Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 25 august 2019

Freidig

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Freidig H135- (12)1.41.53+2.05
1. Thomas Eidsmo30.412+3.0630.412+3.06
2. Pål Kittilsen30.4411.01.251-1-3.06
3. Stig Magnar Løvås40.289+9.451.41.532+1+2.05+2.05
2Freidig 1D 13-16 (7)59.38+0.15
1. Ane Malene Kolstad22.504+2.3922.504+2.39
2. Anna Aurora Nolte15.31138.213-1+0.21-2.18
3. Mathea Spets Storhov21.17159.382-1+0.15-0.06
2Freidig 1H 13-16 (9)52.32+1.07
1. Kristoffer Strømdal Wik17.462+0.0417.462+0.04
2. Emil Grønli13.36131.221-1-0.04
3. Iver Dalsaune Thun21.105+5.0452.322+1+1.07+1.07
3Freidig 1D135- (4)1.52.41+18.04
1. Grete Berge Owren35.093+5.5435.093+5.54
2. Mette Resell Nolte38.452+6.221.13.5430+12.16+6.22
3. Beth Paludan Carlsen38.473+5.481.52.4130+18.04+5.48
3Freidig 2H 13-16 (9)52.37+1.12
1. Tristan Halvorsen17.42117.421
2. Alf Petter Lynum14.032+0.2731.452+1+0.23+0.23
3. Emil Reinertsen Leroyer20.523+4.4652.373+1+1.12+0.49
4Freidig 2D 13-16 (7)1.09.30+10.07
1. Maria Strømdal Wik20.11120.111
2. Nora Halvorsen17.493+2.1838.00100.00
3. Lina Storler Snøfugl31.305+10.131.09.304+3+10.07+10.07
5Freidig 3D 13-16 (7)1.26.15+26.52
1. Marita Aske28.425+8.3128.425+8.31
2. Ella Sandstad30.065+14.3558.4850+20.48+12.17
3. Juni Hagelid Norheim27.274+6.101.26.1550+26.52+6.04
7Freidig 2H180- (9)1.53.32+20.11
1. Tore Angell-Petersen35.107+8.4035.107+8.40
2. Arild Heggeset36.445+7.011.11.5470+14.04+5.24
3. Nils Olav Vennevik41.385+14.391.53.3270+20.11+6.07
7Freidig 3H 13-16 (9)59.25+8.00
1. Vegard Lereim Storli19.114+1.2919.114+1.29
2. Hallvard Hellevik16.114+2.3535.2240+4.00+2.31
3. Ludvik Storler Snøfugl24.037+7.5759.257+3+8.00+4.00
8Freidig 1H135- (12)2.02.05+22.17
1. Jon Holstad53.0011+25.2553.0011+25.25
2. Bjørnar Lynum33.322+2.481.26.329-2+25.07-0.18
3. Arild H Clausen35.333+4.502.02.058-1+22.17-2.50
8Freidig 1H180- (9)1.58.08+24.47
1. Anders Waage31.294+4.5931.294+4.59
2. Magnus Landstad38.237+8.401.09.525+1+12.02+7.03
3. Geir Willumsen48.167+21.171.58.088+3+24.47+12.45
10Freidig 1H 17- (19)2.34.19+28.46
1. Mattis Holt50.4510+8.4850.4510+8.48
2. Mats Eidsmo48.1210+7.491.38.578-2+12.56+4.08
3. Lars Sandstad55.2210+15.502.34.1910+2+28.46+15.50
13Freidig 2H 17- (19)3.03.24+57.51
1. Jørgen Fiskum1.03.1114+21.141.03.1114+21.14
2. Kristian Fredrik Lynum56.3812+16.151.59.49140+33.48+12.34
3. Håkon Holstad1.03.3512+24.033.03.2413-1+57.51+24.03
17Freidig 4H 17- (19)3.54.26+1.48.53
1. Lars Owren1.06.0517+24.081.06.0517+24.08
2. Vetle Grønvik Ekra1.42.0117+1.01.382.48.06170+1.22.05+57.57
3. Kasper Sæterhaug Knudsen1.06.2016+26.483.54.26170+1.48.53+26.48
Freidig 1D 17- (13)diskvalifisert
1. Mari Eidsmodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mari Angell-Petersendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Dina Reitandiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 3H 17- (19)diskvalifisert
1. Tomas Eidsmodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Pål Kittilsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Stig Magnar Løvåsdiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 5H 17- (19)brutt
1. Johan Ivarssonbruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor