Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 23 januar 2018

Halden SK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Magnus NordbrødenH 17-A kort (15)ikke startet

Indre Østfold OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristoffer HalsnesH 13-16B (4)34.09
6Håkon GjerdeH 17-A kort (15)41.25+5.21
8Thomas BedinH 17-A kort (15)45.17+9.13
8Sindre ValsgårdÅpen B (11)54.13+24.21
12Claes-Tommy HerlandH 17-A kort (15)54.59+18.55

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Egil HusethÅpen B (11)44.04+14.12

Kolbotn og Skimt OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Trond Sigvald HetlandÅpen B (11)29.52
3Trond MøretrøÅpen B (11)33.02+3.10
4Knut BjørkeloH 17-A kort (15)40.27+4.23
5Bjørn Sverre GulheimÅpen B (11)40.58+11.06
Tor LahlumÅpen B (11)diskvalifisert

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Svein NygårdH 17- (2)1.11.24+2.10

Måren OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Audun BjerknesH 17-A kort (15)ikke startet

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jan Tore HenriksenH 17-A kort (15)39.43+3.39

OK Moss

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Aurora GjølsjøD 17- (2)44.45
1Julie Sophie WoldD 13-16B (7)35.24
2Selmer LøkenH 13-16B (4)47.12+13.03
2Ingrid Bratland TjernshaugenD 13-16B (7)46.32+11.08
2Johanne Bratland TjernshaugenD 17- (2)53.51+9.06
3Emma Aune JakobsenD 13-16B (7)50.22+14.58
3Anders Hovgaard EisvangH 13-16B (4)1.01.42+27.33
4Erle WetterhusD 13-16B (7)50.28+15.04
4Birk BreimoH 13-16B (4)1.01.47+27.38
5Thomas TubbehaugenH 17-A kort (15)40.33+4.29
5Lea LydersenD 13-16B (7)50.29+15.05
6Erika Lind-LarsenD 13-16B (7)50.30+15.06
6Hanne WoldÅpen B (11)44.01+14.09
7Stine NielsenD 13-16B (7)50.35+15.11
7Henning Bratland CarlsenH 17-A kort (15)43.25+7.21
9Elisabeth Aune JakobsenÅpen B (11)1.03.12+33.20
10Karl Aasmund ErøyH 17-A kort (15)48.02+11.58
11Donatas KontautasH 17-A kort (15)53.29+17.25
Karoline BjørnerødD 17- (2)ikke startet
Alfred BjørnerødH 17-A kort (15)ikke startet
Christopher LadimH 17-A kort (15)ikke startet
Morten TangenH 17-A kort (15)ikke startet
Frida Hovgaard EisvangD 13-16B (7)ikke startet
Erle Elise WoldD 13-16B (7)ikke startet
Linda FredhÅpen B (11)ikke startet

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Tormod ØvergaardH 17-A kort (15)1.01.34+25.30

Ås-NMBU Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Linus OlhansH 17- (2)1.09.14
1Jo Inge FjellstadH 17-A kort (15)36.04
2Håkon DanevadH 17-A kort (15)39.34+3.30
2Mads LillevoldÅpen B (11)31.34+1.42
4May Bente BrurbergÅpen B (11)35.23+5.31
9Fredrik HolthH 17-A kort (15)46.00+9.56
Bjørn Håvard EvjenH 17-A kort (15)diskvalifisert
Eirik NordhagenH 17-A kort (15)diskvalifisert
Sille WinsnesÅpen B (11)diskvalifisert
Per Anders U. EngebakkenH 17-A kort (15)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor