Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 25 august 2019

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
7Asker Skiklubb 1H 17- (19)2.26.53+21.20
1. Henrik Fredriksen Aas55.4813+13.5155.4813+13.51
2. Sander Arntzen46.589+6.351.42.4610-3+16.45+2.54
3. Vegard Gulbrandsen44.075+4.352.26.537-3+21.20+4.35

Byåsen IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 1D 17- (13)1.53.38
1. Ingeborg Eide34.34134.341
2. Ragnhild Eide36.0011.10.34100.00
3. Lene Berg Hanssen43.042+0.371.53.38100.00
1Byåsen IL 1D135- (4)1.34.37
1. Rine Hanssen29.15129.151
2. Gøril Eide32.2311.01.38100.00
3. Nina-Beate Liabakk32.5911.34.37100.00
1Byåsen IL 1H180- (9)1.33.21
1. Haakon Arnesen28.323+2.0228.323+2.02
2. Bjørn Berger29.43158.152-1+0.25-1.37
3. Kjell Maroni35.062+8.071.33.211-1-0.25
4Byåsen IL 1H135- (12)1.47.43+7.55
1. Torgeir Aune32.594+5.2432.594+5.24
2. Vegard Hansen38.446+8.001.11.435+1+10.18+4.54
3. Skjalg Stordal36.004+5.171.47.434-1+7.55-2.23
4Byåsen IL 2H180- (9)1.48.43+15.22
1. Øystein Wiggen33.166+6.4633.166+6.46
2. Morten Skoglund37.206+7.371.10.3660+12.46+6.00
3. Øivind Magne Rogndalen38.073+11.081.48.434-2+15.22+2.36
5Byåsen IL 1H 13-16 (9)59.14+7.49
1. Erlend Aune20.367+2.5420.367+2.54
2. Ådne Stordal18.117+4.3538.4770+7.25+4.31
3. Vebjørn Bergh-Hansen20.272+4.2159.145-2+7.49+0.24
7Byåsen IL 2D 17- (13)2.17.08+23.30
1. Emma Arnesen43.547+9.2043.547+9.20
2. Maja Berger44.165+8.161.28.1070+17.36+8.16
3. Jenny Persson48.586+6.312.17.0870+23.30+5.54
8Byåsen IL 2H 13-16 (9)1.22.26+31.01
1. Herman Bruchmüller Sundt24.518+7.0924.518+7.09
2. Aslak Moxness28.448+15.0853.3580+22.13+15.04
3. Jørgen Aune28.518+12.451.22.2680+31.01+8.48
9Byåsen IL 2H135- (12)2.07.58+28.10
1. Børge Leiren42.449+15.0942.449+15.09
2. Hans Helmer Sæternes42.128+11.281.24.568-1+23.31+8.22
3. Geir Arne Lodgaard43.0210+12.192.07.589+1+28.10+4.39
15Byåsen IL 1H 17- (19)3.15.35+1.10.02
1. Petter Liabakk Eriksen48.289+6.3148.289+6.31
2. Håkon Sæternes1.14.2615+34.032.02.5415+6+36.53+30.22
3. Jérôme Soulard1.12.4114+33.093.15.35150+1.10.02+33.09
Byåsen IL 1D 13-16 (7)diskvalifisert
1. Malin Nordgård Leirendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Åsa Bulldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Marie Wollan Benumdiskvalifisertdiskvalifisert

Freidig

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Freidig H135- (12)1.41.53+2.05
1. Thomas Eidsmo30.412+3.0630.412+3.06
2. Pål Kittilsen30.4411.01.251-1-3.06
3. Stig Magnar Løvås40.289+9.451.41.532+1+2.05+2.05
2Freidig 1D 13-16 (7)59.38+0.15
1. Ane Malene Kolstad22.504+2.3922.504+2.39
2. Anna Aurora Nolte15.31138.213-1+0.21-2.18
3. Mathea Spets Storhov21.17159.382-1+0.15-0.06
2Freidig 1H 13-16 (9)52.32+1.07
1. Kristoffer Strømdal Wik17.462+0.0417.462+0.04
2. Emil Grønli13.36131.221-1-0.04
3. Iver Dalsaune Thun21.105+5.0452.322+1+1.07+1.07
3Freidig 1D135- (4)1.52.41+18.04
1. Grete Berge Owren35.093+5.5435.093+5.54
2. Mette Resell Nolte38.452+6.221.13.5430+12.16+6.22
3. Beth Paludan Carlsen38.473+5.481.52.4130+18.04+5.48
3Freidig 2H 13-16 (9)52.37+1.12
1. Tristan Halvorsen17.42117.421
2. Alf Petter Lynum14.032+0.2731.452+1+0.23+0.23
3. Emil Reinertsen Leroyer20.523+4.4652.373+1+1.12+0.49
4Freidig 2D 13-16 (7)1.09.30+10.07
1. Maria Strømdal Wik20.11120.111
2. Nora Halvorsen17.493+2.1838.00100.00
3. Lina Storler Snøfugl31.305+10.131.09.304+3+10.07+10.07
5Freidig 3D 13-16 (7)1.26.15+26.52
1. Marita Aske28.425+8.3128.425+8.31
2. Ella Sandstad30.065+14.3558.4850+20.48+12.17
3. Juni Hagelid Norheim27.274+6.101.26.1550+26.52+6.04
7Freidig 2H180- (9)1.53.32+20.11
1. Tore Angell-Petersen35.107+8.4035.107+8.40
2. Arild Heggeset36.445+7.011.11.5470+14.04+5.24
3. Nils Olav Vennevik41.385+14.391.53.3270+20.11+6.07
7Freidig 3H 13-16 (9)59.25+8.00
1. Vegard Lereim Storli19.114+1.2919.114+1.29
2. Hallvard Hellevik16.114+2.3535.2240+4.00+2.31
3. Ludvik Storler Snøfugl24.037+7.5759.257+3+8.00+4.00
8Freidig 1H135- (12)2.02.05+22.17
1. Jon Holstad53.0011+25.2553.0011+25.25
2. Bjørnar Lynum33.322+2.481.26.329-2+25.07-0.18
3. Arild H Clausen35.333+4.502.02.058-1+22.17-2.50
8Freidig 1H180- (9)1.58.08+24.47
1. Anders Waage31.294+4.5931.294+4.59
2. Magnus Landstad38.237+8.401.09.525+1+12.02+7.03
3. Geir Willumsen48.167+21.171.58.088+3+24.47+12.45
10Freidig 1H 17- (19)2.34.19+28.46
1. Mattis Holt50.4510+8.4850.4510+8.48
2. Mats Eidsmo48.1210+7.491.38.578-2+12.56+4.08
3. Lars Sandstad55.2210+15.502.34.1910+2+28.46+15.50
13Freidig 2H 17- (19)3.03.24+57.51
1. Jørgen Fiskum1.03.1114+21.141.03.1114+21.14
2. Kristian Fredrik Lynum56.3812+16.151.59.49140+33.48+12.34
3. Håkon Holstad1.03.3512+24.033.03.2413-1+57.51+24.03
17Freidig 4H 17- (19)3.54.26+1.48.53
1. Lars Owren1.06.0517+24.081.06.0517+24.08
2. Vetle Grønvik Ekra1.42.0117+1.01.382.48.06170+1.22.05+57.57
3. Kasper Sæterhaug Knudsen1.06.2016+26.483.54.26170+1.48.53+26.48
Freidig 1D 17- (13)diskvalifisert
1. Mari Eidsmodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mari Angell-Petersendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Dina Reitandiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 3H 17- (19)diskvalifisert
1. Tomas Eidsmodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Pål Kittilsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Stig Magnar Løvåsdiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 5H 17- (19)brutt
1. Johan Ivarssonbruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt

Frol IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Frol IL 1D 17- (13)1.59.15+5.37
1. Eirin Svanøe-Hafstad36.022+1.2836.022+1.28
2. Mari Kilskar Grevskott39.382+3.381.15.4020+5.06+3.38
3. Maren Grande43.353+1.081.59.1520+5.37+0.31
2Frol IL 1H 17- (19)2.10.19+4.46
1. Carl Petter Lyngen44.554+2.5844.554+2.58
2. Tobias Alstad45.125+4.491.30.0740+4.06+1.08
3. Yngve Skogstad40.122+0.402.10.192-2+4.46+0.40
3Frol IL 2H 17- (19)2.11.16+5.43
1. Isak Bergset41.57141.571
2. Lars Sandstad Skjeset45.467+5.231.27.432+1+1.42+1.42
3. Simon Jakobsson43.333+4.012.11.163+1+5.43+4.01
6Frol IL 1MIX (9)1.52.59+20.10
1. Magnhild Forseth1.00.187+27.321.00.187+27.32
2. Linnea Munkeby30.072+12.411.30.256-1+20.38-6.54
3. Marit Hæreid Sandstad22.345+6.011.52.5960+20.10-0.28
9Frol IL 2D 17- (13)2.33.47+40.09
1. Kine Sofie Sandstad Skjeset45.169+10.4245.169+10.42
2. Randi Johanne Skjerve1.03.0510+27.051.48.2110+1+37.47+27.05
3. Eef Van Dongen45.265+2.592.33.479-1+40.09+2.22
12Frol IL 3H 17- (19)2.54.23+48.50
1. Olav Vestøl46.016+4.0446.016+4.04
2. Hermann Leithe59.0814+18.451.45.0911+5+19.08+15.04
3. Rolf Alstad1.09.1413+29.422.54.2312+1+48.50+29.42
Frol IL 1D135- (4)diskvalifisert
1. Randi Jensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marte Skoglunddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Marianne Langøygarddiskvalifisertdiskvalifisert
Frol IL 1H135- (12)diskvalifisert
1. Gunnar Vatndiskvalifisertdiskvalifisert
2. Arne Grevskottdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jo Langøygarddiskvalifisertdiskvalifisert

IL Leik

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5IL Leik 1H 17- (19)2.16.18+10.45
1. Oskar Andrén44.543+2.5744.543+2.57
2. Andreas Sølberg43.232+3.001.28.1730+2.16-0.41
3. Ola Keiserås48.017+8.292.16.185+2+10.45+8.29
IL Leik 1MIX (9)fullført
1. Mai Iren Almås2.42.308+2.09.442.42.308+2.09.44
2. Svein Olav Åmot17.2612.59.5680+1.50.09-19.35
3. fullførtfullført
IL Leik 2MIX (9)diskvalifisert
1. Jan Hagediskvalifisertdiskvalifisert
2. Asbjørn Bjerkenåsdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ole Gunnar Søllbergdiskvalifisertdiskvalifisert

IL Nansen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4IL Nansen 1MIX (9)1.45.06+12.17
1. Liv Meli (Nansen)53.026+20.1653.026+20.16
2. Bente Horten (Vingelen)34.465+17.201.27.485-1+18.01-2.15
3. Ida J. Aadland(Røros)17.183+0.451.45.064-1+12.17-5.44

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4IL Tyrving 1H 17- (19)2.14.42+9.09
1. Styrk H Kamsvåg (Tyrving)47.197+5.2247.197+5.22
2. Erling Herjmstad (Fossum)43.504+3.271.31.095-2+5.08-0.14
3. Hans Petter Mathisen (Fredrikstad)43.333+4.012.14.424-1+9.09+4.01

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
9Konnerud IL 1H 17- (19)2.34.17+28.44
1. Aslak Heimdal52.3611+10.3952.3611+10.39
2. Marius Aurebekk45.478+5.241.38.237-4+12.22+1.43
3. Jørgen Baklid55.5411+16.222.34.179+2+28.44+16.22

Malvik IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Malvik IL 1D135- (4)1.42.36+7.59
1. Sunniva Morgan29.572+0.4229.572+0.42
2. Hilde Forbord38.473+6.241.08.4420+7.06+6.24
3. Kjellrun Sporild33.522+0.531.42.3620+7.59+0.53
Malvik IL 1H135- (12)brutt
1. Ingebrigt Fuglembruttbrutt
2. Nicholas Morganbruttbrutt
3. bruttbrutt

Melhus IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Melhus IL 1MIX (9)1.40.04+7.15
1. Kristoffer Lerli48.224+15.3648.224+15.36
2. Trine Sunnset34.293+17.031.22.513-1+13.04-2.32
3. Hege Solhjem Melhuus17.132+0.401.40.0430+7.15-5.49
10Melhus IL 1H135- (12)2.11.52+32.04
1. Stein Ivar Foss38.568+11.2138.568+11.21
2. John Lerli53.3811+22.541.32.3410+2+31.09+19.48
3. Kjell Rune Logan-Halvorsrud39.188+8.352.11.52100+32.04+0.55

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Nord-Østerdal OK 1H135- (12)1.42.46+2.58
1. Harald Svergja35.065+7.3135.065+7.31
2. John Svergja36.574+6.131.12.036+1+10.38+3.07
3. Peder Aukrust Osmoen30.4311.42.463-3+2.58-7.40

NTNUI

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 1H 17- (19)2.05.33
1. Eirik Langedal Breivik42.322+0.3542.322+0.35
2. Rasmus Rørholt Theisen43.293+3.061.26.011-1-0.35
3. Audun Heimdal39.3212.05.33100.00
3NTNUI 2D 17- (13)2.08.54+15.16
1. Hedwig Haas39.175+4.4339.175+4.43
2. Vilde Årøen Lykke47.107+11.101.26.2750+15.53+11.10
3. Ingunn Egeberg Vári42.2712.08.543-2+15.16-0.37
5NTNUI 5D 17- (13)2.16.29+22.51
1. Tonje Aasheim Nymark43.356+9.0143.356+9.01
2. Nina Asheim Birkeland43.444+7.441.27.1960+16.45+7.44
3. Solveig Blindheim49.107+6.432.16.295-1+22.51+6.06
6NTNUI 3D 17- (13)2.16.31+22.53
1. Emma Stenbacka44.248+9.5044.248+9.50
2. Ingrid Okkenhaug48.219+12.211.32.4580+22.11+12.21
3. Ingeborg Ellegaard Melby43.464+1.192.16.316-2+22.53+0.42
6NTNUI 2H 17- (19)2.16.53+11.20
1. August Asheim Birkeland45.355+3.3845.355+3.38
2. Håkon Fruseth Christiansen45.396+5.161.31.146+1+5.13+1.35
3. Sindre Østgulen Deisz45.396+6.072.16.5360+11.20+6.07
8NTNUI 6D 17- (13)2.17.53+24.15
1. Idun Kristine Felde Olaussen37.363+3.0237.363+3.02
2. Åse Bergan46.036+10.031.23.394+1+13.05+10.03
3. Lene Therese Myrland54.149+11.472.17.538+4+24.15+11.10
11NTNUI 3H 17- (19)2.37.51+32.18
1. Øystein Fruseth Christiansen1.04.5815+23.011.04.5815+23.01
2. Erlend Nilsen Sandnes40.2311.45.2112-3+19.20-3.41
3. Olav Milian Schmitt Gran52.309+12.582.37.5111-1+32.18+12.58
NTNUI 1D 17- (13)diskvalifisert
1. Tilla Farnes Hennumdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ane Dyrkorndiskvalifisertdiskvalifisert
3. Karen Oline Kolstaddiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 4D 17- (13)diskvalifisert
1. Pauline Røstum Bellingmodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Synne Fossøydiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ingvild Brekkediskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 4H 17- (19)diskvalifisert
1. Herman Ryen Martinsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jostein Tandbergdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ole Jørgen Bogen Arenthdiskvalifisertdiskvalifisert

OK Skøynar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
9OK Skøynar 1H 13-16 (9)1.40.11+48.46
1. Håkon Hallan27.239+9.4127.239+9.41
2. Hannah Gustad Strøm34.239+20.471.01.4690+30.24+20.43
3. Ole Andreas Veske38.259+22.191.40.1190+48.46+18.22
16OK Skøynar 1H 17- (19)3.43.41+1.38.08
1. Håvard Veie1.04.4016+22.431.04.4016+22.43
2. Lars Strøm1.18.5616+38.332.23.36160+57.35+34.52
3. Hallvar Hallan1.20.0517+40.333.43.41160+1.38.08+40.33

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Trollelg 1H135- (12)1.39.48
1. Bård Nonstad27.35127.351
2. Frode Haugskott37.015+6.171.04.362+1+3.11+3.11
3. Roar Skulbørstad35.122+4.291.39.481-1-3.11
4OL Trollelg 1D 17- (13)2.11.20+17.42
1. Frida Haugskott38.594+4.2538.594+4.25
2. Kristin Haugskott41.143+5.141.20.133-1+9.39+5.14
3. Marit Schmid51.078+8.402.11.204+1+17.42+8.03
8OL Trollelg 1H 17- (19)2.28.13+22.40
1. Anders Haugskott47.378+5.4047.378+5.40
2. Olav Andreas Remmen52.3511+12.121.40.129+1+14.11+8.31
3. Jan Schmid48.017+8.292.28.138-1+22.40+8.29

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Røros IL 1H180- (9)1.36.56+3.35
1. Terje Schjølberg26.30126.301
2. Helge Sundberg31.203+1.3757.50100.00
3. Petter Gullikstad39.064+12.071.36.562+1+3.35+3.35

Selbu OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Selbu OK 1MIX (9)1.48.20+15.31
1. Øystein Husby48.033+15.1748.033+15.17
2. Elisabeth Størseth39.397+22.131.27.424+1+17.55+2.38
3. Anders Tørum20.384+4.051.48.205+1+15.31-2.24
7Selbu OK 2MIX (9)2.15.34+42.45
1. Harald Grønning52.405+19.5452.405+19.54
2. Bjarte Sundal47.468+30.201.40.267+2+30.39+10.45
3. Jone Samland35.087+18.352.15.3470+42.45+12.06
9Selbu OK 1H180- (9)2.38.10+1.04.49
1. Jardar Sandstad41.299+14.5941.299+14.59
2. Magne Eidem44.218+14.381.25.5090+28.00+13.01
3. Gunnar Jarle Drivvold1.12.209+45.212.38.1090+1.04.49+36.49

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Steinkjer OK 1H180- (9)1.50.38+17.17
1. Geir Gilde36.548+10.2436.548+10.24
2. Rolf Karset46.459+17.021.23.3980+25.49+15.25
3. Arve Lægran26.5911.50.385-3+17.17-8.32

Tynset IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Tynset IF 1D180- (2)2.21.50
1. Sigrid Kalbækken32.28132.281
2. Marit Eggen Nyaas1.02.2811.34.56100.00
3. Anne Mette Normann46.5412.21.50100.00
2Tynset IF 1MIX (9)1.35.36+2.47
1. Mari Gullbrekken Schjølberg44.272+11.4144.272+11.41
2. Elisabeth Espeland34.364+17.101.19.0320+9.16-2.25
3. Leif Arne Nytrøen16.3311.35.3620+2.47-6.29
14Tynset IF 1H 17- (19)3.08.40+1.03.07
1. Gaute Kvittum Nytrøen54.2212+12.2554.2212+12.25
2. Jørgen Schjølberg57.4713+17.241.52.0913+1+26.08+13.43
3. Geir Schjølberg1.16.3115+36.593.08.4014+1+1.03.07+36.59

Verdal OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Verdal OK 1H 13-16 (9)51.25
1. Iver Gjedrem Lund19.125+1.3019.125+1.30
2. Filip Mitchell Iversen16.073+2.3135.193-2+3.57+2.27
3. Martin Vehus Skjerve16.06151.251-2-3.57
1Verdal OK 1MIX (9)1.32.49
1. Fredrik Vehus Skjerve32.46132.461
2. Nina Stensland Melbye37.016+19.351.09.47100.00
3. Mona Elisabeth Gjedrem Lund23.026+6.291.32.49100.00
3Verdal OK 1D 13-16 (7)1.05.39+6.16
1. Trude Markhus22.033+1.5222.033+1.52
2. Mathea Baglo Bjørkeng17.493+2.1839.524+1+1.520.00
3. Fredrikke Baglo Bjørkeng25.473+4.301.05.393-1+6.16+4.24
5Verdal OK 1H135- (12)1.48.35+8.47
1. Kurt Ove Melbye31.013+3.2631.013+3.26
2. Einar Lund39.317+8.471.10.3230+9.07+5.41
3. Per Grande38.035+7.201.48.355+2+8.47-0.20
6Verdal OK 1H180- (9)1.52.28+19.07
1. Tor Ove Hallem32.165+5.4632.165+5.46
2. Stein Markhus31.132+1.301.03.294-1+5.39-0.07
3. Sverre Kristoffersen48.598+22.001.52.286+2+19.07+13.28
6Verdal OK 2H 13-16 (9)59.19+7.54
1. Magnus Alstad20.306+2.4820.306+2.48
2. Torstein Gjedrem Lund17.426+4.0638.1260+6.50+4.02
3. Olav Gjedrem Lund21.074+5.0159.1960+7.54+1.04
11Verdal OK 2H135- (12)2.36.11+56.23
1. Ole Morten Frøseth46.1810+18.4346.1810+18.43
2. Karl Arne Melbye51.2910+20.451.37.4711+1+36.22+17.39
3. Inge Hafstad58.2411+27.412.36.11110+56.23+20.01
Verdal OK 1D180- (2)diskvalifisert
1. Gunhild Bredesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magnhild Kvaaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Eli Kristoffersendiskvalifisertdiskvalifisert
Verdal OK 2D 13-16 (7)diskvalifisert
1. Sigrid Haugskottdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ane Skulbørstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Anne Eline Vehus Skjervediskvalifisertdiskvalifisert

Vingelen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Vingelen IL 1D 13-16 (7)59.23
1. Eline Horten Jordet20.302+0.1920.302+0.19
2. Guro Schjølberg17.362+2.0538.0620+0.06-0.13
3. Mari Grøtli Svergja21.17159.231-1-0.06

Wing OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Wing OK 1H180- (9)1.46.56+13.35
1. Jostein Alvestad26.422+0.1226.422+0.12
2. Steinar Aasvang32.244+2.4159.063+1+1.16+1.04
3. Terje Midtbø47.506+20.511.46.5630+13.35+12.19
4Wing OK 1H 13-16 (9)56.58+5.33
1. August Hopstad Nykvist18.513+1.0918.513+1.09
2. Magne Guttvik16.345+2.5835.255+2+4.03+2.54
3. Petter Andreas Lona21.336+5.2756.584-1+5.33+1.30
6Wing OK 1H135- (12)1.49.54+10.06
1. Svein Erik Bratsberg35.596+8.2435.596+8.24
2. Fredrik Persson35.073+4.231.11.064-2+9.41+1.17
3. Øyvind Schjelderup38.487+8.051.49.546+2+10.06+0.25
7Wing OK 2H135- (12)2.01.52+22.04
1. Agnar Renolen38.557+11.2038.557+11.20
2. Rune Stræte44.549+14.101.23.4970+22.24+11.04
3. Eivind Lona38.035+7.202.01.5270+22.04-0.20
10Wing OK 1D 17- (13)2.36.33+42.55
1. Randi Marie Mohus46.4810+12.1446.4810+12.14
2. Eva Tesarova48.038+12.031.34.519-1+24.17+12.03
3. Kjersti Elisabeth Midtbø1.01.4210+19.152.36.3310+1+42.55+18.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor