Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Oppland
Dato: lørdag 2 juni 2018

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stein NordviH65 (11)21.0810.15

Etnedal Il

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Håvard TelstøH21 (6)22.45+1.519.01

Gjø-Vard OL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sune Raknes SogstadH15-16 (3)17.537.52
1Emma Visted-HansenD13-14 (4)18.389.02
1Lars LienH13-14 (5)15.317.31
1Agnethe HasliD17-20 (4)19.558.46
2Live Raknes SogstadD13-14 (4)19.39+1.019.32
2Annar Erlien SolerødH13-14 (5)17.22+1.518.25
2Roar SkoglundH17-20B (2)50.34+7.1324.32
2Eiril Erlien SolerødD11-12 (7)22.35+1.4412.04
2Hege SolerødD45 (6)22.04+1.219.43Last ned GPS-spor i gpx-format
2Ole Petter Visted-HansenH11-12 (3)29.05+7.1915.33
3Madeleine Aaslund JenackD13-14 (4)36.17+17.3917.36
3Tage Raknes SogstadH11-12 (3)32.57+11.1117.37
3Charlotte EideD17-20 (4)39.27+19.3217.22
5Karen Haanes StrandlieD11-12 (7)29.50+8.5915.57
Emma Aaslund JenackN-åpen (11)27.3920.56
Jonathan Aaslund JenackN-åpen (11)33.3025.22
Eline KravdalN-åpen (11)24.4918.48
Isak RimeN-åpen (11)36.0227.17
Sivert Isak TorsethN-åpen (11)53.4840.45
Ulrikke Visted-HansenN-åpen (11)19.1714.36
Rikke Nordahl ØsterhusN-åpen (11)38.0628.51
Johannes HøieH10 (3)19.4210.32
Kristine Haanes StrandlieD17-20 (4)diskvalifisert
Caroline EideD15-16 (4)ikke startet
Even LienH11-12 (3)ikke startet

Hadeland OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aud Mona RøsteD65 (3)39.25+11.5619.08
2Ingeborg RognstadD17-20 (4)24.42+4.4710.52
2Tiril ReksnesD17C (5)23.33+2.0412.35
3Einar TesloH45 (4)25.57+5.2911.25
3Øyvind SørlieH55 (10)22.38+3.269.58
3Astrid RognstadD15-16 (4)26.33+8.1412.53
4Berthe TesloD15-16 (4)37.09+18.5018.02
5Jo Randar HolmøyH13-14 (5)32.07+16.3615.35
5Paul SkjakerH65 (11)24.34+3.2611.55
6Hege HeibergD45 (6)42.33+21.5018.44
7John HofossH55 (10)30.45+11.3313.32
Nikolai TesloH10 (3)26.2414.07

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lone MalmgrenD21 (7)21.258.29

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjersti RønningD55- (4)19.449.34
2Andreas HuberH55 (10)20.24+1.128.59
2Einar LundH65 (11)23.47+2.3911.32
6Stine Frogner TømmervoldD21 (7)37.35+16.1014.54
10Terje MalmH65 (11)36.26+15.1817.41

Lillehammer OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Asbjørn Myren SvensenH35 (2)21.168.26
1Martine SkjelsvikD15-16 (4)18.198.53
1Ida Øverli StøenD11-12 (7)20.5111.08
1Valborg MadslienD45 (6)20.439.07
1Lill Ramberg SkappelD65 (3)27.2913.20
1Gaute SkjelsvikH17C (1)18.5410.06
2Sindre Grøv SvensenH15-16 (3)19.14+1.218.28
2Torgeir SulheimH21 (6)21.34+0.408.33
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienD15-16 (4)19.15+0.569.20
2Jon Vegard LundeH75 (2)33.09+8.2817.00
3Ole Gunnar Kleppa MadslienH13-14 (5)18.30+2.598.58
4Berit Louise EskerudD17C (5)40.34+19.0521.41
4Ane BjørnsgaardD45 (6)24.28+3.4510.46
9Kjell BratbergsengenH65 (11)34.04+12.5616.32
11Øystein SkappelH65 (11)40.49+19.4119.48
Martin Lien StøenN-åpen (11)20.4415.42
Ville Langgård MunchN-åpen (11)19.4514.57
Magnhild Kleppa MadslienD10 (1)21.5411.42
Tormod KleppaH45 (4)ikke startet

Lillomarka OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Stian LillegårdH17C (1)ikke startet

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lis DæhliD55- (4)23.39+3.5511.28
8Herman BakkeH55 (10)31.30+12.1813.52
June Rogstad BekkevoldD13-14 (4)ikke startet

OL Toten-Troll

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen BallangrudH17-20 (2)19.187.39
1Markus KvammeH17-20B (2)43.2121.02
1Onno VerberneH55 (10)19.128.27
1Kristine Sollien FlaskerudD35 (1)21.509.37
1Amund FlaskerudH11-12 (3)21.4611.38
1Svein SolerødH75 (2)24.4112.39
1Kjersti SmåstuenD17C (5)21.2911.29
2Håvard GjestvangH17-20 (2)35.46+16.2814.11
2Håvard KvammeH45 (4)23.21+2.5310.17
2Trond FlaskerudH35 (2)41.01+19.4516.16
3Sigurd KvammeH15-16 (3)20.14+2.218.54
3Sjur GjestvangH65 (11)24.05+2.5711.41
4Marius StaffH21 (6)22.49+1.559.03
4Hildegunn LindstadD21 (7)30.18+8.5312.01
4Johannes Bjørke SollienH13-14 (5)31.25+15.5415.15
4Bjarte LindstadH55 (10)22.45+3.3310.01
5Erik Lokreim SlapgardH21 (6)45.04+24.1017.53
5Marita HernandezD21 (7)30.38+9.1312.09
5Vanja StaffD45 (6)24.40+3.5710.51
6Andreas Bjørke SollienH21 (6)47.17+26.2318.45
Lars FlaskerudH10 (3)47.0925.12
Anders SollienH45 (4)diskvalifisert

OLV Hindelbank

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Matthias LeibundgutH21 (6)20.548.17

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Guttorm L EggeH45 (4)20.289.00
3Audrun UtskarpenD21 (7)26.35+5.1010.32

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Hans A. TingvoldH65 (11)26.57+5.4913.04

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Stine AustadD21 (7)37.44+16.1914.58
9Jan SveenH55 (10)34.09+14.5715.02

Ringsaker OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristine FjeldD21 (7)24.20+2.559.39
3Anne Marit BordalD45 (6)22.29+1.469.54
4Wenche BjørnstadD55- (4)35.04+15.2017.01
4Knut WikstrømH65 (11)24.12+3.0411.44

Rond OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tea ForbergD65 (3)45.49+18.2022.14

Rudsbygd IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gro SolnørdalD55- (4)27.49+8.0513.30
6Paul Martin BergH65 (11)25.09+4.0112.12
8John Birger SkansenH65 (11)31.24+10.1615.14

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Petter GullikstadH55 (10)25.25+6.1311.11

Snertingdal IF Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigrid KokslienD17-20B (2)45.3822.09
2Mona BratlienD17-20B (2)46.45+1.0722.41
3Ruth BratlienD11-12 (7)24.49+3.5813.16
3Lisbeth EnganD17C (5)25.35+4.0613.40
4Ida Marie BratlienD13-14 (4)39.55+21.1719.22
4Vilde HenriksveenD11-12 (7)28.47+7.5615.23
5Hanne HenriksveenD17C (5)44.54+23.2524.00
6Helene KokslienD11-12 (7)39.49+18.5821.17
7Therese HolmenD11-12 (7)1.01.03+40.1232.38
Mina HolmenN-åpen (11)33.2425.18
Milla Ulvesveen RolandN-åpen (11)22.4317.12
Erik HasliH55 (10)diskvalifisert
Lars WallinH15-16 (3)ikke startet
Unn Mette KlopbakkenD45 (6)ikke startet

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Stein Arne NegårdH55 (10)24.29+5.1710.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor