Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 25 august 2019

D 17-

13 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 11.53.38
Ingeborg Eide34.34134.341
Ragnhild Eide36.0011.10.34100.00
Lene Berg Hanssen43.042+0.371.53.38100.00
2Frol IL 11.59.15+5.37
Eirin Svanøe-Hafstad36.022+1.2836.022+1.28
Mari Kilskar Grevskott39.382+3.381.15.4020+5.06+3.38
Maren Grande43.353+1.081.59.1520+5.37+0.31
3NTNUI 22.08.54+15.16
Hedwig Haas39.175+4.4339.175+4.43
Vilde Årøen Lykke47.107+11.101.26.2750+15.53+11.10
Ingunn Egeberg Vári42.2712.08.543-2+15.16-0.37
4OL Trollelg 12.11.20+17.42
Frida Haugskott38.594+4.2538.594+4.25
Kristin Haugskott41.143+5.141.20.133-1+9.39+5.14
Marit Schmid51.078+8.402.11.204+1+17.42+8.03
5NTNUI 52.16.29+22.51
Tonje Aasheim Nymark43.356+9.0143.356+9.01
Nina Asheim Birkeland43.444+7.441.27.1960+16.45+7.44
Solveig Blindheim49.107+6.432.16.295-1+22.51+6.06
6NTNUI 32.16.31+22.53
Emma Stenbacka44.248+9.5044.248+9.50
Ingrid Okkenhaug48.219+12.211.32.4580+22.11+12.21
Ingeborg Ellegaard Melby43.464+1.192.16.316-2+22.53+0.42
7Byåsen IL 22.17.08+23.30
Emma Arnesen43.547+9.2043.547+9.20
Maja Berger44.165+8.161.28.1070+17.36+8.16
Jenny Persson48.586+6.312.17.0870+23.30+5.54
8NTNUI 62.17.53+24.15
Idun Kristine Felde Olaussen37.363+3.0237.363+3.02
Åse Bergan46.036+10.031.23.394+1+13.05+10.03
Lene Therese Myrland54.149+11.472.17.538+4+24.15+11.10
9Frol IL 22.33.47+40.09
Kine Sofie Sandstad Skjeset45.169+10.4245.169+10.42
Randi Johanne Skjerve1.03.0510+27.051.48.2110+1+37.47+27.05
Eef Van Dongen45.265+2.592.33.479-1+40.09+2.22
10Wing OK 12.36.33+42.55
Randi Marie Mohus46.4810+12.1446.4810+12.14
Eva Tesarova48.038+12.031.34.519-1+24.17+12.03
Kjersti Elisabeth Midtbø1.01.4210+19.152.36.3310+1+42.55+18.38
Freidig 1diskvalifisert
Mari Eidsmodiskvalifisertdiskvalifisert
Mari Angell-Petersendiskvalifisertdiskvalifisert
Dina Reitandiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 1diskvalifisert
Tilla Farnes Hennumdiskvalifisertdiskvalifisert
Ane Dyrkorndiskvalifisertdiskvalifisert
Karen Oline Kolstaddiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 4diskvalifisert
Pauline Røstum Bellingmodiskvalifisertdiskvalifisert
Synne Fossøydiskvalifisertdiskvalifisert
Ingvild Brekkediskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor