Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Unionsmatchen, Indivduelt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Unionsmatchen, Indivduelt
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 26 mai 2018

Göteborg OF

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emilia LundstedtReserve D13-14 (10)31.499.02
2Maja AxelssonD 13-14 (49)26.23+0.267.29
2Arvid SkeppH 13-14 (52)25.41+1.086.25
2Filippa FagerströmReserve D13-14 (10)32.31+0.429.14
2Gunnar FovaeusReserve H13-14 (10)30.28+0.407.37
2Filip LemanÅpen H 13-14 (3)37.17+8.099.19
3Elina ReinholdssonD 13-14 (49)26.37+0.407.33
3Anton KastrupReserve H15-16 (10)53.44+17.149.03
3Hannes PerssonReserve H13-14 (10)34.41+4.538.40
3Dan LundstedtÅpen H 13-14 (3)43.28+14.2010.52
4Maria LogrenReserve D15-16 (10)58.38+7.1711.25
4Håkan ErikssonÅpen H 15-16 (8)45.46+9.077.43
5Sabina AumoD 15-16 (50)38.44+4.047.33
5Maja NordenfeltReserve D13-14 (10)37.46+5.5710.43
6Emil AxelssonH 15-16 (53)40.47+4.326.52
6Jakob GunnarssonReserve H15-16 (10)1.06.39+30.0911.14
7Ida BengtssonD 13-14 (49)28.11+2.148.00
7Elias NyqvistReserve H13-14 (10)50.00+20.1212.30
7Linnea Wedberg-KilnäsReserve D15-16 (10)1.16.14+24.5314.51
8Arvid AronssonH 15-16 (53)42.30+6.157.10
11Elonora AlinderD 15-16 (50)42.36+7.568.18
13Märta LjungbergD 15-16 (50)43.13+8.338.25
15Elias NordbergH 13-14 (52)30.30+5.577.37
16Thea FagerströmD 15-16 (50)43.53+9.138.33
16Casper SkeppH 15-16 (53)44.56+8.417.34
17Maja KarlssonD 13-14 (49)32.30+6.339.13
18Karl GranforsH 13-14 (52)31.22+6.497.50
18Nils KörleH 15-16 (53)45.38+9.237.41
19Victor BeischerH 13-14 (52)31.30+6.577.52
20Olivia AspD 15-16 (50)46.40+12.009.05
21Lovisa MoqvistD 15-16 (50)47.20+12.409.13
21Melker ÅkessonH 13-14 (52)31.37+7.047.54
25Silje RingstadD 13-14 (49)34.46+8.499.52
27William RönnborgH 13-14 (52)34.54+10.218.43
29Audrey HanssonD 13-14 (49)36.30+10.3310.22
30Felix DrejmoH 15-16 (53)49.01+12.468.15
32William SturessonH 15-16 (53)50.25+14.108.30
38Ella PetterssonD 13-14 (49)39.48+13.5111.18
38Viktor Jellvert BörjesonH 15-16 (53)56.05+19.509.27
42Elsa KarlssonD 15-16 (50)1.02.36+27.5612.12
42Simon BååthH 13-14 (52)44.27+19.5411.06
Oscar Wall JungbjerReserve H15-16 (10)diskvalifisert
Elin FlakbergReserve D15-16 (10)diskvalifisert
Therese DahlströmÅpen D 15-16 (3)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor