Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Unionsmatchen, Indivduelt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Unionsmatchen, Indivduelt
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 26 mai 2018

D 13-14

3 520 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja Mo HjelsethAkershus og Oslo25.577.22
2Maja AxelssonGöteborg OF26.23+0.267.29
3Elina ReinholdssonGöteborg OF26.37+0.407.33
4Ebba ThernVästergötlands OF27.28+1.317.48
5Ingvild GustafssonBuskerud28.01+2.047.57
6Marie KvarmeBuskerud28.02+2.057.57
7Ida BengtssonGöteborg OF28.11+2.148.00
8Marie KravdalMjøs-O28.19+2.228.02
9Alva BjörkVästergötlands OF28.52+2.558.12
10Ingeborg Roll MoslandAkershus og Oslo29.18+3.218.19
11Heidi Kristina SebjørnsenAkershus og Oslo29.30+3.338.22
12Alice OlvegårdHalland-Skåne30.21+4.248.37
13Maja KarmstigHalland-Skåne31.21+5.248.54
14Mina Akiko JohnsenBuskerud31.39+5.428.59
15Frida Hovgaard EisvangØstfold31.59+6.029.05
16Aurora Wilkens JernbergAkershus og Oslo32.12+6.159.08
17Maja KarlssonGöteborg OF32.30+6.339.13
18Matilda CederbergVästergötlands OF33.11+7.149.25
19Marta TörnströmHalland-Skåne33.34+7.379.32
20Tuva SelinHalland-Skåne33.35+7.389.32
21Wilma PetterssonVästergötlands OF34.06+8.099.41
22Julia WesthVästergötlands OF34.13+8.169.43
23Maja GraadHalland-Skåne34.27+8.309.47
24Inga Skaarer WiklundAkershus og Oslo34.28+8.319.47
25Silje RingstadGöteborg OF34.46+8.499.52
26Lovis BergstrandBohuslän-Dal34.52+8.559.54
27Emma Helene OlsenØstfold35.23+9.2610.03
28Linnea RydlundHalland-Skåne36.23+10.2610.20
29Audrey HanssonGöteborg OF36.30+10.3310.22
30Alice PerssonHalland-Skåne37.06+11.0910.32
31Live Raknes SogstadMjøs-O37.16+11.1910.35
32Synne Sommerstad RøsteBuskerud37.51+11.5410.45
32Marie Lien BackstrømØstfold37.51+11.5410.45
34Linnea HolstAkershus og Oslo38.50+12.5311.01
35Lisa ÖstenssonVästergötlands OF38.54+12.5711.03
36Agnes KamforsVästergötlands OF39.24+13.2711.11
37Amalie LøkkebergØstfold39.43+13.4611.16
38Ella PetterssonGöteborg OF39.48+13.5111.18
39Signe HoloAkershus og Oslo40.29+14.3211.30
40Julie Sophie WoldØstfold40.55+14.5811.37
41Serine JørgensenMjøs-O40.59+15.0211.38
42Emma Visted-HansenMjøs-O41.00+15.0311.38
43Guro SchjølbergMjøs-O42.56+16.5912.11
44Elma Sagli GudimØstfold43.29+17.3212.21
45Martine Gjermstad PettersenBuskerud45.22+19.2512.53
46Anne FrøislandMjøs-O45.56+19.5913.02
47Mari Ovidia RanestadMjøs-O52.24+26.2714.53
48Solveig Pehrsen-LundeØstfold53.22+27.2515.09
49Amanda AxelsonBuskerud59.15+33.1816.49

D 15-16

5 130 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenBuskerud34.406.45
2Pia Young VikAkershus og Oslo35.16+0.366.52
3Lisa ÅkessonVästergötlands OF37.17+2.377.16
4Oda ScheeleAkershus og Oslo38.08+3.287.26
5Sabina AumoGöteborg OF38.44+4.047.33
6Erika ÅkessonVästergötlands OF38.58+4.187.35
7Elsa SonessonVästergötlands OF40.28+5.487.53
8Klara PerssonHalland-Skåne40.53+6.137.58
9Live ØstvoldAkershus og Oslo41.24+6.448.04
10Kristine KravdalMjøs-O41.57+7.178.10
11Elonora AlinderGöteborg OF42.36+7.568.18
12Thea BökmanHalland-Skåne42.51+8.118.21
13Märta LjungbergGöteborg OF43.13+8.338.25
14Ebba LindBohuslän-Dal43.49+9.098.32
14Tina KallesonAkershus og Oslo43.49+9.098.32
16Thea FagerströmGöteborg OF43.53+9.138.33
17Alma HjertbergVästergötlands OF44.09+9.298.36
18Mathilde Sæter FlessebergBuskerud45.52+11.128.56
19Birgit Dorthea Kleppa MadslienMjøs-O46.29+11.499.03
20Olivia AspGöteborg OF46.40+12.009.05
21Lovisa MoqvistGöteborg OF47.20+12.409.13
22Maya Jones ArnesenAkershus og Oslo48.27+13.479.26
23Konstanse MoholthBuskerud48.30+13.509.27
24Hanna Eckhardt AndersenAkershus og Oslo49.02+14.229.33
25Emely WeihartVästergötlands OF49.17+14.379.36
26Nellie RydlundHalland-Skåne49.29+14.499.38
27Mari ØverbyBuskerud49.33+14.539.39
28Amélie AamodtAkershus og Oslo50.26+15.469.49
29Moa ErikssonVästergötlands OF50.49+16.099.54
30Sofia PalmHalland-Skåne50.50+16.109.54
31Malene InstanesBuskerud50.57+16.179.55
32Embla ØvretveitØstfold52.06+17.2610.09
33Thilda SeldenHalland-Skåne52.32+17.5210.14
34Moa SkoogVästergötlands OF52.45+18.0510.16
35Nora Småge HilsenBuskerud53.37+18.5710.27
36Elin NilssonHalland-Skåne54.08+19.2810.33
37Oda Isnes TyseBuskerud57.54+23.1411.17
38Ingrid Bratland TjernshaugenØstfold58.14+23.3411.21
39Klara JohanssonBohuslän-Dal59.08+24.2811.31
40Agnes LindblomHalland-Skåne59.35+24.5511.36
41Elida Sagli GudimØstfold1.02.17+27.3712.08
42Elsa KarlssonGöteborg OF1.02.36+27.5612.12
43Nina PedersenØstfold1.07.29+32.4913.09
44Ida SudhoffBohuslän-Dal1.08.01+33.2113.15
45Alexandra AngvollØstfold1.08.50+34.1013.25
46Adine Blakkestad IngesenØstfold1.09.26+34.4613.32
47Signe Strand GulbrandsenØstfold1.09.57+35.1713.38
48Marion Halvorsen NustadMjøs-O1.16.01+41.2114.49
49Astrid RognstadMjøs-O1.16.05+41.2514.49
50Berthe TesloMjøs-O1.37.30+1.02.5019.00

H 13-14

4 000 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienMjøs-O24.336.08
2Arvid SkeppGöteborg OF25.41+1.086.25
3Simon CorneliussonHalland-Skåne26.15+1.426.33
4Henrik Julian Fontes AarbuØstfold26.45+2.126.41
5Ole Gunnar Kleppa MadslienMjøs-O27.43+3.106.55
6Alfred BjørnerødØstfold28.18+3.457.04
7Lars Sigurd Baugstø RødnesAkershus og Oslo28.24+3.517.06
8Tobias JohanssonHalland-Skåne28.26+3.537.06
9Wilmer SelinHalland-Skåne29.09+4.367.17
10Ludvik SætherØstfold29.12+4.397.18
11Alfred HallqvistVästergötlands OF29.26+4.537.21
12Christian Fredrik BorgAkershus og Oslo29.29+4.567.22
13Halvor LøkenBuskerud30.08+5.357.32
14Martin Nøkleby MellingBuskerud30.17+5.447.34
15Elias NordbergGöteborg OF30.30+5.577.37
16Sondre LadimØstfold31.04+6.317.46
17Axel AaldeAkershus og Oslo31.09+6.367.47
18Karl GranforsGöteborg OF31.22+6.497.50
19Victor BeischerGöteborg OF31.30+6.577.52
20Isak AnderssonHalland-Skåne31.33+7.007.53
21Melker ÅkessonGöteborg OF31.37+7.047.54
22Martin Størmer-AntonsenAkershus og Oslo32.16+7.438.04
23Axel BrönnestamBohuslän-Dal32.46+8.138.11
24Hugo CedervallHalland-Skåne33.03+8.308.15
25Ludvig HedströmVästergötlands OF33.13+8.408.18
26Tom WeihartVästergötlands OF33.25+8.528.21
27William RönnborgGöteborg OF34.54+10.218.43
28Andreas Myrvold SkovlystBuskerud34.55+10.228.43
29Endre SandBuskerud35.27+10.548.51
30Johan ErikssonVästergötlands OF35.39+11.068.54
31Svante SelinHalland-Skåne36.24+11.519.06
32Viktor HanssonHalland-Skåne37.29+12.569.22
32Annar Erlien SolerødMjøs-O37.29+12.569.22
34Filip IngemarssonVästergötlands OF38.06+13.339.31
35Arne BerganBuskerud38.37+14.049.39
36Herman Lien BackstrømØstfold38.39+14.069.39
37Fridtjof ReuschAkershus og Oslo38.44+14.119.41
38Rasmus BerglundBuskerud38.46+14.139.41
39Edvin OckbornVästergötlands OF39.58+15.259.59
40Simon WesthVästergötlands OF41.12+16.3910.18
41Hjalmar OlssonBohuslän-Dal42.12+17.3910.33
42Simon BååthGöteborg OF44.27+19.5411.06
43Peder BryggenØstfold48.44+24.1112.11
44David HermanssonBohuslän-Dal50.26+25.5312.36
45Anders TaraldsenMjøs-O50.29+25.5612.37
46Linus NilssonBohuslän-Dal51.08+26.3512.47
47Mikael BirkelundAkershus og Oslo51.43+27.1012.55
48Ivar HansenØstfold54.19+29.4613.34
49Magnus Skourup RognebakkeBuskerud58.38+34.0514.39
Martin Christoffer BorgAkershus og Oslodiskvalifisert
Thomas KalgraffMjøs-Odiskvalifisert
Jo Randar HolmøyMjøs-Odiskvalifisert

H 15-16

5 930 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldAkershus og Oslo36.156.06
2Jesper JohanssonHalland-Skåne36.54+0.396.13
3Teodor Mo HjelsethAkershus og Oslo37.56+1.416.23
4Nils TveiteAkershus og Oslo38.49+2.346.32
5Lukas LarssonVästergötlands OF40.05+3.506.45
6Emil AxelssonGöteborg OF40.47+4.326.52
7Sander Tonjer FingarsenMjøs-O41.25+5.106.59
8Arvid AronssonGöteborg OF42.30+6.157.10
8Christopher LadimØstfold42.30+6.157.10
10Gustav OhlinVästergötlands OF42.42+6.277.12
11Vetle DrageBuskerud43.09+6.547.16
12Kristoffer B. HelminsenØstfold44.19+8.047.28
13Mathias Skourup RognebakkeBuskerud44.24+8.097.29
14Johan MårtenssonVästergötlands OF44.34+8.197.30
15Hugo MandingerVästergötlands OF44.54+8.397.34
16Casper SkeppGöteborg OF44.56+8.417.34
17Rolf Trygve HaugBuskerud45.05+8.507.36
18Nils KörleGöteborg OF45.38+9.237.41
19Adam ConwayBuskerud46.07+9.527.46
20Alfred ErdeliusHalland-Skåne46.12+9.577.47
21Isak OlssonBohuslän-Dal46.29+10.147.50
22Albin PerssonHalland-Skåne46.58+10.437.55
22Vegard RanestadMjøs-O46.58+10.437.55
24Sondre YtterbøAkershus og Oslo47.10+10.557.57
25Anton CarlssonVästergötlands OF47.54+11.398.04
26Willy FjällborgBohuslän-Dal48.24+12.098.09
27Henrik ReuschAkershus og Oslo48.42+12.278.12
28Grunde IsaksætreMjøs-O48.53+12.388.14
29Jakob TorgersenØstfold49.00+12.458.15
30Felix DrejmoGöteborg OF49.01+12.468.15
31Carl ÅsHalland-Skåne49.38+13.238.22
32William SturessonGöteborg OF50.25+14.108.30
33Loke HedbergHalland-Skåne50.42+14.278.32
34Tobias EspedalAkershus og Oslo50.50+14.358.34
35Erik IngemarssonVästergötlands OF51.32+15.178.41
36Albin WeidenHalland-Skåne52.19+16.048.49
37Melker AnderssonBohuslän-Dal56.00+19.459.26
38Viktor Jellvert BörjesonGöteborg OF56.05+19.509.27
39Sune Raknes SogstadMjøs-O56.27+20.129.31
40Sigurd Saxe SandvikØstfold56.43+20.289.33
41August KronkvistHalland-Skåne57.31+21.169.41
42Arvid EkströmBohuslän-Dal57.52+21.379.45
43Mats LindaasMjøs-O1.00.02+23.4710.07
44Alf Kristian HelleØstfold1.00.41+24.2610.13
45Jørgen SchjølbergMjøs-O1.01.32+25.1710.22
46Felix FinsrudAkershus og Oslo1.04.11+27.5610.49
47Mikkel BerglundBuskerud1.06.30+30.1511.12
48Atle Nikolai WølloBuskerud1.07.27+31.1211.22
49Sander Solheim OttesenBuskerud1.15.24+39.0912.42
50Jonathan EylertsenØstfold1.21.02+44.4713.39
51Adam KristiansenØstfold1.26.33+50.1814.35
Gaute LindaasMjøs-Odiskvalifisert
Axel NalbinVästergötlands OFdiskvalifisert

Reserve D13-14

3 520 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilia LundstedtGöteborg OF31.499.02
2Filippa FagerströmGöteborg OF32.31+0.429.14
3Sara OhlinVästergötlands OF32.54+1.059.20
4Emma DåsnesMjøs-O35.53+4.0410.11
5Maja NordenfeltGöteborg OF37.46+5.5710.43
6Ragnhild Øfsthus GravirAkershus og Oslo39.12+7.2311.08
7Agnes IvarssonVästergötlands OF40.12+8.2311.25
8Maja InghammarVästergötlands OF40.43+8.5411.34
9Ingeborg Hasle HaslestadMjøs-O46.04+14.1513.05
10Marikken ChristensenØstfold50.13+18.2414.15
Emmy PalmHalland-Skåneikke startet

Reserve D15-16

5 130 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vera PetterssonVästergötlands OF51.2110.00
2Iselin SørensenBuskerud51.25+0.0410.01
3Karoline TorøBuskerud51.50+0.2910.06
4Maria LogrenGöteborg OF58.38+7.1711.25
5Ingrid Marie Stubban HygenAkershus og Oslo59.49+8.2811.39
6Ine InstanesBuskerud1.11.37+20.1613.57
7Linnea Wedberg-KilnäsGöteborg OF1.16.14+24.5314.51
Ida JohanssonVästergötlands OFdiskvalifisert
Elin FlakbergGöteborg OFdiskvalifisert
Moa WallenborgHalland-Skånediskvalifisert
Tilda WiklundVästergötlands OFikke startet

Reserve H13-14

4 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Philip Lehmann RomørenAkershus og Oslo29.487.27
2Gunnar FovaeusGöteborg OF30.28+0.407.37
3Hannes PerssonGöteborg OF34.41+4.538.40
4David MorenHalland-Skåne36.39+6.519.09
5Joel HolmbergVästergötlands OF41.37+11.4910.24
6Kasper VemdalVästergötlands OF41.44+11.5610.26
7Elias NyqvistGöteborg OF50.00+20.1212.30
8Mathias Pedersen HolmskauØstfold51.13+21.2512.48
9Mathias AxelsonBuskerud57.06+27.1814.16
10Oskar BaklidBuskerud59.30+29.4214.52
Martin KaiserBuskerudikke startet

Reserve H15-16

5 930 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Eide-FredriksenAkershus og Oslo36.306.09
2Adam SkoglundVästergötlands OF52.33+16.038.51
3Anton KastrupGöteborg OF53.44+17.149.03
4Johan WinbladhHalland-Skåne58.06+21.369.47
5Samuel BökeVästergötlands OF1.01.28+24.5810.21
6Jakob GunnarssonGöteborg OF1.06.39+30.0911.14
7Olav MelheimBuskerud1.19.01+42.3113.19
8Sigurd SmemoBuskerud1.25.07+48.3714.21
9Olav Kristian LundBuskerud1.32.50+56.2015.39
Oscar Wall JungbjerGöteborg OFdiskvalifisert
Arvid BjörkVästergötlands OFikke startet

Åpen D 13-14

3 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per  GustafssonBuskerud28.248.04
2Ingjerd  SommerstadBuskerud30.46+2.228.44
3Anders IvarssonHalland-Skåne31.33+3.098.57

Åpen D 15-16

5 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Patric CorneliussonHalland-Skåne44.258.39
2Runa BackstrømØstfold51.09+6.449.58
3Phil ConwayBohuslän-Dal1.01.20+16.5511.57
Therese DahlströmGöteborg OFikke startet

Åpen H 13-14

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Moltas ViebkeHalland-Skåne29.087.17
2Filip LemanGöteborg OF37.17+8.099.19
3Dan LundstedtGöteborg OF43.28+14.2010.52

Åpen H 15-16

5 930 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Filip KarlssonVästergötlands OF36.396.10
2Tore SandvikØstfold37.50+1.116.22
3Daniel BogrenVästergötlands OF39.24+2.456.38
4Håkan ErikssonGöteborg OF45.46+9.077.43
5Dyre Martin GulbrandsenØstfold47.17+10.387.58
6Terje W. PettersenBuskerud47.37+10.588.01
7Stefan GraadHalland-Skåne53.06+16.278.57
Eilert AamodtAkershus og Oslodiskvalifisert
Thomas BergstrandBohuslän-Dalikke startet
Tomas HermanssonBohuslän-Dalikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor