Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellom
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: søndag 2 september 2018

N-åpen

1 780 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Polina AlekseyonokBelarus36.2020.24
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK31.4817.51
Håkon BryggenHalden SK30.3017.08
Anna Elizabeth Fontes AarbuVarteig OL49.0427.33
Sara FristadHalden SK33.3818.53
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL43.5324.39
Elise Holm NedrebøOK Moss41.0623.05
Mikkel Hauge HystadHalden SK1.08.5938.45
Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK1.07.1737.47
Matthew ReichertNOTEAM53.0629.49
Troy StoksethHalden SK54.5430.50

D -10

1 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK31.2116.14
Sofie Holm NedrebøOK Moss30.1415.39
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK30.0115.33

D 11-12

2 060 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny DanevadFredrikstad SK19.419.33
2Sigrid Schmitt GranHalden SK22.37+2.5610.58
3Minna Sofie WingstedtHalden SK22.55+3.1411.07
4Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK24.00+4.1911.39
5Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL26.40+6.5912.56
6Emma Aune JakobsenOK Moss29.07+9.2614.08
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKdiskvalifisert
Erle Elise WoldOK Mossdiskvalifisert

D 11-12N

1 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea KvalheimHalden SK28.4014.51

D 13-14

2 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofya KarelinaBelarus30.5612.13
2Julie Sophie WoldOK Moss59.12+28.1623.23
Julie BrenåsVarteig OLikke startet

D 15-16

2 950 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olga TomashevaBelarus39.0013.13
2Tina KallesonOppsal Orientering39.09+0.0913.16
3Alexandra AngvollFredrikstad SK57.14+18.1419.24
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Selma FærdenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 17-

4 420 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helena KarlssonIFK Lidingö SOK37.548.34
2Vilma BlennowHalden SK38.47+0.538.46
3Marte NarumNydalens SK38.57+1.038.48
4Maren Jansson HaverstadNTNUI39.34+1.408.57
5Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK40.41+2.479.12
6Ida KristianssonHalden SK45.46+7.5210.21
7Hanna MüllerSwitzerland45.56+8.0210.23
8Marit KahrsFredrikstad SK46.06+8.1210.25
9Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering46.21+8.2710.29
10Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK46.42+8.4810.33
11Malin KristianssonTrollhättans SOK47.01+9.0710.38
12Katrin MüllerSwitzerland47.02+9.0810.38
13Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK47.05+9.1110.39
14Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK48.58+11.0411.04
15Deborah StadlerSwitzerland49.51+11.5711.16
16Agnes LeoHalden SK51.25+13.3111.37
17Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rasti55.04+17.1012.27
18Tifenn MouletOrientation Team Besançon55.19+17.2512.30
19Marta UlvensøenNTNUI55.20+17.2612.31
20Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL55.42+17.4812.36
21Gøril FristadHalden SK55.48+17.5412.37
22Hedda Raadal BjørloHalden SK56.27+18.3312.46
23Viktoria RedzkovaBelarus58.16+20.2213.10
24Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK1.01.39+23.4513.56
25Tara MelhuishHalden SK1.02.00+24.0614.01
26Emilie WestinNydalens SK1.02.07+24.1314.03
27Marie Hammer IversenØstmarka OK1.04.22+26.2814.33
28Helena ÅsbergSarpsborg OL1.05.59+28.0514.55
29Yana VolkavaBelarus1.11.28+33.3416.10
30Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering1.14.40+36.4616.53
31Maryana RiabtsevaBelarus1.15.32+37.3817.05
32Gennhsa SobreiraCOARI1.47.49+1.09.5524.23
Eveliina HirvonenPaimion Rastidiskvalifisert
Sofie FjelleTrøsken ILdiskvalifisert
Bodil HelgerudHalden SKdiskvalifisert
Oda ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
Rikke Blakkestad IngesenFossum IFdiskvalifisert
Aurora GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Stine AustadRaumar Orienteringdiskvalifisert
Sofie BachmannSwitzerlandikke startet
Anina BrunnerSwitzerlandikke startet
Marion AebiIL Tyrvingikke startet
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Andrea RoggoSwitzerlandikke startet
Jenny WegebroHalden SKikke startet
Simone NiggliSwitzerlandikke startet
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet
Marie LilandNydalens SKikke startet
Karoline AuneHalden SKikke startet

D 40-

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK39.3713.12
2Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen43.23+3.4614.27
3Elin KallesonOppsal Orientering48.45+9.0816.15
4Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering49.55+10.1816.38
5Tonje HolmOK Moss53.04+13.2717.41
6Corinne StäubleOLG Regio Olten53.53+14.1617.57
7Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK1.02.59+23.2220.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OKikke startet

D 50-

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove StrandMåren OK35.1111.43
2Tove HeimdalKonnerud IL39.05+3.5413.01
3Ida Vår DirdalLarvik OK46.09+10.5815.23
4Tone HollowellOK Tyr48.13+13.0216.04
5Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL50.28+15.1716.49
6Elisabeth OppligerOLV Hindelbank54.02+18.5118.00
7Tone Karina IngesenSarpsborg OL54.22+19.1118.07
8Anna Weckner WestlundOK Tyr56.37+21.2618.52
9Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.05.52+30.4121.57
10Grete BerntsenMåren OK1.08.18+33.0722.46
Aase LøvlandKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Toini SkyttersæterKonnerud ILikke startet
Runa SkyttersæterHeming Orienteringikke startet

D 60-

2 590 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK37.4914.36
2Anne SørumIndre Østfold OK39.54+2.0515.24
3Lis DæhliLøten o-lag40.13+2.2415.31
4Bodil BerbyTrøsken IL51.01+13.1219.41
5Eva TaraldrudIndre Østfold OK53.20+15.3120.35
Gabriella AxelssonIdefjordens SKdiskvalifisert
Unni Strand KarlsenFredrikstad SKikke startet

D 70-

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Margret KirkhornMåren OK2.11.3550.48
Eva Marie GranOK Østdiskvalifisert

D 80-

2 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.15.0432.13

H -10

1 930 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ville Emil WingstedtHalden SK22.3211.40
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKdiskvalifisert
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILikke startet
Aksel SolbergFredrikstad SKikke startet
Isak SolbergFredrikstad SKikke startet

H 11-12

2 060 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK18.359.01
2Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL25.11+6.3612.13
3Martin BryggenHalden SK25.55+7.2012.34
4Erik Grønborg NielsenAllerød OK28.44+10.0913.56
5Sverre SandvikHalden SK40.51+22.1619.49
6Vilhelm SvarødIdd Sportsklubb53.40+35.0526.03
Philip Orud HovlandHalden SKikke startet

H 13-14

2 530 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL22.569.03
2Sondre LadimOK Moss24.22+1.269.37
3Alfred BjørnerødOK Moss25.40+2.4410.08
4Sigurd RødnesOppsal Orientering27.03+4.0710.41
5Ask OlaussenOppsal Orientering33.02+10.0613.03
6Herman Lien BackstrømHalden SK40.36+17.4016.02
7Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL45.32+22.3617.59
8Jakob A. GjedeboOppsal Orientering49.30+26.3419.33
9Peder BryggenHalden SK55.00+32.0421.44
Liam WingstedtHalden SKikke startet
Eskil KolshusOppsal Orienteringikke startet
Ludvik SætherFredrikstad SKikke startet

H 15-16

2 950 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Saxe SandvikHalden SK28.029.30
2Jakob TorgersenHalden SK30.42+2.4010.24
3Sivert PoppeFredrikstad SK32.37+4.3511.03
4Hans Grønborg NielsenAllerød OK33.41+5.3911.25
5Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK43.33+15.3114.45
Theodor LierIndre Østfold OKikke startet
Thomas BlomkvistFredrikstad SKikke startet
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OKikke startet

H 17-

5 100 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar LundanesIL Tyrving34.376.47
2Hans Petter MathisenFredrikstad SK35.10+0.336.53
3Eirik Kamstrup HovindNydalens SK35.23+0.466.56
4Carl Godager KaasBækkelagets SK35.27+0.506.57
5Sven HellmüllerSwitzerland35.59+1.227.03
6Jesse LaukkarinenPaimion Rasti36.53+2.167.13
7Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett37.12+2.357.17
8Anders VisterNydalens SK37.26+2.497.20
9Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK37.51+3.147.25
10Lukas LilandNydalens SK37.57+3.207.26
11Mats NordbrødenHalden SK38.00+3.237.27
12Damien RenardKongsberg OL38.04+3.277.27
13Ueli WerrenSwitzerland38.18+3.417.30
14Baptiste RollierSwitzerland38.32+3.557.33
15Erik AxelssonHalden SK38.44+4.077.35
16Vegard RuttenborgIL Tyrving39.45+5.087.47
17Quentin MouletOrientation Team Besançon39.52+5.157.49
17Niels Christian HellerudHalden SK39.52+5.157.49
19Tobia PezzatiSwitzerland40.18+5.417.54
20Henrik EijsinkNydalens SK40.32+5.557.56
21Sverre Turter SandvoldNydalens SK40.48+6.118.00
22Remo RuchSwitzerland41.08+6.318.03
23Nick GebertSwitzerland41.56+7.198.13
24Thomas CurigerSwitzerland42.20+7.438.18
25Riccardo RancanSwitzerland42.27+7.508.19
26Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK42.51+8.148.24
27Stepan MudrakFredrikstad SK44.35+9.588.44
28Erik ThorssonIL Tyrving44.39+10.028.45
29Liutauras BileviciusOK Roslagen45.32+10.558.55
30Florian AttingerSwitzerland45.51+11.148.59
31Linus KristianssonTrollhättans SOK46.31+11.549.07
32Inge LindsethNydalens SK47.05+12.289.13
33Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL47.25+12.489.17
34Sondre OttesenFredrikstad SK55.04+20.2710.47
35Runar Saur ModahlFredrikstad SK56.04+21.2710.59
36Morten FismenFossum IF56.28+21.5111.04
37Erik Rytter JakobsenOK Moss57.26+22.4911.15
38Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.00.38+26.0111.53
39Benjamin DohertySwansea Bay OC1.02.33+27.5612.15
40Jonatan AuneHalden SK1.02.34+27.5712.16
41KyongSa RiIL BUL-Tromsø1.03.19+28.4212.24
42Dmitry PapovBelarus1.04.31+29.5412.39
43Nikita AlekseyonokBelarus1.04.35+29.5812.39
44Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.05.14+30.3712.47
45Donatas KontautasOK Moss1.06.17+31.4012.59
46Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering1.08.03+33.2613.20 Last ned GPS-spor i gpx-format
Markus HolterHalden SKdiskvalifisert
Bent Olav AamodtFredrikstad SKdiskvalifisert
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Einar MelsomFossum IFikke startet
Torgeir NørbechIL Tyrvingikke startet
Bjørn EkebergIL Tyrvingikke startet
Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OKikke startet
Bendik EliassenFredrikstad SKikke startet
Imre KoprivanaczKalocsai Sport Egyesuletikke startet
Audun HeimdalNTNUIikke startet
Noah ZbindenSwitzerlandikke startet

H 40-

4 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1LedigBjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK38.179.20
2Aleksandr AlekseyonokBelarus42.56+4.3910.28
3Henning Bratland CarlsenOK Moss46.09+7.5211.15
4Espen SvaeSarpsborg OL47.31+9.1411.35
5Bjørn Idar SætranIF Trauma51.05+12.4812.27
6Torstein HoleNydalens SK51.15+12.5812.30
7Robert BanfiÅs-NMBU Orientering53.13+14.5612.58
8Aleksandr MinchukovBelarus56.36+18.1913.48
9Anders FærdenKolbotn og Skimt OL57.51+19.3414.06
10Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen1.02.31+24.1415.14
11Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK1.05.57+27.4016.05
Magne SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
Ola NilsenOppsal Orienteringikke startet
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLikke startet
Espen DanevadFredrikstad SKikke startet

H 50-

4 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sixten WestlundOK Tyr38.399.25
2Frank LøwengreenFredrikstad SK40.04+1.259.46
3Frank SvarødIdd Sportsklubb40.57+2.189.59
4Torgeir SnilsbergOK Moss40.58+2.199.59
5Colin McIntyreOK Tyr41.38+2.5910.09
6Børge PedersenNydalens SK43.47+5.0810.40
7Bjørn HallanFossum IF46.13+7.3411.16
8Guttorm L EggeOslostudentenes IK47.12+8.3311.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Sigurd DæhliLøten o-lag47.23+8.4411.33
10Tom HollowellOK Tyr48.10+9.3111.44
11Ole IngesenSarpsborg OL48.27+9.4811.49
12Klas NilssonOLG Regio Olten48.35+9.5611.50
13Per SandbergNydalens SK55.38+16.5913.34
14Arne OlaussenOppsal Orientering57.56+19.1714.07
15Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK1.42.08+1.03.2924.54
Peter RidefeltOK Linnédiskvalifisert
Klaus KrischanEnnstalikke startet
Daniel LeibundgutOLV Hindelbankikke startet
Sigmund VisterIndre Østfold OKikke startet
Jan-Ove BråthenOK Østikke startet
Kjell Einar AndersenVarteig OLikke startet
Björn KristianssonTrollhättans SOKikke startet

H 60-

3 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sture OttesenIndre Østfold OK30.4010.13
2Tom A. KarlsenFredrikstad SK32.02+1.2210.40
3Richard Zeiner-GundersenFossum IF32.42+2.0210.54
4Morten DueMåren OK33.43+3.0311.14
5Geir Holm GundersenSturla, IF38.02+7.2212.40
6Sigbjørn ModalsliFossum IF41.32+10.5213.50
7Arvid GalborgenEds SK42.36+11.5614.12
8Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss43.54+13.1414.38
9Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL45.25+14.4515.08
10Roy GjerdingOK Moss46.07+15.2715.22
11Jan SveenRaumar Orientering1.04.01+33.2121.20
Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 70-

2 590 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF28.3011.00
2Per Reidulf HolmOK Moss29.51+1.2111.31
3Anders TaraldrudIndre Østfold OK29.55+1.2511.33
4Harald LundhaugOK Moss32.27+3.5712.31
5Leif BokerødIdd Sportsklubb37.29+8.5914.28
6Hasse BergstrømIL Tyrving47.21+18.5118.16
Henry SundsetvikGimle IFdiskvalifisert
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrvingikke startet
Trygve FosseGimle IFikke startet

DIr-A

4 870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik Delås ByggenHalden SK51.0810.29
2Peter KlavenessMåren OK1.09.08+18.0014.11
3Tore MoenGimle IF1.18.15+27.0716.04
4Pål AngvollFredrikstad SK1.23.20+32.1217.06
5Astrid Øyre SlindOppdal IL1.30.46+39.3818.38
6Hilde PoppeFredrikstad SK1.31.20+40.1218.45
7Anders BrynildsenFredrikstad SK1.52.15+1.01.0723.02
Øyvind StoksethHalden SKdiskvalifisert
Remi JohannesenIdd Sportsklubbikke startet

Dir-C

2 670 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK28.2810.39
2Ole NedrebøOK Moss34.28+6.0012.54
3Fredrik GudmestadFredrikstad SK47.50+19.2217.54
4Lucinda CalvertSwansea Bay OC1.00.24+31.5622.37
5Kirsty McIntyreOK Tyr1.05.41+37.1324.36
6Henrik FjelleTrøsken IL1.10.16+41.4826.19
Sigurd Paulsen AskLierbygda OLikke startet
Elisabeth Aune JakobsenOK Mossikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor