Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Sprint
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: fredag 23 august 2019

N-åpen

960 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jonatan AarnesStjørdals-Blink Orienteringfullført
Isabella ChemisNOTEAMfullført
Sanna Dalsaune ThunFreidigfullført
Dominika JamarayStjørdals-Blink Orienteringfullført
Endre KroghFreidigfullført
Live Marie LangøygardFrol ILfullført
Mikkel Ibsen LervågVelledalen ILfullført
Mirja MohusWing OKfullført
Aksel Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Ville Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Sigurd Skoglund LeitheFrol ILfullført
Agnes  Steinvik MeldalStjørdals-Blink Orienteringfullført
Naeil Sultan TesfaySelbu OKfullført
Rimon Sultan TesfaySelbu OKfullført
Einar SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Guro SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Ingrid Gustad StrømOK Skøynarikke startet

D 9-10

1 170 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Aurora OldertrøenTynset IF13.0811.13
Malin RianStjørdals-Blink Orientering10.339.01
Jenny RønningMelhus IL11.339.52
Maja Sjøgren CarlsenFreidig13.4111.41
Solveig Skoglund LeitheFrol IL8.497.32
Marit Storler SnøfuglFreidig7.166.12
Selma LangøygardFrol ILdiskvalifisert
Irene Storler SnøfuglFreidigdiskvalifisert
Maria sæther VerdeniusVingelen ILikke startet

D 11-12

1 490 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL7.505.15
2Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering8.25+0.355.38
3Frida HolmqvistByåsen IL9.06+1.166.06
4Synne Kvittum NytrøenTynset IF9.36+1.466.26
5Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering9.52+2.026.37
6Ingeborg KolstadWing OK11.02+3.127.24
7Karita MøllerSteinkjer OK11.24+3.347.39
8Nikoline MunkebyFrol IL11.46+3.567.53
9Ida Joanne OldertrøenTynset IF12.06+4.168.07
10Anna Emilie LonaWing OK13.40+5.509.10
11Noelle HendersonSteinkjer OK14.36+6.469.47
12Vilde Nordgård LeirenByåsen IL16.37+8.4711.09
13Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering16.51+9.0111.18
Lisa Sæther VerdeniusVingelen ILikke startet

D 13-14

1 940 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora HalvorsenFreidig10.425.30
2Sigrid HaugskottOL Trollelg10.44+0.025.31
3Una KittilsenFreidig10.45+0.035.32
4Marie Wollan BenumByåsen IL10.52+0.105.36
5Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK11.23+0.415.52
6Solveig Louise NissenFreidig11.30+0.485.55
7Malin Nordgård LeirenByåsen IL12.02+1.206.12
8Juni Hagelid NorheimFreidig12.03+1.216.12
9Lina Storler SnøfuglFreidig12.09+1.276.15
10Maria Strømdal WikFreidig12.28+1.466.25
11Åsa BullByåsen IL12.46+2.046.34
12Ine Bohnhorst TegdanFreidig13.03+2.216.43
13Tora KittilsenFreidig13.21+2.396.52
14Hannah Gustad StrømOK Skøynar13.45+3.037.05
15Guro SchjølbergTynset IF14.20+3.387.23
16Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering14.28+3.467.27
17Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK15.19+4.377.53
Ella SandstadFreidigikke startet
Nora Sumstad HanssenByåsen ILikke startet

D 15-16

2 320 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoFreidig13.125.41
2Eline Horten JordetVingelen IL13.16+0.045.43
3Mathea Spets StorhovFreidig13.37+0.255.52
4Mari Grøtli SvergjaKvikne IL14.10+0.586.06
5Ane Malene KolstadFreidig14.35+1.236.17
6Linnea MunkebyFrol IL17.21+4.097.28
7Mathea Baglo BjørkengVerdal OK17.38+4.267.36
8Trude MarkhusVerdal OK18.40+5.288.02
Anna Aurora NolteFreidigdiskvalifisert
Andrea sæther VerdeniusVingelen ILikke startet

D 17-18

3 150 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg18.055.44
2Stine AuneNidarøst OK23.36+5.317.29
3Maren VikenByåsen IL32.36+14.3110.20
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKikke startet

D 19-20

3 220 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL18.065.37
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK18.11+0.055.38
3Ane DyrkornNTNUI18.33+0.275.45
4Hanne VassendPorsgrunn OL19.00+0.545.54
5Ingvil AhlsandNydalens SK19.58+1.526.12
6Guri SandvoldTynset IF20.35+2.296.23
7Vilde Årøen LykkeNTNUI22.03+3.576.50
8Andrine VikenByåsen IL34.03+15.5710.34
Ane Nielsen SolbergNTNUIikke startet

D 21-

3 220 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL16.265.06
2Eirin Svanøe-HafstadFrol IL17.04+0.385.18
3Karen Oline KolstadNTNUI18.12+1.465.39
4Hedwig HaasNTNUI18.23+1.575.42
5Maren GrandeFrol IL18.45+2.195.49
6Eef van DongenFrol IL19.27+3.016.02
7Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF20.02+3.366.13
8Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI20.06+3.406.14
9Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL20.07+3.416.14
10Marte Hoff HagenNTNUI20.39+4.136.24
11Camilla HengebølFrol IL20.52+4.266.28
12Sunniva MorganMalvik IL20.58+4.326.30
13Pernille Ibsen LervågVelledalen IL21.11+4.456.34
14Ingrid OkkenhaugNTNUI21.18+4.526.36
15Pauline Røstum BellingmoNTNUI21.24+4.586.38
16Line Hovdenak LyngNidarøst OK22.07+5.416.52
17Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK22.35+6.097.00
18Ida Johanne AadlandSamnager IL23.06+6.407.10
19Randi Marie MohusWing OK23.07+6.417.10
20Heidi JensenNTNUI23.55+7.297.25
21Beth Paludan CarlsenFreidig24.46+8.207.41
22Marte SkoglundFrol IL24.47+8.217.41
23Synne FossøyNTNUI26.03+9.378.05
24Ingrid UrsethVingelen IL28.00+11.348.41
Eva TesarovaWing OKdiskvalifisert
Ronja BjörklundNTNUIikke startet
Tilla Farnes HennumNTNUIikke startet
Hanne SandstadFreidigikke startet
Ingrid LundanesNTNUIikke startet
Tonje VassendNTNUIikke startet

D 40-

2 320 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF14.516.24
2Kristin HaugskottOL Trollelg15.24+0.336.38
3Mette Resell NolteFreidig15.33+0.426.42
4Gøril EideByåsen IL15.46+0.556.47
5Margot Bolstad LynumFreidig15.48+0.576.48
6Randi LillealternFreidig16.17+1.267.01
7Marianne LangøygardFrol IL16.33+1.427.08
8Anne Mette GrøtliKvikne IL16.55+2.047.17
9Elisabeth EspelandTynset IF18.01+3.107.45
Mari Angell-PetersenFreidigdiskvalifisert

D 50-

2 320 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone AlmåsIL Leik16.126.58
2Rine HanssenByåsen IL16.17+0.057.01
3Randi JensenFrol IL16.38+0.267.10
4Gro Sandstad EidsmoFreidig16.43+0.317.12
5Nina-Beate LiabakkByåsen IL17.00+0.487.19
6Hege Solhjem MelhuusMelhus IL17.09+0.577.23
7Liv MeliIL Nansen17.52+1.407.42
8Hilde ForbordMalvik IL18.00+1.487.45
9Britt Laila NilsgårdRøros IL20.13+4.018.42
10Elisabeth SæthreFreidig21.32+5.209.16
11Susanna BrynhildsenWing OK21.40+5.289.20
12Trine SunnsetMelhus IL22.41+6.299.46
Sigrid MelkildFreidigdiskvalifisert

D 60-

1 960 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri BjørndalByåsen IL12.566.35
2Grete Berge OwrenFreidig13.00+0.046.37
3Kjellrun SporildMalvik IL14.05+1.097.11
4Magnhild ForsethFrol IL14.08+1.127.12
5Kari OsmoenOs IL14.44+1.487.31
6Sigrid KalbækkenTynset IF15.21+2.257.49
7Karin GalaaenSelbu OK15.29+2.337.53
8Liv VenåsSteinkjer OK15.50+2.548.04
9Marit Hæreid SandstadFrol IL16.17+3.218.18
10Magnhild KvaalVerdal OK17.08+4.128.44
11Anne Mette NormannTynset IF18.13+5.179.17
12Dagrunn UrsethVingelen IL21.08+8.1210.46
13Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK26.15+13.1913.23
Gerd BjørsethKrokstadøra ILikke startet

D 70-

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Johanne SimensenOs IL22.1011.18
Katharina Mo BergeFreidigdiskvalifisert
Randi KisteNidarøst OKikke startet

H 9-10

1 170 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK8.106.58
Torvin Bergh-HansenByåsen IL13.5711.55
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK8.307.15
Filip EstilStjørdals-Blink Orientering9.177.56
Erlend GrønliFreidig6.255.29
Aksel HanssenByåsen IL13.2811.30
Mateo HendersonSteinkjer OK8.076.56
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL7.416.34
William Mitchell IversenVerdal OK6.545.53
Sindre MohusWing OK12.3010.41
Leo Benjamin MorganMalvik IL8.227.09
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering7.306.24
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering9.077.47
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig8.116.59
Kristian Wollan BenumByåsen IL8.106.58

H 11-12

1 490 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Berge MjølhusOL Trollelg8.035.24
2Jonas AlstadFrol IL8.25+0.225.38
3Dagfinn StenvikByåsen IL8.28+0.255.40
4Sigurd RønningMelhus IL9.43+1.406.31
5Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering9.45+1.426.32
6Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering10.56+2.537.20
7Johannes LerliMelhus IL11.19+3.167.35
8Johannes StordalByåsen IL11.22+3.197.37
9Finn Einar BrandsenMalvik IL12.00+3.578.03
10Sondre Skoglund LeitheFrol IL12.03+4.008.05
11William StridStjørdals-Blink Orientering13.33+5.309.05
12Ludvig LangøygardFrol IL13.46+5.439.14
13Oliver Vatterholm JernbergFreidig14.49+6.469.56
14Johan OftedalMalvik IL24.53+16.5016.42
Sivert MørchEmblem ILdiskvalifisert

H 13-14

1 940 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig9.304.53
2Tristan HalvorsenFreidig9.39+0.094.58
3Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL10.09+0.395.13
4Vegard StorliFreidig10.18+0.485.18
5Magnus AlstadFrol IL10.23+0.535.21
6Alf Petter LynumFreidig10.51+1.215.35
7Filip Mitchell IversenVerdal OK10.56+1.265.38
8Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK11.10+1.405.45
9Ludvik Storler SnøfuglFreidig11.47+2.176.04
10Ådne StordalByåsen IL12.12+2.426.17
11Hallvard HellevikFreidig12.20+2.506.21
12Hallvard LivikStjørdals-Blink Orientering12.38+3.086.30
13Herman Bruchmüller SundtByåsen IL12.40+3.106.31
13Jørgen AuneByåsen IL12.40+3.106.31
15Ole Andreas VeskeOK Skøynar13.05+3.356.44
16Torstein Gjedrem LundVerdal OK14.23+4.537.24
17Konrad EstilStjørdals-Blink Orientering14.46+5.167.36
Eivind NæveIL Leikikke startet
Aleksander Tanem IversenVerdal OKikke startet

H 15-16

3 150 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK15.555.03
2Vetle Grønvik EkraFreidig17.01+1.065.24
3Iver Dalsaune ThunFreidig17.36+1.415.35
4Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK17.55+2.005.41
5Emil GrønliFreidig18.56+3.016.00
6Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.58+3.036.01
7Emil Reinertsen LeroyerFreidig19.06+3.116.03
8Petter Andreas LonaWing OK19.40+3.456.14
9Erlend AuneByåsen IL20.25+4.306.28
10Iver Gjedrem LundVerdal OK20.57+5.026.39
11Kristoffer LerliMelhus IL21.22+5.276.46
12Olav Gjedrem LundVerdal OK26.00+10.058.15
13Anders TørumSelbu OK28.41+12.469.06
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OKikke startet
Sverre HellevikFreidigikke startet

H 17-18

3 220 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL15.164.44
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL16.17+1.015.03
3Trym Nergård RønningOK Skøynar16.18+1.025.03
4Gaute Kvittum NytrøenTynset IF16.52+1.365.14
5Jørgen SchjølbergTynset IF17.08+1.525.19
6Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK17.34+2.185.27
7Henrik BelboSteinkjer OK17.54+2.385.33
8Håkon SæternesByåsen IL18.25+3.095.43
9Håvard VeieOK Skøynar18.37+3.215.46
10Johannes LangaasNidarøst OK20.05+4.496.14
11Asgeir EspelandTynset IF20.16+5.006.17
12Aksel VeskeOK Skøynar20.33+5.176.22
13Nikolai RenolenWing OK21.10+5.546.34
Jonas GrønliFreidigikke startet
Håkon HolstadFreidigikke startet
Mikkel HoltFreidigikke startet
Simen Spets StorhovFreidigikke startet

H 19-20

3 410 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK14.584.23
2Elias JonssonNydalens SK15.10+0.124.26
3Jørgen BaklidKonnerud IL15.28+0.304.32
4Mats EidsmoFreidig16.12+1.144.45
5Anders HaugskottOL Trollelg16.15+1.174.45
6August Asheim BirkelandNTNUI16.46+1.484.55
7Sander ArntzenAsker Skiklubb16.49+1.514.55
8Bjørn Anders FlågenHeming Orientering17.08+2.105.01
9Kristian Fredrik LynumFreidig17.57+2.595.15
10Oscar LyngenFreidig18.18+3.205.21
11Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb20.17+5.195.56
Aslak HeimdalKonnerud ILdiskvalifisert
Peter GisholtFossum IFikke startet

H 21-

3 410 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg14.154.10
2Audun HeimdalNTNUI14.32+0.174.15
3Oskar AndrénIL Leik14.44+0.294.19
4Mattis HoltFreidig15.03+0.484.24
5Ulrik Astrup ArnesenNTNUI15.07+0.524.25
6Sindre JohannessenFreidig15.11+0.564.27
7Vegard Jarvis WestergårdNTNUI15.24+1.094.30
8Carl Petter LyngenFrol IL15.30+1.154.32
9Sindre Østgulen DeiszNTNUI15.38+1.234.35
10Lars Sandstad SkjesetFrol IL15.42+1.274.36
11Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI15.44+1.294.36
12Ulf Forseth IndgaardFrol IL16.27+2.124.49
13Peder Aukrust OsmoenOs IL17.20+3.055.04
14Olav Andreas RemmenOL Trollelg17.21+3.065.05
15Espen Samuelsen SkiriNTNUI17.30+3.155.07
16Olav Milian Schmitt GranNTNUI17.40+3.255.10
17Børge LeirenByåsen IL17.51+3.365.14
18Lars OwrenFreidig18.50+4.355.31
19Hermann LeitheFrol IL18.59+4.445.34
20Johannes Karstein MidtbøWing OK19.59+5.445.51
21Robert MørchEmblem IL20.26+6.115.59
22Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI20.55+6.406.08
23Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI22.00+7.456.27
Mathias BjuganNTNUIdiskvalifisert
Ola KeiseråsIL Leikdiskvalifisert
Nicholas MorganMalvik ILdiskvalifisert
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SKikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Johan Asphjell BjørnaasFrol ILikke startet
Lars Maukon MurenNTNUIikke startet
Øyvind WiggenByåsen ILikke startet

H 40-

3 220 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoFreidig16.235.05
2Petter Andreas BerghMalvik IL16.48+0.255.13
3Jørgen TegdanFreidig17.33+1.105.27
4Øivind AunøienOK Fjell17.55+1.325.33
5Lars Martin HafstadByåsen IL19.21+2.586.00
6Lars StrømOK Skøynar19.41+3.186.06
7Thomas Berge MjølhusOL Trollelg19.51+3.286.09
8Ingebrigt FuglemMalvik IL20.13+3.506.16
9Geir SchjølbergTynset IF20.17+3.546.17
10Geir HanssenByåsen IL20.44+4.216.26
11Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL21.25+5.026.39
12Jo LangøygardFrol IL22.25+6.026.57
13Kristian StensrudOL Trollelg22.26+6.036.58
Eivind LonaWing OKdiskvalifisert
Are RogstadNidarøst OKikke startet
Jan Jacob VerdeniusVingelen ILikke startet

H 50-

3 150 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon RøstumOL Gaula19.096.04
2Svein Erik BratsbergWing OK19.32+0.236.12
3Knut HagenByåsen IL19.55+0.466.19
4Bernt BrynhildsenWing OK19.56+0.476.19
5Stein Ivar FossMelhus IL20.07+0.586.23
6Øyvind SchjelderupWing OK20.48+1.396.36
7Rune StræteWing OK21.17+2.086.45
8Atle PedersenMelhus IL21.23+2.146.47
9John SvergjaNord-Østerdal OK21.25+2.166.47
10Leif Arne NytrøenTynset IF22.02+2.536.59
11Agnar RenolenWing OK22.24+3.157.06
12Jan Erik LedalOL Trollelg22.47+3.387.13
13Øystein WiggenByåsen IL23.14+4.057.22
14Hans Arild SkjevdalRøros IL23.22+4.137.25
15Terje SchjølbergRøros IL23.25+4.167.26
16Haakon ArnesenByåsen IL23.28+4.197.26
17Dag StenersenNidarøst OK23.42+4.337.31
18Terje MidtbøWing OK23.55+4.467.35
19Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb24.26+5.177.45
20Geir Arne LodgaardByåsen IL25.18+6.098.01
21Arild HeggesetFreidig26.14+7.058.19
Geir WillumsenFreidigdiskvalifisert
Lars Erik StrømsnesMalvik ILdiskvalifisert
Stein MarkhusVerdal OKikke startet

H 60-

2 320 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter GullikstadRøros IL14.176.09
2Terje RønningOK Skøynar14.22+0.056.11
3Kjell MaroniByåsen IL15.57+1.406.52
4Svein Olav ÅmotIL Leik16.11+1.546.58
5Terje KanstadWing OK17.35+3.187.34
6Karl Arne MelbyeVerdal OK17.41+3.247.37
7Rolf WærnesOrkanger IF17.58+3.417.44
8Terje HansenVingelen IL18.01+3.447.45
9Fritjof SandstadFrol IL18.43+4.268.04
10Morten SkoglundByåsen IL18.56+4.398.09
11Helge RustadFreidig18.57+4.408.10
12Olav Martin IndgaardFrol IL18.59+4.428.10
13Steinar AasvangWing OK20.18+6.018.45
14Rune M HoltFreidig25.51+11.3411.08
Helge SundbergRøros ILdiskvalifisert
Geir NilsenEmblem ILdiskvalifisert
Eivind BakkMelhus ILdiskvalifisert

H 70-

1 960 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL12.596.37
2Tor TrøanHadeland OL13.11+0.126.43
3Leidulv VinjeNidarøst OK13.32+0.336.54
4Erik LundOL Trollelg14.09+1.107.13
5Svein Endre HoveByåsen IL14.52+1.537.35
6Magnus LandstadFreidig15.11+2.127.44
7Leif EngenNidarøst OK15.22+2.237.50
8Rolf KarsetSteinkjer OK15.34+2.357.56
9Tore BrurokNidarøst OK15.41+2.428.00
10Tom BuggeByåsen IL16.08+3.098.13
11Tore KisteNidarøst OK16.53+3.548.36
12Torleif StephansenNidarøst OK17.33+4.348.57
13Nils Olav VennevikFreidig17.38+4.398.59
14Tor ØstvangOs IL17.40+4.419.00
15Steinar SimensenOs IL19.14+6.159.48
16Sverre KristoffersenVerdal OK19.54+6.5510.09
17Eigil SørliMalvik IL21.12+8.1310.48
18Magne EidemSelbu OK22.18+9.1911.22
Gunnar Jarle DrivvoldSelbu OKdiskvalifisert

H 80-

1 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders LaugloOL Trollelg19.5510.09
2Stig Arild HaugskottOL Trollelg21.27+1.3210.56
3Jardar SandstadSelbu OK23.02+3.0711.45
Arne SæterhaugByåsen ILdiskvalifisert
Arnfinn LangelandByåsen ILikke startet

Utvikling C 10-20

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Johannes HalvorsrudMelhus IL11.527.57

Utvikling B 12-20

1 940 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tina UglemsmoSelbu OKikke startet

Direkte A

2 320 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir AuneByåsen IL13.315.49
2Role AlstadFrol IL13.34+0.035.50
3Johan IvarssonFreidig13.56+0.256.00
4Frank SandbergOK Alehof14.06+0.356.04
5Erlend SandnesNTNUI14.45+1.146.21
6Jon Marius IversenVerdal OK15.10+1.396.32
7Mike LongKemiön Kiilat16.13+2.426.59
8Ingvil SnøfuglFreidig17.41+4.107.37
9Merethe OlsenOK Alehof19.20+5.498.20
10Ingerid ReinertsenFreidig19.34+6.038.26
11Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn19.37+6.068.27
12Elisabeth StørsethSelbu OK20.49+7.188.58
13Leif JordetVingelen IL20.52+7.218.59
14Bente HortenVingelen IL21.35+8.049.18
15Jon UlvensøenOL Tønsberg og omegn25.35+12.0411.01
Athena SherlockMoxina OKdiskvalifisert
Marit Eggen NyaasTynset IFdiskvalifisert
Hanne MørchFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor