Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn Skule

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn Skule
Arrangørorganisasjon: Sveio OL - Orientering
Dato: lørdag 28 april 2018

N-open

950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering12.0412.42
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering23.15+11.1124.28
0Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)22.37+10.3323.48

D -10

1 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)35.25+0.0821.51
0Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)35.1721.46
0Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)1.24.01+48.4451.51

D 11-12

1 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Miriam SveenHaugesund IL Orientering28.2917.34
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)32.59+4.3020.21
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)36.19+7.5022.25
4Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)52.35+24.0632.27
5Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)1.21.04+52.3550.02
Ada C StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D 11-12N

1 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Nilsen EnerstvedtSveio OL - Orientering14.1013.37

D 13-14

1 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL28.5215.21
2Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)31.42+2.5016.51
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)35.07+6.1518.40
4Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)36.47+7.5519.33
5Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering37.48+8.5620.06
6Sara HetlandHaugesund IL Orientering39.27+10.3520.59
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 13-16C

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL1.03.3339.13

D 15-16

2 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LamarkGanddal IL28.0713.27
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 17-

3 050 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL29.379.42
2Kristina VollHaugesund IL Orientering40.17+10.4013.12
3Irinja AlmåsStord Orientering42.30+12.5313.56
4Trine BolstadGanddal IL46.18+16.4115.10
5Janne Tjørhom AasheimGanddal IL47.30+17.5315.34
6Vibeke LamarkGanddal IL48.21+18.4415.51
7Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL48.31+18.5415.54
8Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.01.28+31.5120.09
9Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.02.32+32.5520.30
10Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.07.27+37.5022.06
11Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.10.39+41.0223.09
12Madli HjermannHaugesund IL Orientering1.33.03+1.03.2630.30
Kaya DirksenSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 50-

2 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK28.2113.33
2Ann Karin TjørhomGanddal IL32.59+4.3815.46

D 70-

2 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edel SlettemarkStord Orientering41.5520.03

H -10

1 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)59.58+17.2137.00
0Filip SveenHaugesund IL Orientering42.3726.18

H 11-12

1 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)45.3028.05
2Marius RøddeGanddal IL51.38+6.0831.52

H 11-12N

1 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)26.3025.28

H 13-14

1 880 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind LamarkGanddal IL20.2710.52
2Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)26.36+6.0914.08
3Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)27.04+6.3714.23
4Markus RichterSandnes IL (Rogaland)27.11+6.4414.27
5Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)30.41+10.1416.19
6Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb37.40+17.1320.02
7Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)38.03+17.3620.14
8Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb41.11+20.4421.54
9Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)42.07+21.4022.24
10Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1.02.15+41.4833.06

H 13-16C

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars WikstrømHaugesund IL Orientering55.0333.58

H 15-16

3 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering42.4214.00
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL44.14+1.3214.30
3Tobias RøddeGanddal IL47.09+4.2715.27
4Jens Øien KlosterFitjar IL51.34+8.5216.54
5Sven StielstraSauda Orienteringsklubb1.09.52+27.1022.54

H 17-

4 130 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb40.049.42
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)42.48+2.4410.21
3Arild AasheimGanddal IL42.50+2.4610.22
4Oddvar TaksdalGanddal IL43.01+2.5710.24
5Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)43.18+3.1410.29
6Morten Bjerga SundliGanddal IL43.28+3.2410.31
7Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering43.51+3.4710.37
8Asbjørn BygglandHøydalsmo IL45.11+5.0710.56
9Kim RichterSandnes IL (Rogaland)45.54+5.5011.06
10Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb46.44+6.4011.18
11Sturla StokkelandÅlgård Orientering50.41+10.3712.16
12Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering53.48+13.4413.01
13Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb57.47+17.4313.59
14Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.11.02+30.5817.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1.18.49+38.4519.05
16Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering1.26.23+46.1920.54
17Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2.12.45+1.32.4132.08
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 50-

3 050 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)37.4912.23
2Arne JohannesenIL Gular39.16+1.2712.52
3Rolf Atle RolfsnesFitjar IL40.01+2.1213.07
4Trond LamarkGanddal IL42.04+4.1513.47
5Jon Magne BratsethStord Orientering42.51+5.0214.02
6Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb46.19+8.3015.11
7Peter DirksenSauda Orienteringsklubb47.25+9.3615.32
8Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.04.15+26.2621.03
Jarle HallandStord Orienteringdiskvalifisert

H 60-

2 090 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb22.1510.38
2Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering26.08+3.5312.30
3Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb28.05+5.5013.26
4Knut Ove LienSauda Orienteringsklubb32.26+10.1115.31
5Bjarne GimreGanddal IL32.49+10.3415.42
6Jan Inge LundeGanddal IL33.36+11.2116.04

H 70-

2 090 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell SvihusGanddal IL30.1214.26
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb30.20+0.0814.30
3Sigved GramstadHaugesund IL Orientering30.55+0.4314.47
4Harald WesterheimFitjar IL32.27+2.1515.31
5Sigvald RobberstadStord Orientering33.25+3.1315.59
6Ingolf DybvikStord Orientering51.14+21.0224.30
7Steinar SlettemarkStord Orientering51.17+21.0524.32

B-open

1 880 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar S. FørdeSveio OL - Orientering28.5315.21
2Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)33.44+4.5117.56
3Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering37.41+8.4820.02
4Ann Charlotte WallHaugesund IL Orientering40.11+11.1821.22
5Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb45.28+16.3524.11
6Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)50.58+22.0527.06
7Tore RøddeGanddal IL54.01+25.0828.43
8Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb55.33+26.4029.32
9Arild SvihusGanddal IL58.23+29.3031.03
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Alice EnerstvedtSveio OL - Orienteringdiskvalifisert

C-open

1 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid SandvikSveio OL - Orientering26.5416.36
2Maria Nilsson RøddeGanddal IL1.03.56+37.0239.27
Gunnar AlneHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 17-20B

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering43.2923.07

H 17-20B

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering35.2918.52
Martin Nilsen EnerstvedtSveio OL - Orienteringikke startet

A-open L3

2 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1.08.2432.43
2Randi RothSandnes IL (Rogaland)1.18.15+9.5137.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor