Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Lang
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: lørdag 24 august 2019

N-åpen

1 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eystein AskeFreidigfullført
Magnus  Falck HolteFreidigfullført
Mikkel Ibsen LervågVelledalen ILfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Sander MatbergFrol ILfullført
Martin NaveIL Leikfullført
Kristian SelnesFreidigfullført
Aksel Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Ville Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Sigurd Skoglund LeitheFrol ILfullført
Einar SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Guro SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Naeil Sultun TesfaiSelbu OKfullført
Jonatan AarnesStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Ingrid Gustad StrømOK Skøynarikke startet

D 9-10

2 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Alice BonnemaireFreidig29.1111.05
Aurora OldertrøenTynset IF21.358.12
Malin RianStjørdals-Blink Orientering23.579.06
Jenny RønningMelhus IL28.5711.00
Solveig Skoglund LeitheFrol IL25.379.44
Irene Storler SnøfuglFreidig31.1211.51
Marit Storler SnøfuglFreidig19.167.19
Selma LangøygardFrol ILdiskvalifisert
Maria sæther VerdeniusVingelen ILikke startet

D 11-12

2 710 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL17.196.23
2Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL19.38+2.197.14
3Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering20.23+3.047.31
4Karita MøllerSteinkjer OK22.21+5.028.14
5Vilde Nordgård LeirenByåsen IL22.31+5.128.18
6Synne Kvittum NytrøenTynset IF23.23+6.048.37
7Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering24.27+7.089.01
8Frida HolmqvistByåsen IL24.31+7.129.02
9Ida Joanne OldertrøenTynset IF25.56+8.379.34
10Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering29.50+12.3111.00
11Noelle HendersonSteinkjer OK30.06+12.4711.06
12Nikoline MunkebyFrol IL30.13+12.5411.09
13Hedda SæbøNidarøst OK31.51+14.3211.45
Ingeborg KolstadWing OKdiskvalifisert

D 13-14

3 060 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria Strømdal WikFreidig22.227.18
2Marie Wollan BenumByåsen IL24.41+2.198.03
3Una KittilsenFreidig24.53+2.318.07
4Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK25.27+3.058.19
5Ine Bohnhorst TegdanFreidig27.31+5.098.59
6Lina Storler SnøfuglFreidig27.32+5.108.59
7Solveig Louise NissenFreidig27.44+5.229.03
8Sigrid HaugskottOL Trollelg28.03+5.419.10
9Malin Nordgård LeirenByåsen IL29.26+7.049.37
10Guro SchjølbergTynset IF30.00+7.389.48
11Tora KittilsenFreidig30.55+8.3310.06
12Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering36.21+13.5911.52
13Nora HalvorsenFreidig38.06+15.4412.27
14Marita AskeFreidig38.53+16.3112.42
15Åsa BullByåsen IL39.22+17.0012.51
16Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK39.30+17.0812.54
17Juni Hagelid NorheimFreidig41.14+18.5213.28
18Ella SandstadFreidig45.01+22.3914.42
Hannah Gustad StrømOK Skøynarbrutt
Nora Sumstad HanssenByåsen ILikke startet

D 15-16

4 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig35.218.13
2Eline Horten JordetVingelen IL38.29+3.088.56
3Mathea Spets StorhovFreidig38.57+3.369.03
4Mari Grøtli SvergjaKvikne IL50.13+14.5211.40
5Ane Malene KolstadFreidig52.02+16.4112.06
6Anna Aurora NolteFreidig52.10+16.4912.07
7Trude MarkhusVerdal OK1.00.04+24.4313.58
8Linnea MunkebyFrol IL1.00.33+25.1214.04
9Mathea Baglo BjørkengVerdal OK1.02.30+27.0914.32
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Andrea sæther VerdeniusVingelen ILikke startet

D 17-18

5 470 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL52.279.35
2Frida HaugskottOL Trollelg59.08+6.4110.48
3Stine AuneNidarøst OK1.30.34+38.0716.33
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.36.33+44.0617.39
5Maren VikenByåsen IL2.04.57+1.12.3022.50

D 19-20

6 110 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild EideByåsen IL55.299.04
2Pernille  KatlaFossum IF56.50+1.219.18
3Lene Berg HanssenByåsen IL57.58+2.299.29
4Vilde Årøen LykkeNTNUI1.06.52+11.2310.56
5Emma   StenbackaNTNUI1.09.53+14.2411.26
6Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering1.23.27+27.5813.39
Hanne VassendPorsgrunn OLikke startet
Ane Nielsen SolbergNTNUIikke startet
Hedda Raadal BjørloHalden SKikke startet
Karoline AuneHalden SKikke startet

D 21-

7 060 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL1.00.228.33
2Karen Oline KolstadNTNUI1.08.38+8.169.43
3Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.15.07+14.4510.38
4Hedwig HaasNTNUI1.17.35+17.1310.59
5Ingunn Egeberg VáriNTNUI1.19.20+18.5811.14
6Ingrid OkkenhaugNTNUI1.25.03+24.4112.02
7Hildegunn HeggøyNTNUI1.26.28+26.0612.14
8Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI1.26.29+26.0712.14
9Emma ArnesenByåsen IL1.30.19+29.5712.47
10Marit SchmidOL Trollelg1.31.19+30.5712.56
11Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF1.34.53+34.3113.26
12Marte Hoff HagenNTNUI1.45.56+45.3415.00
13Ida Johanne  AadlandSamnanger IL1.51.28+51.0615.47
14Pauline Røstum BellingmoNTNUI1.54.01+53.3916.08
15Ingrid UrsethVingelen IL2.39.04+1.38.4222.31
Tilla Farnes HennumNTNUIdiskvalifisert
Tonje VassendNTNUIikke startet
Hanne SandstadFreidigikke startet
Ronja BjörklundNTNUIikke startet

D 35-

4 840 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig44.329.12
2Maja BergerByåsen IL46.03+1.319.30
3Sunniva MorganMalvik IL52.44+8.1210.53
4Randi LillealternFreidig57.42+13.1011.55
5Mette Resell NolteFreidig1.01.38+17.0612.44
6Vibeke Falck HolteFreidig1.11.33+27.0114.46
7Marte SkoglundFrol IL1.22.49+38.1717.06
8Mie SkovholtFreidig1.51.10+1.06.3822.58
9Marianne LangøygardFrol IL2.03.04+1.18.3225.25
Pernille Ibsen LervågVelledalen ILdiskvalifisert
Tina Strømdal WikFreidigikke startet

D 45-

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HaugskottOL Trollelg37.058.37
2Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF38.33+1.288.57
3Gøril EideByåsen IL43.15+6.1010.03
4Kari Solem AuneByåsen IL45.49+8.4410.39
5Kari Tønset GuttvikWing OK51.54+14.4912.04
6Margot Bolstad LynumFreidig1.01.02+23.5714.11
7Anne Mette GrøtliKvikne IL1.17.25+40.2018.00

D 50-

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro Sandstad EidsmoFreidig39.499.15
2Heidi ArnesenFreidig41.23+1.349.37
3Rine HanssenByåsen IL43.46+3.5710.10
4Tone AlmåsIL Leik46.23+6.3410.47
5Sigrid MelkildFreidig47.46+7.5711.06
6Hilde ForbordMalvik IL51.46+11.5712.02
7Mai Iren AlmåsIL Leik57.39+17.5013.24

D 55-

4 070 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv MeliIL Nansen40.239.55
2Hege Solhjem MelhuusMelhus IL43.07+2.4410.35
3Elisabeth SæthreFreidig47.54+7.3111.46
4Randi JensenFrol IL48.28+8.0511.54
5Nina-Beate LiabakkByåsen IL51.04+10.4112.32
6Britt Laila NilsgårdRøros IL57.00+16.3714.00
7Trine SunnsetMelhus IL1.19.46+39.2319.35
8Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.20.09+39.4619.41
Gunhild BredesenVerdal OKdiskvalifisert

D 60-

4 070 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjellrun SporildMalvik IL45.4111.13
2Grete Berge OwrenFreidig49.38+3.5712.11
3Guri BjørndalByåsen IL50.52+5.1112.29
4Magnhild ForsethFrol IL51.59+6.1812.46
5Karin GalaaenSelbu OK55.22+9.4113.36
6Kari OsmoenOs IL59.16+13.3514.33
7Marit Hæreid SandstadFrol IL59.37+13.5614.38
8Magnhild KvaalVerdal OK1.03.27+17.4615.35
9Anne Mette NormannTynset IF1.06.38+20.5716.22
10Elin FiskvikOK Skøynar1.06.51+21.1016.25

D 65-

3 760 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnhild OftedalFreidig54.5414.36
2Dagrunn UrsethVingelen IL1.00.53+5.5916.11
3Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK1.10.05+15.1118.38
4Sigrid KalbækkenTynset IF1.11.59+17.0519.08
Gerd BjørsethKrokstadøra ILikke startet

D 70-

3 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Johanne SimensenOs IL1.45.3028.03

D 75-

2 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig35.0813.46
2Torid KvaalFreidig41.37+6.2916.19
3Eva AaldeFreidig1.10.43+35.3527.43

H 9-10

2 630 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK23.158.50
Torvin Bergh-HansenByåsen IL29.5511.22
Erlend GrønliFreidig19.207.21
Aksel HanssenByåsen IL25.599.52
Mateo HendersonSteinkjer OK25.039.31
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL18.547.11
Johannes MatbergFrol IL53.3020.20
William Mitchell IversenVerdal OK18.206.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.477.08
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering25.369.44
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig21.538.19
Kristian Wollan BenumByåsen IL17.586.49
Leo Benjamin MorganMalvik ILdiskvalifisert

H 11-12

2 710 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas AlstadFrol IL18.286.48
2Anders Berge MjølhusOL Trollelg19.17+0.497.06
3Johannes LerliMelhus IL21.28+3.007.55
4Sigurd RønningMelhus IL24.01+5.338.51
5Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering25.48+7.209.31
6Johannes StordalByåsen IL26.25+7.579.44
7Finn Einar BrandsenMalvik IL27.28+9.0010.08
8Sivert MørchEmblem IL27.30+9.0210.08
9Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering29.39+11.1110.56
10Ludvig LangøygardFrol IL31.09+12.4111.29
11Sondre Skoglund LeitheFrol IL43.38+25.1016.06
12Dagfinn StenvikByåsen IL46.00+27.3216.58

H 13-14

3 060 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig19.596.31
2Tristan HalvorsenFreidig22.19+2.207.17
3Eivind NæveIL Leik24.42+4.438.04
4Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL24.44+4.458.04
5Alf Petter LynumFreidig25.42+5.438.23
6Magnus AlstadFrol IL26.10+6.118.33
7Ådne StordalByåsen IL27.38+7.399.01
8Herman Bruchmüller SundtByåsen IL28.39+8.409.21
9Vegard StorliFreidig28.44+8.459.23
10Jørgen AuneByåsen IL28.57+8.589.27
11Sander M JensenByåsen IL32.53+12.5410.44
12Hallvard HellevikFreidig33.23+13.2410.54
13Ludvik Storler SnøfuglFreidig35.25+15.2611.34
14Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK39.42+19.4312.58
15Filip Mitchell IversenVerdal OK43.59+24.0014.22
16Ole Andreas VeskeOK Skøynar56.18+36.1918.23
Ivar FlatvadByåsen ILdiskvalifisert
Aleksander Tanem IversenVerdal OKikke startet
Håkon HallanOK Skøynarikke startet

H 15-16

4 840 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK35.407.22
2Iver Dalsaune ThunFreidig40.34+4.548.22
3Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig44.29+8.499.11
4Emil GrønliFreidig46.21+10.419.34
5Emil Reinertsen LeroyerFreidig48.12+12.329.57
6Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK48.41+13.0110.03
7Erlend AuneByåsen IL50.01+14.2110.20
8Iver Gjedrem LundVerdal OK51.26+15.4610.37
9Petter Andreas LonaWing OK52.04+16.2410.45
10Vetle Grønvik EkraFreidig53.20+17.4011.01
11Kristoffer LerliMelhus IL54.45+19.0511.18
12August Hopstad NykvistWing OK56.52+21.1211.44
13Magne GuttvikWing OK57.41+22.0111.55
Sverre HellevikFreidigikke startet

H 17-18

7 060 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias AlstadFrol IL53.337.35
2Mikkel HoltFreidig58.12+4.398.14
3Lars SandstadFreidig1.02.18+8.458.49
4Gaute Kvittum NytrøenTynset IF1.02.33+9.008.51
5Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1.04.12+10.399.05
6Håkon HolstadFreidig1.09.53+16.209.53
7Jørgen SchjølbergTynset IF1.14.21+20.4810.31
8Håvard VeieOK Skøynar1.17.00+23.2710.54
9Hallvar HallanOK Skøynar1.17.04+23.3110.54
10Henrik BelboSteinkjer OK1.24.51+31.1812.01
11Håkon SæternesByåsen IL1.28.56+35.2312.35
Petter Liabakk EriksenByåsen ILdiskvalifisert
Johannes LangaasNidarøst OKdiskvalifisert
Jonas GrønliFreidigikke startet
Simen Spets StorhovFreidigikke startet
Vegard KittilsenFreidigikke startet

H 19-20

8 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling HjermstadFossum IF1.04.487.21
2Sander ArntzenAsker Skiklubb1.05.36+0.487.27
3August Asheim BirkelandNTNUI1.06.04+1.167.30
4Anders HaugskottOL Trollelg1.08.29+3.417.46
5Mats EidsmoFreidig1.12.23+7.358.13
6Kristian Fredrik LynumFreidig1.32.37+27.4910.31
Aslak HeimdalKonnerud ILdiskvalifisert
Oscar LyngenFreidigdiskvalifisert
Bjørn Anders FlågenHeming Orienteringdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Peter GisholtFossum IFikke startet

H 21-

11 400 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngve SkogstadFrol IL1.14.146.30
2Andreas SølbergIL Leik1.18.22+4.086.52
3Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.20.58+6.447.06
4Sindre JohannessenFreidig1.22.00+7.467.11
5Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1.22.33+8.197.14
6Carl Petter LyngenFrol IL1.22.55+8.417.16
7Sindre Østgulen DeiszNTNUI1.25.40+11.267.30
8Oskar AndrénIL Leik1.26.13+11.597.33
9Simon JakobssonFrol IL1.26.27+12.137.35
10Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.27.47+13.337.42
11Mattis HoltFreidig1.28.31+14.177.45
12Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.30.46+16.327.57
13Audun HeimdalNTNUI1.34.29+20.158.17
14Olav VestølVegårshei IL1.35.03+20.498.20
15Martin Borge HeirNTNUI1.35.31+21.178.22
16Ola KeiseråsIL Leik1.36.20+22.068.27
17Espen Samuelsen SkiriNTNUI1.36.53+22.398.29
18Mathias BjuganNTNUI1.39.08+24.548.41
19Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.39.37+25.238.44
20Peder Aukrust OsmoenOs IL1.41.53+27.398.56
21Jørgen FiskumFreidig1.44.12+29.589.08
22Lars OwrenFreidig1.51.37+37.239.47
23Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI1.57.53+43.3910.20
24Jostein TandbergNTNUI2.08.30+54.1611.16
25Audun Rognerud BøeNTNUI2.10.28+56.1411.26
26Robert MørchEmblem IL2.53.58+1.39.4415.15
Are WigaardNTNUIdiskvalifisert
Erlend Nilsen SandnesNTNUIdiskvalifisert
Sindre Engzelius GylverNTNUIdiskvalifisert
Olav Milian Schmitt GranNTNUIbrutt
Simen Eid NielsenNTNUIikke startet
Isak BergsetFrol ILikke startet
Stian SundsvikFrol ILikke startet
Ulf Forseth IndgaardFrol ILikke startet

H 35-

8 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bård NonstadOL Trollelg1.05.057.23
2Jan SchmidOL Trollelg1.05.51+0.467.28
3Roar SkulbørstadOL Trollelg1.19.04+13.598.59
4Hermann LeitheFrol IL1.29.12+24.0710.08
5Rolf AlstadFrol IL1.29.34+24.2910.10
6Lars Martin HafstadByåsen IL1.30.26+25.2110.16
7Kristian StensrudOL Trollelg1.35.24+30.1910.50
8Per Didrik NonstadWing OK1.36.48+31.4310.59
9Tobias EliassonSundsvalls OK1.37.38+32.3311.05
10Børge LeirenByåsen IL1.54.42+49.3713.02
11Eivind Sjøgren OlsenFreidig1.58.11+53.0613.25
12Jo LangøygardFrol IL2.05.24+1.00.1914.14
Nicholas MorganMalvik ILdiskvalifisert

H 45-

6 110 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål KittilsenFreidig49.218.04
2Audun BakkMelhus IL51.51+2.308.29
3Kurt Ove MelbyeVerdal OK52.08+2.478.31
4Jørgen TegdanFreidig52.15+2.548.33
5Svein Anders MelhusSteinkjer OK53.49+4.288.48
6Torgeir AuneByåsen IL54.40+5.198.56
7Gunnar VatnFrol IL55.08+5.479.01
8Ingebrigt FuglemMalvik IL58.48+9.279.37
9Thomas Berge MjølhusOL Trollelg1.00.13+10.529.51
10Bjørnar LynumFreidig1.02.40+13.1910.15
11Vegard HansenByåsen IL1.03.21+14.0010.22
12Eivind LonaWing OK1.08.44+19.2311.14
13Skjalg StordalByåsen IL1.11.31+22.1011.42
14Lars StrømOK Skøynar1.14.51+25.3012.15
15Geir SchjølbergTynset IF1.18.51+29.3012.54
16Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL2.09.39+1.20.1821.13
Are RogstadNidarøst OKikke startet
Jan Jacob VerdeniusVingelen ILikke startet

H 50-

5 470 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig44.098.04
2Svein Erik BratsbergWing OK46.06+1.578.25
3Hans Arild SkjevdalRøros IL52.13+8.049.32
4Jon HolstadFreidig54.06+9.579.53
5Jon RøstumOL Gaula54.20+10.119.55
6Frode HaugskottOL Trollelg55.56+11.4710.13
7Rune StræteWing OK57.09+13.0010.26
8Einar LundVerdal OK57.42+13.3310.32
9Bernt BrynhildsenWing OK58.06+13.5710.37
10Agnar RenolenWing OK1.00.22+16.1311.02
11Harald StorrønningByåsen IL1.00.41+16.3211.05
12Jon Inge BreenÅlen IL1.00.58+16.4911.08
13Arild H ClausenFreidig1.02.13+18.0411.22
14Jan HageIL Leik1.07.51+23.4212.24
15Øyvind SchjelderupWing OK1.08.41+24.3212.33
16Lars Erik StrømsnesMalvik IL1.10.17+26.0812.50
17Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.10.48+26.3912.56
18Øystein WiggenByåsen IL1.11.00+26.5112.58
19Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.26.50+42.4115.52
Stein Ivar FossMelhus ILdiskvalifisert
Atle PedersenMelhus ILikke startet

H 55-

4 840 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stig Magnar LøvåsFreidig47.049.43
2Harald SvergjaNord-Østerdal OK47.52+0.489.53
3Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg48.34+1.3010.02
4John SvergjaNord-Østerdal OK48.40+1.3610.03
5Arve LægranSteinkjer OK48.49+1.4510.05
6Dag StenersenNidarøst OK51.39+4.3510.40
7Arne GrevskottFrol IL55.39+8.3511.29
8Svein UnsgårdIL Leik55.51+8.4711.32
9Jan Erik LedalOL Trollelg58.14+11.1012.01
10Knut HagenByåsen IL1.01.41+14.3712.44
11Haakon ArnesenByåsen IL1.02.15+15.1112.51
12Terje SchjølbergRøros IL1.04.38+17.3413.21
13John LerliMelhus IL1.15.32+28.2815.36
14Geir PaulsenOL Trollelg1.22.33+35.2917.03
Arne OkkenhaugVerdal OKikke startet
Stein MarkhusVerdal OKikke startet

H 60-

4 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje RønningOK Skøynar40.299.24
2Jostein AlvestadWing OK41.16+0.479.35
3Geir OwrenFreidig43.15+2.4610.03
4Svein Olav ÅmotIL Leik43.56+3.2710.13
5Petter GullikstadRøros IL44.20+3.5110.18
6Terje KanstadWing OK45.23+4.5410.33
7Morten SkoglundByåsen IL52.51+12.2212.17
Helge EriksenByåsen ILdiskvalifisert
Kjell MaroniByåsen ILikke startet
Fritjof SandstadFrol ILikke startet

H 65-

4 070 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje HansenVingelen IL38.099.22
2Harald OftedalFreidig39.39+1.309.44
3Bjørn BergerByåsen IL41.00+2.5110.04
4Steinar AasvangWing OK41.24+3.1510.10
5Rolf WærnesOrkanger IF42.43+4.3410.29
6Helge SundbergRøros IL44.28+6.1910.55
7Karl Arne MelbyeVerdal OK44.54+6.4511.01
8Eivind BakkMelhus IL1.03.20+25.1115.33
Geir NilsenEmblem ILdiskvalifisert

H 70-

3 760 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor TrøanHadeland OL35.239.24
2Egil EriksenGrong IL36.34+1.119.43
3Anders WaageFreidig38.13+2.5010.09
4Helge RevhaugRingerike OL39.59+4.3610.38
5Erik LundOL Trollelg42.06+6.4311.11
6Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg43.25+8.0211.32
7Tom BuggeByåsen IL43.43+8.2011.37
8Frode StensrudOL Trollelg43.56+8.3311.41
9Asbjørn HeggemHalsa IL44.11+8.4811.45
10Tore Angell-PetersenFreidig45.26+10.0312.05
11Øivind Magne RogndalenByåsen IL46.56+11.3312.28
12Svein Endre HoveByåsen IL48.19+12.5612.51
13Nils Olav VennevikFreidig51.30+16.0713.41
14Tore KisteNidarøst OK56.35+21.1215.02
15Rolf KarsetSteinkjer OK1.06.19+30.5617.38
16Sverre KristoffersenVerdal OK1.10.17+34.5418.41
17Tor ØstvangOs IL1.24.41+49.1822.31
18Steinar SimensenOs IL1.31.52+56.2924.25
Knut LillealternFreidigikke startet

H 75-

3 760 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leidulv VinjeNidarøst OK41.0110.54
2Torleif StephansenNidarøst OK44.12+3.1111.45
3Olav HøiåsVang OL45.58+4.5712.13
4Tore BrurokNidarøst OK48.01+7.0012.46
5Leif EngenNidarøst OK50.38+9.3713.27
6Eigil SørliMalvik IL51.57+10.5613.48
7Odd MusumOL Trollelg55.52+14.5114.51
8Magne EidemSelbu OK57.24+16.2315.15
9Gunnar Jarle DrivvoldSelbu OK1.00.41+19.4016.08
10Lars ButtingsrudVingelen IL1.07.13+26.1217.52
11Magnus LandstadFreidig1.09.08+28.0718.23

H 80-

2 550 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders LaugloOL Trollelg42.2316.37
2Jardar SandstadSelbu OK44.21+1.5817.23
3Stig Arild HaugskottOL Trollelg46.54+4.3118.23
4Arnfinn LangelandByåsen IL48.55+6.3219.10
5Per LøvaasOL Trollelg49.10+6.4719.16
6Arne SæterhaugByåsen IL56.04+13.4121.59
7Ola AaldeFreidig1.34.19+51.5636.59
Gunnar ØsterbøFreidigikke startet

H 85-

2 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg48.4219.05

Utvikling C 10-20

2 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tuva SnøfuglVerdal OK23.078.31
2Erik BakkMelhus IL25.49+2.429.31
3Ovid Baglo BjørkengVerdal OK29.29+6.2210.52
Tina UglemsmoSelbu OKikke startet

Utvikling B 12-20

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes HalvorsrudMelhus IL1.22.0528.18

Direkte C

2 710 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli StenvikByåsen IL31.5311.45
2Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK34.00+2.0712.32
3Frøy HagelidFreidig38.08+6.1514.04
4Trine S. BerghByåsen IL44.08+12.1516.17
5Kristin SølbergOK Alehof44.48+12.5516.31
6Una NomelandByåsen IL48.30+16.3717.53
7Rineon Sultun TesfaiSelbu OK52.34+20.4119.23
8Angesom HagosSelbu OK52.35+20.4219.24
Anton NomelandByåsen ILdiskvalifisert
Hanne MørchFreidigikke startet

Direkte B

2 900 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor MelkildNTNUI20.327.04
2Leif Arne NytrøenTynset IF26.25+5.539.06
3Even  Falck HolteFreidig26.38+6.069.11
4Thomas ThunFreidig27.56+7.249.37
5Knut Arild KnudsenFreidig28.09+7.379.42
6John Olav NaveIL Leik28.20+7.489.46
7Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn30.30+9.5810.31
8Arild HeggesetFreidig30.40+10.0810.34
9Elise Taylor SpetsFrol IL32.17+11.4511.07
10Ingvil SnøfuglFreidig32.44+12.1211.17
11Ole Gunnar SølbergIL Leik36.20+15.4812.31
12Tormod LangaasNidarøst OK37.35+17.0312.57
13Rune M. HoltFreidig37.38+17.0612.58
14Ingerid ReinertsenFreidig37.59+17.2713.05
15Leif JordetVingelen IL39.04+18.3213.28
16Lena  AlstadFrol IL39.17+18.4513.32
17Katrine Austmo MøllerSteinkjer OK40.51+20.1914.05
18Geir WillumsenFreidig41.12+20.4014.12
19Bente HortenVingelen IL42.44+22.1214.44
20Jon UlvensøenOL Tønsberg og omegn44.54+24.2215.28
21Kristin LerliMelhus IL47.21+26.4916.19
22Trond TaralosenMalvik IL48.12+27.4016.37
23Reidun Fallan SmaavikFreidig50.54+30.2217.33
24Elisabeth StørsethSelbu OK51.06+30.3417.37
25Jørgen StenvikByåsen IL53.05+32.3318.18
26Maj-Lisbet RønningFreidig53.31+32.5918.27
27Elisabeth EspelandTynset IF53.35+33.0318.28
28Susanna BrynhildsenWing OK1.35.49+1.15.1733.02
29Marit Eggen NyaasTynset IF1.54.04+1.33.3239.20
Anrdé EkraFreidigdiskvalifisert

Direkte A

4 720 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL34.237.17
2Johan  IvarssonFreidig38.46+4.238.12
3Øystein HaugFrol IL42.06+7.438.55
4Kristian Nilsen SandnesNTNUI44.49+10.269.29
5Fredrik PerssonWing OK49.03+14.4010.23
6Isa SandstadFrol IL54.11+19.4811.28
7Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL54.38+20.1511.34
8Ivar WibeFrol IL54.57+20.3411.38
9Hans Helmer SæternesByåsen IL55.35+21.1211.46
10Vegard GrønliFreidig57.28+23.0512.10
11Lars HalvorsenFreidig58.26+24.0312.22
12Silje ArntzenNTNUI1.00.47+26.2412.52
13Geir HanssenByåsen IL1.02.13+27.5013.10
14Anders EmilssonNTNUI1.03.52+29.2913.31
15Solveig BlindheimNTNUI1.04.32+30.0913.40
16Øystein HusbyMalvik IL1.06.00+31.3713.58
17Jon Marius IversenVerdal OK1.08.09+33.4614.26
18Synne FossøyNTNUI1.12.07+37.4415.16
19Ingvild BrekkeNTNUI1.12.08+37.4515.16
20Randi Johanne SkjerveFrol IL1.12.38+38.1515.23
21Lene Therese MyrlandNTNUI1.16.05+41.4216.07
22Ane Marte VatntFrol IL1.18.28+44.0516.37
23Leif Rune HellevikFreidig1.18.51+44.2816.42
24Mike LongKemiön Kiilat1.20.26+46.0317.02
25Knut SkjesolWing OK1.25.01+50.3818.00
26Erik SæbøNidarøst OK1.30.42+56.1919.12
27Andrine VikenByåsen IL1.45.01+1.10.3822.14
May Toril MoenOL Trollelgdiskvalifisert
Olle MalmringFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor