Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 23 januar 2018

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aurora GjølsjøOK Moss44.45
2Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss53.51+9.06
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet

H 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.09.14
2Svein NygårdLillomarka OL1.11.24+2.10

H 17-A kort

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering36.04
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering39.34+3.30
3Jan Tore HenriksenNydalens SK39.43+3.39
4Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL40.27+4.23
5Thomas TubbehaugenOK Moss40.33+4.29
6Håkon GjerdeIndre Østfold OK41.25+5.21
7Henning Bratland CarlsenOK Moss43.25+7.21
8Thomas BedinIndre Østfold OK45.17+9.13
9Fredrik HolthÅs-NMBU Orientering46.00+9.56
10Karl Aasmund ErøyOK Moss48.02+11.58
11Donatas KontautasOK Moss53.29+17.25
12Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK54.59+18.55
13Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.01.34+25.30
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Audun BjerknesMåren OKikke startet
Alfred BjørnerødOK Mossikke startet
Christopher LadimOK Mossikke startet
Magnus NordbrødenHalden SKikke startet
Morten TangenOK Mossikke startet
Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 13-16B

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie Sophie WoldOK Moss35.24
2Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss46.32+11.08
3Emma Aune JakobsenOK Moss50.22+14.58
4Erle WetterhusOK Moss50.28+15.04
5Lea LydersenOK Moss50.29+15.05
6Erika Lind-LarsenOK Moss50.30+15.06
7Stine NielsenOK Moss50.35+15.11
Frida Hovgaard EisvangOK Mossikke startet
Erle Elise WoldOK Mossikke startet

H 13-16B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK34.09
2Selmer LøkenOK Moss47.12+13.03
3Anders Hovgaard EisvangOK Moss1.01.42+27.33
4Birk BreimoOK Moss1.01.47+27.38

Åpen B

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL29.52
2Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering31.34+1.42
3Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL33.02+3.10
4May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering35.23+5.31
5Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL40.58+11.06
6Hanne WoldOK Moss44.01+14.09
7Egil HusethKamp/Vestheim IF44.04+14.12
8Sindre ValsgårdIndre Østfold OK54.13+24.21
9Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1.03.12+33.20
Tor LahlumKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Sille WinsnesÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor