Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 25 august 2019

D 13-16

7 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Vingelen IL 159.23
2Freidig 159.38+0.15
3Verdal OK 11.05.39+6.16
4Freidig 21.09.30+10.07
5Freidig 31.26.15+26.52
Byåsen IL 1diskvalifisert
Verdal OK 2diskvalifisert

H 13-16

9 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Verdal OK 151.25
2Freidig 152.32+1.07
3Freidig 252.37+1.12
4Wing OK 156.58+5.33
5Byåsen IL 159.14+7.49
6Verdal OK 259.19+7.54
7Freidig 359.25+8.00
8Byåsen IL 21.22.26+31.01
9OK Skøynar 11.40.11+48.46

D 17-

13 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Byåsen IL 11.53.38
2Frol IL 11.59.15+5.37
3NTNUI 22.08.54+15.16
4OL Trollelg 12.11.20+17.42
5NTNUI 52.16.29+22.51
6NTNUI 32.16.31+22.53
7Byåsen IL 22.17.08+23.30
8NTNUI 62.17.53+24.15
9Frol IL 22.33.47+40.09
10Wing OK 12.36.33+42.55
Freidig 1diskvalifisert
NTNUI 1diskvalifisert
NTNUI 4diskvalifisert

H 17-

20 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1NTNUI 12.05.33
2Frol IL 12.10.19+4.46
3Frol IL 22.11.16+5.43
4IL Tyrving 12.14.42+9.09
5IL Leik 12.16.18+10.45
6NTNUI 22.16.53+11.20
7Asker Skiklubb 12.26.53+21.20
8OL Trollelg 12.28.13+22.40
9Konnerud IL 12.34.17+28.44
10Freidig 12.34.19+28.46
11NTNUI 32.37.51+32.18
12Frol IL 32.54.23+48.50
13Freidig 23.03.24+57.51
14Tynset IF 13.08.40+1.03.07
15Byåsen IL 13.15.35+1.10.02
16OK Skøynar 13.43.41+1.38.08
17Freidig 43.54.26+1.48.53
Freidig 3diskvalifisert
NTNUI 4diskvalifisert
Freidig 5brutt

D135-

4 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Byåsen IL 11.34.37
2Malvik IL 11.42.36+7.59
3Freidig 11.52.41+18.04
Frol IL 1diskvalifisert

H135-

13 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1OL Trollelg 11.39.48
2Freidig 1.41.53+2.05
3Nord-Østerdal OK 11.42.46+2.58
4Byåsen IL 11.47.43+7.55
5Verdal OK 11.48.35+8.47
6Wing OK 11.49.54+10.06
7Wing OK 22.01.52+22.04
8Freidig 12.02.05+22.17
9Byåsen IL 22.07.58+28.10
10Melhus IL 12.11.52+32.04
11Verdal OK 22.36.11+56.23
Frol IL 1diskvalifisert
Malvik IL 1brutt

D180-

2 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Tynset IF 12.21.50
Verdal OK 1diskvalifisert

H180-

9 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Byåsen IL 11.33.21
2Røros IL 11.36.56+3.35
3Wing OK 11.46.56+13.35
4Byåsen IL 21.48.43+15.22
5Steinkjer OK 11.50.38+17.17
6Verdal OK 11.52.28+19.07
7Freidig 21.53.32+20.11
8Freidig 11.58.08+24.47
9Selbu OK 12.38.10+1.04.49

MIX

9 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Verdal OK 11.32.49
2Tynset IF 11.35.36+2.47
3Melhus IL 11.40.04+7.15
4IL Nansen 11.45.06+12.17
5Selbu OK 11.48.20+15.31
6Frol IL 11.52.59+20.10
7Selbu OK 22.15.34+42.45
IL Leik 1fullført
IL Leik 2diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor