Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 25 august 2019

Byåsen IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 1D 17- (13)1.53.38
1. Ingeborg Eide34.34134.341
2. Ragnhild Eide36.0011.10.34100.00
3. Lene Berg Hanssen43.042+0.371.53.38100.00
1Byåsen IL 1D135- (4)1.34.37
1. Rine Hanssen29.15129.151
2. Gøril Eide32.2311.01.38100.00
3. Nina-Beate Liabakk32.5911.34.37100.00
1Byåsen IL 1H180- (9)1.33.21
1. Haakon Arnesen28.323+2.0228.323+2.02
2. Bjørn Berger29.43158.152-1+0.25-1.37
3. Kjell Maroni35.062+8.071.33.211-1-0.25
4Byåsen IL 1H135- (12)1.47.43+7.55
1. Torgeir Aune32.594+5.2432.594+5.24
2. Vegard Hansen38.446+8.001.11.435+1+10.18+4.54
3. Skjalg Stordal36.004+5.171.47.434-1+7.55-2.23
4Byåsen IL 2H180- (9)1.48.43+15.22
1. Øystein Wiggen33.166+6.4633.166+6.46
2. Morten Skoglund37.206+7.371.10.3660+12.46+6.00
3. Øivind Magne Rogndalen38.073+11.081.48.434-2+15.22+2.36
5Byåsen IL 1H 13-16 (9)59.14+7.49
1. Erlend Aune20.367+2.5420.367+2.54
2. Ådne Stordal18.117+4.3538.4770+7.25+4.31
3. Vebjørn Bergh-Hansen20.272+4.2159.145-2+7.49+0.24
7Byåsen IL 2D 17- (13)2.17.08+23.30
1. Emma Arnesen43.547+9.2043.547+9.20
2. Maja Berger44.165+8.161.28.1070+17.36+8.16
3. Jenny Persson48.586+6.312.17.0870+23.30+5.54
8Byåsen IL 2H 13-16 (9)1.22.26+31.01
1. Herman Bruchmüller Sundt24.518+7.0924.518+7.09
2. Aslak Moxness28.448+15.0853.3580+22.13+15.04
3. Jørgen Aune28.518+12.451.22.2680+31.01+8.48
9Byåsen IL 2H135- (12)2.07.58+28.10
1. Børge Leiren42.449+15.0942.449+15.09
2. Hans Helmer Sæternes42.128+11.281.24.568-1+23.31+8.22
3. Geir Arne Lodgaard43.0210+12.192.07.589+1+28.10+4.39
15Byåsen IL 1H 17- (19)3.15.35+1.10.02
1. Petter Liabakk Eriksen48.289+6.3148.289+6.31
2. Håkon Sæternes1.14.2615+34.032.02.5415+6+36.53+30.22
3. Jérôme Soulard1.12.4114+33.093.15.35150+1.10.02+33.09
Byåsen IL 1D 13-16 (7)diskvalifisert
1. Malin Nordgård Leirendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Åsa Bulldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Marie Wollan Benumdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor