Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 25 august 2019

H 17-

20 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 12.05.33
Eirik Langedal Breivik42.322+0.3542.322+0.35
Rasmus Rørholt Theisen43.293+3.061.26.011-1-0.35
Audun Heimdal39.3212.05.33100.00
2Frol IL 12.10.19+4.46
Carl Petter Lyngen44.554+2.5844.554+2.58
Tobias Alstad45.125+4.491.30.0740+4.06+1.08
Yngve Skogstad40.122+0.402.10.192-2+4.46+0.40
3Frol IL 22.11.16+5.43
Isak Bergset41.57141.571
Lars Sandstad Skjeset45.467+5.231.27.432+1+1.42+1.42
Simon Jakobsson43.333+4.012.11.163+1+5.43+4.01
4IL Tyrving 12.14.42+9.09
Styrk H Kamsvåg (Tyrving)47.197+5.2247.197+5.22
Erling Herjmstad (Fossum)43.504+3.271.31.095-2+5.08-0.14
Hans Petter Mathisen (Fredrikstad)43.333+4.012.14.424-1+9.09+4.01
5IL Leik 12.16.18+10.45
Oskar Andrén44.543+2.5744.543+2.57
Andreas Sølberg43.232+3.001.28.1730+2.16-0.41
Ola Keiserås48.017+8.292.16.185+2+10.45+8.29
6NTNUI 22.16.53+11.20
August Asheim Birkeland45.355+3.3845.355+3.38
Håkon Fruseth Christiansen45.396+5.161.31.146+1+5.13+1.35
Sindre Østgulen Deisz45.396+6.072.16.5360+11.20+6.07
7Asker Skiklubb 12.26.53+21.20
Henrik Fredriksen Aas55.4813+13.5155.4813+13.51
Sander Arntzen46.589+6.351.42.4610-3+16.45+2.54
Vegard Gulbrandsen44.075+4.352.26.537-3+21.20+4.35
8OL Trollelg 12.28.13+22.40
Anders Haugskott47.378+5.4047.378+5.40
Olav Andreas Remmen52.3511+12.121.40.129+1+14.11+8.31
Jan Schmid48.017+8.292.28.138-1+22.40+8.29
9Konnerud IL 12.34.17+28.44
Aslak Heimdal52.3611+10.3952.3611+10.39
Marius Aurebekk45.478+5.241.38.237-4+12.22+1.43
Jørgen Baklid55.5411+16.222.34.179+2+28.44+16.22
10Freidig 12.34.19+28.46
Mattis Holt50.4510+8.4850.4510+8.48
Mats Eidsmo48.1210+7.491.38.578-2+12.56+4.08
Lars Sandstad55.2210+15.502.34.1910+2+28.46+15.50
11NTNUI 32.37.51+32.18
Øystein Fruseth Christiansen1.04.5815+23.011.04.5815+23.01
Erlend Nilsen Sandnes40.2311.45.2112-3+19.20-3.41
Olav Milian Schmitt Gran52.309+12.582.37.5111-1+32.18+12.58
12Frol IL 32.54.23+48.50
Olav Vestøl46.016+4.0446.016+4.04
Hermann Leithe59.0814+18.451.45.0911+5+19.08+15.04
Rolf Alstad1.09.1413+29.422.54.2312+1+48.50+29.42
13Freidig 23.03.24+57.51
Jørgen Fiskum1.03.1114+21.141.03.1114+21.14
Kristian Fredrik Lynum56.3812+16.151.59.49140+33.48+12.34
Håkon Holstad1.03.3512+24.033.03.2413-1+57.51+24.03
14Tynset IF 13.08.40+1.03.07
Gaute Kvittum Nytrøen54.2212+12.2554.2212+12.25
Jørgen Schjølberg57.4713+17.241.52.0913+1+26.08+13.43
Geir Schjølberg1.16.3115+36.593.08.4014+1+1.03.07+36.59
15Byåsen IL 13.15.35+1.10.02
Petter Liabakk Eriksen48.289+6.3148.289+6.31
Håkon Sæternes1.14.2615+34.032.02.5415+6+36.53+30.22
Jérôme Soulard1.12.4114+33.093.15.35150+1.10.02+33.09
16OK Skøynar 13.43.41+1.38.08
Håvard Veie1.04.4016+22.431.04.4016+22.43
Lars Strøm1.18.5616+38.332.23.36160+57.35+34.52
Hallvar Hallan1.20.0517+40.333.43.41160+1.38.08+40.33
17Freidig 43.54.26+1.48.53
Lars Owren1.06.0517+24.081.06.0517+24.08
Vetle Grønvik Ekra1.42.0117+1.01.382.48.06170+1.22.05+57.57
Kasper Sæterhaug Knudsen1.06.2016+26.483.54.26170+1.48.53+26.48
Freidig 3diskvalifisert
Tomas Eidsmodiskvalifisertdiskvalifisert
Pål Kittilsendiskvalifisertdiskvalifisert
Stig Magnar Løvåsdiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 4diskvalifisert
Herman Ryen Martinsendiskvalifisertdiskvalifisert
Jostein Tandbergdiskvalifisertdiskvalifisert
Ole Jørgen Bogen Arenthdiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 5brutt
Johan Ivarssonbruttbrutt
bruttbrutt
bruttbrutt
NTNUI 5inaktiv
Herman Ryen Martinseninaktivinaktiv
Simen Eid Nielseninaktivinaktiv
Ole Jørgen Bogen Arenthinaktivinaktiv
NTNUI 6inaktiv
Styrk Hundseid Kamsvåginaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
NTNUI 7inaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor