Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusell løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusell løp 3
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 19 april 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Lars Ole ValøenH 40- (11)26.23+8.16

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Trond BogeH 40- (11)29.07+11.00

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Colin ReftieH 50- (13)diskvalifisert

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Elisabeth RødD 60- (5)32.08+0.25
5Elling AakreH 60- (9)27.35+7.27

Drangedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Astrid LundeD 70- (2)36.00

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Paul SkjakerH 60- (9)26.16+6.08

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (2)24.06+1.13
5Jesper FlogstadH 40- (11)27.16+9.09

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ragnar HillestadH 70- (8)23.02+0.23

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jørn SundbyH 17- (9)15.15
2Gerd LangsethD 70- (2)39.26+3.26
4Kåre ThorbjørnsenH 70- (8)25.11+2.32
Ida Vår DirdalD 50- (7)diskvalifisert

OK Skeidi

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristil KristensenD 60- (5)31.43
1Arve GlittumH 50- (13)19.02
1Anders Kleven GusfreH 13-14 (2)22.53
3Lars Rune LieH 40- (11)25.51+7.44
4Øyvind FlaattenH 50- (13)21.37+2.35
5Carl Ove BergH 70- (8)25.24+2.45
5Bjørn PollandH 50- (13)21.44+2.42
7Fredrik PollandH 17- (9)21.35+6.20
Dag KristensenH 60- (9)diskvalifisert
Jan GlittumH 50- (13)diskvalifisert
Hanne HerumD 60- (5)diskvalifisert
Øystein KlevenH 60- (9)diskvalifisert
Randi Grytdal KlevenD 60- (5)diskvalifisert
Ole FlaattenH 17- (9)diskvalifisert
Marit KlevenD 40- (5)diskvalifisert

Porsgrunn OL

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kjell MeenH 70- (8)22.39
1Hanne VassendD 17- (5)19.30
1Magne Wiig MathisenH 40- (11)18.07
1Hilde Kristine RosenvoldD 50- (7)24.33
1Une HoltermannD 15-16 (2)20.26
1Tobias MathisenH 15-16 (2)16.45
2Sigrid BruemD 11-12 (3)28.57+19.10
2Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (3)28.57+19.10
2Runar Torpe LienH 17- (9)15.44+0.29
2Kerstin Elisabeth AasD 50- (7)39.15+14.42
2Eirik Ostrø BøgebergH -12N (4)19.57+3.32
2Hans Christian MeenH 40- (11)21.39+3.32
2Janne LarsenD 40- (5)38.25+9.29
2Anna MeenD 17- (5)19.48+0.18
2Anders L. RosenvoldH 15-16 (2)19.40+2.55
3Siv WiersdalenD 40- (5)43.19+14.23
3Jiri UrvalekH 70- (8)24.48+2.09
3Dagfinn TorpeH 60- (9)26.05+5.57
3 AstridD -12N (4)20.04+6.39
3Kjersti Adéla WestinD 17- (5)24.47+5.17
3Rasmus MathisenH 17- (9)16.04+0.49
3Jan GatevoldH 50- (13)20.15+1.13
4Ingrid Aarhus KinnD -12N (4)21.19+7.54
4Magnus Aarhus KinnH 17- (9)16.24+1.09
4Camilla L. RosenvoldD 17- (5)25.06+5.36
5Benedikte Wiig BøenD 17- (5)26.45+7.15
6Atle RemmeH 60- (9)32.48+12.40
6Kay JørgensenH 70- (8)26.27+3.48
6Jørn LangerudH 40- (11)27.51+9.44
6Håvard SkriubakkenH 17- (9)18.34+3.19
7Rolf LyeH 70- (8)29.17+6.38
8Børge NordliH 17- (9)22.23+7.08
8Bjørn LieH 40- (11)31.39+13.32
8Jon SkriubakkenH 50- (13)24.37+5.35
8Egil RonæssH 70- (8)47.59+25.20
9Lars Ole ThunoldH 40- (11)32.07+14.00
Bjørn Ivar LangerudH -12N (4)diskvalifisert
Turid BertelsenD 50- (7)diskvalifisert
Ole JohanssonH 60- (9)diskvalifisert
Hilde VassendD 50- (7)diskvalifisert
Lenka WestinD 40- (5)diskvalifisert
Anine Kjørholt LieD 15-16 (2)diskvalifisert
Knut Wiig MathisenH 50- (13)diskvalifisert
Eli Marie WiigD 50- (7)diskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldH 13-14 (2)flyttet
Adrian HagenH 13-14 (2)flyttet

Skien OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vilde Aakre LeistadD 11-12 (3)9.47
1Gry AakreD 40- (5)28.56
1Rune LaurantsenH 60- (9)20.08
1Juliette Holtskog-FeremansD -12N (4)13.25
1Sindre Flatin ErichsenH -12N (4)16.25
1Inger-Lene FlatinD 17-C (3)17.55
2Per FuruheimH 60- (9)23.32+3.24
2Espen RaastadH 50- (13)19.46+0.44
2June HestadD -12N (4)13.26+0.01
3Olav W MatreH -12N (4)24.05+7.40
5Skjalg NysæterH 17- (9)16.47+1.32
6Bjørn Richard KirsteH 50- (13)22.32+3.30
7Tom SagaH 50- (13)22.59+3.57
9Harald OmlandH 50- (13)24.50+5.48
10Sigurd HoltskogH 40- (11)32.46+14.39
Jorunn Brun SagaD 50- (7)aktiv
Frode NysæterH 40- (11)diskvalifisert
Ingunn GåsoddenD 17-C (3)diskvalifisert
Rita RaastadD 17-C (3)diskvalifisert
Harald HoviH 50- (13)diskvalifisert
Ingrid StrandeD 60- (5)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor