Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Orientering, jaktstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 21 april 2018 - søndag 22 april 2018

PrologMellomMellom (totalt)JaktstartJaktstart (totalt)

D 17-A kort

3 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie PuntervoldEgersund OK54.2017.38
2Anita SælevikHaugesund IL Orientering54.29+0.0917.41
3Mariann SveinsvollGanddal IL1.00.46+6.2619.43
4Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.17.17+22.5725.05

D 50-

3 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK29.589.45
2Ann Karin TjørhomGanddal IL35.28+5.3011.33
3Helen LomelandÅlgård Orientering35.55+5.5711.41
4Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb47.14+17.1615.23

D 60-

3 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Skretting OpstadEgersund OK53.4017.28

D 70-

3 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb46.1015.02
2Synnøve FuglestadÅlgård Orientering47.10+1.0015.21
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb47.49+1.3915.34
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb51.29+5.1916.46

H 17-A kort

3 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BreivoldGanddal IL42.2412.04
2Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb54.26+12.0215.30
3Alexander HorpestadEgersund OK1.04.45+22.2118.26
Jonas Lye ScheieFrøyland Ski og Fritiddiskvalifisert

H 50-

3 590 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb31.228.44
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb31.53+0.318.52
3Geir FrøytlogEgersund OK36.50+5.2810.15
4Trond LamarkGanddal IL36.52+5.3010.16
5Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)36.54+5.3210.16
6Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)36.55+5.3310.16
7Svein-Erik KvameGanddal IL38.09+6.4710.37
8Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb38.11+6.4910.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)42.39+11.1711.52
10Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb43.13+11.5112.02
11Peter DirksenSauda Orienteringsklubb43.35+12.1312.08
12Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb46.38+15.1612.59
13Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering51.07+19.4514.14

H 60-

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Otte OmdalGanddal IL24.398.01
2Arvid MydlandEgersund OK25.31+0.528.18
3Harry BreilandÅlgård Orientering31.42+7.0310.19
4Ove OalandGanddal IL36.14+11.3511.48
5Terje StokkelandÅlgård Orientering36.44+12.0511.57
5Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb36.44+12.0511.57
7Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb42.04+17.2513.42

H 70-

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell SvihusGanddal IL34.2311.11
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb35.57+1.3411.42
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb38.51+4.2812.39
4Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)39.58+5.3513.01
5Geir HusdalTIF Viking44.46+10.2314.34
6Arnulf FuglestadÅlgård Orientering50.02+15.3916.17
Magnar NerheimSuldal Orienteringslagdiskvalifisert

H 13-16

3 510 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering32.539.22
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL33.16+0.239.28
3Tobias RøddeGanddal IL33.18+0.259.29
4Sindre Skeie PettersonEgersund OK35.58+3.0510.14
5Markus Andreas BreivoldGanddal IL36.49+3.5610.29
6Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)37.09+4.1610.35
7Øyvind LamarkGanddal IL38.21+5.2810.55
8Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb39.16+6.2311.11
9Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)39.43+6.5011.18
10Samuel KleppaÅlgård Orientering42.13+9.2012.01
11Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)43.27+10.3412.22
12Andreas Nybak UrdalGanddal IL48.26+15.3313.47
13Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)49.10+16.1714.00
14Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering51.28+18.3514.39
15Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)52.44+19.5115.01
16Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1.00.18+27.2517.10
17Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)1.01.22+28.2917.29
18Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.01.27+28.3417.30
Edvin AakreEgersund OKdiskvalifisert
Ole Andre BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert

D 13-16

3 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb28.289.14
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32.28+4.0010.32
3Ingrid LamarkGanddal IL34.20+5.5211.08
4Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)35.16+6.4811.27
5Alida OftedalÅlgård Orientering38.22+9.5412.27
6Anna TaksdalGanddal IL39.27+10.5912.48
7Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)44.30+16.0214.26
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 17-

4 230 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb31.407.29
2Fredrik OmdalGanddal IL31.56+0.167.32
3Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)32.29+0.497.40
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering32.53+1.137.46
5Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb35.56+4.168.29
6Oddvar TaksdalGanddal IL36.52+5.128.42
7Arild AasheimGanddal IL37.01+5.218.45
8Kenneth MydlandEgersund OK37.25+5.458.50
9Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL38.10+6.309.01
10Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)39.07+7.279.14
11Nils Tore PuntervoldEgersund OK41.47+10.079.52
12Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb42.29+10.4910.02
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering43.16+11.3610.13
14Per Inge EspedalÅlgård Orientering43.59+12.1910.23
15Mathieu McGuireGanddal IL44.01+12.2110.24
16Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering44.02+12.2210.24
17Gunnar PettersonEgersund OK44.30+12.5010.31
18Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb47.00+15.2011.06

D 17-

3 590 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL31.318.46
2Jorunn HadlandEgersund OK32.48+1.179.08
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL37.38+6.0710.28
4Kristina VollHaugesund IL Orientering38.13+6.4210.38
5Trine BolstadGanddal IL38.56+7.2510.50
6Nora SvendsenGanddal IL39.03+7.3210.52
7Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb40.47+9.1611.21
8Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb40.56+9.2511.24
9Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)41.02+9.3111.25
10Hilde HetlandEgersund OK41.09+9.3811.27
11Anita Glenne KallhovdEgersund OK41.45+10.1411.37
12Vibeke LamarkGanddal IL41.47+10.1611.38
13Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL41.53+10.2211.40
14Jane M HellandEgersund OK48.41+17.1013.33
15Monica HorpestadEgersund OK49.52+18.2113.53
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor