Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Lang
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: lørdag 24 august 2019

Freidig

90 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mari Angell-PetersenD 35- (10)44.329.12
1Gunnhild OftedalD 65- (4)54.5414.36
1Pål KittilsenH 45- (16)49.218.04
1Tomas EidsmoH 50- (20)44.098.04
1Mari EidsmoD 15-16 (10)35.218.13
1Katharina Mo BergeD 75- (3)35.0813.46
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (17)19.596.31
1Gro Sandstad EidsmoD 50- (7)39.499.15
1Maria Strømdal WikD 13-14 (18)22.227.18
1Stig Magnar LøvåsH 55- (14)47.049.43
2Johan  IvarssonDirekte A (28)38.46+4.238.12
2Tristan HalvorsenH 13-14 (17)22.19+2.207.17
2Grete Berge OwrenD 60- (10)49.38+3.5712.11
2Mikkel HoltH 17-18 (13)58.12+4.398.14
2Torid KvaalD 75- (3)41.37+6.2916.19
2Heidi ArnesenD 50- (7)41.23+1.349.37
2Iver Dalsaune ThunH 15-16 (13)40.34+4.548.22
2Harald OftedalH 65- (9)39.39+1.309.44
3Mathea Spets StorhovD 15-16 (10)38.57+3.369.03
3Frøy HagelidDirekte C (9)38.08+6.1514.04
3Lars SandstadH 17-18 (13)1.02.18+8.458.49
3Even  Falck HolteDirekte B (30)26.38+6.069.11
3Eva AaldeD 75- (3)1.10.43+35.3527.43
3Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-16 (13)44.29+8.499.11
3Geir OwrenH 60- (8)43.15+2.4610.03
3Una KittilsenD 13-14 (18)24.53+2.318.07
3Anders WaageH 70- (18)38.13+2.5010.09
3Elisabeth SæthreD 55- (9)47.54+7.3111.46
4Jørgen TegdanH 45- (16)52.15+2.548.33
4Randi LillealternD 35- (10)57.42+13.1011.55
4Thomas ThunDirekte B (30)27.56+7.249.37
4Jon HolstadH 50- (20)54.06+9.579.53
4Emil GrønliH 15-16 (13)46.21+10.419.34
4Sindre JohannessenH 21- (29)1.22.00+7.467.11
5Mats EidsmoH 19-20 (10)1.12.23+7.358.13
5Alf Petter LynumH 13-14 (17)25.42+5.438.23
5Mette Resell NolteD 35- (10)1.01.38+17.0612.44
5Ane Malene KolstadD 15-16 (10)52.02+16.4112.06
5Knut Arild KnudsenDirekte B (30)28.09+7.379.42
5Sigrid MelkildD 50- (7)47.46+7.5711.06
5Emil Reinertsen LeroyerH 15-16 (13)48.12+12.329.57
5Ine Bohnhorst TegdanD 13-14 (18)27.31+5.098.59
6Anna Aurora NolteD 15-16 (10)52.10+16.4912.07
6Vibeke Falck HolteD 35- (10)1.11.33+27.0114.46
6Kristian Fredrik LynumH 19-20 (10)1.32.37+27.4910.31
6Håkon HolstadH 17-18 (13)1.09.53+16.209.53
6Margot Bolstad LynumD 45- (7)1.01.02+23.5714.11
6Lina Storler SnøfuglD 13-14 (18)27.32+5.108.59
7Ola AaldeH 80- (7)1.34.19+51.5636.59
7Solveig Louise NissenD 13-14 (18)27.44+5.229.03
8Mie SkovholtD 35- (10)1.51.10+1.06.3822.58
8Arild HeggesetDirekte B (30)30.40+10.0810.34
9Vegard StorliH 13-14 (17)28.44+8.459.23
10Ingvil SnøfuglDirekte B (30)32.44+12.1211.17
10Vegard GrønliDirekte A (28)57.28+23.0512.10
10Bjørnar LynumH 45- (16)1.02.40+13.1910.15
10Vetle Grønvik EkraH 15-16 (13)53.20+17.4011.01
10Tore Angell-PetersenH 70- (18)45.26+10.0312.05
11Lars HalvorsenDirekte A (28)58.26+24.0312.22
11Mattis HoltH 21- (29)1.28.31+14.177.45
11Magnus LandstadH 75- (11)1.09.08+28.0718.23
11Eivind Sjøgren OlsenH 35- (13)1.58.11+53.0613.25
11Tora KittilsenD 13-14 (18)30.55+8.3310.06
12Hallvard HellevikH 13-14 (17)33.23+13.2410.54
13Ludvik Storler SnøfuglH 13-14 (17)35.25+15.2611.34
13Rune M. HoltDirekte B (30)37.38+17.0612.58
13Arild H ClausenH 50- (20)1.02.13+18.0411.22
13Nora HalvorsenD 13-14 (18)38.06+15.4412.27
13Nils Olav VennevikH 70- (18)51.30+16.0713.41
14Ingerid ReinertsenDirekte B (30)37.59+17.2713.05
14Marita AskeD 13-14 (18)38.53+16.3112.42
17Juni Hagelid NorheimD 13-14 (18)41.14+18.5213.28
18Geir WillumsenDirekte B (30)41.12+20.4014.12
18Ella SandstadD 13-14 (18)45.01+22.3914.42
21Jørgen FiskumH 21- (29)1.44.12+29.589.08
22Lars OwrenH 21- (29)1.51.37+37.239.47
23Reidun Fallan SmaavikDirekte B (30)50.54+30.2217.33
23Leif Rune HellevikDirekte A (28)1.18.51+44.2816.42
26Maj-Lisbet RønningDirekte B (30)53.31+32.5918.27
Eystein AskeN-åpen (13)fullført
Magnus  Falck HolteN-åpen (13)fullført
Linus Fossum MalmringN-åpen (13)fullført
Kristian SelnesN-åpen (13)fullført
Alice BonnemaireD 9-10 (8)29.1111.05
Irene Storler SnøfuglD 9-10 (8)31.1211.51
Marit Storler SnøfuglD 9-10 (8)19.167.19
Erlend GrønliH 9-10 (13)19.207.21
Sigve Bohnhorst TegdanH 9-10 (13)21.538.19
Oscar LyngenH 19-20 (10)diskvalifisert
Anrdé EkraDirekte B (30)diskvalifisert
Hanne MørchDirekte C (9)ikke startet
Jonas GrønliH 17-18 (13)ikke startet
Tina Strømdal WikD 35- (10)ikke startet
Olle MalmringDirekte A (28)ikke startet
Simen Spets StorhovH 17-18 (13)ikke startet
Sverre HellevikH 15-16 (13)ikke startet
Vegard KittilsenH 17-18 (13)ikke startet
Gunnar ØsterbøH 80- (7)ikke startet
Hanne SandstadD 21- (16)ikke startet
Knut LillealternH 70- (18)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor