Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 20 oktober 2018

Oppsal Orientering

60 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Alfred NikolaisenH -1050.1913.35
0Eskil OlaussenH -101.05.0017.34
0Eivind VågsnesH -1050.1713.35
1Sondre OlaussenH11-1231.198.01
1Kjell WintherH701.23.049.56
2Ingeborg Roll MoslandD13-1453.50+0.099.47
3Frida Van MegenDamer åpen B50.50+6.1112.01
4Christoffer ÅnensenH11-1231.46+0.278.08
5Sigve VågsnesH401.29.51+2.167.07
6Ola Marius PedersenHerrer åpen1.14.09+8.118.19
6Anselm ReichenbachH15-161.19.59+6.037.45
7Sveinung SyversenHerrer åpen1.14.14+8.168.20
8Per-Ivar NikolaisenH401.50.17+22.428.45
8Ronald InglingstadH801.54.17+48.2226.43
8Ask OlaussenH13-1447.32+0.528.38
10Espen WigaardH451.33.58+3.328.02
12Anne Marie ÅstebølD602.08.18+28.2115.21
12Roar BjordalH701.48.48+25.4413.01
12Sigurd RødnesH13-1448.37+1.578.50
12Ane HustvedtD13-1458.34+4.5310.38
13Olav Solheim UndebergetH11-1244.42+13.2311.27
15Morten MoslandHerrer åpen1.24.53+18.559.32
15Amélie AamodtD15-161.30.04+7.2310.07
16Bent Erik SkaugH451.39.56+9.308.33
17Thor MellaH501.38.28+14.138.26
18Synne Utseth BøhlerengenD11-1259.20+26.1915.12Last ned GPS-spor i gpx-format
18Tina KallesonD15-161.30.22+7.4110.09
19Mari KallesonD11-1259.25+26.2415.14
20Tuva Berger GjelstadD11-121.05.49+32.4816.52
22Synne Syversen GihleD11-121.05.51+32.5016.53
22John Harald JohansenHerrer åpen B1.04.50+21.2215.20
23Wiona Resvoll SkaugD11-121.05.54+32.5316.53
25Marius E. AamodtH13-141.00.25+13.4510.59
30Eskil KolshusH13-141.03.30+16.5011.32
32Gabriel SolemH11-121.13.40+42.2118.53
32Iben Johansen-BarliD11-121.11.50+38.4918.25
32Ludvig RødnesHerrer åpen1.38.40+32.4211.05
32Henning ReichenbachH13-141.03.46+17.0611.35
33Beate UndebergetDamer åpen B1.16.29+31.5018.06
34William Resvoll SkaugHerrer åpen1.41.21+35.2311.23
34Kristine KolshusDamer åpen B1.16.30+31.5118.06
35Ingrid Johansen-BarliD13-141.16.57+23.1613.59
40Eilert AamodtHerrer åpen1.48.10+42.1212.09
44Petter FureHerrer åpen B1.32.50+49.2221.58
46Elin KallesonDamer åpen2.03.19+54.1814.46
46Jørn LimiHerrer åpen1.52.34+46.3612.38
50Ketil ÅstebølH602.54.18+1.24.2616.55
52Martin ReichenbachH452.30.56+1.00.3012.55
56Jakob A. GjedeboH13-141.47.29+1.00.4919.32
59Stein MellaHerrer åpen2.00.28+54.3013.32
73Arne KongsnesHerrer åpen2.14.57+1.08.5915.09
Oda Amrud PedersenN-åpenfullført
Magnus Syversen GihleN-åpenfullført
Simen ÅnensenN-åpenfullført
Aksel Nikolai AubertH11-12diskvalifisert
Tore LangaardH75diskvalifisert
Roger MostueHerrer åpendiskvalifisert
Ola NilsenHerrer åpendiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetD15-16diskvalifisert
Eirin KolshusD -10brutt
Synne Nordby HvenekildeD11-12ikke startet
Petter NæssH65ikke startet
Rolf HustvedtHerrer åpenikke startet
Tale Nordby HvenekildeD13-14ikke startet
Katrine Bjordal VegganD13-14ikke startet
Sissel Nordby HvenekildeDamer åpen Bikke startet
Audun HvenekildeHerrer åpen Bikke startet
Martina VågsnesN-åpenikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor