Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Unionsmatchen, Indivduelt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Unionsmatchen, Indivduelt
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 26 mai 2018

Akershus og Oslo

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maja Mo HjelsethD 13-14 (49)25.577.22
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (53)36.156.06
1Philip Lehmann RomørenReserve H13-14 (10)29.487.27
1Magnus Eide-FredriksenReserve H15-16 (10)36.306.09
2Pia Young VikD 15-16 (50)35.16+0.366.52
3Teodor Mo HjelsethH 15-16 (53)37.56+1.416.23
4Oda ScheeleD 15-16 (50)38.08+3.287.26
4Nils TveiteH 15-16 (53)38.49+2.346.32
5Ingrid Marie Stubban HygenReserve D15-16 (10)59.49+8.2811.39
6Ragnhild Øfsthus GravirReserve D13-14 (10)39.12+7.2311.08
7Lars Sigurd Baugstø RødnesH 13-14 (52)28.24+3.517.06
9Live ØstvoldD 15-16 (50)41.24+6.448.04
10Ingeborg Roll MoslandD 13-14 (49)29.18+3.218.19
11Heidi Kristina SebjørnsenD 13-14 (49)29.30+3.338.22
12Christian Fredrik BorgH 13-14 (52)29.29+4.567.22
14Tina KallesonD 15-16 (50)43.49+9.098.32
16Aurora Wilkens JernbergD 13-14 (49)32.12+6.159.08
17Axel AaldeH 13-14 (52)31.09+6.367.47
22Martin Størmer-AntonsenH 13-14 (52)32.16+7.438.04
22Maya Jones ArnesenD 15-16 (50)48.27+13.479.26
24Hanna Eckhardt AndersenD 15-16 (50)49.02+14.229.33
24Sondre YtterbøH 15-16 (53)47.10+10.557.57
24Inga Skaarer WiklundD 13-14 (49)34.28+8.319.47
27Henrik ReuschH 15-16 (53)48.42+12.278.12
28Amélie AamodtD 15-16 (50)50.26+15.469.49
34Linnea HolstD 13-14 (49)38.50+12.5311.01
34Tobias EspedalH 15-16 (53)50.50+14.358.34
37Fridtjof ReuschH 13-14 (52)38.44+14.119.41
39Signe HoloD 13-14 (49)40.29+14.3211.30
46Felix FinsrudH 15-16 (53)1.04.11+27.5610.49
47Mikael BirkelundH 13-14 (52)51.43+27.1012.55
Martin Christoffer BorgH 13-14 (52)diskvalifisert
Eilert AamodtÅpen H 15-16 (8)diskvalifisert

Bohuslän-Dal

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Phil ConwayÅpen D 15-16 (3)1.01.20+16.5511.57
14Ebba LindD 15-16 (50)43.49+9.098.32
21Isak OlssonH 15-16 (53)46.29+10.147.50
23Axel BrönnestamH 13-14 (52)32.46+8.138.11
26Lovis BergstrandD 13-14 (49)34.52+8.559.54
26Willy FjällborgH 15-16 (53)48.24+12.098.09
37Melker AnderssonH 15-16 (53)56.00+19.459.26
39Klara JohanssonD 15-16 (50)59.08+24.2811.31
41Hjalmar OlssonH 13-14 (52)42.12+17.3910.33
42Arvid EkströmH 15-16 (53)57.52+21.379.45
44Ida SudhoffD 15-16 (50)1.08.01+33.2113.15
44David HermanssonH 13-14 (52)50.26+25.5312.36
46Linus NilssonH 13-14 (52)51.08+26.3512.47
Thomas BergstrandÅpen H 15-16 (8)ikke startet
Tomas HermanssonÅpen H 15-16 (8)ikke startet

Buskerud

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenD 15-16 (50)34.406.45
1Per  GustafssonÅpen D 13-14 (3)28.248.04
2Iselin SørensenReserve D15-16 (10)51.25+0.0410.01
2Ingjerd  SommerstadÅpen D 13-14 (3)30.46+2.228.44
3Karoline TorøReserve D15-16 (10)51.50+0.2910.06
5Ingvild GustafssonD 13-14 (49)28.01+2.047.57
6Marie KvarmeD 13-14 (49)28.02+2.057.57
6Ine InstanesReserve D15-16 (10)1.11.37+20.1613.57
6Terje W. PettersenÅpen H 15-16 (8)47.37+10.588.01
7Olav MelheimReserve H15-16 (10)1.19.01+42.3113.19
8Sigurd SmemoReserve H15-16 (10)1.25.07+48.3714.21
9Olav Kristian LundReserve H15-16 (10)1.32.50+56.2015.39
9Mathias AxelsonReserve H13-14 (10)57.06+27.1814.16
10Oskar BaklidReserve H13-14 (10)59.30+29.4214.52
11Vetle DrageH 15-16 (53)43.09+6.547.16
13Mathias Skourup RognebakkeH 15-16 (53)44.24+8.097.29
13Halvor LøkenH 13-14 (52)30.08+5.357.32
14Martin Nøkleby MellingH 13-14 (52)30.17+5.447.34
14Mina Akiko JohnsenD 13-14 (49)31.39+5.428.59
17Rolf Trygve HaugH 15-16 (53)45.05+8.507.36
18Mathilde Sæter FlessebergD 15-16 (50)45.52+11.128.56
19Adam ConwayH 15-16 (53)46.07+9.527.46
23Konstanse MoholthD 15-16 (50)48.30+13.509.27
27Mari ØverbyD 15-16 (50)49.33+14.539.39
28Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (52)34.55+10.228.43
29Endre SandH 13-14 (52)35.27+10.548.51
31Malene InstanesD 15-16 (50)50.57+16.179.55
32Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (49)37.51+11.5410.45
35Arne BerganH 13-14 (52)38.37+14.049.39
35Nora Småge HilsenD 15-16 (50)53.37+18.5710.27
37Oda Isnes TyseD 15-16 (50)57.54+23.1411.17
38Rasmus BerglundH 13-14 (52)38.46+14.139.41
45Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (49)45.22+19.2512.53
47Mikkel BerglundH 15-16 (53)1.06.30+30.1511.12
48Atle Nikolai WølloH 15-16 (53)1.07.27+31.1211.22
49Sander Solheim OttesenH 15-16 (53)1.15.24+39.0912.42
49Amanda AxelsonD 13-14 (49)59.15+33.1816.49
49Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (52)58.38+34.0514.39
Martin KaiserReserve H13-14 (10)ikke startet

Göteborg OF

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emilia LundstedtReserve D13-14 (10)31.499.02
2Maja AxelssonD 13-14 (49)26.23+0.267.29
2Arvid SkeppH 13-14 (52)25.41+1.086.25
2Filippa FagerströmReserve D13-14 (10)32.31+0.429.14
2Gunnar FovaeusReserve H13-14 (10)30.28+0.407.37
2Filip LemanÅpen H 13-14 (3)37.17+8.099.19
3Elina ReinholdssonD 13-14 (49)26.37+0.407.33
3Anton KastrupReserve H15-16 (10)53.44+17.149.03
3Hannes PerssonReserve H13-14 (10)34.41+4.538.40
3Dan LundstedtÅpen H 13-14 (3)43.28+14.2010.52
4Maria LogrenReserve D15-16 (10)58.38+7.1711.25
4Håkan ErikssonÅpen H 15-16 (8)45.46+9.077.43
5Sabina AumoD 15-16 (50)38.44+4.047.33
5Maja NordenfeltReserve D13-14 (10)37.46+5.5710.43
6Emil AxelssonH 15-16 (53)40.47+4.326.52
6Jakob GunnarssonReserve H15-16 (10)1.06.39+30.0911.14
7Ida BengtssonD 13-14 (49)28.11+2.148.00
7Elias NyqvistReserve H13-14 (10)50.00+20.1212.30
7Linnea Wedberg-KilnäsReserve D15-16 (10)1.16.14+24.5314.51
8Arvid AronssonH 15-16 (53)42.30+6.157.10
11Elonora AlinderD 15-16 (50)42.36+7.568.18
13Märta LjungbergD 15-16 (50)43.13+8.338.25
15Elias NordbergH 13-14 (52)30.30+5.577.37
16Thea FagerströmD 15-16 (50)43.53+9.138.33
16Casper SkeppH 15-16 (53)44.56+8.417.34
17Maja KarlssonD 13-14 (49)32.30+6.339.13
18Karl GranforsH 13-14 (52)31.22+6.497.50
18Nils KörleH 15-16 (53)45.38+9.237.41
19Victor BeischerH 13-14 (52)31.30+6.577.52
20Olivia AspD 15-16 (50)46.40+12.009.05
21Lovisa MoqvistD 15-16 (50)47.20+12.409.13
21Melker ÅkessonH 13-14 (52)31.37+7.047.54
25Silje RingstadD 13-14 (49)34.46+8.499.52
27William RönnborgH 13-14 (52)34.54+10.218.43
29Audrey HanssonD 13-14 (49)36.30+10.3310.22
30Felix DrejmoH 15-16 (53)49.01+12.468.15
32William SturessonH 15-16 (53)50.25+14.108.30
38Ella PetterssonD 13-14 (49)39.48+13.5111.18
38Viktor Jellvert BörjesonH 15-16 (53)56.05+19.509.27
42Elsa KarlssonD 15-16 (50)1.02.36+27.5612.12
42Simon BååthH 13-14 (52)44.27+19.5411.06
Oscar Wall JungbjerReserve H15-16 (10)diskvalifisert
Elin FlakbergReserve D15-16 (10)diskvalifisert
Therese DahlströmÅpen D 15-16 (3)ikke startet

Halland-Skåne

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Moltas ViebkeÅpen H 13-14 (3)29.087.17
1Patric CorneliussonÅpen D 15-16 (3)44.258.39
2Jesper JohanssonH 15-16 (53)36.54+0.396.13
3Simon CorneliussonH 13-14 (52)26.15+1.426.33
3Anders IvarssonÅpen D 13-14 (3)31.33+3.098.57
4David MorenReserve H13-14 (10)36.39+6.519.09
4Johan WinbladhReserve H15-16 (10)58.06+21.369.47
7Stefan GraadÅpen H 15-16 (8)53.06+16.278.57
8Klara PerssonD 15-16 (50)40.53+6.137.58
8Tobias JohanssonH 13-14 (52)28.26+3.537.06
9Wilmer SelinH 13-14 (52)29.09+4.367.17
12Alice OlvegårdD 13-14 (49)30.21+4.248.37
12Thea BökmanD 15-16 (50)42.51+8.118.21
13Maja KarmstigD 13-14 (49)31.21+5.248.54
19Marta TörnströmD 13-14 (49)33.34+7.379.32
20Tuva SelinD 13-14 (49)33.35+7.389.32
20Isak AnderssonH 13-14 (52)31.33+7.007.53
20Alfred ErdeliusH 15-16 (53)46.12+9.577.47
22Albin PerssonH 15-16 (53)46.58+10.437.55
23Maja GraadD 13-14 (49)34.27+8.309.47
24Hugo CedervallH 13-14 (52)33.03+8.308.15
26Nellie RydlundD 15-16 (50)49.29+14.499.38
28Linnea RydlundD 13-14 (49)36.23+10.2610.20
30Sofia PalmD 15-16 (50)50.50+16.109.54
30Alice PerssonD 13-14 (49)37.06+11.0910.32
31Svante SelinH 13-14 (52)36.24+11.519.06
31Carl ÅsH 15-16 (53)49.38+13.238.22
32Viktor HanssonH 13-14 (52)37.29+12.569.22
33Thilda SeldenD 15-16 (50)52.32+17.5210.14
33Loke HedbergH 15-16 (53)50.42+14.278.32
36Albin WeidenH 15-16 (53)52.19+16.048.49
36Elin NilssonD 15-16 (50)54.08+19.2810.33
40Agnes LindblomD 15-16 (50)59.35+24.5511.36
41August KronkvistH 15-16 (53)57.31+21.169.41
Moa WallenborgReserve D15-16 (10)diskvalifisert
Emmy PalmReserve D13-14 (10)ikke startet

Mjøs-O

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars LienH 13-14 (52)24.336.08
4Emma DåsnesReserve D13-14 (10)35.53+4.0410.11
5Ole Gunnar Kleppa MadslienH 13-14 (52)27.43+3.106.55
7Sander Tonjer FingarsenH 15-16 (53)41.25+5.106.59
8Marie KravdalD 13-14 (49)28.19+2.228.02
9Ingeborg Hasle HaslestadReserve D13-14 (10)46.04+14.1513.05
10Kristine KravdalD 15-16 (50)41.57+7.178.10
19Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (50)46.29+11.499.03
22Vegard RanestadH 15-16 (53)46.58+10.437.55
28Grunde IsaksætreH 15-16 (53)48.53+12.388.14
31Live Raknes SogstadD 13-14 (49)37.16+11.1910.35
32Annar Erlien SolerødH 13-14 (52)37.29+12.569.22
39Sune Raknes SogstadH 15-16 (53)56.27+20.129.31
41Serine JørgensenD 13-14 (49)40.59+15.0211.38
42Emma Visted-HansenD 13-14 (49)41.00+15.0311.38
43Guro SchjølbergD 13-14 (49)42.56+16.5912.11
43Mats LindaasH 15-16 (53)1.00.02+23.4710.07
45Jørgen SchjølbergH 15-16 (53)1.01.32+25.1710.22
45Anders TaraldsenH 13-14 (52)50.29+25.5612.37
46Anne FrøislandD 13-14 (49)45.56+19.5913.02
47Mari Ovidia RanestadD 13-14 (49)52.24+26.2714.53
48Marion Halvorsen NustadD 15-16 (50)1.16.01+41.2114.49
49Astrid RognstadD 15-16 (50)1.16.05+41.2514.49
50Berthe TesloD 15-16 (50)1.37.30+1.02.5019.00
Thomas KalgraffH 13-14 (52)diskvalifisert
Jo Randar HolmøyH 13-14 (52)diskvalifisert
Gaute LindaasH 15-16 (53)diskvalifisert

Västergötlands OF

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vera PetterssonReserve D15-16 (10)51.2110.00
1Filip KarlssonÅpen H 15-16 (8)36.396.10
2Adam SkoglundReserve H15-16 (10)52.33+16.038.51
3Lisa ÅkessonD 15-16 (50)37.17+2.377.16
3Sara OhlinReserve D13-14 (10)32.54+1.059.20
3Daniel BogrenÅpen H 15-16 (8)39.24+2.456.38
4Ebba ThernD 13-14 (49)27.28+1.317.48
5Lukas LarssonH 15-16 (53)40.05+3.506.45
5Samuel BökeReserve H15-16 (10)1.01.28+24.5810.21
5Joel HolmbergReserve H13-14 (10)41.37+11.4910.24
6Erika ÅkessonD 15-16 (50)38.58+4.187.35
6Kasper VemdalReserve H13-14 (10)41.44+11.5610.26
7Elsa SonessonD 15-16 (50)40.28+5.487.53
7Agnes IvarssonReserve D13-14 (10)40.12+8.2311.25
8Maja InghammarReserve D13-14 (10)40.43+8.5411.34
9Alva BjörkD 13-14 (49)28.52+2.558.12
10Gustav OhlinH 15-16 (53)42.42+6.277.12
11Alfred HallqvistH 13-14 (52)29.26+4.537.21
14Johan MårtenssonH 15-16 (53)44.34+8.197.30
15Hugo MandingerH 15-16 (53)44.54+8.397.34
17Alma HjertbergD 15-16 (50)44.09+9.298.36
18Matilda CederbergD 13-14 (49)33.11+7.149.25
21Wilma PetterssonD 13-14 (49)34.06+8.099.41
22Julia WesthD 13-14 (49)34.13+8.169.43
25Emely WeihartD 15-16 (50)49.17+14.379.36
25Anton CarlssonH 15-16 (53)47.54+11.398.04
25Ludvig HedströmH 13-14 (52)33.13+8.408.18
26Tom WeihartH 13-14 (52)33.25+8.528.21
29Moa ErikssonD 15-16 (50)50.49+16.099.54
30Johan ErikssonH 13-14 (52)35.39+11.068.54
34Filip IngemarssonH 13-14 (52)38.06+13.339.31
34Moa SkoogD 15-16 (50)52.45+18.0510.16
35Lisa ÖstenssonD 13-14 (49)38.54+12.5711.03
35Erik IngemarssonH 15-16 (53)51.32+15.178.41
36Agnes KamforsD 13-14 (49)39.24+13.2711.11
39Edvin OckbornH 13-14 (52)39.58+15.259.59
40Simon WesthH 13-14 (52)41.12+16.3910.18
Axel NalbinH 15-16 (53)diskvalifisert
Ida JohanssonReserve D15-16 (10)diskvalifisert
Arvid BjörkReserve H15-16 (10)ikke startet
Tilda WiklundReserve D15-16 (10)ikke startet

Østfold

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Runa BackstrømÅpen D 15-16 (3)51.09+6.449.58
2Tore SandvikÅpen H 15-16 (8)37.50+1.116.22
4Henrik Julian Fontes AarbuH 13-14 (52)26.45+2.126.41
5Dyre Martin GulbrandsenÅpen H 15-16 (8)47.17+10.387.58
6Alfred BjørnerødH 13-14 (52)28.18+3.457.04
8Christopher LadimH 15-16 (53)42.30+6.157.10
8Mathias Pedersen HolmskauReserve H13-14 (10)51.13+21.2512.48
10Ludvik SætherH 13-14 (52)29.12+4.397.18
10Marikken ChristensenReserve D13-14 (10)50.13+18.2414.15
12Kristoffer B. HelminsenH 15-16 (53)44.19+8.047.28
15Frida Hovgaard EisvangD 13-14 (49)31.59+6.029.05
16Sondre LadimH 13-14 (52)31.04+6.317.46
27Emma Helene OlsenD 13-14 (49)35.23+9.2610.03
29Jakob TorgersenH 15-16 (53)49.00+12.458.15
32Embla ØvretveitD 15-16 (50)52.06+17.2610.09
32Marie Lien BackstrømD 13-14 (49)37.51+11.5410.45
36Herman Lien BackstrømH 13-14 (52)38.39+14.069.39
37Amalie LøkkebergD 13-14 (49)39.43+13.4611.16
38Ingrid Bratland TjernshaugenD 15-16 (50)58.14+23.3411.21
40Julie Sophie WoldD 13-14 (49)40.55+14.5811.37
40Sigurd Saxe SandvikH 15-16 (53)56.43+20.289.33
41Elida Sagli GudimD 15-16 (50)1.02.17+27.3712.08
43Peder BryggenH 13-14 (52)48.44+24.1112.11
43Nina PedersenD 15-16 (50)1.07.29+32.4913.09
44Alf Kristian HelleH 15-16 (53)1.00.41+24.2610.13
44Elma Sagli GudimD 13-14 (49)43.29+17.3212.21
45Alexandra AngvollD 15-16 (50)1.08.50+34.1013.25
46Adine Blakkestad IngesenD 15-16 (50)1.09.26+34.4613.32
47Signe Strand GulbrandsenD 15-16 (50)1.09.57+35.1713.38
48Ivar HansenH 13-14 (52)54.19+29.4613.34
48Solveig Pehrsen-LundeD 13-14 (49)53.22+27.2515.09
50Jonathan EylertsenH 15-16 (53)1.21.02+44.4713.39
51Adam KristiansenH 15-16 (53)1.26.33+50.1814.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor