Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 2
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 24 mai 2018

N-åpen

56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Saga Melbye-BergWing OK19.26
Emma ImslandWing OK18.57
Eline Jøsang WithWing OK24.32
Thomas GundersenNidarøst OK27.13
Lina SandquistOL Trollelg16.57
Adrian HankøNidarøst OK20.30
Aksel MardalByåsen IL19.48
Karoline Tøndel ChutkoWing OK15.39
Tuva Holck SandbergWing OK15.10
Bjørn Noah ØvervikNidarøst OK34.00
Mari Damman HamstadNidarøst OK30.55
Martin Sæther LevinFreidig13.41
Gaute Holck SandbergWing OK26.27
Maia Ruano StrandWing OK15.14
Torvin Bergh-HansenByåsen IL26.37
Iselin TorbjørnsenNidarøst OK23.49
Ingrid RøFreidig31.35
Even Hoff BjørklundNidarøst OK26.27
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK26.26
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL20.27
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL24.21
Herman Lund GjerdeByåsen IL23.52
Mia Rosvold OtterleiByåsen IL23.01
Kornelia SkumsvollMalvik IL24.02
Olav BjørkanByåsen IL18.35
Henrik BjørkanByåsen IL34.43
Lone SætherByåsen IL14.58
Nora Rosvold OtterleiByåsen IL15.19
Magnus Elden EggenWing OK19.09
Leo Næbb-MelumWing OK20.06
Erik LyftingmoWing OK19.07
Aksel HanssenByåsen IL20.49
Carlos Adrian Delgado Olsen20.24
Brage Strøm HaugsnesWing OK17.10
Hauk Vold KirkvoldWing OK18.08
Emre Vold KirkvoldWing OK17.03
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig20.27
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK29.10
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK29.46
Vilde HaalandWing OK13.58
Scott SjølieFreidig16.32
Jakob StensethByåsen IL28.07
Eva AmundsenFreidig15.22
Eira Forsbak AsplemFreidig28.51
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig28.53
Ole Einar AndresenMalvik IL36.21
Sondre StensethByåsen IL10.52
Elias StensethByåsen IL16.47
Martin MelhuusWing OK16.47
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg19.33
Sverre Nordgår LeirenByåsen IL22.53
Clara LeroyerFreidig17.37
Odin Bang LukassenWing OK30.37
Filip Leonard NolteFreidig19.14
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelgfullført
Sotic Lavra AndresenMalvik ILdiskvalifisert
Linus Fossum MalmringFreidigikke startet
Haakon Alexander RogstadNidarøst OKikke startet
Sigve Bohnhorst TegdanFreidigikke startet
Lucas C. WestreByåsen ILikke startet

D -10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda SæbøNidarøst OK21.05
2Frida HolmqvistByåsen IL23.47+2.42
3Sigrid HægstadByåsen IL24.50+3.45
4Guro HaalandWing OK25.09+4.04
5Frida SkumsvollMalvik IL29.50+8.45
6Vilde Nordgård LeirenByåsen IL44.44+23.39

D 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora HalvorsenFreidig22.47
2Ingrid Wollan BenumByåsen IL25.19+2.32
3Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering27.11+4.24
4Nora Sumstad HanssenByåsen IL28.14+5.27
5Marie Wollan BenumByåsen IL28.32+5.45
6Eir Sverresdotter EksethFreidig30.24+7.37
7Ingeborg KolstadWing OK30.37+7.50
8Silja FuglemMalvik IL38.56+16.09
9Ine Bohnhorst TegdanFreidig46.27+23.40
10Ella Bruchmüller SundtByåsen IL48.49+26.02
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigdiskvalifisert
Louise Hals StensrudOL Trollelgikke startet

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tina UglemsmoSelbu OK41.43
2Aurora Linnea FaanesFreidig1.28.16+46.33

D 13-14

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Spets StorhovFreidig25.08
2Anna Aurora NolteFreidig28.51+3.43
3Una KittilsenFreidig35.11+10.03
4Sigrid HaugskottOL Trollelg36.11+11.03
5Tora KittilsenFreidig36.37+11.29
6Marita AskeFreidig36.38+11.30
7Solveig Louise NissenFreidig38.40+13.32
8Maria Strømdal WikFreidig39.25+14.17
9Astrid Berge MjølhusOL Trollelg41.02+15.54
10Eira Ausen FossmarkFreidig41.29+16.21
11Malin Nordgård LeirenByåsen IL44.00+18.52
12Vilde Talgø-KristiansenFreidig44.32+19.24
13Ella SandstadFreidig49.01+23.53
14Selma NevinFreidig51.04+25.56
15Marion Dyrset StangenesByåsen IL52.04+26.56
16Åsa BullByåsen IL58.41+33.33
17Astrid Oline Rinnan GreenWing OK1.12.46+47.38

D 13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma B. HjelmenOL Trollelg35.48
2Anna HeksemOL Trollelg35.59+0.11
3Karoline B. HjelmenOL Trollelg45.48+10.00

D 13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK33.28
2Leah Korsnes VinjeNidarøst OK36.16+2.48

D 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida HaugskottOL Trollelg31.53
2Vilde Lereim StorliFreidig35.23+3.30
3Ane Malene KolstadFreidig37.56+6.03
4Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering41.15+9.22
5Tale Tannvik SkeiFreidig44.28+12.35
6Silje Marie NissenFreidig54.46+22.53
7Maren VikenByåsen IL58.03+26.10
8Stine AuneNidarøst OK58.23+26.30
9Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig1.38.24+1.06.31
Anna ChristensenFreidigdiskvalifisert
Mari EidsmoFreidigikke startet

D 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK46.38
2Ingunn Augdal FløvigNidarøst OK1.26.32+39.54
Anna RenolenWing OKikke startet

H -10

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Aleksander NolteFreidig15.11
2Oliver Vatterholm JernbergFreidig17.19+2.08
3Dagfinn StenvikByåsen IL18.18+3.07
4Mathias LeroyerFreidig18.53+3.42
5Ole Ulseth SylteFreidig22.56+7.45
6Finn Einar BrandsenMalvik IL23.07+7.56
7Erlend GrønliFreidig24.28+9.17
8Jens Anton AndresenMalvik IL28.56+13.45
Kristoffer LodgaardByåsen ILikke startet

H 11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL26.22
2Anders Berge MjølhusOL Trollelg27.03+0.41
3Hallvard HellevikFreidig29.26+3.04
4Alf Petter LynumFreidig30.09+3.47
5Sven NevinFreidig32.23+6.01
6Johannes StordalByåsen IL39.43+13.21
7Loke Strøm HaugsnesWing OK40.08+13.46
Sven Sigurd Klæbo DrevdalFreidigdiskvalifisert
Sivert Sæther LevinFreidigikke startet

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aslak MoxnessByåsen IL17.56
2Sivert AalmoMalvik IL35.28+17.32

H 13-14

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig20.51
2Tristan HalvorsenFreidig25.15+4.24
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig26.12+5.21
4Kristoffer LerliMelhus IL28.35+7.44
5Magne GuttvikWing OK31.42+10.51
6Emil GrønliFreidig32.03+11.12
7Herman Bruchmüller SundtByåsen IL33.49+12.58
8Ådne StordalByåsen IL34.41+13.50
9Imre Overgård FremstadByåsen IL36.46+15.55
10Jørgen AuneByåsen IL39.47+18.56
11Sverre HellevikFreidig39.55+19.04
12Vegard Lereim StorliFreidig42.49+21.58
13Tobias Eid-JohansenNidarøst OK47.23+26.32
14Kasper LodgaardByåsen IL47.25+26.34
15Aksel VikenByåsen IL49.51+29.00
16Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK55.10+34.19
17Sigurd BraathenWing OK1.07.00+46.09
18Borgar StavrumWing OK1.07.17+46.26
19Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK1.19.48+58.57
Tord RomundstadNidarøst OKdiskvalifisert
Iver Dalsaune ThunFreidigikke startet

H 15-16

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikkel HoltFreidig30.59
2Erlend AuneByåsen IL41.02+10.03
3Petter Andreas LonaWing OK41.24+10.25
4Jostein RøFreidig41.58+10.59
5August MaskeFreidig42.22+11.23
6Vetle Grønvik EkraFreidig43.24+12.25
7Einar EideByåsen IL44.24+13.25
8Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig46.11+15.12
9Joakim Solberg QvenildMelhus IL46.32+15.33
10Håkon SæternesByåsen IL46.37+15.38
11Peter Prytz JensenMelhus IL51.36+20.37
12August Hopstad NykvistWing OK52.52+21.53
13Vegard Ulseth SylteFreidig54.31+23.32
14Brage AsplemFreidig1.00.48+29.49
15Gabriel CallananWing OK1.00.53+29.54
16Nikolai RenolenWing OK1.05.27+34.28
17Antonius Herskedal AmundsenFreidig1.09.35+38.36
18Oskar StorlerMelhus IL1.11.33+40.34
Andreas AagesenMelhus ILdiskvalifisert
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILikke startet

H 17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard KittelsenFreidig33.35
2Johannes LangaasNidarøst OK44.24+10.49
3Ådne Skjæveland JøssingWing OK55.54+22.19
Jonas VindalWing OKikke startet

D 15-20B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria Hongslo SiiriOL Trollelg1.23.41

H 15-20B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen KarlsenMelhus IL29.37
2Lars Erik UglemsmoSelbu OK42.54+13.17
3Martin AuneMelhus IL48.44+19.07
4Mathias Enebak IversenFreidig49.38+20.01
5Edvin Skauby grønningSelbu OK1.17.08+47.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor