Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 20 oktober 2018

Østmarka OK

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Amund Kortner VogtH -101.03.5117.15
8Erlend OtterleiH11-1238.00+6.419.44
8Øystein KildahlH601.34.15+4.239.09
9Håvar BrevikH551.33.49+5.449.06
9Trond KortnerHerrer åpen1.14.31+8.338.22
11Inga Cathrin WinsvoldDamer åpen B56.59+12.2013.29
15Ellen Margrete Stubban HygenD11-1248.52+15.5112.31
19Ingrid NermoenDamer åpen B1.01.31+16.5214.33
21Jartrud SteinsliD503.00.39+1.20.2720.17
35Marius Knøsberg EsvallH11-121.37.30+1.06.1125.00
37Martine Berg-OlsenD11-121.20.24+47.2320.36
38Martine Arntzen HaugD11-121.20.25+47.2420.37
39Rune TeiglandH552.01.49+33.4411.49
40Pernille Nor-WollD11-121.53.11+1.20.1029.01
40Sverre SandernesHerrer åpen B1.23.06+39.3819.40
41Katrina Jarstadmarken PriceD11-121.53.19+1.20.1829.03
41Heidi VogtDamer åpen1.55.21+46.2013.48
42Pernille Sundt LyngøyD11-121.53.21+1.20.2029.03
43Ingrid Jarstadmarken PriceD11-121.53.24+1.20.2329.04
44Per StedjeH552.31.30+1.03.2514.42
44Bertine MjøsterD11-121.53.29+1.20.2829.05
47Tor Magnus GrøstadHerrer åpen1.52.41+46.4312.39
48Bjørn ChristensenHerrer åpen1.53.06+47.0812.42
48Monica BrevikDamer åpen B1.23.46+39.0719.49
49Gina BrevikDamer åpen B1.23.48+39.0919.50
50Svein OtterleiHerrer åpen1.54.11+48.1312.49
50Håvard RønningenH13-141.20.01+33.2114.32
51Håvard BjønnessH452.23.00+52.3412.14
51Siv Susanne JystadDamer åpen B1.30.26+45.4721.24
54Hans Olav HygenH452.39.43+1.09.1713.40
55Katrine HolenDamer åpen B1.35.52+51.1322.41
56Helena GranbergDamer åpen B1.36.02+51.2322.43
58Andreas SandernesH13-141.49.12+1.02.3219.51
59Jakob GilljamH13-141.49.25+1.02.4519.53
75Knut Johan WinsvoldHerrer åpen2.16.30+1.10.3215.20
80Stian SvaeHerrer åpen2.18.53+1.12.5515.36
Malin Arntzen HaugN-åpenfullført
Jonas Kortner VogtN-åpenfullført
Mathias LinløkkenH11-12diskvalifisert
Leah HanneborgD -10diskvalifisert
Mira HanneborgD -10diskvalifisert
Thomas GrøstadH50diskvalifisert
Terje LinløkkenHerrer åpendiskvalifisert
Ingrid Marie Stubban HygenD15-16diskvalifisert
Alexandra LinløkkenD15-16diskvalifisert
Janna Sofie TellesbøD15-16diskvalifisert
Marcus Berg-OlsenH11-12ikke startet
Tore SagvoldenH55ikke startet
Christine GjermoD55ikke startet
Sigrid NermoenD13-14ikke startet
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaDamer åpen Bikke startet
June HerredsvelaDamer åpen Bikke startet
Kristin Stubban HygenDamer åpen Bikke startet
Espen Tinius SørensenN-åpenikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor