Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asbjørn Bakkens minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asbjørn Bakkens minneløp
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: søndag 17 juni 2018

N-åpen

1 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Olav SkjåkLillehammer OK38.5122.51
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK20.1511.54
Erik BeitdokkenLillehammer OK20.0511.48
Mina ReidLillehammer OK53.0231.11
Martin Lien StøenLillehammer OK51.3830.22
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL42.3925.05
Nora DybvikLillehammer OK48.4028.37
Ingrid JørgensenLillehammer OK25.3515.02
Pernille Sletten HånesLillehammer OK39.2223.09
Henrik JørgensenLillehammer OKfullført
Even Rognstad RuudLillehammer OKdiskvalifisert
Bea Langgård MunchLillehammer OKikke startet
Ville Langgård MunchLillehammer OKikke startet
Andreas SkistadGjø-Vard OLikke startet
Daniel SkistadGjø-Vard OLikke startet
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

D -10

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK17.0210.01
2Sofie TaraldsenLillehammer OK21.45+4.4312.47
3Ane BeitdokkenLillehammer OK24.59+7.5714.41

D 11-12

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Øverli StøenLillehammer OK56.3322.37

D 17-20

4 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Agnethe HasliGjø-Vard OL52.4511.28
2Charlotte EideGjø-Vard OL1.17.22+24.3716.49

D 21

6 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid BergeIL Tyrving1.05.289.55
2Martine ÅstebølNTNUI1.22.03+16.3512.25
3Stine AustadRaumar Orientering1.55.05+49.3717.26

H -10

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nikolai TesloHadeland OL20.4312.11
2Lars FlaskerudOL Toten-Troll23.45+3.0213.58

H 11-12

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund FlaskerudOL Toten-Troll28.0811.15
2Johan SkjåkLillehammer OK34.12+6.0413.40

H 13-14

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TaraldsenLillehammer OK53.4214.07
2Jo Randar HolmøyHadeland OL1.15.30+21.4819.52

H 21

6 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HagaRaumar Orientering42.496.29
2Fredrik AhnlénOK Hammaren52.48+9.598.00
3Yngve VoldenLøten o-lag53.45+10.568.08
4Geir Myhr ØienRingsaker OK58.56+16.078.55
5Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.01.50+19.019.22
6Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.04.40+21.519.47
7Marius StaffOL Toten-Troll1.08.06+25.1710.19
Brynjar Larssen BakkenNTNUIdiskvalifisert

D 40

4 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll47.2210.17
2Øydis EvensenLillehammer OK1.06.08+18.4614.22
3Gunn Elin RudiHadeland OL1.09.36+22.1415.07

H 40

6 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigmund HansenGjø-Vard OL1.07.0610.10
2Arnt Oluf EideGjø-Vard OL1.13.08+6.0211.04
3Erik LundgårdVang OL1.18.03+10.5711.49
4Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.20.57+13.5112.15
5Even ErlienGjø-Vard OL1.35.45+28.3914.30
6Kjetil SkjåkLillehammer OK1.49.17+42.1116.33

D 50

3 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marit BordalRingsaker OK36.249.50
2Tove StrandMåren OK37.36+1.1210.09
3Hege SolerødGjø-Vard OL38.07+1.4310.18
4Eirin LodgaardByåsen IL40.09+3.4510.51
5Vanja StaffOL Toten-Troll46.35+10.1112.35
6Ida EngenRaumar Orientering52.28+16.0414.10
7Anita StensethSnertingdal IF Orientering53.22+16.5814.25
8Anne-Grete AustadRaumar Orientering53.37+17.1314.29
9Hege HeibergHadeland OL1.20.56+44.3221.52

H 50

4 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun StrandlieGjø-Vard OL44.549.45
2Bjarte LindstadOL Toten-Troll49.09+4.1510.41
3Stein Arne NegårdVang OL53.43+8.4911.40
4Einar TesloHadeland OL54.21+9.2711.48
5Hans Reier SigmondLillehammer OK1.01.12+16.1813.18
6Knut EngenRaumar Orientering1.02.35+17.4113.36
7Bjørn OffigstadØyer-Tretten IF1.15.08+30.1416.20

D 60

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete JørandliGjø-Vard OL43.4411.49
2Grete Berge OwrenFreidig57.45+14.0115.36
3Marit TyldumRudsbygd IL58.07+14.2315.42
4Elle M. MelbyeHeming Orientering1.01.01+17.1716.29
Wenche BjørnstadRingsaker OKdiskvalifisert

H 60

3 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir OwrenFreidig37.2110.05
2Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL38.15+0.5410.20
3Einar LundHamar OK41.59+4.3811.20
4Edvard DahlOL Vallset/Stange44.48+7.2712.06
5John HofossHadeland OL52.50+15.2914.16
6Knut-Anders LøkenFossum IF55.45+18.2415.04
7Jan SveenRaumar Orientering56.59+19.3815.24
8Johan SwärdHadeland OL1.00.20+22.5916.18
9Roar SætabergetLunderseter IL1.16.42+39.2120.43
Don SkantzeIL Tyrvingikke startet

D 70

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv FeiringHamar OK57.5315.38
2Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange1.10.02+12.0918.55

H 70

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod PrestrudRudsbygd IL39.5110.46
2Paul Martin BergRudsbygd IL40.59+1.0811.04
3Trond FeiringHamar OK42.24+2.3311.27
4Hasse BergstrømIL Tyrving43.39+3.4811.47
5Helge LyeIL Tyrving47.32+7.4112.50
6Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering49.00+9.0913.14
7Jon TyldumRudsbygd IL58.20+18.2915.45
8John Birger SkansenRudsbygd IL1.27.26+47.3523.37

D 75

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Odbjørg NordengRudsbygd ILdiskvalifisert

H 75

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge BjaalandHeming Orientering48.1213.01
Olav HøiåsVang OLikke startet

H 80

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans LarsenRaumar Orientering1.08.0017.53
Arne StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert
Iver RognstadHadeland OLbrutt

D 17C

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril ReksnesHadeland OL37.5715.10
2Celine VistedGjø-Vard OL39.58+2.0115.59
3Berit DalheimLunderseter IL1.18.11+40.1431.16

H 17C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil JacobsenHamar OK30.4412.17
2Børge TaraldsenLillehammer OK32.23+1.3912.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor