Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 15 juli 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Ingemar PerssonHerrer - Mellomlang løype (27)1.00.59+22.5714.10

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Lena PerssonDamer - Mellomlang løype (23)1.13.16+32.0917.02

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Åsmund HirschHerrer - nybegynner (6)26.0816.20

Argus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Mart BroerenHerrer - Mellomlang løype (27)53.53+15.5112.31Last ned GPS-spor i gpx-format

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Lise HavikDamer - Mellomlang løype (23)1.26.58+45.5120.13
29Trond RønnebergHerrer - Lang løype (42)59.25+24.029.54

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Leif Magne EggestadHerrer - Mellomlang løype (27)45.32+7.3010.35

Bromma IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Kristen MikkelsplassHerrer - Lang løype (42)48.05+12.428.00

Bromma IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Pål Gunnar MikkelsplassHerrer - Lang løype (42)51.15+15.528.32

Bromma IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marit MikkelsplassDamer - Mellomlang løype (23)49.43+8.3611.33

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Andrine VikenDamer - Mellomlang løype (23)1.02.33+21.2614.32
15Maren VikenDamer - Mellomlang løype (23)1.03.50+22.4314.50
16Sondre OldervollHerrer - Mellomlang løype (27)56.44+18.4213.11
Dagfinn StenvikHerrer - nybegynner (6)18.1411.23

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Øystein Kvaal ØsterbøHerrer - Lang løype (42)39.51+4.286.38

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Siggen YtrehusHerrer - Mellomlang løype (27)41.24+3.229.37

Folldal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor Idar LillekrokenHerrer - Kort løype (15)24.349.49

Fossum IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Kathinka Zahl HagenDamer - Mellomlang løype (23)52.13+11.0612.08
21Sondre Zahl HagenHerrer - Lang løype (42)53.11+17.488.51
23Stein H. HagenHerrer - Lang løype (42)53.35+18.128.55
31Richard Zeiner-GundersenHerrer - Lang løype (42)1.02.31+27.0810.25

Freidig

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Harald OftedalHerrer - Mellomlang løype (27)45.18+7.1610.32
6Vera MelkildDamer - Lang løype (16)54.25+5.489.04
7Mattis HoltHerrer - Lang løype (42)41.47+6.246.57
10Ane Malene KolstadDamer - Lang løype (16)1.02.02+13.2510.20
14Jo Even KolstadHerrer - Lang løype (42)47.58+12.357.59
15Gunnar ØsterbøHerrer - Mellomlang løype (27)55.49+17.4712.58
16Anne-Grete OlsenDamer - Kort løype (19)51.14+25.2420.29
17Lars OwrenHerrer - Lang løype (42)48.45+13.228.07
18Svein Grotli SkogenHerrer - Mellomlang løype (27)58.45+20.4313.39
19Torid KvaalDamer - Mellomlang løype (23)1.10.35+29.2816.24
20Gunnhild OftedalDamer - Mellomlang løype (23)1.11.43+30.3616.40
21Rune M HoltHerrer - Mellomlang løype (27)1.02.59+24.5714.38
22Mikkel HoltHerrer - Lang løype (42)53.27+18.048.54
36Nils Ola KvamHerrer - Lang løype (42)1.15.23+40.0012.33
38Per Erik KvamHerrer - Lang løype (42)1.17.32+42.0912.55
Nils Olav VennevikHerrer - Mellomlang løype (27)diskvalifisert
Trond SletnerHerrer - Mellomlang løype (27)diskvalifisert
Sigrid MelkildDamer - Mellomlang løype (23)diskvalifisert

Frol IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jo Forseth IndgaardHerrer - Lang løype (42)35.235.53
1Rolf AlstadHerrer - Mellomlang løype (27)38.028.50
2Magnus AlstadHerrer - Kort løype (15)29.13+4.3911.41
3Olav M IndgaardHerrer - Kort løype (15)29.55+5.2111.58
3Lena Lyngsaunet AlstadDamer - Kort løype (19)33.39+7.4913.27
3Ulf Forseth IndgaardHerrer - Lang løype (42)36.26+1.036.04
4Isak BergsetHerrer - Lang løype (42)36.36+1.136.06
8Magnhild ForsethDamer - Kort løype (19)36.00+10.1014.24
11Tobias AlstadHerrer - Lang løype (42)44.51+9.287.28
12Sara ProforsDamer - Lang løype (16)1.02.32+13.5510.25
Jonas AlstadHerrer - nybegynner (6)22.5314.18

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jennie AnderssonDamer - Lang løype (16)53.50+5.138.58

Halsa IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Nils Erlend HeggemHerrer - Kort løype (15)36.30+11.5614.36
17Asbjørn HeggemHerrer - Mellomlang løype (27)57.32+19.3013.22

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Kjetil JacobsenHerrer - Kort løype (15)38.24+13.5015.21
Terje GudbrandsenHerrer - Mellomlang løype (27)diskvalifisert

Hedrum OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Marlene SkramdalDamer - Kort løype (19)52.32+26.4221.00
18Kristin JohanssonDamer - Kort løype (19)52.54+27.0421.09
May-Britt SkramdalDamer - nybegynner (5)35.4022.17
Ludvig SkramdalHerrer - nybegynner (6)23.2314.36

IL BUL-Tromsø

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Hans UrsetHerrer - Lang løype (42)43.20+7.577.13
15Anne UrsetDamer - Lang løype (16)1.12.21+23.4412.03

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Tone AlmåsDamer - Lang løype (16)1.04.18+15.4110.43
16Mai Iren AlmåsDamer - Mellomlang løype (23)1.04.58+23.5115.06

IL Tyrving

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hege FeiringDamer - Mellomlang løype (23)41.079.33
2Ida Feiring HaltiaDamer - Mellomlang løype (23)42.26+1.199.52
5Eystein WeltzienHerrer - Kort løype (15)32.15+7.4112.54
7Wenche HultgreenDamer - Mellomlang løype (23)51.21+10.1411.56
10Nils-Erik HirschHerrer - Mellomlang løype (27)52.27+14.2512.11
19Tom RådahlHerrer - Mellomlang løype (27)59.20+21.1813.47
Lavrans HirschHerrer - nybegynner (6)27.3817.16

IL Veten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Anders BergsetHerrer - Lang løype (42)55.55+20.329.19
37Elias BergsetHerrer - Lang løype (42)1.17.05+41.4212.50

Kils OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Anders WestlundHerrer - Mellomlang løype (27)46.09+8.0710.43
9Tina WestlundDamer - Kort løype (19)42.09+16.1916.51
17Rebecka WestlundDamer - Mellomlang løype (23)1.07.54+26.4715.47
Fredrik WestlundHerrer - Mellomlang løype (27)diskvalifisert

Klubbløs

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Eline SteinhovdenDamer - nybegynner (5)19.1011.58
Hans Ivar KolstadHerrer - Kort løype (15)diskvalifisert

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Svein UnsgårdHerrer - Lang løype (42)1.12.03+36.4012.00

Lierbygda

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Trine M J RaaenDamer - Mellomlang løype (23)58.24+17.1713.34

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Petter Andreas BerghHerrer - Lang løype (42)1.03.44+28.2110.37

Melhus IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Edvard StorlerHerrer - Kort løype (15)57.45+33.1123.06
14Oskar StorlerHerrer - Kort løype (15)58.41+34.0723.28
15Klara StorlerDamer - Kort løype (19)51.02+25.1220.24
Atle PedersenHerrer - Lang løype (42)diskvalifisert

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18May Jorunn RognlienDamer - Mellomlang løype (23)1.10.20+29.1316.21

Molde og Omegn IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Stig BratsbergHerrer - Mellomlang løype (27)43.57+5.5510.13Last ned GPS-spor i gpx-format

Nittedal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Fanny Staff ValstadDamer - Kort løype (19)31.06+5.1612.26
8Hanne StaffDamer - Lang løype (16)55.35+6.589.15
12Bjørnar ValstadHerrer - Lang løype (42)44.55+9.327.29
Kaja Staff ValstadDamer - nybegynner (5)37.4623.36

NTNUI

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna UlvensøenDamer - Lang løype (16)48.378.06
2Maren Jansson HaverstadDamer - Lang løype (16)49.25+0.488.14
5Simen AamodtHerrer - Lang løype (42)37.25+2.026.14
7Karen Oline KolstadDamer - Lang løype (16)55.18+6.419.13
11Tonje Aasheim NymarkDamer - Lang løype (16)1.02.22+13.4510.23
13Kårhild Husby NordstadDamer - Lang løype (16)1.02.44+14.0710.27
20Brynjar Larssen BakkenHerrer - Lang løype (42)52.39+17.168.46

OL Trollelg

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigrid HaugskottDamer - Kort løype (19)25.5010.20
3Frida HaugskottDamer - Lang løype (16)53.14+4.378.52
4Sigrid Merete Moen PedersliDamer - Mellomlang løype (23)47.41+6.3411.05
5Kristin HaugskottDamer - Lang løype (16)54.15+5.389.02
8Inge NørstebøHerrer - Mellomlang løype (27)46.52+8.5010.53
10Anders HaugskottHerrer - Lang løype (42)44.09+8.467.21
11May Toril MoenDamer - Mellomlang løype (23)1.00.58+19.5114.10
18Frode HaugskottHerrer - Lang løype (42)50.59+15.368.29
26Per Einar PedersliHerrer - Lang løype (42)55.22+19.599.13

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Maja Kalleson RøedDamer - Kort løype (19)34.15+8.2513.42
6Linea Kalleson RøedDamer - Kort løype (19)34.17+8.2713.42
7Håkon RøedHerrer - Kort løype (15)34.15+9.4113.42
Bjørn Kalleson RøedHerrer - nybegynner (6)22.3814.08

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Frank FinstadHerrer - Kort løype (15)34.14+9.4013.41
7Inger FinstadDamer - Kort løype (19)35.54+10.0414.21

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Erik HaugenHerrer - Kort løype (15)31.45+7.1112.42

Rocky Mountain Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Jan Petter LandeHerrer - Lang løype (42)58.04+22.419.40

Selbu OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Elisabeth StørsethDamer - Kort løype (19)33.46+7.5613.30

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Harald OmlandHerrer - Mellomlang løype (27)1.05.35+27.3315.15

Sogndal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Ingar HalsHerrer - Lang løype (42)53.44+18.218.57

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Susanne Eide HaugDamer - Mellomlang løype (23)1.01.04+19.5714.12
14Margit EideDamer - Mellomlang løype (23)1.02.56+21.4914.38

Sävedalens AIK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marcus MillegårdHerrer - Lang løype (42)35.49+0.265.58

Tormod Skilag

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Egil SletnerHerrer - Kort løype (15)38.05+13.3115.14
11Åse NybakkenDamer - Kort løype (19)44.15+18.2517.42
12Anne-Lise SletnerDamer - Kort løype (19)45.20+19.3018.08
14Ingrid HaugenDamer - Kort løype (19)50.44+24.5420.17
19Solveig AasenDamer - Kort løype (19)1.15.31+49.4130.12
22Per AasenHerrer - Mellomlang løype (27)1.03.38+25.3614.47

Trollelg OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Eli M ForsethDamer - Mellomlang løype (23)56.41+15.3413.10

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Gaute Kvittum NytrøenHerrer - Lang løype (42)48.43+13.208.07

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Njaal Ellegaard MelbyHerrer - Lang løype (42)42.39+7.167.06
13Øystein MelbyHerrer - Mellomlang løype (27)53.53+15.5112.31

Varegg Fleridrett

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tove AasheimDamer - Mellomlang løype (23)47.49+6.4211.07
9Tora Aasheim NymarkDamer - Lang løype (16)55.43+7.069.17
11Per Øivind HusbyHerrer - Kort løype (15)38.29+13.5515.23
13Tore NymarkHerrer - Lang løype (42)45.46+10.237.37
Eirunn Husby NordstadDamer - nybegynner (5)31.3519.44

Verdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Einar LundHerrer - Mellomlang løype (27)38.28+0.268.56
9Iver Gjedrem LundHerrer - Mellomlang løype (27)49.08+11.0611.25
12Edvin SivertsenHerrer - Mellomlang løype (27)53.45+15.4312.30

Vingelen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Grete UrsetDamer - Kort løype (19)48.40+22.5019.28

Wing OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eva TesarovaDamer - Mellomlang løype (23)42.38+1.319.54
10Hanne KongsvikDamer - Kort løype (19)43.55+18.0517.34
11Jon VindalHerrer - Mellomlang løype (27)53.28+15.2612.26
25Svein Erik BratsbergHerrer - Lang løype (42)53.51+18.288.58
30Jens Kjetil MehammerHerrer - Lang løype (42)59.56+24.339.59
33Per Arne TrosetHerrer - Lang løype (42)1.04.44+29.2110.47
34Jonas VindalHerrer - Lang løype (42)1.05.33+30.1010.55
Ingeborg KolstadDamer - nybegynner (5)22.2414.00
Robert StrømHerrer - Lang løype (42)diskvalifisert
Mathias BjuganHerrer - Lang løype (42)diskvalifisert

Øyer-Tretten IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Arne SvalundHerrer - Kort løype (15)57.52+33.1823.08

Åmåls OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Maria EricsonDamer - Lang løype (16)1.19.45+31.0813.17
Christer EricsonHerrer - Lang løype (42)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor