Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang/Tradisjonsbæreren

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang/Tradisjonsbæreren
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 1 september 2018

Freidig

70 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Arild HeggesetB-åpen (12)46.36
1Knut LillealternH 65- (3)58.15
1Una KittilsenD 13-14 (11)40.47
1Jens Even StorhovH 50- (11)58.11
1Andreas SylteH 45- (7)58.30
1Elisabeth SæthreD 55- (1)1.19.48
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (9)32.29
1Simen Spets StorhovH 17-18 (6)58.35
1Gunnar ØsterbøH 75- (5)51.42
1Mikkel HoltH 15-16 (7)48.44
1Heidi ArnesenD 50- (4)1.03.13
1Mari Angell-PetersenD 35- (6)1.07.47
2Anna Aurora NolteD 13-14 (11)44.35+3.48
2Emil Reinertsen LeroyerH 13-14 (9)44.55+12.26
2Torunn Spets StorhovD 50- (4)1.07.47+4.34
2Mari EidsmoD 15-16 (8)49.10+4.44
2Helge RustadH 60- (2)1.24.06+17.32
2Ludvik Storler SnøfuglH 11-12 (5)25.35+2.37
2Pål KittilsenH 45- (7)59.42+1.12
2Oskar Spets StorhovH 19-20 (11)1.06.03+1.00
2Anders WaageH 70- (7)1.12.19+0.34
3Nils Olav VennevikH 70- (7)1.17.51+6.06
3Hallvard HellevikH 11-12 (5)28.34+5.36
3Håkon HolstadH 17-18 (6)1.19.13+20.38
3Nora HalvorsenD 11-12 (9)28.06+3.38
3Emil GrønliH 13-14 (9)45.11+12.42
3Randi LillealternD 35- (6)1.21.01+13.14
3Ane Malene KolstadD 15-16 (8)50.30+6.04
4Tale Tannvik SkeiD 15-16 (8)1.00.47+16.21
4Sven NevinH 11-12 (5)32.12+9.14
4Geir ArnesenH 55- (6)1.09.58+8.56
4Jo Even KolstadH 17-18 (6)1.21.20+22.45
4Juni Hagelid NorheimD 11-12 (9)29.37+5.09
4Mette Resell NolteD 35- (6)1.29.57+22.10
4Tora KittilsenD 13-14 (11)46.13+5.26
4Jonas WaeflerH 35- (6)1.16.46+11.48
5Silje Marie NissenD 15-16 (8)1.06.46+22.20
5Sverre HellevikH 13-14 (9)50.50+18.21
5Jostein RøH 15-16 (7)1.11.19+22.35
5Tina Strømdal WikD 35- (6)1.37.50+30.03
5Magnus LandstadH 75- (5)1.05.56+14.14
5Rune M HoltB-åpen (12)1.01.04+14.28
5Maria Strømdal WikD 13-14 (11)47.36+6.49
5Vegar GrønliH 45- (7)1.14.51+16.21
6Jon HolstadA-lang (12)1.16.55+13.56
6Tore Angell-PetersenA-kort (12)1.01.10+17.18
6Tristan HalvorsenH 13-14 (9)52.14+19.45
6Ine Bohnhorst TegdanD 11-12 (9)32.50+8.22
6Solveig Louise NissenD 13-14 (11)53.38+12.51
7Vegard Lereim StorliH 13-14 (9)55.44+23.15
7Lina Storler SnøfuglD 13-14 (11)54.12+13.25
7Geir OwrenH 50- (11)1.19.39+21.28
8Tomas EidsmoA-lang (12)1.21.14+18.15
8Agnes Vatterholm JernbergD 11-12 (9)33.43+9.15
8Marita AskeD 13-14 (11)54.50+14.03
8Anna ChristensenD 15-16 (8)1.29.45+45.19
9Selma NevinD 13-14 (11)1.00.28+19.41
9Beth Paludan CarlsenA-kort (12)1.11.11+27.19
9Mathias HermstadH 19-20 (11)1.26.20+21.17
11Geir WillumsenH 50- (11)2.18.06+1.19.55
11Ingvil SnøfuglB-åpen (12)1.25.52+39.16
12Leif Rune HellevikB-åpen (12)1.28.10+41.34
Eystein AskeN-åpen (18)fullført
Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (18)fullført
Irene Storler SnøfuglN-åpen (18)fullført
Marit Storler SnøfuglN-åpen (18)fullført
Sigve Bohnhorst TegdanN-åpen (18)fullført
Erlend GrønliH -10 (4)16.21
Oliver Vatterholm JernbergH -10 (4)19.34
Mathias LeroyerH -10 (4)14.08
Kari LillealternD 65-ikke startet
Alf Petter LynumH 11-12 (5)ikke startet
Jørgen Moseid UlvenH 11-12 (5)ikke startet
Mathias Enebak IversenH 13-16Cikke startet
Vegard Ulseth SylteH 15-16 (7)ikke startet
Mats EidsmoH 17-18 (6)ikke startet
Jonas GrønliH 17-18 (6)ikke startet
Kristian Fredrik LynumH 17-18 (6)ikke startet
Ole Ulseth SylteH -10 (4)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor