Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusell løp 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusell løp 14
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 20 september 2018

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL34.41
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL40.06+5.25

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna MeenPorsgrunn OL36.52

D 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rita RaastadSkien OK27.58
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi35.54+7.56
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL41.58+14.00

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara MathisenPorsgrunn OL40.47
2Lene MeenPorsgrunn OL56.26+15.39
Trude NysæterSkien OKdiskvalifisert

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL38.34
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL43.38+5.04
3Eli SæterdalSkien OK51.48+13.14
4Anniken AusenPorsgrunn OL55.59+17.25
Eli Marie WiigPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute NysæterSkien OK32.18

H -12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Magnus StoremyrIL Hauken47.06

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus BrodinPorsgrunn OL30.25
2Henrik Repstad StoremyrIL Hauken44.12+13.47
3Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL44.29+14.04

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL28.32
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL34.31+5.59
Martin AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Børge NordliPorsgrunn OL59.45
2Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.06.53+7.08

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag AusenPorsgrunn OL46.21
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL46.23+0.02
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL59.16+12.55
4Thomas BrodinPorsgrunn OL1.11.32+25.11

H 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi45.03
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL45.30+0.27
3Jan GatevoldPorsgrunn OL50.01+4.58
4Bjørn PollandOK Skeidi59.05+14.02
5Harald OmlandSkien OK1.20.11+35.08

H 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per FuruheimSkien OK36.10
2Kay JørgensenPorsgrunn OL43.06+6.56
3Atle RemmePorsgrunn OL44.56+8.46
4Morten AndresenOK Skeidi48.58+12.48
5Ole JohanssonPorsgrunn OL50.21+14.11
6Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL56.38+20.28
7Gunnar MosevollSkien OK58.08+21.58

H 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL36.29
2Jiri UrvalekPorsgrunn OL37.59+1.30
3Kåre ThorbjørnsenLarvik OK43.42+7.13
4Rolf LyePorsgrunn OL49.42+13.13
5Magnar ReppesgårdHedrum OL53.17+16.48
6Tor Eivind EdvardsenLarvik OK55.16+18.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor