Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 29 september 2018

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdD 50 (2)25.1310.20

Ganddal IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalD 17- (9)24.509.15
1Anna TaksdalD 13-14 (3)24.109.54
2Ole Kristian TaksdalH15-16 (5)25.35+5.159.32
2Øyvind LamarkH 13-14 (4)24.36+4.0710.04
2Ann Karin TjørhomD 50 (2)31.51+6.3813.03
2Trond LamarkH 50 (3)25.41+2.149.35
3Ingrid LamarkD15-16 (3)24.11+5.099.54
3Janne Tjørhom AasheimD 17- (9)25.05+0.159.21
Tobias RøddeH15-16 (5)diskvalifisert
Ann-Cathrin Nybak UrdalD 17- (9)diskvalifisert
Andreas Nybak UrdalH15-16 (5)ikke startet

Haugesund IL Orientering

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Johan Bakkevig TorvestadN-åpen (8)18.2013.28
0Eirik EngesliN-åpen (8)19.5114.35
0Even EngesliN-åpen (8)21.1815.39
0Sanna BjordalN-åpen (8)24.2918.00
0Maria BjordalN-åpen (8)24.1517.49
0Ulrik Olsen RachorN-åpen (8)22.5616.51
0Ingrid SveenN-åpen (8)31.0622.52
0Benjamin VikseN-åpen (8)14.2510.36
1Erlend Bakkevig HaugeH 11-12N (1)18.2511.57
1Thomas VikseH 13-16N (1)28.4518.40
1Miriam SveenD 11-12 (2)15.169.05
1Aleksander JørgensenH15-16 (5)20.207.35
1Emil Olsen RachorH -10 (3)15.339.15
1Sigurd Paulsen VieH 17- (10)19.436.47
1Hanna Eline EngløkkD -10 (1)21.3912.53
1Ingvild Paulsen VieD 17- (9)24.509.15
2Filip SveenH -10 (3)22.39+7.0613.28
2Selma SteinsvågD 13-14 (3)31.16+7.0612.48
2Sigved GramstadH 70 (6)34.05+4.3713.58
2Magnar SætreH 60 (3)29.23+3.3610.57
3Sigleif SteinsvågH 17- (10)21.37+1.547.27
3Aleksander Totland JensenH -10 (3)58.41+43.0834.55
3Vegard Wiig NystadH15-16 (5)28.19+7.5910.33
3Sara HetlandD 13-14 (3)33.18+9.0813.38
3Knut Bendik KvalaH 70 (6)55.27+25.5922.43
4Lars WikstrømH 13-14 (4)1.11.12+50.4329.10
4Madli HjermannD 17- (9)27.31+2.4110.16
5Fridtjof RachorH 17- (10)29.19+9.3610.06
6Gunnar AlneH 17- (10)33.23+13.4011.30
7Jon Magne Røvær JosephsenH 17- (10)33.39+13.5611.36
7Marianne WiigD 17- (9)40.18+15.2815.02
9Alf Inge LindtnerH 17- (10)49.33+29.5017.05
Dag Abel SveenH 17- (10)diskvalifisert
Grethe Paulsen VieD 17- (9)diskvalifisert
Sverre BakkevigH 70 (6)diskvalifisert
Eivind EngløkkH15-16 (5)brutt
Ruben KobbeltvedtH 17- (10)ikke startet

Sandnes IL (Rogaland)

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Andreas Vistnes MyklebostH 13-14 (4)ikke startet

Stavanger Orienteringsklubb

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøD15-16 (3)19.027.48
1Arne Jacob Nystrøm OlsenH 13-14 (4)20.298.23
1Svein GlendrangeH 70 (6)29.2812.04
1Stein Arne OlsenH 50 (3)23.278.45
1Bjørn AlsakerH 60 (3)25.479.37
1Haldis GlendrangeD 70 (2)41.2116.56
2Sara Nystrøm OlsenD15-16 (3)21.30+2.288.48
2Johan Christie ØrkeH 17- (10)20.02+0.196.54
2Gry Vikhamar ThengsD 70 (2)45.14+3.5318.32
3Pål BårdsenH 50 (3)26.25+2.589.51
3Gunnar SakseidH 60 (3)30.42+4.5511.27
5Wenche Margrethe SæbbøD 17- (9)27.53+3.0310.24
6Tone Cecilie NystrømD 17- (9)36.14+11.2413.31
8Svend VihovdeH 17- (10)36.45+17.0212.40
Daniel Halleraker VihovdeH15-16 (5)diskvalifisert
Arne KarlsenH 70 (6)diskvalifisert
Jone SæbbøH 17- (10)ikke startet

Suldal Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Magnar NerheimH 70 (6)diskvalifisert

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ada C StokkelandD 11-12 (2)19.43+4.2711.44
3Samuel A StokkelandH 13-14 (4)29.32+9.0312.06
4Sturla StokkelandH 17- (10)25.38+5.558.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor