Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Prøve-VM Publikumsløp og KM-lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Prøve-VM Publikumsløp og KM-lang
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 1 september 2018

N-åpen

2 220 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hanna AasHalden SK32.4414.44
Ida AasHalden SK33.1014.56
Polina AlekseyonokBelarus26.1111.47
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK20.309.14
Håkon BryggenHalden SK21.579.53
Gaute Fugelseth OlsenAsker Skiklubb26.5412.07
Trym Fugelseth OlsenAsker Skiklubb51.2923.11
Sigve Hagen-TafjordHalden SK26.5212.06
Hanna HaldinHalden SK37.2316.50
Halvor Ek HedlundTrøsken IL46.1920.51
Live E HedlundTrøsken IL43.1719.29
Evelyn S JohannesenNOTEAM1.02.1928.04
Tiril MyklatunIL Tyrving19.158.40
Theodor NilsenTrøsken IL46.1820.51
sanket puranikNOTEAM46.1320.49
Silje StrandLierbygda OL57.5326.04
Aksel SolbergFredrikstad SKikke startet

D -10

2 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK25.1511.22
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK22.3010.08
Astrid ReuschHeming Orientering25.2811.28
Helene ScheeleNydalens SKikke startet

D 11-12

2 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK17.177.53
2Minna Sofie WingstedtHalden SK17.28+0.117.58
3Jenny DanevadFredrikstad SK17.45+0.288.06
4Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL20.07+2.509.11
5Emma Aune JakobsenOK Moss21.41+4.249.54
6Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK22.14+4.5710.09
7Sigrid Schmitt GranHalden SK22.45+5.2810.23

D 11-12N

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea KvalheimHalden SK21.199.38

D 13-14

4 290 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofya KarelinaBelarus45.2110.34
2Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK54.10+8.4912.37
3Julie Sophie WoldOK Moss54.33+9.1212.42
Julie BrenåsVarteig OLdiskvalifisert
Marie ScheeleNydalens SKikke startet

D 15-16

4 780 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina KallesonOppsal Orientering54.1511.20
2Embla ØvretveitFredrikstad SK55.12+0.5711.32
3Olga TomashevaBelarus55.20+1.0511.34
4Alesia DichkovskayaBelarus58.06+3.5112.09
5Elida Sagli GudimIndre Østfold OK1.04.05+9.5013.24
6Alexandra AngvollFredrikstad SK1.15.12+20.5715.43
7Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1.19.25+25.1016.36
8Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.29.22+35.0718.41
9Polina LogvinBelarus1.47.57+53.4222.35
Nina Bianca PedersenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 17-18

6 360 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering1.05.2910.17
2Tifenn MouletOrientation Team Besançon1.09.08+3.3910.52
3Karoline BjørnerødOK Moss1.14.21+8.5211.41
4Hedda Raadal BjørloHalden SK1.19.11+13.4212.27
5Yana VolkavaBelarus1.22.37+17.0812.59
6Karina ShpakovskayaBelarus1.22.51+17.2213.01
7Maryana RiabtsevaBelarus1.24.31+19.0213.17
8Karina KravchenkoBelarus1.32.59+27.3014.37
9Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1.36.20+30.5115.08
Malin KristianssonTrollhättans SOKdiskvalifisert
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILdiskvalifisert
Aurora GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Oda ScheeleNydalens SKikke startet

D 19-20

6 360 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne StrandAsker Skiklubb1.00.109.27
2Ida KristianssonHalden SK1.03.41+3.3110.00
3Jenny WegebroHalden SK1.07.39+7.2910.38
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.11.22+11.1211.13
5Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1.11.47+11.3711.17
6Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1.11.48+11.3811.17
7Viktoria RedzkovaBelarus1.18.00+17.5012.15
8Karoline AuneHalden SK1.23.56+23.4613.11
9Tara MelhuishHalden SK1.49.49+49.3917.16
Maria ErikssonEds SKdiskvalifisert

D 21-

7 840 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte NarumNydalens SK1.03.538.08
2Betty Ann BjerkreimIL Tyrving1.14.03+10.109.26
3Katrin MüllerSwitzerland1.15.40+11.479.39
4Agnes LeoHalden SK1.16.43+12.509.47
5Helena KarlssonIFK Lidingö SOK1.18.33+14.4010.01
6Deborah StadlerSwitzerland1.19.00+15.0710.04
7Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.20.50+16.5710.18
8Hanna MüllerSwitzerland1.21.18+17.2510.22
9Gennhsa SobreiraCOARI2.32.08+1.28.1519.24
Simone NiggliSwitzerlanddiskvalifisert
Andrea RoggoSwitzerlanddiskvalifisert
Eveliina HirvonenPaimion Rastidiskvalifisert
Marion AebiIL Tyrvingikke startet
Kine Hallan SteiwerHalden SKikke startet
Anina BrunnerSwitzerlandikke startet

D 40-

4 780 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK58.2012.12
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK59.43+1.2312.29
3Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen1.11.43+13.2315.00
4Elin KallesonOppsal Orientering1.12.22+14.0215.08
5Corinne StäubleOLG Regio Olten1.31.11+32.5119.04
6Marianne ReuschHeming Orientering1.32.09+33.4919.16
7Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK1.36.10+37.5020.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Katerina KravchenkoBelarus1.46.53+48.3322.21

D 50-

3 730 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Toril HallanLillomarka OL44.1011.50
2Helena ErikssonEds SK44.56+0.4612.02
3Runa SkyttersæterHeming Orientering45.59+1.4912.19
4May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering48.42+4.3213.03
5Tone HollowellOK Tyr49.13+5.0313.11
6Tove HeimdalKonnerud IL52.23+8.1314.02
7Tone Karina IngesenSarpsborg OL55.04+10.5414.45
8Wenche LindløvSarpsborg OL56.15+12.0515.04
9Lucie StørmerFossum IF57.58+13.4815.32
10Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL58.16+14.0615.37
11Gitte KristianssonTrollhättans SOK1.00.13+16.0316.08
12Ida Vår DirdalLarvik OK1.04.34+20.2417.18
13Elisabeth OppligerOLV Hindelbank1.04.41+20.3117.20
14Toini SkyttersæterKonnerud IL1.10.00+25.5018.46
15Bente LineIndre Østfold OK1.10.10+26.0018.48

D 60-

3 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Susanne BerglundSävedalens AIK37.4511.16
2Gabriella AxelssonIdefjordens SK40.47+3.0212.10
3Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK46.29+8.4413.52
4Lis DæhliLøten o-lag49.03+11.1814.38
5Anne SørumIndre Østfold OK51.25+13.4015.20
6Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb59.07+21.2217.38
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Liv Inger PrangerødTistedalen FLikke startet
Lise HugdahlLillomarka OLikke startet

D 70-

2 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL44.0418.59
2Inger LindløvOK Moss50.57+6.5321.57
3Aud Margret KirkhornMåren OK1.38.54+54.5042.37

D 80-

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK47.1320.21

H -10

2 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK23.5910.48
Ville Emil WingstedtHalden SK17.407.57
Rasmus MjøsundNydalens SKdiskvalifisert
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILikke startet
Isak SolbergFredrikstad SKikke startet

H 11-12

2 190 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK17.067.48
2Audun NordbyFredrikstad SK18.44+1.388.33
3Erik Grønborg NielsenAllerød OK22.27+5.2110.15
4Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL26.11+9.0511.57
5Linus MjøsundNydalens SK26.34+9.2812.07
6Vilhelm SvarødIdd Sportsklubb49.06+32.0022.25
Martin BryggenHalden SKikke startet

H 13-14

4 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss37.348.15
2Ask OlaussenOppsal Orientering39.03+1.298.34
3Sigurd RødnesOppsal Orientering43.00+5.269.27
4Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL48.47+11.1310.43
5Eskil KolshusOppsal Orientering51.42+14.0811.21
6Fridtjof ReuschHeming Orientering1.01.59+24.2513.37
7Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss1.03.52+26.1814.02
8Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.10.26+32.5215.28
Ludvik SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
Sondre LadimOK Mossdiskvalifisert
Peder BryggenHalden SKikke startet
Liam WingstedtHalden SKikke startet

H 15-16B

3 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1William FosserIndre Østfold OK1.01.4320.06

H 15-16

6 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper Bakken UlsethNydalens SK58.219.11
2Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1.01.42+3.219.42
3Jakob TorgersenHalden SK1.02.23+4.029.49
4Hans Grønborg NielsenAllerød OK1.03.22+5.019.58
5Sivert PoppeFredrikstad SK1.09.04+10.4310.52
6Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK1.31.57+33.3614.28
7Theodor LierIndre Østfold OK1.32.43+34.2214.36

H 17-18

7 840 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Niels Christian HellerudHalden SK1.02.488.00
2Linus KristianssonTrollhättans SOK1.05.14+2.268.19
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.06.52+4.048.31
4Nikita AlekseyonokBelarus1.16.35+13.479.46
5Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.17.59+15.119.56
6Sondre OttesenFredrikstad SK1.20.03+17.1510.12
7Eivind Berner MyhreFossum IF1.20.58+18.1010.19
8Emil StørmerFossum IF1.23.02+20.1410.35
9Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.37.18+34.3012.24
10Ilya NovakBelarus1.59.45+56.5715.16
Gleb SverukBelarusdiskvalifisert
Eirik ImrikFredrikstad SKdiskvalifisert
Bendik EliassenFredrikstad SKikke startet

H 19-20

7 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Quentin MouletOrientation Team Besançon58.197.26
2Vladislav VerinskijBelarus1.14.03+15.449.26
3Dmitry PapovBelarus1.41.47+43.2812.58

H 21-

10 280 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalNTNUI1.09.126.43
2Ivar LundanesIL Tyrving1.09.52+0.406.47
3Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1.10.27+1.156.51
4Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.11.27+2.156.57
5Einar MelsomFossum IF1.13.21+4.097.08
6Sven HellmüllerSwitzerland1.13.22+4.107.08
7Noah ZbindenSwitzerland1.15.35+6.237.21
8Baptiste RollierSwitzerland1.15.59+6.477.23
9Damien RenardKongsberg OL1.16.39+7.277.27
10Magnus SvingheimRaumar Orientering1.17.03+7.517.29
11Bent Olav AamodtFredrikstad SK1.17.25+8.137.31
12Markus HolterHalden SK1.18.07+8.557.35
13Remo RuchSwitzerland1.19.34+10.227.44
14Florian AttingerSwitzerland1.19.37+10.257.44
15Sander ArntzenAsker Skiklubb1.20.02+10.507.47
16Per OlaussenFredrikstad SK1.20.05+10.537.47
17Tobia PezzatiSwitzerland1.21.27+12.157.55
18Rasmus SvantessonOK Pan Kristianstad1.22.04+12.527.58
19Lukas PetersonIFK Umeå1.22.31+13.198.01
20Thomas CurigerSwitzerland1.24.04+14.528.10
21Leif StørmerFossum IF1.26.19+17.078.23
22Alexander SchwabSwitzerland1.28.32+19.208.36
23Henrik EijsinkNydalens SK1.29.38+20.268.43
24Nick GebertSwitzerland1.32.40+23.289.00
25Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL1.36.51+27.399.25
26Lukas ZwickySwitzerland1.42.43+33.319.59
27Oscar GustafssonIdefjordens SK2.12.52+1.03.4012.55
Mats NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Jesse LaukkarinenPaimion Rastidiskvalifisert
Ueli WerrenSwitzerlanddiskvalifisert
Stepan MudrakFredrikstad SKdiskvalifisert
Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Martin HubmannSwitzerlanddiskvalifisert
Sverre Turter SandvoldNydalens SKdiskvalifisert
Imre KoprivanaczKalocsai Sport Egyesuletbrutt
Anders HagaRaumar Orienteringikke startet
Torgeir NørbechIL Tyrvingikke startet

H 40-

6 350 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asgeir MjösundNydalens SK52.248.15
2Aleksandr AlekseyonokBelarus1.03.06+10.429.56
3Espen WigaardOppsal Orientering1.04.14+11.5010.06
4Henning Bratland CarlsenOK Moss1.05.57+13.3310.23
5Aleksandr MinchukovBelarus1.11.06+18.4211.11
5Espen SvaeSarpsborg OL1.11.06+18.4211.11
7Klas NilssonOLG Regio Olten1.13.39+21.1511.35
8Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen1.18.52+26.2812.25
9Magne SætherFredrikstad SK1.19.20+26.5612.29
10Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.20.00+27.3612.35
11Christian ReuschHeming Orientering1.26.48+34.2413.40
12Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK1.30.26+38.0214.14
13Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.35.00+42.3614.57
14Dmitry KrauchankaBelarus1.35.19+42.5515.00
Espen DanevadFredrikstad SKikke startet
Rune BlågestadIndre Østfold OKikke startet

H 50-

5 000 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Björn KristianssonTrollhättans SOK42.068.25
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb42.36+0.308.31
3Joachim FribergIF Hagen43.57+1.518.47
4Torgeir SnilsbergOK Moss45.58+3.529.11
5Axel WasseniusUddevalla OK47.32+5.269.30
6Colin McIntyreOK Tyr47.43+5.379.32
7Sigmund VisterIndre Østfold OK48.08+6.029.37
8Bjørn BakkevigHeming Orientering49.20+7.149.52
9Guttorm L EggeOslostudentenes IK51.47+9.4110.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Ole IngesenSarpsborg OL52.28+10.2210.29
11Frank SvarødIdd Sportsklubb53.58+11.5210.47
12Kjell Einar AndersenVarteig OL54.09+12.0310.49
13Egil Wickstrand IversenHeming Orientering56.35+14.2911.19
14Tom HollowellOK Tyr57.06+15.0011.25
15Terje MelsomFossum IF58.13+16.0711.38
16Arne OlaussenOppsal Orientering1.03.03+20.5712.36
17Per Ole DahlsrudNydalens SK1.10.41+28.3514.08
Per SandbergNydalens SKdiskvalifisert
Jan-Ove BråthenOK Østdiskvalifisert
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLdiskvalifisert
Klaus KrischanEnnstalikke startet
Bjørn HallanFossum IFikke startet
Daniel LeibundgutOLV Hindelbankikke startet
Peter RidefeltOK Linnéikke startet

H 60-

3 730 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag34.439.18
2Tom A. KarlsenFredrikstad SK36.27+1.449.46
3Morten DueMåren OK41.56+7.1311.14
4Svein S JacobsenIL Tyrving42.36+7.5311.25
5Geir Holm GundersenSturla, IF43.56+9.1311.46
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF45.06+10.2312.05
7Lars HjermstadFossum IF45.49+11.0612.16
8Roger GustafssonIdefjordens SK52.48+18.0514.09
9Pål Woldstad HanssenEiker OL59.06+24.2315.50
10Roy GjerdingOK Moss1.00.31+25.4816.13
11Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.06.59+32.1617.57
12Bent GalborgenIndre Østfold OK1.08.05+33.2218.15
13Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.08.36+33.5318.23
14Arvid GalborgenEds SK1.14.33+39.5019.59
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Mossdiskvalifisert
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Nils-Petter WiikDriv ILbrutt
Einar Kristian LundeVarteig OLikke startet

H 70-

3 350 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF37.3511.13
2Eldar BørsumBækkelagets SK38.51+1.1611.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Anders TaraldrudIndre Østfold OK39.26+1.5111.46
4Harald LundhaugOK Moss43.41+6.0613.02
5Leif BokerødIdd Sportsklubb45.52+8.1713.41
6Hasse BergstrømIL Tyrving55.21+17.4616.31
7Knut LindløvOK Moss58.00+20.2517.18
8Henry SundsetvikGimle IF59.40+22.0517.48
9Trygve FosseGimle IF1.00.57+23.2218.11
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrvingikke startet

DIr-A

4 890 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenIL Tyrving36.087.23
2Lacho IlievHalden SK41.41+5.338.31
3Andreas JohanssonHalden SK43.14+7.068.50
4Lars Øivind AmundsenTrøsken IL46.52+10.449.35
5Fredrik DelåsHalden SK49.13+13.0510.03
6Torbjørn ThorsenSkogsluffarnas OK 51.15+15.0710.28
7Øystein JensenSarpsborg OL52.11+16.0310.40
8Jens Olav KløvrudLillomarka OL54.32+18.2411.09
9Bjørn Idar SætranIF Trauma54.36+18.2811.09
10Eirik W. MoeLierbygda OL57.49+21.4111.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Karl Gøran StrutzEds SK58.13+22.0511.54
12Johan BerglundSävedalens AIK1.00.33+24.2512.22
13Remi JohannesenIdd Sportsklubb1.00.57+24.4912.27
14Marie Hammer IversenØstmarka OK1.02.22+26.1412.45
15Anders BrynildsenFredrikstad SK1.02.39+26.3112.48
16Roar PedersenOppsal Orientering1.07.25+31.1713.47
17Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.09.05+32.5714.07
18Peter KlavenessMåren OK1.09.25+33.1714.11
19Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL1.12.58+36.5014.55
20Øivind BergetSarpsborg OL1.15.41+39.3315.28
21Pål AngvollFredrikstad SK1.16.27+40.1915.38
22Silje CarlsenSturla, IF1.22.17+46.0916.49
23Peter CarlsenSturla, IF1.28.11+52.0318.02
Bernt Inge SteinslandFredrikstad SKdiskvalifisert
Dag SyversenSarpsborg OLdiskvalifisert
Ellen ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert
Helena ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert
Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OKikke startet
Ola NilsenOppsal Orienteringikke startet

Dir-B

4 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vendula HaldinHalden SK45.4310.09
2Christer ForsgrenOK Tisaren1.05.42+19.5914.36
3Kirsty McIntyreOK Tyr1.36.46+51.0321.30
4Marianne WasseniusUddevalla OK1.54.29+1.08.4625.26
Marte Sletten BergslandTrøsken ILbrutt
Ina BlågestadIndre Østfold OKikke startet

Dir-C

2 730 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL28.2210.23
2Fredrik GudmestadFredrikstad SK29.09+0.4710.40
3Johannes HedlundTrøsken IL30.54+2.3211.19
4Ragnhild BrennaasVarteig OL41.04+12.4215.02
5Britt-Marie ForsgrenOK Tisaren47.54+19.3217.32
6Liv Edle GrønstadGimle IF50.28+22.0618.29
7Matthew ReichertNOTEAM1.13.31+45.0926.55
Elsie BrenneVarteig OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor