringdiskvalifisert
Lars Erik GjeinFossum IFdiskvalifisert
Dag Espolin JohnsonBækkelagets SKdiskvalifisert
Haakon DolvenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Jostein AndersenNydalens SKikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Trond MyhreFossum IFikke startet
Henning SpjelkavikIL Tyrvingikke startet
Bernt Christian HellerudIL Kollikke startet

D 50-

49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kari MadslienNydalens SK18.52
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering20.24+1.32
3Dagrun MelkildHeming Orientering20.56+2.04
4Anne MadslienNydalens SK21.35+2.43
5Marita HernandezOL Toten-Troll21.40+2.48
6Sidsel NørstebøIL Tyrving21.47+2.55
7Kjersti Holt HanssenMåren OK21.56+3.04
8Kjersti SkantzeIL Tyrving22.04+3.12
9Randi NicolaisenAsker Skiklubb22.20+3.28
10Eirin LodgaardByåsen IL22.22+3.30
11Marit HåvardsholmNOTEAM22.23+3.31
11Isa HeggedalKonnerud IL22.23+3.31
13Anne DahlNydalens SK22.27+3.35
14Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb22.31+3.39
15Runa SkyttersæterHeming Orientering22.47+3.55
16Anne DanielsenNydalens SK22.57+4.05
17Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL23.02+4.10
18Linda HanssenØstmarka OK23.06+4.14
19May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering23.09+4.17
20Ingeborg ØderudBækkelagets SK23.10+4.18
21Trude FixdalIL Koll23.33+4.41
22Solveig SikkelandIL Tyrving23.43+4.51
23Magnhild T. MølnvikFossum IF23.54+5.02
24Åshild FlatebakkenIL Tyrving24.06+5.14
25Frøy GrøndahlLillomarka OL24.29+5.37
26Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL25.11+6.19
27Gunhild MyhrAsker Skiklubb25.28+6.36
28Anne Kristine NorderudIL Tyrving25.42+6.50
29Margrete EngzeliusAsker Skiklubb25.44+6.52
30Maria TorgersenBækkelagets SK25.54+7.02
31Ingrid Eide RappRaumar Orientering25.56+7.04
32Helena StubberudNydalens SK25.57+7.05
33Kirsti Grundnes BergIL Tyrving26.12+7.20
34Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK26.40+7.48
35Berit BergeIL Tyrving27.00+8.08
36Marianne ArnesenAsker Skiklubb27.25+8.33
37Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering27.27+8.35
38Anne-Grete AustadRaumar Orientering29.02+10.10
39Ingvill HoftunAsker Skiklubb29.40+10.48
40Anna GöhlmanIL Tyrving32.41+13.49
41Hege HeibergHadeland OL36.25+17.33
42Ingunn NakkimBækkelagets SK38.28+19.36
Hege WangLillomarka OLdiskvalifisert
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLdiskvalifisert
Ingrid NermoenØstmarka OKdiskvalifisert
Marianne HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Eldri HoloFossum IFdiskvalifisert
Sille WinsnesÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Tale Mæhre TorjussenFossum IFdiskvalifisert
Helle HundseidIL Tyrvingikke startet
Doris LarssonLillomarka OLikke startet
Marianne NjåsteinIL Tyrvingikke startet
Grete BerntsenMåren OKikke startet
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SKikke startet
Kathrine LunøeNydalens SKikke startet

H 50-

75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Leif StørmerFossum IF15.22
2Arild AndresenFossum IF16.04+0.42
3Roar FjeldboSandefjord OK16.20+0.58
4Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering16.32+1.10
5Stein BlomsethLillomarka OL16.38+1.16
6Trond LundIL Tyrving16.44+1.22
7Jon Iver BakkenNydalens SK16.46+1.24
8Thor MellaOppsal Orientering16.50+1.28
9Eivind HoffIL Tyrving16.54+1.32
10Anders KronbergRaumar Orientering17.03+1.41
11Kimme ArnesenHeming Orientering17.04+1.42
12Steinar LågAsker Skiklubb17.09+1.47
13Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering17.20+1.58
14Ole Petter HaugenNydalens SK17.27+2.05
15Kjetil EspedalNydalens SK17.34+2.12
16Øystein HoloFossum IF17.35+2.13
17Knut Erling ØenHeming Orientering17.43+2.21
18Tore KjølsethNydalens SK17.59+2.37
19Guttorm L EggeOslostudentenes IK18.09+2.47
20Johan LundeIL Koll18.12+2.50
21Svein GranerudAsker Skiklubb18.18+2.56
22Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL18.19+2.57
23Einar GisholtFossum IF18.31+3.09
24Jo Ulltveit-MoeIL Koll18.33+3.11
25Lars BaklidKonnerud IL18.46+3.24
26Christian JomaasFossum IF18.55+3.33
27Lasse ArnesenHeming Orientering18.56+3.34
28Leif ErikssonModum OL19.10+3.48
28Paul TorvundOslostudentenes IK19.10+3.48
28Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering19.10+3.48
31Ottar WiklundNydalens SK19.12+3.50
32Helge StenerudOL Tønsberg og omegn19.17+3.55
33Sven Arne GylterudFossum IF19.19+3.57
34Bjørn Erik ReinsethNydalens SK19.26+4.04
35Ole IngesenSarpsborg OL19.31+4.09
36Øystein RappRaumar Orientering19.39+4.17
37Stein MellaOppsal Orientering19.45+4.23
38Hallvard KorenOK Moss19.49+4.27
39Anders FlågenHeming Orientering19.50+4.28
40Terje BlindheimLillomarka OL19.53+4.31
41Jørn MjøsterØstmarka OK20.01+4.39
42Bent Sande KvermeFossum IF20.22+5.00
43Jan Erik AalbergBækkelagets SK20.30+5.08
44Christopher SchiveOK Moss20.31+5.09
45Fredrik HøyerFossum IF20.34+5.12
46Hallvard BergIL Tyrving20.36+5.14
47Eirik TandrevoldFossum IF20.40+5.18
48Morten KarlsenMåren OK20.48+5.26
49Håkon JendalFossum IF20.52+5.30
50Egil EideIL Tyrving20.53+5.31
51Are NjåsteinIL Tyrving21.19+5.57
52Håvard ChristiansenNOTEAM21.53+6.31
53Ove Kristian JødalBækkelagets SK22.10+6.48
54Tom SlungaardHeming Orientering22.17+6.55
55Erik UnaasIndre Østfold OK22.18+6.56
56Tormod BøeVBIL23.15+7.53
57Magne AasAsker Skiklubb23.46+8.24
58Johan MattssonLillomarka OL24.20+8.58
59Pål MyklebustIL Koll24.36+9.14
60Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering26.31+11.09
61Erik BorgIL Koll29.43+14.21
62Morten EngebretsenRaumar Orientering38.48+23.26
Egil Wickstrand IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Torkjel NesheimIL Tyrvingdiskvalifisert
Arne KongsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringdiskvalifisert
Per Anders YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Svein NygårdLillomarka OLdiskvalifisert
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
Thor VollsetHeming Orienteringdiskvalifisert
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Per SørbergRaumar Orienteringdiskvalifisert
Frode KamsvågIL Tyrvingdiskvalifisert
Roar PedersenOppsal Orienteringikke startet
Are KristiansenIL Tyrvingikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Bent SkatvedtRaumar Orienteringikke startet
Peter NylundHaugerud IFikke startet
Per SlungaardIL Tyrvingikke startet
Einar LunøeNydalens SKikke startet

D 60-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ellen Marie TurterNydalens SK25.22
2Birgit KorvaldNydalens SK27.11+1.49
3Mette HallénNydalens SK27.14+1.52
4Randi NilstadIL Tyrving29.31+4.09
5Margaret RoseveareOppsal Orientering30.42+5.20
5Elle M. MelbyeHeming Orientering30.42+5.20
7Nina KolbergIL Tyrving35.31+10.09
Toril EineFossum IFdiskvalifisert
Live Joronn YtrehusRingerike OLdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Anne-Elise EdstrømOppsal Orienteringdiskvalifisert
Lena HammerVestre Akers SKdiskvalifisert

H 60-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigurd DæhliLøten o-lag17.26
2Nils HæstadFossum IF17.44+0.18
3Einar JensenNydalens SK19.05+1.39
4Stein KlyveOK Moss19.50+2.24
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF20.01+2.35
6Ketil BergeVestre Akers SK20.08+2.42
7Per SchancheAsker Skiklubb21.02+3.36
8Alf PettersenIL Tyrving21.08+3.42
9Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm21.12+3.46
10Torbjørn NørbechRingerike OL22.03+4.37
11Sigbjørn ModalsliFossum IF22.19+4.53
12Tor Ragnar AndersenHalden SK22.51+5.25
13Bård NatvigNittedal OL23.09+5.43
14Pål Woldstad HanssenEiker OL23.35+6.09
15Vidar ElvekrokEiker OL23.39+6.13
16Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF24.02+6.36
17Egil HusethKamp/Vestheim IF26.26+9.00
18Jan SveenRaumar Orientering26.59+9.33
19Trond HegnaAsker Skiklubb27.05+9.39
Ivar RefslandIL Tyrvingdiskvalifisert
Ove MartinsenHauketo IFdiskvalifisert
Øyvind SørlieHadeland OLikke startet

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Berit SaxhaugRaumar Orientering34.13
2Inger SkaugOppsal Orientering40.18+6.05
Unni DrageHaugerud IFdiskvalifisert

H 70-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1John Thomas PetersenNittedal OL22.40
2Jon FærdenKolbotn og Skimt OL23.31+0.51 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Geir TrøanKolbotn og Skimt OL25.08+2.28
4Helge BjaalandHeming Orientering25.26+2.46
5Bjørn SandelienHeming Orientering26.00+3.20 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Roar BjordalOppsal Orientering28.38+5.58
7Trond FeiringHamar OK29.11+6.31
8Leif BråtenHeming Orientering34.02+11.22
9Terje MalmHamar OK35.24+12.44
10Jon C. FougnerHeming Orientering36.17+13.37
11Dan Erik KallesonOppsal Orientering38.46+16.06
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Lars SaxhaugRaumar Orienteringdiskvalifisert
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrvingdiskvalifisert

D Bedrift

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ingeborg Hoftun SchancheAsker Skiklubbdiskvalifisert

H Bedrift

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars FlatøyNOTEAM23.19
2Lars Christopher OlsenOppsal Orientering25.37+2.18
Sigurd  OpedalBetonmastdiskvalifisert
Terje Wiig MathisenOpenITdiskvalifisert

D Rekrutt

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Oda Ammerud PedersenOppsal Orientering16.05
0Ingrid BakkehøiNydalens SK17.06+1.01
0Tina BakkehøiNydalens SK24.11+8.06
0Erika A GjedeboOppsal Orientering12.24+-3.41
0Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering16.11+0.06
0Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering21.21+5.16
0Charlotte HopsnesFossum IF14.53+-1.12
0Eirin KolshusOppsal Orientering17.09+1.04
0Josefine Oraug RyghNydalens SK12.25+-3.40
0Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering29.19+13.14
0Astrid ReuschHeming Orientering20.36+4.31
0Martine RiechRaumar Orientering13.54+-2.11
0Maylen RiechRaumar Orientering21.20+5.15
0Linea Kalleson RøedOppsal Orientering12.24+-3.41
0Maja Kalleson RøedOppsal Orientering12.54+-3.11
0Helene ScheeleNydalens SK12.59+-3.06
0Silje Andresen SkotteFossum IF17.32+1.27
0Maja WilsbergNydalens SK18.18+2.13

H Rekrutt

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Leon KnudsenOppsal Orientering11.05+11.05
0Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll13.45+13.45
0Ole Jacob MyklebustIL Koll12.01+12.01
0Alfred NikolaisenOppsal Orientering17.06+17.06
0Karl Oraug RyghIL Koll14.21+14.21
0Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering13.32+13.32
0Nikolai TesloHadeland OL11.57+11.57
0Henrik WoldeneFossum IF8.22+8.22
0Stian LillegårdLillomarka OL13.18+13.18
Trym Gjedebo-SkarpeteigOppsal Orienteringdiskvalifisert
Isak AndersenNydalens SKikke startet
Aksel Nissen HellerudIL Kollikke startet
Eskil HobølOppsal Orienteringikke startet
Boye WangensteenLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor