Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Orientering, prolog

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 21 april 2018 - søndag 22 april 2018

PrologMellomMellom (totalt)JaktstartJaktstart (totalt)

D 17-A kort

410 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK2.115.19
2Mariann SveinsvollGanddal IL2.15+0.045.29
3Julie PuntervoldEgersund OK2.20+0.095.41
4Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb2.22+0.115.46
5Anita SælevikHaugesund IL Orientering2.38+0.276.25

D 50-

410 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK1.544.38
2Helen LomelandÅlgård Orientering2.02+0.084.57
3Ann Karin TjørhomGanddal IL2.23+0.295.48

D 60-

410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK3.057.31

D 70-

410 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb2.396.27
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2.40+0.016.30
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb2.45+0.066.42

H 17-A kort

410 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BreivoldGanddal IL1.343.49
2Alexander HorpestadEgersund OK1.42+0.084.08

H 50-

410 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.383.59
2Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb1.50+0.124.28
3Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.52+0.144.33
4Trond LamarkGanddal IL1.55+0.174.40
5Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering2.05+0.275.04
6Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb2.06+0.285.07

H 60-

410 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otte OmdalGanddal IL1.464.18
2Arvid MydlandEgersund OK1.51+0.054.30
3Ove OalandGanddal IL2.09+0.235.14
4Terje StokkelandÅlgård Orientering2.13+0.275.24
5Harry BreilandÅlgård Orientering2.18+0.325.36
6Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb2.29+0.436.03

H 70-

410 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod AaslidEgersund OK2.165.31
2Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2.36+0.206.20
2Kjell SvihusGanddal IL2.36+0.206.20
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb2.45+0.296.42
5Magnar NerheimSuldal Orienteringslag2.49+0.336.52

H 13-16

410 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.293.37
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering1.31+0.023.41
3Tobias RøddeGanddal IL1.32+0.033.44
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.37+0.083.56
5Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1.38+0.093.59
6Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)1.39+0.104.01
7Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.41+0.124.06
8Edvin AakreEgersund OK1.43+0.144.11
8Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.43+0.144.11
8Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)1.43+0.144.11
11Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.44+0.154.13
11Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1.44+0.154.13
13Sindre Skeie PettersonEgersund OK1.45+0.164.16
14Øyvind LamarkGanddal IL1.46+0.174.18
15Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.53+0.244.35
16Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)1.59+0.304.50
16Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.59+0.304.50
18Ole Andre BrandsbergEgersund OK2.22+0.535.46
19Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)3.58+2.299.40
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Samuel KleppaÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D 13-16

410 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.313.41
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)1.32+0.013.44
3Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering1.40+0.094.03
4Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)1.41+0.104.06
5Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.42+0.114.08
6Ingrid LamarkGanddal IL1.51+0.204.30
7Alida OftedalÅlgård Orientering1.53+0.224.35
8Anna TaksdalGanddal IL1.58+0.274.47
9Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb2.00+0.294.52

H 17-

410 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.223.20
2Fredrik OmdalGanddal IL1.24+0.023.24
3Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.25+0.033.27
4Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.28+0.063.34
5Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.30+0.083.39
6Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)1.32+0.103.44
7Kenneth MydlandEgersund OK1.33+0.113.46
8Mathieu McGuireGanddal IL1.37+0.153.56
9Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1.41+0.194.06
10Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.42+0.204.08
10Arild AasheimGanddal IL1.42+0.204.08
12Oddvar TaksdalGanddal IL1.43+0.214.11
13Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering1.44+0.224.13
14Per Inge EspedalÅlgård Orientering1.45+0.234.16
14Gunnar PettersonEgersund OK1.45+0.234.16
16Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.47+0.254.20
17Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.49+0.274.25
17Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.49+0.274.25
19Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1.59+0.374.50

D 17-

410 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.394.01
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.43+0.044.11
2Nora SvendsenGanddal IL1.43+0.044.11
4Jorunn HadlandEgersund OK1.44+0.054.13
4Jane M HellandEgersund OK1.44+0.054.13
6Trine BolstadGanddal IL1.48+0.094.23
7Kristina VollHaugesund IL Orientering1.50+0.114.28
8Anita Glenne KallhovdEgersund OK1.57+0.184.45
8Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering1.57+0.184.45
10Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.58+0.194.47
11Vibeke LamarkGanddal IL2.03+0.245.00
12Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb2.10+0.315.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor