Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 20 oktober 2018

Fossum IF

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Silje Andresen SkotteD -1053.1914.24
0Magnus Rørlien JevanordH -1046.4212.37
0Trygve MyhrvoldH -101.04.5117.31
0Sebastian WettergreenH -1046.3812.36
4Nils HæstadH601.32.54+3.029.01
4Leif StørmerH501.30.51+6.367.46
5Kjersti HovD551.41.51+7.2512.11
6Signe HoloD13-1454.09+0.289.50
7Kristin Nergaard BergD402.26.13+48.4014.11
7Steinar SkoglundH701.38.20+15.1611.46
8Brynhild FanuelsenD702.06.23+33.0722.52
10Philip Lehmann RomørenH13-1448.06+1.268.44
11Bodil NordenströmD451.56.46+28.4513.07
11Torbjørn Blom-hagenH451.35.49+5.238.12
12Magnhild T. MølnvikD551.53.39+19.1313.36
12Anna Mæhre TorjussenD13-1458.34+4.5310.38
14Eirik Vie StrislandH13-1449.56+3.169.04
15Heidi Kristina SebjørnsenD13-1458.54+5.1310.42
19Henrik Elias SebjørnsenH11-1250.53+19.3413.02
19Sindre Vie StrislandH13-1450.32+3.529.11
22Oda ModalsliDamer åpen B1.06.38+21.5915.46
24Arild AndresenH501.39.44+15.298.32
24Johanne Rognerud BøeD15-161.43.10+20.2911.35
27Ask Felland SætnanH11-1259.47+28.2815.19
27Ingrid HasaasDamer åpen1.33.28+24.2711.11
27Kathinka Zahl HagenD13-141.09.07+15.2612.34
29Britta FismenDamer åpen1.33.45+24.4411.13
30Mikkel KatlaH15-161.24.59+11.038.15
31Knut Jostein SætnanH451.53.00+22.349.40
32Richard Zeiner-GundersenH602.01.49+31.5711.49
32Sondre Zahl HagenH15-161.27.35+13.398.30
36Kjetil Rasmussen ModalsliHerrer åpen1.41.35+35.3711.24
39Christian JomaasH501.47.54+23.399.14Last ned GPS-spor i gpx-format
39Tonje Rognerud BøeDamer åpen1.52.58+43.5713.31
41Ragnhild Blom-HagenD13-141.23.45+30.0415.13
42Atle PedersenH452.06.14+35.4810.48
44Elise ThorsengD13-141.29.06+35.2516.12
49Tormod BøeHerrer åpen1.53.29+47.3112.45
52Gunde TumelionisD13-142.44.57+1.51.1629.59
58Fridtjof JebsenH502.06.16+42.0110.48
63Gustav Andresen SkotteH15-161.53.20+39.2411.00
67Sigbjørn ModalsliHerrer åpen2.09.06+1.03.0814.30
68Bent Sande KvermeHerrer åpen2.09.07+1.03.0914.30
78Birk Felland SætnanH15-162.31.48+1.17.5214.44
Morten FismenH40diskvalifisert
Morten HeirH50diskvalifisert
Olav HasaasHerrer åpendiskvalifisert
Tuva HøyerD13-14diskvalifisert
Mari BrendeD15-16diskvalifisert
Elise Nilsen BergD11-12ikke startet
Ståle HeitmannH45ikke startet
Stein H. HagenH50ikke startet
Håkon JendalHerrer åpenikke startet
Håkon NesetHerrer åpenikke startet
Vebjørn Blom-HagenH15-16ikke startet
Helene Bjørkvold JendalD15-16ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor