Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Lang
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: lørdag 24 august 2019

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sander ArntzenH 19-20 (10)1.05.36+0.487.27
10Vegard GulbrandsenH 21- (29)1.27.47+13.337.42

Byåsen IL

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eli StenvikDirekte C (9)31.5311.45
1Ingrid Wollan BenumD 11-12 (14)17.196.23
1Ragnhild EideD 19-20 (6)55.299.04
1Ingeborg EideD 21- (16)1.00.228.33
2Maja BergerD 35- (10)46.03+1.319.30
2Marie Wollan BenumD 13-14 (18)24.41+2.198.03
3Guri BjørndalD 60- (10)50.52+5.1112.29
3Bjørn BergerH 65- (9)41.00+2.5110.04
3Rine HanssenD 50- (7)43.46+3.5710.10
3Lene Berg HanssenD 19-20 (6)57.58+2.299.29
3Gøril EideD 45- (7)43.15+6.1010.03
4Trine S. BerghDirekte C (9)44.08+12.1516.17
4Vebjørn Bergh-HansenH 13-14 (17)24.44+4.458.04
4Arnfinn LangelandH 80- (7)48.55+6.3219.10
4Kari Solem AuneD 45- (7)45.49+8.4410.39
5Maren VikenD 17-18 (5)2.04.57+1.12.3022.50
5Vilde Nordgård LeirenD 11-12 (14)22.31+5.128.18
5Nina-Beate LiabakkD 55- (9)51.04+10.4112.32
6Una NomelandDirekte C (9)48.30+16.3717.53
6Johannes StordalH 11-12 (12)26.25+7.579.44
6Torgeir AuneH 45- (16)54.40+5.198.56
6Lars Martin HafstadH 35- (13)1.30.26+25.2110.16
6Arne SæterhaugH 80- (7)56.04+13.4121.59
7Ådne StordalH 13-14 (17)27.38+7.399.01
7Erlend AuneH 15-16 (13)50.01+14.2110.20
7Tom BuggeH 70- (18)43.43+8.2011.37
7Morten SkoglundH 60- (8)52.51+12.2212.17
8Herman Bruchmüller SundtH 13-14 (17)28.39+8.409.21
8Frida HolmqvistD 11-12 (14)24.31+7.129.02
9Hans Helmer SæternesDirekte A (28)55.35+21.1211.46
9Emma ArnesenD 21- (16)1.30.19+29.5712.47
9Malin Nordgård LeirenD 13-14 (18)29.26+7.049.37
10Jørgen AuneH 13-14 (17)28.57+8.589.27
10Børge LeirenH 35- (13)1.54.42+49.3713.02
10Knut HagenH 55- (14)1.01.41+14.3712.44
11Håkon SæternesH 17-18 (13)1.28.56+35.2312.35
11Sander M JensenH 13-14 (17)32.53+12.5410.44
11Vegard HansenH 45- (16)1.03.21+14.0010.22
11Harald StorrønningH 50- (20)1.00.41+16.3211.05
11Øivind Magne RogndalenH 70- (18)46.56+11.3312.28
11Haakon ArnesenH 55- (14)1.02.15+15.1112.51
12Dagfinn StenvikH 11-12 (12)46.00+27.3216.58
12Svein Endre HoveH 70- (18)48.19+12.5612.51
13Skjalg StordalH 45- (16)1.11.31+22.1011.42
13Geir HanssenDirekte A (28)1.02.13+27.5013.10
15Åsa BullD 13-14 (18)39.22+17.0012.51
18Øystein WiggenH 50- (20)1.11.00+26.5112.58
25Jørgen StenvikDirekte B (30)53.05+32.3318.18
27Andrine VikenDirekte A (28)1.45.01+1.10.3822.14
Torvin Bergh-HansenH 9-10 (13)29.5511.22
Aksel HanssenH 9-10 (13)25.599.52
Kristian Wollan BenumH 9-10 (13)17.586.49
Anton NomelandDirekte C (9)diskvalifisert
Petter Liabakk EriksenH 17-18 (13)diskvalifisert
Ivar FlatvadH 13-14 (17)diskvalifisert
Helge EriksenH 60- (8)diskvalifisert
Kjell MaroniH 60- (8)ikke startet
Nora Sumstad HanssenD 13-14 (18)ikke startet

Emblem IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Sivert MørchH 11-12 (12)27.30+9.0210.08
26Robert MørchH 21- (29)2.53.58+1.39.4415.15
Geir NilsenH 65- (9)diskvalifisert

Fossum IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erling HjermstadH 19-20 (10)1.04.487.21
2Pernille  KatlaD 19-20 (6)56.50+1.219.18
Peter GisholtH 19-20 (10)ikke startet

Freidig

90 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mari Angell-PetersenD 35- (10)44.329.12
1Gunnhild OftedalD 65- (4)54.5414.36
1Pål KittilsenH 45- (16)49.218.04
1Tomas EidsmoH 50- (20)44.098.04
1Mari EidsmoD 15-16 (10)35.218.13
1Katharina Mo BergeD 75- (3)35.0813.46
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (17)19.596.31
1Gro Sandstad EidsmoD 50- (7)39.499.15
1Maria Strømdal WikD 13-14 (18)22.227.18
1Stig Magnar LøvåsH 55- (14)47.049.43
2Johan  IvarssonDirekte A (28)38.46+4.238.12
2Tristan HalvorsenH 13-14 (17)22.19+2.207.17
2Grete Berge OwrenD 60- (10)49.38+3.5712.11
2Mikkel HoltH 17-18 (13)58.12+4.398.14
2Torid KvaalD 75- (3)41.37+6.2916.19
2Heidi ArnesenD 50- (7)41.23+1.349.37
2Iver Dalsaune ThunH 15-16 (13)40.34+4.548.22
2Harald OftedalH 65- (9)39.39+1.309.44
3Mathea Spets StorhovD 15-16 (10)38.57+3.369.03
3Frøy HagelidDirekte C (9)38.08+6.1514.04
3Lars SandstadH 17-18 (13)1.02.18+8.458.49
3Even  Falck HolteDirekte B (30)26.38+6.069.11
3Eva AaldeD 75- (3)1.10.43+35.3527.43
3Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-16 (13)44.29+8.499.11
3Geir OwrenH 60- (8)43.15+2.4610.03
3Una KittilsenD 13-14 (18)24.53+2.318.07
3Anders WaageH 70- (18)38.13+2.5010.09
3Elisabeth SæthreD 55- (9)47.54+7.3111.46
4Jørgen TegdanH 45- (16)52.15+2.548.33
4Randi LillealternD 35- (10)57.42+13.1011.55
4Thomas ThunDirekte B (30)27.56+7.249.37
4Jon HolstadH 50- (20)54.06+9.579.53
4Emil GrønliH 15-16 (13)46.21+10.419.34
4Sindre JohannessenH 21- (29)1.22.00+7.467.11
5Mats EidsmoH 19-20 (10)1.12.23+7.358.13
5Alf Petter LynumH 13-14 (17)25.42+5.438.23
5Mette Resell NolteD 35- (10)1.01.38+17.0612.44
5Ane Malene KolstadD 15-16 (10)52.02+16.4112.06
5Knut Arild KnudsenDirekte B (30)28.09+7.379.42
5Sigrid MelkildD 50- (7)47.46+7.5711.06
5Emil Reinertsen LeroyerH 15-16 (13)48.12+12.329.57
5Ine Bohnhorst TegdanD 13-14 (18)27.31+5.098.59
6Anna Aurora NolteD 15-16 (10)52.10+16.4912.07
6Vibeke Falck HolteD 35- (10)1.11.33+27.0114.46
6Kristian Fredrik LynumH 19-20 (10)1.32.37+27.4910.31
6Håkon HolstadH 17-18 (13)1.09.53+16.209.53
6Margot Bolstad LynumD 45- (7)1.01.02+23.5714.11
6Lina Storler SnøfuglD 13-14 (18)27.32+5.108.59
7Ola AaldeH 80- (7)1.34.19+51.5636.59
7Solveig Louise NissenD 13-14 (18)27.44+5.229.03
8Mie SkovholtD 35- (10)1.51.10+1.06.3822.58
8Arild HeggesetDirekte B (30)30.40+10.0810.34
9Vegard StorliH 13-14 (17)28.44+8.459.23
10Ingvil SnøfuglDirekte B (30)32.44+12.1211.17
10Vegard GrønliDirekte A (28)57.28+23.0512.10
10Bjørnar LynumH 45- (16)1.02.40+13.1910.15
10Vetle Grønvik EkraH 15-16 (13)53.20+17.4011.01
10Tore Angell-PetersenH 70- (18)45.26+10.0312.05
11Lars HalvorsenDirekte A (28)58.26+24.0312.22
11Mattis HoltH 21- (29)1.28.31+14.177.45
11Magnus LandstadH 75- (11)1.09.08+28.0718.23
11Eivind Sjøgren OlsenH 35- (13)1.58.11+53.0613.25
11Tora KittilsenD 13-14 (18)30.55+8.3310.06
12Hallvard HellevikH 13-14 (17)33.23+13.2410.54
13Ludvik Storler SnøfuglH 13-14 (17)35.25+15.2611.34
13Rune M. HoltDirekte B (30)37.38+17.0612.58
13Arild H ClausenH 50- (20)1.02.13+18.0411.22
13Nora HalvorsenD 13-14 (18)38.06+15.4412.27
13Nils Olav VennevikH 70- (18)51.30+16.0713.41
14Ingerid ReinertsenDirekte B (30)37.59+17.2713.05
14Marita AskeD 13-14 (18)38.53+16.3112.42
17Juni Hagelid NorheimD 13-14 (18)41.14+18.5213.28
18Geir WillumsenDirekte B (30)41.12+20.4014.12
18Ella SandstadD 13-14 (18)45.01+22.3914.42
21Jørgen FiskumH 21- (29)1.44.12+29.589.08
22Lars OwrenH 21- (29)1.51.37+37.239.47
23Reidun Fallan SmaavikDirekte B (30)50.54+30.2217.33
23Leif Rune HellevikDirekte A (28)1.18.51+44.2816.42
26Maj-Lisbet RønningDirekte B (30)53.31+32.5918.27
Eystein AskeN-åpen (13)fullført
Magnus  Falck HolteN-åpen (13)fullført
Linus Fossum MalmringN-åpen (13)fullført
Kristian SelnesN-åpen (13)fullført
Alice BonnemaireD 9-10 (8)29.1111.05
Irene Storler SnøfuglD 9-10 (8)31.1211.51
Marit Storler SnøfuglD 9-10 (8)19.167.19
Erlend GrønliH 9-10 (13)19.207.21
Sigve Bohnhorst TegdanH 9-10 (13)21.538.19
Oscar LyngenH 19-20 (10)diskvalifisert
Anrdé EkraDirekte B (30)diskvalifisert
Hanne MørchDirekte C (9)ikke startet
Jonas GrønliH 17-18 (13)ikke startet
Tina Strømdal WikD 35- (10)ikke startet
Olle MalmringDirekte A (28)ikke startet
Simen Spets StorhovH 17-18 (13)ikke startet
Sverre HellevikH 15-16 (13)ikke startet
Vegard KittilsenH 17-18 (13)ikke startet
Gunnar ØsterbøH 80- (7)ikke startet
Hanne SandstadD 21- (16)ikke startet
Knut LillealternH 70- (18)ikke startet

Frol IL

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lars Sandstad SkjesetDirekte A (28)34.237.17
1Jonas AlstadH 11-12 (12)18.286.48
1Mari Kilskar GrevskottD 17-18 (5)52.279.35
1Tobias AlstadH 17-18 (13)53.337.35
1Yngve SkogstadH 21- (29)1.14.146.30
3Øystein HaugDirekte A (28)42.06+7.438.55
3Eirin Svanøe-HafstadD 21- (16)1.15.07+14.4510.38
4Magnhild ForsethD 60- (10)51.59+6.1812.46
4Hermann LeitheH 35- (13)1.29.12+24.0710.08
4Randi JensenD 55- (9)48.28+8.0511.54
5Rolf AlstadH 35- (13)1.29.34+24.2910.10
6Isa SandstadDirekte A (28)54.11+19.4811.28
6Magnus AlstadH 13-14 (17)26.10+6.118.33
6Carl Petter LyngenH 21- (29)1.22.55+8.417.16
7Kine Sofie Sandstad SkjesetDirekte A (28)54.38+20.1511.34
7Marit Hæreid SandstadD 60- (10)59.37+13.5614.38
7Marte SkoglundD 35- (10)1.22.49+38.1717.06
7Gunnar VatnH 45- (16)55.08+5.479.01
7Arne GrevskottH 55- (14)55.39+8.3511.29
8Linnea MunkebyD 15-16 (10)1.00.33+25.1214.04
8Ivar WibeDirekte A (28)54.57+20.3411.38
9Marianne LangøygardD 35- (10)2.03.04+1.18.3225.25
9Elise Taylor SpetsDirekte B (30)32.17+11.4511.07
9Simon JakobssonH 21- (29)1.26.27+12.137.35
10Ludvig LangøygardH 11-12 (12)31.09+12.4111.29
11Sondre Skoglund LeitheH 11-12 (12)43.38+25.1016.06
12Jo LangøygardH 35- (13)2.05.24+1.00.1914.14
12Nikoline MunkebyD 11-12 (14)30.13+12.5411.09
16Lena  AlstadDirekte B (30)39.17+18.4513.32
20Randi Johanne SkjerveDirekte A (28)1.12.38+38.1515.23
22Ane Marte VatntDirekte A (28)1.18.28+44.0516.37
Sander MatbergN-åpen (13)fullført
Aksel Sandstad SkjesetN-åpen (13)fullført
Ville Sandstad SkjesetN-åpen (13)fullført
Sigurd Skoglund LeitheN-åpen (13)fullført
Solveig Skoglund LeitheD 9-10 (8)25.379.44
Johannes MatbergH 9-10 (13)53.3020.20
Isak BergsetH 21- (29)ikke startet
Stian SundsvikH 21- (29)ikke startet
Fritjof SandstadH 60- (8)ikke startet
Ulf Forseth IndgaardH 21- (29)ikke startet
Selma LangøygardD 9-10 (8)diskvalifisert

Grong IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Egil EriksenH 70- (18)36.34+1.119.43

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor TrøanH 70- (18)35.239.24

Halden SK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hedda Raadal BjørloD 19-20 (6)ikke startet
Karoline AuneD 19-20 (6)ikke startet

Halsa IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Asbjørn HeggemH 70- (18)44.11+8.4811.45

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Bjørn Anders FlågenH 19-20 (10)diskvalifisert

IL Leik

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Andreas SølbergH 21- (29)1.18.22+4.086.52
3Eivind NæveH 13-14 (17)24.42+4.438.04
4Tone AlmåsD 50- (7)46.23+6.3410.47
4Svein Olav ÅmotH 60- (8)43.56+3.2710.13
6John Olav NaveDirekte B (30)28.20+7.489.46
7Mai Iren AlmåsD 50- (7)57.39+17.5013.24
8Oskar AndrénH 21- (29)1.26.13+11.597.33
8Svein UnsgårdH 55- (14)55.51+8.4711.32
11Ole Gunnar SølbergDirekte B (30)36.20+15.4812.31
14Jan HageH 50- (20)1.07.51+23.4212.24
16Ola KeiseråsH 21- (29)1.36.20+22.068.27
Martin NaveN-åpen (13)fullført

IL Nansen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Liv MeliD 55- (9)40.239.55

Kemiön Kiilat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Mike LongDirekte A (28)1.20.26+46.0317.02

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Aslak HeimdalH 19-20 (10)diskvalifisert

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Marius AurebekkH 19-20 (10)diskvalifisert

Krokstadøra IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Gerd BjørsethD 65- (4)ikke startet

Kvikne IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Mari Grøtli SvergjaD 15-16 (10)50.13+14.5211.40
7Anne Mette GrøtliD 45- (7)1.17.25+40.2018.00

Malvik IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjellrun SporildD 60- (10)45.4111.13
3Sunniva MorganD 35- (10)52.44+8.1210.53
6Hilde ForbordD 50- (7)51.46+11.5712.02
6Eigil SørliH 75- (11)51.57+10.5613.48
7Finn Einar BrandsenH 11-12 (12)27.28+9.0010.08
8Ingebrigt FuglemH 45- (16)58.48+9.279.37
16Øystein HusbyDirekte A (28)1.06.00+31.3713.58
16Lars Erik StrømsnesH 50- (20)1.10.17+26.0812.50
22Trond TaralosenDirekte B (30)48.12+27.4016.37
Nicholas MorganH 35- (13)diskvalifisert
Leo Benjamin MorganH 9-10 (13)diskvalifisert

Melhus IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Johannes HalvorsrudUtvikling B 12-20 (1)1.22.0528.18
2Audun BakkH 45- (16)51.51+2.308.29
2Hege Solhjem MelhuusD 55- (9)43.07+2.4410.35
2Erik BakkUtvikling C 10-20 (3)25.49+2.429.31
3Johannes LerliH 11-12 (12)21.28+3.007.55
4Sigurd RønningH 11-12 (12)24.01+5.338.51
7Trine SunnsetD 55- (9)1.19.46+39.2319.35
8Eivind BakkH 65- (9)1.03.20+25.1115.33
11Kristoffer LerliH 15-16 (13)54.45+19.0511.18
13John LerliH 55- (14)1.15.32+28.2815.36
16Kjell Rune Logan-HalvorsrudH 45- (16)2.09.39+1.20.1821.13
21Kristin LerliDirekte B (30)47.21+26.4916.19
Jenny RønningD 9-10 (8)28.5711.00
Stein Ivar FossH 50- (20)diskvalifisert
Atle PedersenH 50- (20)ikke startet

Molde og Omegn IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Mari Støen GussiåsD 21- (16)1.34.53+34.3113.26

Nidarøst OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leidulv VinjeH 75- (11)41.0110.54
2Torleif StephansenH 75- (11)44.12+3.1111.45
3Stine AuneD 17-18 (5)1.30.34+38.0716.33
4Hanne Helmine RogstadD 17-18 (5)1.36.33+44.0617.39
4Tore BrurokH 75- (11)48.01+7.0012.46
5Leif EngenH 75- (11)50.38+9.3713.27
6Dag StenersenH 55- (14)51.39+4.3510.40
12Tormod LangaasDirekte B (30)37.35+17.0312.57
13Hedda SæbøD 11-12 (14)31.51+14.3211.45
14Tore KisteH 70- (18)56.35+21.1215.02
17Bjørn P. LøvåsH 50- (20)1.10.48+26.3912.56
26Erik SæbøDirekte A (28)1.30.42+56.1919.12
Johannes LangaasH 17-18 (13)diskvalifisert
Are RogstadH 45- (16)ikke startet

Nord-Østerdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Harald SvergjaH 55- (14)47.52+0.489.53
4John SvergjaH 55- (14)48.40+1.3610.03
8Helen Margrethe SchjelderupD 55- (9)1.20.09+39.4619.41

NTNUI

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Halvor MelkildDirekte B (30)20.327.04
2Karen Oline KolstadD 21- (16)1.08.38+8.169.43
3August Asheim BirkelandH 19-20 (10)1.06.04+1.167.30
3Rasmus Rørholt TheisenH 21- (29)1.20.58+6.447.06
4Kristian Nilsen SandnesDirekte A (28)44.49+10.269.29
4Hedwig HaasD 21- (16)1.17.35+17.1310.59
4Vilde Årøen LykkeD 19-20 (6)1.06.52+11.2310.56
5Emma   StenbackaD 19-20 (6)1.09.53+14.2411.26
5Vegard Jarvis WestergårdH 21- (29)1.22.33+8.197.14
5Ingunn Egeberg VáriD 21- (16)1.19.20+18.5811.14
6Ingrid OkkenhaugD 21- (16)1.25.03+24.4112.02
7Sindre Østgulen DeiszH 21- (29)1.25.40+11.267.30
7Hildegunn HeggøyD 21- (16)1.26.28+26.0612.14
8Ingeborg Ellegaard MelbyD 21- (16)1.26.29+26.0712.14
12Silje ArntzenDirekte A (28)1.00.47+26.2412.52
12Marte Hoff HagenD 21- (16)1.45.56+45.3415.00
12Håkon Fruseth ChristiansenH 21- (29)1.30.46+16.327.57
13Audun HeimdalH 21- (29)1.34.29+20.158.17
14Anders EmilssonDirekte A (28)1.03.52+29.2913.31
14Pauline Røstum BellingmoD 21- (16)1.54.01+53.3916.08
15Solveig BlindheimDirekte A (28)1.04.32+30.0913.40
15Martin Borge HeirH 21- (29)1.35.31+21.178.22
17Espen Samuelsen SkiriH 21- (29)1.36.53+22.398.29
18Mathias BjuganH 21- (29)1.39.08+24.548.41
18Synne FossøyDirekte A (28)1.12.07+37.4415.16
19Ingvild BrekkeDirekte A (28)1.12.08+37.4515.16
21Lene Therese MyrlandDirekte A (28)1.16.05+41.4216.07
23Øystein Fruseth ChristiansenH 21- (29)1.57.53+43.3910.20
24Jostein TandbergH 21- (29)2.08.30+54.1611.16
25Audun Rognerud BøeH 21- (29)2.10.28+56.1411.26
Are WigaardH 21- (29)diskvalifisert
Erlend Nilsen SandnesH 21- (29)diskvalifisert
Sindre Engzelius GylverH 21- (29)diskvalifisert
Tilla Farnes HennumD 21- (16)diskvalifisert
Olav Milian Schmitt GranH 21- (29)brutt
Simen Eid NielsenH 21- (29)ikke startet
Tonje VassendD 21- (16)ikke startet
Ane Nielsen SolbergD 19-20 (6)ikke startet
Ronja BjörklundD 21- (16)ikke startet

OK Alehof

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kristin SølbergDirekte C (9)44.48+12.5516.31

OK Skøynar

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Terje RønningH 60- (8)40.299.24
8Håvard VeieH 17-18 (13)1.17.00+23.2710.54
9Hallvar HallanH 17-18 (13)1.17.04+23.3110.54
10Elin FiskvikD 60- (10)1.06.51+21.1016.25
14Lars StrømH 45- (16)1.14.51+25.3012.15
16Ole Andreas VeskeH 13-14 (17)56.18+36.1918.23
Hannah Gustad StrømD 13-14 (18)brutt
Håkon HallanH 13-14 (17)ikke startet
Ingrid Gustad StrømN-åpen (13)ikke startet

OL Gaula

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jon RøstumH 50- (20)54.20+10.119.55

OL Trollelg

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bård NonstadH 35- (13)1.05.057.23
1Paul ForsethH 85- (1)48.4219.05
1Anders LaugloH 80- (7)42.2316.37
1Kristin HaugskottD 45- (7)37.058.37
2Frida HaugskottD 17-18 (5)59.08+6.4110.48
2Anders Berge MjølhusH 11-12 (12)19.17+0.497.06
2Jan SchmidH 35- (13)1.05.51+0.467.28
3Roar SkulbørstadH 35- (13)1.19.04+13.598.59
3Stig Arild HaugskottH 80- (7)46.54+4.3118.23
3Dag Ove TinmannsvikH 55- (14)48.34+1.3010.02
4Anders HaugskottH 19-20 (10)1.08.29+3.417.46
5Per LøvaasH 80- (7)49.10+6.4719.16
5Erik LundH 70- (18)42.06+6.4311.11
6Frode HaugskottH 50- (20)55.56+11.4710.13
6Jon Arne KlemetsauneH 70- (18)43.25+8.0211.32
7Odd MusumH 75- (11)55.52+14.5114.51
7Kristian StensrudH 35- (13)1.35.24+30.1910.50
8Frode StensrudH 70- (18)43.56+8.3311.41
8Sigrid HaugskottD 13-14 (18)28.03+5.419.10
9Thomas Berge MjølhusH 45- (16)1.00.13+10.529.51
9Jan Erik LedalH 55- (14)58.14+11.1012.01
10Marit SchmidD 21- (16)1.31.19+30.5712.56
14Geir PaulsenH 55- (14)1.22.33+35.2917.03
19Olav Andreas RemmenH 21- (29)1.39.37+25.238.44
May Toril MoenDirekte A (28)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Hermund UlvensøenDirekte B (30)30.30+9.5810.31
20Jon UlvensøenDirekte B (30)44.54+24.2215.28

Orkanger IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Rolf WærnesH 65- (9)42.43+4.3410.29

Os IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Johanne SimensenD 70- (1)1.45.3028.03
6Kari OsmoenD 60- (10)59.16+13.3514.33
17Tor ØstvangH 70- (18)1.24.41+49.1822.31
18Steinar SimensenH 70- (18)1.31.52+56.2924.25
20Peder Aukrust OsmoenH 21- (29)1.41.53+27.398.56

Porsgrunn OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hanne VassendD 19-20 (6)ikke startet

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Helge RevhaugH 70- (18)39.59+4.3610.38

Røros IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hans Arild SkjevdalH 50- (20)52.13+8.049.32
5Petter GullikstadH 60- (8)44.20+3.5110.18
6Helge SundbergH 65- (9)44.28+6.1910.55
6Britt Laila NilsgårdD 55- (9)57.00+16.3714.00
12Terje SchjølbergH 55- (14)1.04.38+17.3413.21

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Ida Johanne  AadlandD 21- (16)1.51.28+51.0615.47

Selbu OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jardar SandstadH 80- (7)44.21+1.5817.23
5Karin GalaaenD 60- (10)55.22+9.4113.36
7Rineon Sultun TesfaiDirekte C (9)52.34+20.4119.23
8Angesom HagosDirekte C (9)52.35+20.4219.24
8Magne EidemH 75- (11)57.24+16.2315.15
9Gunnar Jarle DrivvoldH 75- (11)1.00.41+19.4016.08
24Elisabeth StørsethDirekte B (30)51.06+30.3417.37
Naeil Sultun TesfaiN-åpen (13)fullført
Tina UglemsmoUtvikling C 10-20 (3)ikke startet

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Espen Fyhn NilsenH 50- (20)1.26.50+42.4115.52

Steinkjer OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Karita MøllerD 11-12 (14)22.21+5.028.14
5Svein Anders MelhusH 45- (16)53.49+4.288.48
5Arve LægranH 55- (14)48.49+1.4510.05
6Niklas Landsem MelhusH 15-16 (13)48.41+13.0110.03
10Henrik BelboH 17-18 (13)1.24.51+31.1812.01
11Noelle HendersonD 11-12 (14)30.06+12.4711.06
14Julian Fei Benum LuongH 13-14 (17)39.42+19.4312.58
15Rolf KarsetH 70- (18)1.06.19+30.5617.38
17Katrine Austmo MøllerDirekte B (30)40.51+20.1914.05
Xin Adian Benum LuongH 9-10 (13)23.158.50
Mateo HendersonH 9-10 (13)25.039.31

Stjørdals-Blink Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Johanna RoslingD 11-12 (14)20.23+3.047.31
5Petter Kvalheim ReitenH 11-12 (12)25.48+7.209.31
6Sofia HaglundD 19-20 (6)1.23.27+27.5813.39
7Emilie StandalD 11-12 (14)24.27+7.089.01
9Sigurd SævikH 11-12 (12)29.39+11.1110.56
10Nora Sofie AarnesD 11-12 (14)29.50+12.3111.00
12Ane SkulbørstadD 13-14 (18)36.21+13.5911.52
Einar SævikN-åpen (13)fullført
Guro SævikN-åpen (13)fullført
Malin RianD 9-10 (8)23.579.06
Petter SkulbørstadH 9-10 (13)18.477.08
Gustav StandalH 9-10 (13)25.369.44
Marie Nielsen SolbergD 15-16 (10)diskvalifisert
Jonatan AarnesN-åpen (13)ikke startet

Sundsvalls OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Tobias EliassonH 35- (13)1.37.38+32.3311.05

Tynset IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Leif Arne NytrøenDirekte B (30)26.25+5.539.06
2Mari Gullbrekken SchjølbergD 45- (7)38.33+1.288.57
4Sigrid KalbækkenD 65- (4)1.11.59+17.0519.08
4Gaute Kvittum NytrøenH 17-18 (13)1.02.33+9.008.51
6Synne Kvittum NytrøenD 11-12 (14)23.23+6.048.37
7Jørgen SchjølbergH 17-18 (13)1.14.21+20.4810.31
9Anne Mette NormannD 60- (10)1.06.38+20.5716.22
9Ida Joanne OldertrøenD 11-12 (14)25.56+8.379.34
10Guro SchjølbergD 13-14 (18)30.00+7.389.48
15Geir SchjølbergH 45- (16)1.18.51+29.3012.54
27Elisabeth EspelandDirekte B (30)53.35+33.0318.28
29Marit Eggen NyaasDirekte B (30)1.54.04+1.33.3239.20
Aurora OldertrøenD 9-10 (8)21.358.12

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Olav HøiåsH 75- (11)45.58+4.5712.13

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Olav VestølH 21- (29)1.35.03+20.498.20

Velledalen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Mikkel Ibsen LervågN-åpen (13)fullført
Tobias Ibsen LervågH 9-10 (13)18.547.11
Pernille Ibsen LervågD 35- (10)diskvalifisert

Verdal OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin Vehus SkjerveH 15-16 (13)35.407.22
1Tuva SnøfuglUtvikling C 10-20 (3)23.078.31
2Ann Lisbeth Mitchell IversenDirekte C (9)34.00+2.0712.32
3Kari Halvorsen MelbyeD 65- (4)1.10.05+15.1118.38
3Kurt Ove MelbyeH 45- (16)52.08+2.478.31
3Ovid Baglo BjørkengUtvikling C 10-20 (3)29.29+6.2210.52
4Fredrikke Baglo BjørkengD 13-14 (18)25.27+3.058.19
5Fredrik Vehus SkjerveH 17-18 (13)1.04.12+10.399.05
7Trude MarkhusD 15-16 (10)1.00.04+24.4313.58
7Karl Arne MelbyeH 65- (9)44.54+6.4511.01
8Magnhild KvaalD 60- (10)1.03.27+17.4615.35
8Einar LundH 50- (20)57.42+13.3310.32
8Iver Gjedrem LundH 15-16 (13)51.26+15.4610.37
9Mathea Baglo BjørkengD 15-16 (10)1.02.30+27.0914.32
15Filip Mitchell IversenH 13-14 (17)43.59+24.0014.22
16Sverre KristoffersenH 70- (18)1.10.17+34.5418.41
16Anne Eline Vehus SkjerveD 13-14 (18)39.30+17.0812.54
17Jon Marius IversenDirekte A (28)1.08.09+33.4614.26
William Mitchell IversenH 9-10 (13)18.206.58Last ned GPS-spor i gpx-format
Gunhild BredesenD 55- (9)diskvalifisert
Aleksander Tanem IversenH 13-14 (17)ikke startet
Arne OkkenhaugH 55- (14)ikke startet
Stein MarkhusH 55- (14)ikke startet

Vingelen IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Terje HansenH 65- (9)38.099.22
2Dagrunn UrsethD 65- (4)1.00.53+5.5916.11
2Eline Horten JordetD 15-16 (10)38.29+3.088.56
2Lisa Sæther VerdeniusD 11-12 (14)19.38+2.197.14
10Lars ButtingsrudH 75- (11)1.07.13+26.1217.52
15Leif JordetDirekte B (30)39.04+18.3213.28
15Ingrid UrsethD 21- (16)2.39.04+1.38.4222.31
19Bente HortenDirekte B (30)42.44+22.1214.44
Andrea sæther VerdeniusD 15-16 (10)ikke startet
Jan Jacob VerdeniusH 45- (16)ikke startet
Maria sæther VerdeniusD 9-10 (8)ikke startet

Wing OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Svein Erik BratsbergH 50- (20)46.06+1.578.25
2Jostein AlvestadH 60- (8)41.16+0.479.35
4Steinar AasvangH 65- (9)41.24+3.1510.10
5Fredrik PerssonDirekte A (28)49.03+14.4010.23
5Kari Tønset GuttvikD 45- (7)51.54+14.4912.04
6Terje KanstadH 60- (8)45.23+4.5410.33
7Rune StræteH 50- (20)57.09+13.0010.26
8Per Didrik NonstadH 35- (13)1.36.48+31.4310.59
9Bernt BrynhildsenH 50- (20)58.06+13.5710.37
9Petter Andreas LonaH 15-16 (13)52.04+16.2410.45
10Agnar RenolenH 50- (20)1.00.22+16.1311.02
12Eivind LonaH 45- (16)1.08.44+19.2311.14
12August Hopstad NykvistH 15-16 (13)56.52+21.1211.44
13Magne GuttvikH 15-16 (13)57.41+22.0111.55
15Øyvind SchjelderupH 50- (20)1.08.41+24.3212.33
25Knut SkjesolDirekte A (28)1.25.01+50.3818.00
28Susanna BrynhildsenDirekte B (30)1.35.49+1.15.1733.02
Ingeborg KolstadD 11-12 (14)diskvalifisert

Ålen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Jon Inge BreenH 50- (20)1.00.58+16.4911.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor