Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett
Arrangørorganisasjon: Sauda Orienteringsklubb
Dato: søndag 19 august 2018

H17

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 11.41.21
1. Tor Gunnar Aksland39.034+1.4039.034+1.40
2. Sigurd R. Oftedal32.552+2.061.11.582-2+0.33-1.07
3. Jon Duncan29.2311.41.211-1-0.33
2Ålgård Orientering 11.41.35+0.14
1. Lars Sigve Oftedal40.366+3.1340.366+3.13
2. Ørjan Ravndal30.4911.11.251-5-3.13
3. Ola Magnus Laugaland30.103+0.471.41.352+1+0.14+0.14
3Sauda Orienteringsklubb 11.42.43+1.22
1. Jarle Solbakken37.23137.231
2. Lars Helge Løland35.513+5.021.13.143+2+1.49+1.49
3. Glenn Tore Løland29.292+0.061.42.4330+1.22-0.27
4Ganddal IL 11.50.48+9.27
1. Erik Lima38.593+1.3638.593+1.36
2. Morten Bjerga Sundli36.544+6.051.15.534+1+4.28+2.52
3. Clemens Sundby Øxnevad34.555+5.321.50.4840+9.27+4.59
5Haugesund IL Orientering 11.51.41+10.20
1. Bjørn Egil Vikse39.125+1.4939.125+1.49
2. Sigleif Steinsvåg39.567+9.071.19.0850+7.43+5.54
3. Knut Steffen Kvala32.334+3.101.51.4150+10.20+2.37
6Vikebygd IL 11.58.53+17.32
1. Einar Martinsen43.477+6.2443.477+6.24
2. Einar Marius Hjellestad Martinsen37.335+6.441.21.2070+9.55+3.31
3. Jon Magne Svendsbøe37.336+8.101.58.536-1+17.32+7.37
7Sandnes IL (Rogaland) 22.10.58+29.37
1. Jonas Aksland51.018+13.3851.018+13.38
2. Kim Richter39.516+9.021.30.5280+19.27+5.49
3. Magnus Landstad40.067+10.432.10.587-1+29.37+10.10
8Stavanger Orienteringsklubb 12.13.32+32.11
1. Harald Kalager38.492+1.2638.492+1.26
2. Stein Arne Olsen40.458+9.561.19.346+4+8.09+6.43
3. Espen Karlsen53.588+24.352.13.328+2+32.11+24.02

D17

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 11.53.25
1. Wenche Margrethe Sæbbø44.41144.411
2. Wilde Margrethe Sæbbø33.4311.18.24100.00
3. Sara N. Olsen35.012+2.541.53.25100.00
2Ganddal IL 11.57.30+4.05
1. Nora Svendsen48.403+3.5948.403+3.59
2. Trine Bolstad36.432+3.001.25.232-1+6.59+3.00
3. Aud Hognestad Taksdal32.0711.57.3020+4.05-2.54
3Egersund OK 12.04.20+10.55
1. Inger Tone Nygård44.422+0.0144.422+0.01
2. Randi L.H. Birkeland42.593+9.161.27.413+1+9.17+9.16
3. Jorunn Hadland36.393+4.322.04.2030+10.55+1.38
Sandnes IL (Rogaland) 1diskvalifisert
1. Jorunn Johannesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ane Oftedaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Berit Akslanddiskvalifisertdiskvalifisert

H156

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 12.14.46
1. Trond Lamark45.522+0.5245.522+0.52
2. Kjell Svihus56.333+21.501.42.2520+22.42+21.50
3. Oddvar Taksdal32.2112.14.461-1-22.42
2Suldal Orienteringslag 12.23.16+8.30
1. Jan Erik Christensen45.00145.001
2. Stig Morten Nærheim34.4311.19.43100.00
3. Michael Herman Willig1.03.334+31.122.23.162+1+8.30+8.30
3Stavanger Orienteringsklubb 12.27.49+13.03
1. Jone Sæbbø52.244+7.2452.244+7.24
2. Anne Garsrud54.202+19.371.46.4440+27.01+19.37
3. Pål Bårdsen41.052+8.442.27.493-1+13.03-13.58
4Sauda Orienteringsklubb 12.28.02+13.16
1. Morten Tveit46.563+1.5646.563+1.56
2. Knut Ove Lien58.284+23.451.45.2430+25.41+23.45
3. Nils Tungland42.383+10.172.28.024+1+13.16-12.25
Ålgård Orientering 1diskvalifisert
1. Stulra Stokkelanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Harry Breilanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

D/H13-16

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 11.06.12
1. Kalle Jongenburger25.50125.501
2. Andreas Myklebost23.532+0.2049.43100.00
3. Markus Richter16.293+4.321.06.12100.00
2Ganddal IL 11.11.26+5.14
1. Ingrid Lamark27.284+1.3827.284+1.38
2. Øyvind Lamark Markus Andreas Breivold28.544+5.2156.2240+6.39+5.01
3. Anna Taksdal Tobias Rødde15.042+3.071.11.262-2+5.14-1.25
3Sandnes IL (Rogaland) 21.19.11+12.59
1. Stian Haugvaldstad25.512+0.0125.512+0.01
2. Omund Thu Landstad26.433+3.1052.343+1+2.51+2.50
3. Julie Aksland26.375+14.401.19.1130+12.59+10.08
4Sandnes IL (Rogaland) 31.19.42+13.30
1. Thomas Valdal26.183+0.2826.183+0.28
2. Ole Wathne Tingbø23.33149.512-1+0.08-0.20
3. Simon Fjermestad Helgesen29.516+17.541.19.424+2+13.30+13.22
5Sauda Orienteringsklubb 11.29.44+23.32
1. Järvi Eskil Stielstra37.027+11.1237.027+11.12
2. Sven Stielstra29.265+5.531.06.285-2+16.45+5.33
3. Herman Folgerø23.164+11.191.29.4450+23.32+6.47
6Haugesund IL Orientering 11.31.03+24.51
1. Eivind Engløkk35.526+10.0235.526+10.02
2. Sara Hetlend Selma Steinsvåg43.148+19.411.19.067+1+29.23+19.21
3. Aleksander Jørgensen11.5711.31.036-1+24.51-4.32
7Sandnes IL (Rogaland) 41.45.20+39.08
1. Joel Skoge31.405+5.5031.405+5.50
2. Evelin Fernandes Nødland37.297+13.561.09.096+1+19.26+13.36
3. Marte Roth Aarskog36.117+24.141.45.207+1+39.08+19.42
8Sandnes IL (Rogaland) 52.35.35+1.29.23
1. Gabriel Årsvoll48.288+22.3848.288+22.38
2. Gustav Levang32.086+8.351.20.3680+30.53+8.15
3. Melvin Jongenburger1.14.598+1.03.022.35.3580+1.29.23+58.30

D/H11-12

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 141.37
1. Jone Valdal22.032+0.1722.032+0.17
2. Jonas Vistnes Myklebost19.34141.371-1-0.17
2Sandnes IL (Rogaland) 247.25+5.48
1. Eirik Wathne25.163+3.3025.163+3.30
2. Amalie Wathne Tingbø22.092+2.3547.252-1+5.48+2.18
3Ålgård Orientering 154.18+12.41
1. Samuel A. Stokkeland21.46121.461
2. Ada C Stokkeland32.325+12.5854.183+2+12.41+12.41
4Ganddal IL 157.09+15.32
1. Norah Breivold28.225+6.3628.225+6.36
2. Marius Rødde28.473+9.1357.094-1+15.32+8.56
5Sandnes IL (Rogaland) 31.05.27+23.50
1. Mari Richter26.374+4.5126.374+4.51
2. Alfa Christiansen38.507+19.161.05.275+1+23.50+18.59
6Sandnes IL (Rogaland) 41.05.28+23.51
1. Oda Fjermestad Helgesen33.446+11.5833.446+11.58
2. Idar Jongenburger31.444+12.101.05.2860+23.51+11.53
7Sandnes IL (Rogaland) 51.13.22+31.45
1. Jomar Halvorsen Sætre33.497+12.0333.497+12.03
2. Erling Molvik Jørgensen39.338+19.591.13.2270+31.45+19.42
8Sandnes IL (Rogaland) 61.17.17+35.40
1. Vegard Berge41.208+19.3441.208+19.34
2. Arnfinn Solheim35.576+16.231.17.1780+35.40+16.06
Sauda Orienteringsklubb 1diskvalifisert
1. Julie V. Solbakkendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Iver B. Øverlanddiskvalifisertdiskvalifisert

Mix

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 11.26.16
1. Arne Jacob Nystrøm Olsen33.204+1.4933.204+1.49
2. Dina Torgersen29.413+1.131.03.0140+3.02+1.13
3. Peter Sæbbø23.1511.26.161-3-3.02
2Ganddal IL 11.28.34+2.18
1. Jørgen Breivold31.31131.311
2. Tore Rødde28.28159.59100.00
3. Arild Svihus28.355+5.201.28.342+1+2.18+2.18
3Ganddal IL 21.28.39+2.23
1. Henning Sundby31.392+0.0831.392+0.08
2. Vibecke Lamark28.512+0.231.00.3020+0.31+0.23
3. Jan Henrik Neuenkirchen28.093+4.541.28.393+1+2.23+1.52
4Sandnes IL (Rogaland) 31.30.38+4.22
1. Bjornar Andre Haug31.473+0.1631.473+0.16
2. Kjetil Jørgensen30.094+1.411.01.5630+1.57+1.41
3. Elisabeth Molvik28.426+5.271.30.384+1+4.22+2.25
5Sandnes IL (Rogaland) 12.06.15+39.59
1. Bente Fjermestad-Eie46.155+14.4446.155+14.44
2. Kristel Halvorsen51.476+23.191.38.0250+38.03+23.19
3. Gezien Jongenburger28.134+4.582.06.1550+39.59+1.56
6Sandnes IL (Rogaland) 22.06.16+40.00
1. Randi Roth1.03.056+31.341.03.056+31.34
2. Silje Berge35.345+7.061.38.3960+38.40+7.06
3. Anja Vistnes27.372+4.222.06.1660+40.00+1.20
Sandnes IL (Rogaland) 4diskvalifisert
1. Ole Morten Tingbødiskvalifisertdiskvalifisert
2. May Bente Valdaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kristin Bakkediskvalifisertdiskvalifisert
Haugesund IL Orientering 1brutt
1. Erik Engløkkbruttbrutt
2. Per Bjarne Myhrebruttbrutt
3. bruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor