Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang/Tradisjonsbæreren

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang/Tradisjonsbæreren
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 1 september 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Vera SandquistN-åpen (18)fullført

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Anna Van Der ZwangC-åpen (2)31.08

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Judit SandquistC-åpen (2)42.52+11.44

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Jostein GrepstadB-åpen (12)55.43+9.07

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Fredrik PerssonA-kort (12)50.31+6.39

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
10Tore HeggemA-kort (12)1.12.41+28.49

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Fredrik SandquistA-lang (12)1.18.53+15.54

Asker Skiklubb

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Margrethe WisløffD 19-20 (5)ikke startet

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Espen Samuelsen SkiriH 19-20 (11)1.20.17+15.14

Byåsen IL

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Aslak MoxnessH 11-12N (1)21.41
1Vebjørn Bergh-HansenH 11-12 (5)22.58
1Marie Wollan BenumD 11-12 (9)24.28
1Svein Endre HoveH 70- (7)1.11.45
2Petter Liabakk EriksenH 17-18 (6)1.09.22+10.47
2Ingrid Wollan BenumD 11-12 (9)25.43+1.15
2Kari Solem AuneD 35- (6)1.15.58+8.11
2Skjalg A-kort (12)46.51+2.59
3Vegard HansenA-kort (12)49.55+6.03
3Nina-Beate LiabakkD 50- (4)1.15.05+11.52
3Ragnhild EideD 19-20 (5)1.21.41+8.39
3Einar EideH 15-16 (7)1.05.10+16.26
4Torgeir AuneH 45- (7)1.08.11+9.41
4Randi HægstadB-åpen (12)58.22+11.46
4Erlend AuneH 15-16 (7)1.09.18+20.34
5Johannes StordalH 11-12 (5)32.52+9.54
5Børge LeirenA-lang (12)1.15.38+12.39
5Oda WennemoD 21- (11)1.19.39+14.31
6Jørgen LongvaH 45- (7)1.33.53+35.23Last ned GPS-spor i gpx-format
6Øystein NytrøH 55- (6)1.17.59+16.57
7Nora Sumstad HanssenD 11-12 (9)32.59+8.31
7Maren VikenD 15-16 (8)1.19.41+35.15
7Håkon SæternesH 15-16 (7)1.19.40+30.56
8Jørgen AuneH 13-14 (9)1.01.16+28.47
9Ådne StordalH 13-14 (9)1.07.11+34.42
Jenny Lauvstad BrenneN-åpen (18)fullført
Mari Lauvstad BrenneN-åpen (18)fullført
Sigrid Lauvstad BrenneN-åpen (18)fullført
Eirik HægstadN-åpen (18)fullført
Sverre Nordgård LeirenN-åpen (18)fullført
Frida HolmqvistD -10 (5)27.43
Sigrid HægstadD -10 (5)22.16
Vilde Nordgård LeirenD -10 (5)20.18
Malin Nordgård LeirenD 13-14 (11)diskvalifisert
Roar StensethH 70- (7)diskvalifisert
Torvin Bergh-HansenN-åpen (18)ikke startet

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
11Gisle JohansonA-kort (12)1.19.05+35.13Last ned GPS-spor i gpx-format

Fossum IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Ragnhild HjermstadD 21- (11)1.10.38+5.30
5Oskar StørmerH 21- (13)1.30.41+4.18
Martin Borge HeirH 19-20 (11)ikke startet

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Herman Ryen MartinsenH 19-20 (11)1.05.03

Freidig

70 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Arild HeggesetB-åpen (12)46.36
1Knut LillealternH 65- (3)58.15
1Una KittilsenD 13-14 (11)40.47
1Jens Even StorhovH 50- (11)58.11
1Andreas SylteH 45- (7)58.30
1Elisabeth SæthreD 55- (1)1.19.48
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (9)32.29
1Simen Spets StorhovH 17-18 (6)58.35
1Gunnar ØsterbøH 75- (5)51.42
1Mikkel HoltH 15-16 (7)48.44
1Heidi ArnesenD 50- (4)1.03.13
1Mari Angell-PetersenD 35- (6)1.07.47
2Anna Aurora NolteD 13-14 (11)44.35+3.48
2Emil Reinertsen LeroyerH 13-14 (9)44.55+12.26
2Torunn Spets StorhovD 50- (4)1.07.47+4.34
2Mari EidsmoD 15-16 (8)49.10+4.44
2Helge RustadH 60- (2)1.24.06+17.32
2Ludvik Storler SnøfuglH 11-12 (5)25.35+2.37
2Pål KittilsenH 45- (7)59.42+1.12
2Oskar Spets StorhovH 19-20 (11)1.06.03+1.00
2Anders WaageH 70- (7)1.12.19+0.34
3Nils Olav VennevikH 70- (7)1.17.51+6.06
3Hallvard HellevikH 11-12 (5)28.34+5.36
3Håkon HolstadH 17-18 (6)1.19.13+20.38
3Nora HalvorsenD 11-12 (9)28.06+3.38
3Emil GrønliH 13-14 (9)45.11+12.42
3Randi LillealternD 35- (6)1.21.01+13.14
3Ane Malene KolstadD 15-16 (8)50.30+6.04
4Tale Tannvik SkeiD 15-16 (8)1.00.47+16.21
4Sven NevinH 11-12 (5)32.12+9.14
4Geir ArnesenH 55- (6)1.09.58+8.56
4Jo Even KolstadH 17-18 (6)1.21.20+22.45
4Juni Hagelid NorheimD 11-12 (9)29.37+5.09
4Mette Resell NolteD 35- (6)1.29.57+22.10
4Tora KittilsenD 13-14 (11)46.13+5.26
4Jonas WaeflerH 35- (6)1.16.46+11.48
5Silje Marie NissenD 15-16 (8)1.06.46+22.20
5Sverre HellevikH 13-14 (9)50.50+18.21
5Jostein RøH 15-16 (7)1.11.19+22.35
5Tina Strømdal WikD 35- (6)1.37.50+30.03
5Magnus LandstadH 75- (5)1.05.56+14.14
5Rune M HoltB-åpen (12)1.01.04+14.28
5Maria Strømdal WikD 13-14 (11)47.36+6.49
5Vegar GrønliH 45- (7)1.14.51+16.21
6Jon HolstadA-lang (12)1.16.55+13.56
6Tore Angell-PetersenA-kort (12)1.01.10+17.18
6Tristan HalvorsenH 13-14 (9)52.14+19.45
6Ine Bohnhorst TegdanD 11-12 (9)32.50+8.22
6Solveig Louise NissenD 13-14 (11)53.38+12.51
7Vegard Lereim StorliH 13-14 (9)55.44+23.15
7Lina Storler SnøfuglD 13-14 (11)54.12+13.25
7Geir OwrenH 50- (11)1.19.39+21.28
8Tomas EidsmoA-lang (12)1.21.14+18.15
8Agnes Vatterholm JernbergD 11-12 (9)33.43+9.15
8Marita AskeD 13-14 (11)54.50+14.03
8Anna ChristensenD 15-16 (8)1.29.45+45.19
9Selma NevinD 13-14 (11)1.00.28+19.41
9Beth Paludan CarlsenA-kort (12)1.11.11+27.19
9Mathias HermstadH 19-20 (11)1.26.20+21.17
11Geir WillumsenH 50- (11)2.18.06+1.19.55
11Ingvil SnøfuglB-åpen (12)1.25.52+39.16
12Leif Rune HellevikB-åpen (12)1.28.10+41.34
Eystein AskeN-åpen (18)fullført
Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (18)fullført
Irene Storler SnøfuglN-åpen (18)fullført
Marit Storler SnøfuglN-åpen (18)fullført
Sigve Bohnhorst TegdanN-åpen (18)fullført
Erlend GrønliH -10 (4)16.21
Oliver Vatterholm JernbergH -10 (4)19.34
Mathias LeroyerH -10 (4)14.08
Kari LillealternD 65-ikke startet
Alf Petter LynumH 11-12 (5)ikke startet
Jørgen Moseid UlvenH 11-12 (5)ikke startet
Mathias Enebak IversenH 13-16Cikke startet
Vegard Ulseth SylteH 15-16 (7)ikke startet
Mats EidsmoH 17-18 (6)ikke startet
Jonas GrønliH 17-18 (6)ikke startet
Kristian Fredrik LynumH 17-18 (6)ikke startet
Ole Ulseth SylteH -10 (4)ikke startet

Frol IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Isak BergsetH 21- (13)1.27.51+1.28
8Johan Asphjell BjørnaasH 21- (13)1.36.03+9.40

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Bjørn Anders FlågenH 19-20 (11)1.12.56+7.53
12Tora VollsetA-kort (12)1.21.00+37.08

IL Leik

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Tone AlmåsD 45- (3)1.08.55+3.17
2Oskar AndrénH 21- (13)1.27.41+1.18
4Mai Iren AlmåsD 50- (4)1.30.09+26.56
7Ola KeiseråsH 21- (13)1.34.30+8.07
8Jan HageH 50- (11)1.24.19+26.08

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Marius PyttenH 19-20 (11)1.11.16+6.13
Matias Hodne HanischH 21- (13)ikke startet

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Gerd BjørsethD 60- (1)1.06.26

Malvik IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Nicholas MorganH 35- (6)1.07.21+2.23
3Roar ForbordH 75- (5)56.54+5.12
5Ludvig Williams StrømsnesH 17-18 (6)1.34.24+35.49
6Sunniva MorganD 21- (11)1.21.54+16.46
10Lars Erik StrømsnesH 50- (11)1.35.23+37.12
Lily Alexandra MorganD -10 (5)32.25
Leo Benjamin MorganH -10 (4)17.27

Melhus IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Audun BakkH 35- (6)1.04.58
4Kristoffer LerliH 13-14 (9)49.22+16.53
5Stein Ivar FossH 50- (11)1.13.49+15.38
7Kjell Rune Logan-HalvorsrudH 45- (7)1.35.03+36.33

Nidarøst OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Hanne Helmine RogstadD 17-18 (1)1.38.20
1Dag StenersenH 55- (6)1.01.02
2Torleif StephansenH 75- (5)54.15+2.33
4Leif EngenH 75- (5)1.04.23+12.41
6Tormod LangåsB-åpen (12)1.02.22+15.46
6Stine AuneD 15-16 (8)1.15.08+30.42
8Erik SæbøB-åpen (12)1.04.36+18.00
9Bjørn P. LøvåsH 50- (11)1.31.05+32.54
Hedda SæbøD -10 (5)22.27
Johannes LangaasH 17-18 (6)diskvalifisert

NTNUI

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ingrid GulbrandsenD 21- (11)1.05.08
1Elias T. MølnvikH 21- (13)1.26.23
1Sindre Engzelius GylverA-kort (12)43.52
1Kristian Nilsen SandnesA-lang (12)1.02.59
2Camilla ÖhmanB-åpen (12)49.48+3.12
2Simen Eid NielsenA-lang (12)1.09.03+6.04
2Karen Oline KolstadD 21- (11)1.06.55+1.47
3Kristoffer NeslandA-lang (12)1.09.33+6.34
3Ida LindkvistD 21- (11)1.08.31+3.23
3Olav Milian Schmitt GranH 19-20 (11)1.10.30+5.27
4Tonje Aasheim NymarkD 19-20 (5)1.29.00+15.58
4Adrian OpheimA-lang (12)1.10.05+7.06
4Anders Felde OlaussenH 21- (13)1.29.02+2.39
6Håkon Fruseth ChristiansenH 21- (13)1.31.22+4.59
7Ingunn Egeberg VáriD 21- (11)1.22.03+16.55
8Trine Disch KihleA-kort (12)1.04.22+20.30
8Øystein Fruseth ChristiansenH 19-20 (11)1.22.09+17.06
8Trine BreenD 21- (11)1.22.41+17.33
9Erlend Nilsen SandnesH 21- (13)1.40.24+14.01
9Lene Therese MyrlandD 21- (11)1.40.35+35.27
10Arne Johannes LøkkenA-lang (12)1.40.25+37.26
10Pauline Røstum BellingmoD 21- (11)1.41.51+36.43
11Peter UranA-lang (12)2.14.17+1.11.18
12Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21- (13)1.54.01+27.38
Aurora FossøyD 21- (11)diskvalifisert
Vegard Jarvis WestergårdH 21- (13)diskvalifisert
Marte Hoff HagenD 21- (11)brutt
Kårhild Husby NordstadD 19-20 (5)ikke startet
Ronja BjörklundD 21- (11)ikke startet
Tobias KristensenH 19-20 (11)ikke startet
Anders EmilssonA-kort (12)ikke startet

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
9Frida AamotB-åpen (12)1.04.50+18.14
Eirik Langedal BreivikH 19-20 (11)ikke startet
Jostein TandbergH 19-20 (11)ikke startet
Jørgen WulfsbergH 19-20 (11)ikke startet

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Johanne Bratland TjernshaugenD 19-20 (5)1.20.54+7.52

OK Võru

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Triin JäädmaaA-lang (12)diskvalifisert

OL Gaula

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Jon RøstumH 50- (11)1.17.27+19.16
10Sivert BellingmoH 19-20 (11)1.40.38+35.35

OL Trollelg

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Paul ForsethH 80- (1)1.26.20
1Anne-Lise BrenneD 70- (1)1.49.15
1Kristin HaugskottD 45- (3)1.05.38
1Frida HaugskottD 15-16 (8)44.26
3Kirsti Næss OlsenD 45- (3)1.35.13+29.35
3Sigrid HaugskottD 13-14 (11)45.41+4.54
3Dag Ove TinmannsvikH 55- (6)1.03.04+2.02
3Lars O. LøsethH 35- (6)1.14.57+9.59
3Thomas Berge MjølhusH 45- (7)1.03.09+4.39
4Øistein ÅsmulH 70- (7)1.21.37+9.52
5Bjørn Ludvig BrenneH 70- (7)1.22.04+10.19
5Roar SkulbørstadH 35- (6)1.17.21+12.23
6Kristian StensrudH 35- (6)1.29.08+24.10
6Egil RepvikH 70- (7)1.24.09+12.24
6Anders HaugskottH 19-20 (11)1.14.13+9.10
7May Toril MoenB-åpen (12)1.03.50+17.14
10Astrid Berge MjølhusD 13-14 (11)1.03.34+22.47
Maja Strand AuneN-åpen (18)fullført
Samuel Knudsen OlavsbyeN-åpen (18)fullført
Lina SandquistN-åpen (18)fullført
Fredrik Hals StensrudN-åpen (18)fullført
Louise Hals StensrudN-åpen (18)fullført
Mia StormoD 11-12 (9)ikke startet
Anders Berge MjølhusH 11-12 (5)ikke startet
Stina GåsøN-åpen (18)ikke startet

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
11Are WigaardH 21- (13)1.47.27+21.04
Lavran ThorstensenH 19-20 (11)diskvalifisert

Røros IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Terje SchjølbergH 55- (6)1.02.58+1.56
5Petter GullikstadH 55- (6)1.10.09+9.07Last ned GPS-spor i gpx-format
Helge SundbergH 60- (2)ikke startet

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ane Nielsen SolbergD 19-20 (5)1.13.02

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
10Olav VestølH 21- (13)1.44.49+18.26

Wing OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Jostein AlvestadH 60- (2)1.06.34
2Frank BjarkøH 65- (3)58.46+0.31
2Petter Andreas LonaH 15-16 (7)1.02.53+14.09
2Svein Erik BratsbergH 50- (11)1.03.20+5.09
3Steinar AasvangH 65- (3)1.08.53+10.38
3Bernt BrynhildsenH 50- (11)1.09.17+11.06
4Agnar RenolenH 50- (11)1.12.31+14.20
5Ingeborg KolstadD 11-12 (9)32.17+7.49
5Snorre GangauneA-kort (12)58.28+14.36
6Kristin JægerD 35- (6)2.04.07+56.20
6August Hopstad NykvistH 15-16 (7)1.13.30+24.46
7Per Ivar SkinderhaugA-kort (12)1.01.30+17.38
9Eivind LonaA-lang (12)1.28.11+25.12
10Liv TennesB-åpen (12)1.22.36+36.00
Ruth Astrid Castejon-DiezN-åpen (18)fullført
Agnes Wullum-VestadN-åpen (18)fullført
Anna Emilie LonaD 11-12 (9)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Rannveig W. NordhagenD 19-20 (5)1.31.31+18.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor