Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asbjørn Bakkens minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asbjørn Bakkens minneløp
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: søndag 17 juni 2018

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Eirin LodgaardD 50 (9)40.09+3.4510.51

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Knut-Anders LøkenH 60 (9)55.45+18.2415.04

Freidig

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Geir OwrenH 60 (9)37.2110.05
2Grete Berge OwrenD 60 (5)57.45+14.0115.36

Gjø-Vard OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Audun StrandlieH 50 (7)44.549.45
1Sigmund HansenH 40 (6)1.07.0610.10
1Margrete JørandliD 60 (5)43.4411.49
1Agnethe HasliD 17-20 (2)52.4511.28
2Arnt Oluf EideH 40 (6)1.13.08+6.0211.04
2Charlotte EideD 17-20 (2)1.17.22+24.3716.49
2Celine VistedD 17C (3)39.58+2.0115.59
3Hege SolerødD 50 (9)38.07+1.4310.18
5Even ErlienH 40 (6)1.35.45+28.3914.30
5Peder Fossheim AsplinH 21 (8)1.01.50+19.019.22
6Elling Fossheim AsplinH 21 (8)1.04.40+21.519.47
Ole Petter Visted-HansenN-åpen (11)42.3925.05
Arne StrandlieH 80 (2)diskvalifisert
Andreas SkistadN-åpen (11)ikke startet
Daniel SkistadN-åpen (11)ikke startet
Ulrikke Visted-HansenN-åpen (11)ikke startet

Hadeland OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nikolai TesloH -10 (2)20.4312.11
1Tiril ReksnesD 17C (3)37.5715.10
2Jo Randar HolmøyH 13-14 (2)1.15.30+21.4819.52
3Gunn Elin RudiD 40 (3)1.09.36+22.1415.07
4Einar TesloH 50 (7)54.21+9.2711.48
5John HofossH 60 (9)52.50+15.2914.16
8Johan SwärdH 60 (9)1.00.20+22.5916.18
9Hege HeibergD 50 (9)1.20.56+44.3221.52
Iver RognstadH 80 (2)brutt

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Liv FeiringD 70 (2)57.5315.38
1Kjetil JacobsenH 17C (2)30.4412.17
3Trond FeiringH 70 (8)42.24+2.3311.27
3Einar LundH 60 (9)41.59+4.3811.20

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helge BjaalandH 75 (1)48.1213.01
4Elle M. MelbyeD 60 (5)1.01.01+17.1716.29

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid BergeD 21 (3)1.05.289.55
4Hasse BergstrømH 70 (8)43.39+3.4811.47
5Helge LyeH 70 (8)47.32+7.4112.50
Don SkantzeH 60 (9)ikke startet

Lillehammer OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Magnhild Kleppa MadslienD -10 (3)17.0210.01
1Ida Øverli StøenD 11-12 (1)56.3322.37
1Anders TaraldsenH 13-14 (2)53.4214.07
2Johan SkjåkH 11-12 (2)34.12+6.0413.40
2Sofie TaraldsenD -10 (3)21.45+4.4312.47
2Øydis EvensenD 40 (3)1.06.08+18.4614.22
2Børge TaraldsenH 17C (2)32.23+1.3912.57
3Ane BeitdokkenD -10 (3)24.59+7.5714.41
5Hans Reier SigmondH 50 (7)1.01.12+16.1813.18
6Kjetil SkjåkH 40 (6)1.49.17+42.1116.33
Olav SkjåkN-åpen (11)38.5122.51
Sebastian Welhaven ThorstadN-åpen (11)20.1511.54
Erik BeitdokkenN-åpen (11)20.0511.48
Mina ReidN-åpen (11)53.0231.11
Martin Lien StøenN-åpen (11)51.3830.22
Nora DybvikN-åpen (11)48.4028.37
Ingrid JørgensenN-åpen (11)25.3515.02
Pernille Sletten HånesN-åpen (11)39.2223.09
Henrik JørgensenN-åpen (11)fullført
Even Rognstad RuudN-åpen (11)diskvalifisert
Bea Langgård MunchN-åpen (11)ikke startet
Ville Langgård MunchN-åpen (11)ikke startet

Lunderseter IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Berit DalheimD 17C (3)1.18.11+40.1431.16
9Roar SætabergetH 60 (9)1.16.42+39.2120.43

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Yngve VoldenH 21 (8)53.45+10.568.08

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tove StrandD 50 (9)37.36+1.1210.09

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Martine ÅstebølD 21 (3)1.22.03+16.3512.25
Brynjar Larssen BakkenH 21 (8)diskvalifisert

OK Hammaren

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Fredrik AhnlénH 21 (8)52.48+9.598.00

OL Toten-Troll

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Amund FlaskerudH 11-12 (2)28.0811.15
1Kristine Sollien FlaskerudD 40 (3)47.2210.17
2Bjarte LindstadH 50 (7)49.09+4.1510.41
2Lars FlaskerudH -10 (2)23.45+3.0213.58
4Trond FlaskerudH 40 (6)1.20.57+13.5112.15
5Vanja StaffD 50 (9)46.35+10.1112.35
7Marius StaffH 21 (8)1.08.06+25.1710.19

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Inger K. BrøndboD 70 (2)1.10.02+12.0918.55
4Edvard DahlH 60 (9)44.48+7.2712.06

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Hans A. TingvoldH 70 (8)49.00+9.0913.14

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hans LarsenH 80 (2)1.08.0017.53
1Anders HagaH 21 (8)42.496.29
3Stine AustadD 21 (3)1.55.05+49.3717.26
6Knut EngenH 50 (7)1.02.35+17.4113.36
6Ida EngenD 50 (9)52.28+16.0414.10
7Jan SveenH 60 (9)56.59+19.3815.24
8Anne-Grete AustadD 50 (9)53.37+17.1314.29

Ringsaker OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Marit BordalD 50 (9)36.249.50
4Geir Myhr ØienH 21 (8)58.56+16.078.55
Wenche BjørnstadD 60 (5)diskvalifisert

Rudsbygd IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tormod PrestrudH 70 (8)39.5110.46
2Paul Martin BergH 70 (8)40.59+1.0811.04
2Jon Gunnar HenriksenH 60 (9)38.15+0.5410.20
3Marit TyldumD 60 (5)58.07+14.2315.42
7Jon TyldumH 70 (8)58.20+18.2915.45
8John Birger SkansenH 70 (8)1.27.26+47.3523.37
Odbjørg NordengD 75 (1)diskvalifisert

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Anita StensethD 50 (9)53.22+16.5814.25

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Erik LundgårdH 40 (6)1.18.03+10.5711.49
3Stein Arne NegårdH 50 (7)53.43+8.4911.40
Olav HøiåsH 75 (1)ikke startet

Øyer-Tretten IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Bjørn OffigstadH 50 (7)1.15.08+30.1416.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor