Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Prøve-VM Publikumsløp og KM-lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Prøve-VM Publikumsløp og KM-lang
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 1 september 2018

Allerød OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Erik Grønborg NielsenH 11-12 (6)22.27+5.2110.15
4Hans Grønborg NielsenH 15-16 (7)1.03.22+5.019.58
7Angélique Grønborg RasmussenD 40- (8)1.36.10+37.5020.07Last ned GPS-spor i gpx-format
12Niels-Peter Vest NielsenH 40- (14)1.30.26+38.0214.14

Asker Skiklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synne StrandD 19-20 (10)1.00.109.27
2Jan Richard EriksenH 50- (20)42.36+0.308.31
15Sander ArntzenH 21- (34)1.20.02+10.507.47
Gaute Fugelseth OlsenN-åpen (16)26.5412.07
Trym Fugelseth OlsenN-åpen (16)51.2923.11

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Polina AlekseyonokN-åpen (16)26.1111.47

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sofya KarelinaD 13-14 (4)45.2110.34

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Olga TomashevaD 15-16 (10)55.20+1.0511.34

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Alesia DichkovskayaD 15-16 (10)58.06+3.5112.09

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Polina LogvinD 15-16 (10)1.47.57+53.4222.35

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Yana VolkavaD 17-18 (12)1.22.37+17.0812.59

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Karina ShpakovskayaD 17-18 (12)1.22.51+17.2213.01

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Maryana RiabtsevaD 17-18 (12)1.24.31+19.0213.17

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Karina KravchenkoD 17-18 (12)1.32.59+27.3014.37

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Viktoria RedzkovaD 19-20 (10)1.18.00+17.5012.15

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Katerina KravchenkoD 40- (8)1.46.53+48.3322.21

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Gleb SverukH 17-18 (12)diskvalifisert

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Nikita AlekseyonokH 17-18 (12)1.16.35+13.479.46

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ilya NovakH 17-18 (12)1.59.45+56.5715.16

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vladislav VerinskijH 19-20 (3)1.14.03+15.449.26

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dmitry PapovH 19-20 (3)1.41.47+43.2812.58

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aleksandr AlekseyonokH 40- (14)1.03.06+10.429.56

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Aleksandr MinchukovH 40- (14)1.11.06+18.4211.11

Belarus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Dmitry KrauchankaH 40- (14)1.35.19+42.5515.00

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eldar BørsumH 70- (9)38.51+1.1611.35Last ned GPS-spor i gpx-format

COARI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Gennhsa SobreiraD 21- (12)2.32.08+1.28.1519.24

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Nils-Petter WiikH 60- (16)brutt

Eds SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helena ErikssonD 50- (15)44.56+0.4612.02
11Karl Gøran StrutzDIr-A (27)58.13+22.0511.54
14Arvid GalborgenH 60- (16)1.14.33+39.5019.59
Maria ErikssonD 19-20 (10)diskvalifisert

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Pål Woldstad HanssenH 60- (16)59.06+24.2315.50

Ennstal

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Klaus KrischanH 50- (20)ikke startet

Fossum IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Einar MelsomH 21- (34)1.13.21+4.097.08
6Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 (10)1.11.48+11.3811.17
6Richard Zeiner-GundersenH 60- (16)45.06+10.2312.05
7Lars HjermstadH 60- (16)45.49+11.0612.16
7Eivind Berner MyhreH 17-18 (12)1.20.58+18.1010.19
8Emil StørmerH 17-18 (12)1.23.02+20.1410.35
9Lucie StørmerD 50- (15)57.58+13.4815.32
15Terje MelsomH 50- (20)58.13+16.0711.38
21Leif StørmerH 21- (34)1.26.19+17.078.23
Erling HjermstadH 21- (34)diskvalifisert
Bjørn HallanH 50- (20)ikke startet

Fredrikstad SK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emil Husebye AamodtH 11-12 (6)17.067.48
1Marte Hox BrynildsenD 11-12 (7)17.177.53
2Fredrik GudmestadDir-C (7)29.09+0.4710.40
2Emma Sofie SteinslandD 13-14 (4)54.10+8.4912.37
2Audun NordbyH 11-12 (6)18.44+1.388.33
2Embla ØvretveitD 15-16 (10)55.12+0.5711.32
2Tom A. KarlsenH 60- (16)36.27+1.449.46
2Kristoffer B. HelminsenH 15-16 (7)1.01.42+3.219.42
3Jenny DanevadD 11-12 (7)17.45+0.288.06
3Gunn Astrid JakobsenD 60- (7)46.29+8.4413.52
4Hans Petter MathisenH 21- (34)1.11.27+2.156.57
5Sivert PoppeH 15-16 (7)1.09.04+10.4310.52
6Alexandra AngvollD 15-16 (10)1.15.12+20.5715.43
6Sondre OttesenH 17-18 (12)1.20.03+17.1510.12
9Magne SætherH 40- (14)1.19.20+26.5612.29
9Runar Saur ModahlH 17-18 (12)1.37.18+34.3012.24
11Bent Olav AamodtH 21- (34)1.17.25+8.137.31
15Anders BrynildsenDIr-A (27)1.02.39+26.3112.48
16Per OlaussenH 21- (34)1.20.05+10.537.47
21Pål AngvollDIr-A (27)1.16.27+40.1915.38
Ingrid Sofie Hox BrynildsenD -10 (3)25.1511.22
Malin Husebye AamodtD -10 (3)22.3010.08
Bernt Inge SteinslandDIr-A (27)diskvalifisert
Ludvik SætherH 13-14 (10)diskvalifisert
Stepan MudrakH 21- (34)diskvalifisert
Eirik ImrikH 17-18 (12)diskvalifisert
Espen DanevadH 40- (14)ikke startet
Bendik EliassenH 17-18 (12)ikke startet
Aksel SolbergN-åpen (16)ikke startet
Isak SolbergH -10 (3)ikke startet

Gimle IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Willy GrønstadH 70- (9)37.3511.13
6Liv Edle GrønstadDir-C (7)50.28+22.0618.29
8Henry SundsetvikH 70- (9)59.40+22.0517.48
9Trygve FosseH 70- (9)1.00.57+23.2218.11

Halden SK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thea KvalheimD 11-12N (1)21.199.38
1Vendula HaldinDir-B (4)45.4310.09
1Niels Christian HellerudH 17-18 (12)1.02.488.00
2Lacho IlievDIr-A (27)41.41+5.338.31
2Minna Sofie WingstedtD 11-12 (7)17.28+0.117.58
2Ida KristianssonD 19-20 (10)1.03.41+3.3110.00
3Andreas JohanssonDIr-A (27)43.14+7.068.50
3Jenny WegebroD 19-20 (10)1.07.39+7.2910.38
3Jakob TorgersenH 15-16 (7)1.02.23+4.029.49
3Thomas Natvig ÅrstadH 21- (34)1.10.27+1.156.51
4Idun Kristine Felde OlaussenD 19-20 (10)1.11.22+11.1211.13
4Agnes LeoD 21- (12)1.16.43+12.509.47
4Hedda Raadal BjørloD 17-18 (12)1.19.11+13.4212.27
5Fredrik DelåsDIr-A (27)49.13+13.0510.03
6Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (7)22.14+4.5710.09
7Sigrid Schmitt GranD 11-12 (7)22.45+5.2810.23
7Ane Sofie Næss BjørgulD 21- (12)1.20.50+16.5710.18
8Karoline AuneD 19-20 (10)1.23.56+23.4613.11
9Tara MelhuishD 19-20 (10)1.49.49+49.3917.16
12Markus HolterH 21- (34)1.18.07+8.557.35
Hanna AasN-åpen (16)32.4414.44
Ida AasN-åpen (16)33.1014.56
Joel Bronebakk JohanssonN-åpen (16)20.309.14
Håkon BryggenN-åpen (16)21.579.53
Sigve Hagen-TafjordN-åpen (16)26.5212.06
Hanna HaldinN-åpen (16)37.2316.50
Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (3)23.5910.48
Ville Emil WingstedtH -10 (3)17.407.57
Mats NordbrødenH 21- (34)diskvalifisert
Martin BryggenH 11-12 (6)ikke startet
Kine Hallan SteiwerD 21- (12)ikke startet
Peder BryggenH 13-14 (10)ikke startet
Liam WingstedtH 13-14 (10)ikke startet

Heming Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Runa SkyttersæterD 50- (15)45.59+1.4912.19
5Sofie Skyttersæter IversenD 19-20 (10)1.11.47+11.3711.17
6Marianne ReuschD 40- (8)1.32.09+33.4919.16
6Fridtjof ReuschH 13-14 (10)1.01.59+24.2513.37
8Bjørn BakkevigH 50- (20)49.20+7.149.52
11Christian ReuschH 40- (14)1.26.48+34.2413.40
13Egil Wickstrand IversenH 50- (20)56.35+14.2911.19
Astrid ReuschD -10 (3)25.2811.28

Idd Sportsklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Leif BokerødH 70- (9)45.52+8.1713.41
6Vilhelm SvarødH 11-12 (6)49.06+32.0022.25
6Marit Bokerød HansenD 60- (7)59.07+21.2217.38
11Frank SvarødH 50- (20)53.58+11.5210.47
13Remi JohannesenDIr-A (27)1.00.57+24.4912.27

Idefjordens SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gabriella AxelssonD 60- (7)40.47+3.0212.10
8Roger GustafssonH 60- (16)52.48+18.0514.09
27Oscar GustafssonH 21- (34)2.12.52+1.03.4012.55

IF Hagen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Joachim FribergH 50- (20)43.57+1.518.47

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Bjørn Idar SætranDIr-A (27)54.36+18.2811.09

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Helena KarlssonD 21- (12)1.18.33+14.4010.01

IFK Umeå

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Lukas PetersonH 21- (34)1.22.31+13.198.01

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Stig Hultgreen KarlsenH 60- (16)1.08.36+33.5318.23

IL Tyrving

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristoffer JacobsenDIr-A (27)36.087.23
2Betty Ann BjerkreimD 21- (12)1.14.03+10.109.26
2Ivar LundanesH 21- (34)1.09.52+0.406.47
4Svein S JacobsenH 60- (16)42.36+7.5311.25
6Hasse BergstrømH 70- (9)55.21+17.4616.31
Tiril MyklatunN-åpen (16)19.158.40
Marion AebiD 21- (12)ikke startet
Kjell Gorm RøkkeH 70- (9)ikke startet
Torgeir NørbechH 21- (34)ikke startet

Indre Østfold OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1William FosserH 15-16B (1)1.01.4320.06
3Anders TaraldrudH 70- (9)39.26+1.5111.46
5Elida Sagli GudimD 15-16 (10)1.04.05+9.5013.24
5Anne SørumD 60- (7)51.25+13.4015.20
5Eirik BlågestadH 17-18 (12)1.17.59+15.119.56
6Kristoffer HalsnesH 15-16 (7)1.31.57+33.3614.28
7Sigmund VisterH 50- (20)48.08+6.029.37
7Vilde RetteraasenD 15-16 (10)1.19.25+25.1016.36
7Theodor LierH 15-16 (7)1.32.43+34.2214.36
12Bent GalborgenH 60- (16)1.08.05+33.2218.15
13Øyvind ThømtH 40- (14)1.35.00+42.3614.57
15Bente LineD 50- (15)1.10.10+26.0018.48
Per Oskar LarsenH 60- (16)diskvalifisert
Ina BlågestadDir-B (4)ikke startet
Rune BlågestadH 40- (14)ikke startet

Kalocsai Sport Egyesulet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Imre KoprivanaczH 21- (34)brutt

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sissel OlaisenD 70- (3)44.0418.59
Marit VågsnesD 60- (7)diskvalifisert

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Damien RenardH 21- (34)1.16.39+7.277.27

Konnerud IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Tove HeimdalD 50- (15)52.23+8.1314.02
14Toini SkyttersæterD 50- (15)1.10.00+25.5018.46
Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 (12)diskvalifisert

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ida Vår DirdalD 50- (15)1.04.34+20.2417.18

LG Stettlen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Silvia Schneider-SchiessD 40- (8)1.11.43+13.2315.00
8Stefan SchwarzenbergerH 40- (14)1.18.52+26.2812.25

Lierbygda OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Eirik W. MoeDIr-A (27)57.49+21.4111.49Last ned GPS-spor i gpx-format
10Trine Marit Justad RaaenD 50- (15)58.16+14.0615.37
Silje StrandN-åpen (16)57.5326.04
Bjørn-Willy ArntzenH 50- (20)diskvalifisert

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian LillegårdDir-C (7)28.2210.23
1Toril HallanD 50- (15)44.1011.50
8Jens Olav KløvrudDIr-A (27)54.32+18.2411.09
Lise HugdahlD 60- (7)ikke startet

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd DæhliH 60- (16)34.439.18
4Lis DæhliD 60- (7)49.03+11.1814.38

Måren OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (1)47.1320.21
3Morten DueH 60- (16)41.56+7.1311.14
3Aud Margret KirkhornD 70- (3)1.38.54+54.5042.37
18Peter KlavenessDIr-A (27)1.09.25+33.1714.11

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Evelyn S JohannesenN-åpen (16)1.02.1928.04

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
sanket puranikN-åpen (16)46.1320.49

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Matthew ReichertDir-C (7)1.13.31+45.0926.55

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Audun HeimdalH 21- (34)1.09.126.43

Nydalens SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Asgeir MjösundH 40- (14)52.248.15
1Marte NarumD 21- (12)1.03.538.08
1Kasper Bakken UlsethH 15-16 (7)58.219.11
2Anne-Lene Bakken UlsethD 40- (8)59.43+1.2312.29
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18 (12)1.06.52+4.048.31
5Linus MjøsundH 11-12 (6)26.34+9.2812.07
17Per Ole DahlsrudH 50- (20)1.10.41+28.3514.08
23Henrik EijsinkH 21- (34)1.29.38+20.268.43
Per SandbergH 50- (20)diskvalifisert
Sverre Turter SandvoldH 21- (34)diskvalifisert
Marie ScheeleD 13-14 (4)ikke startet
Oda ScheeleD 17-18 (12)ikke startet
Rasmus MjøsundH -10 (3)diskvalifisert
Helene ScheeleD -10 (3)ikke startet

OK Linné

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Peter RidefeltH 50- (20)ikke startet

OK Moss

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Alfred BjørnerødH 13-14 (10)37.348.15
2Inger LindløvD 70- (3)50.57+6.5321.57
3Julie Sophie WoldD 13-14 (4)54.33+9.1212.42
3Karoline BjørnerødD 17-18 (12)1.14.21+8.5211.41
4Harald LundhaugH 70- (9)43.41+6.0613.02
4Henning Bratland CarlsenH 40- (14)1.05.57+13.3310.23
4Torgeir SnilsbergH 50- (20)45.58+3.529.11
5Emma Aune JakobsenD 11-12 (7)21.41+4.249.54
7Knut LindløvH 70- (9)58.00+20.2517.18
7Sebastian Blomfeldt UnnerudH 13-14 (10)1.03.52+26.1814.02
10Roy GjerdingH 60- (16)1.00.31+25.4816.13
Bjørn Arnfinn PaulsenH 60- (16)diskvalifisert
Sondre LadimH 13-14 (10)diskvalifisert
Aurora GjølsjøD 17-18 (12)diskvalifisert

OK Pan Kristianstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Rasmus SvantessonH 21- (34)1.22.04+12.527.58

OK Tisaren

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Christer ForsgrenDir-B (4)1.05.42+19.5914.36
5Britt-Marie ForsgrenDir-C (7)47.54+19.3217.32

OK Tyr

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kirsty McIntyreDir-B (4)1.36.46+51.0321.30
5Tone HollowellD 50- (15)49.13+5.0313.11
6Colin McIntyreH 50- (20)47.43+5.379.32
14Tom HollowellH 50- (20)57.06+15.0011.25

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jan-Ove BråthenH 50- (20)diskvalifisert

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Sjur GjestvangH 60- (16)1.06.59+32.1617.57

OLG Regio Olten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Corinne StäubleD 40- (8)1.31.11+32.5119.04
7Klas NilssonH 40- (14)1.13.39+21.1511.35

OLV Hindelbank

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Elisabeth OppligerD 50- (15)1.04.41+20.3117.20
Daniel LeibundgutH 50- (20)ikke startet

Oppsal Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tina KallesonD 15-16 (10)54.1511.20
1Ane Sofie KroghD 17-18 (12)1.05.2910.17
2Ask OlaussenH 13-14 (10)39.03+1.298.34
3Sigurd RødnesH 13-14 (10)43.00+5.269.27
3Espen WigaardH 40- (14)1.04.14+11.5010.06
4Elin KallesonD 40- (8)1.12.22+14.0215.08
5Eskil KolshusH 13-14 (10)51.42+14.0811.21
16Roar PedersenDIr-A (27)1.07.25+31.1713.47
16Arne OlaussenH 50- (20)1.03.03+20.5712.36
Ola NilsenDIr-A (27)ikke startet

Orientation Team Besançon

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Quentin MouletH 19-20 (3)58.197.26
2Tifenn MouletD 17-18 (12)1.09.08+3.3910.52

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Audrun UtskarpenD 40- (8)58.2012.12
9Guttorm L EggeH 50- (20)51.47+9.4110.21Last ned GPS-spor i gpx-format

Paimion Rasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jesse LaukkarinenH 21- (34)diskvalifisert
Eveliina HirvonenD 21- (12)diskvalifisert

Raumar Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Magnus SvingheimH 21- (34)1.17.03+7.517.29
Anders HagaH 21- (34)ikke startet

Sarpsborg OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jesper Vonen SvaeH 11-12 (6)26.11+9.0511.57
5Espen SvaeH 40- (14)1.11.06+18.4211.11
7Øystein JensenDIr-A (27)52.11+16.0310.40
7Tone Karina IngesenD 50- (15)55.04+10.5414.45
8Adine Blakkestad IngesenD 15-16 (10)1.29.22+35.0718.41
8Wenche LindløvD 50- (15)56.15+12.0515.04
9Marie Lindløv JensenD 17-18 (12)1.36.20+30.5115.08
10Ole IngesenH 50- (20)52.28+10.2210.29
19Bjørn Ketil HansenDIr-A (27)1.12.58+36.5014.55
20Øivind BergetDIr-A (27)1.15.41+39.3315.28
Dag SyversenDIr-A (27)diskvalifisert
Ellen ÅsbergDIr-A (27)diskvalifisert
Helena ÅsbergDIr-A (27)diskvalifisert
Nina Bianca PedersenD 15-16 (10)diskvalifisert

Skogsluffarnas OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Torbjørn ThorsenDIr-A (27)51.15+15.0710.28

Sturla, IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Geir Holm GundersenH 60- (16)43.56+9.1311.46
22Silje CarlsenDIr-A (27)1.22.17+46.0916.49
23Peter CarlsenDIr-A (27)1.28.11+52.0318.02

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Simone NiggliD 21- (12)diskvalifisert

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Andrea RoggoD 21- (12)diskvalifisert

Switzerland

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anina BrunnerD 21- (12)ikke startet

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Katrin MüllerD 21- (12)1.15.40+11.479.39

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Deborah StadlerD 21- (12)1.19.00+15.0710.04

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Hanna MüllerD 21- (12)1.21.18+17.2510.22

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Martin HubmannH 21- (34)diskvalifisert

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ueli WerrenH 21- (34)diskvalifisert

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Sven HellmüllerH 21- (34)1.13.22+4.107.08

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Noah ZbindenH 21- (34)1.15.35+6.237.21

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Baptiste RollierH 21- (34)1.15.59+6.477.23

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Remo RuchH 21- (34)1.19.34+10.227.44

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Florian AttingerH 21- (34)1.19.37+10.257.44

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Tobia PezzatiH 21- (34)1.21.27+12.157.55

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Thomas CurigerH 21- (34)1.24.04+14.528.10

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Alexander SchwabH 21- (34)1.28.32+19.208.36

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Nick GebertH 21- (34)1.32.40+23.289.00

Switzerland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Lukas ZwickyH 21- (34)1.42.43+33.319.59

Sävedalens AIK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Susanne BerglundD 60- (7)37.4511.16
12Johan BerglundDIr-A (27)1.00.33+24.2512.22

Tistedalen FL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Liv Inger PrangerødD 60- (7)ikke startet

Trollhättans SOK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Björn KristianssonH 50- (20)42.068.25
2Linus KristianssonH 17-18 (12)1.05.14+2.268.19
11Gitte KristianssonD 50- (15)1.00.13+16.0316.08
Malin KristianssonD 17-18 (12)diskvalifisert

Trøsken IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Johannes HedlundDir-C (7)30.54+2.3211.19
4Lars Øivind AmundsenDIr-A (27)46.52+10.449.35
4Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (7)20.07+2.509.11
8Mathias Pedersen HolmskauH 13-14 (10)1.10.26+32.5215.28
Halvor Ek HedlundN-åpen (16)46.1920.51
Live E HedlundN-åpen (16)43.1719.29
Theodor NilsenN-åpen (16)46.1820.51
Marte Sletten BergslandDir-B (4)brutt
Håkon Lillegraven LangsæterH -10 (3)ikke startet

Uddevalla OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marianne WasseniusDir-B (4)1.54.29+1.08.4625.26
5Axel WasseniusH 50- (20)47.32+5.269.30

Varteig OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ragnhild BrennaasDir-C (7)41.04+12.4215.02
4Henrik Julian Fontes AarbuH 13-14 (10)48.47+11.1310.43
12Kjell Einar AndersenH 50- (20)54.09+12.0310.49
25Olav Halvorsen SikkelandH 21- (34)1.36.51+27.399.25
Julie BrenåsD 13-14 (4)diskvalifisert
Elsie BrenneDir-C (7)ikke startet
Einar Kristian LundeH 60- (16)ikke startet

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Marie Hammer IversenDIr-A (27)1.02.22+26.1412.45
Kim Aleksander Åserød IversenDIr-A (27)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4May Bente BrurbergD 50- (15)48.42+4.3213.03
10Robert BanfiH 40- (14)1.20.00+27.3612.35
17Vincent EijsinkDIr-A (27)1.09.05+32.5714.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor