Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 20 oktober 2018

Halden SK

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Johan Fredrik Svendsby BraarudH -1053.0714.21
0Ville Emil WingstedtH -1037.4810.12
1Tore SandvikH451.30.267.44
1Emil WingstedtH401.27.356.57
1Karoline AuneDamer åpen B44.3910.34
2Andreas JohanssonH401.29.22+1.477.05
3Marieluise Schmitt GranD15-161.22.49+0.089.18
4Runa Lien BackstrømD451.45.56+17.5511.54
4Heidi StoksethD401.59.32+21.5911.36
6Ane Sofie Næss BjørgulDamer åpen1.16.24+7.239.08
11Sigrid Schmitt GranD11-1243.21+10.2011.06
12Ingrid Kronborg BronebakkDamer åpen1.18.43+9.429.25
13Ellen Kathrine SvendsbyDamer åpen1.18.46+9.459.25
14Øyvind StoksethH451.36.06+5.408.13
14Anne Julsrud HaugenD551.53.49+19.2313.37
15Sverre SandvikH11-1244.48+13.2911.29
16Inger Anne Svendsby BraarudD11-1250.04+17.0312.50
19Geir TorgersenH451.42.25+11.598.46
20Iliana IlievaDamer åpen1.22.31+13.309.52
23Tor Ragnar AndersenH601.50.23+20.3110.43
24Espen BergstrømH451.44.35+14.098.57
24Anja WingstedtDamer åpen1.25.45+16.4410.16
25Jan GranstedtH551.47.42+19.3710.27
26Martin BryggenH11-1259.01+27.4215.07
29Thor PalmgrenH702.22.59+59.5517.07
31Eirik NordbrødenH601.59.24+29.3211.35
32Emma Helene OlsenD13-141.11.10+17.2912.56
35Herman Lien BackstrømH13-141.08.47+22.0712.30
36Marie Lien BackstrømD13-141.16.58+23.1713.59
38Tommy BunæsH552.01.16+33.1111.46
41Jonatan AuneHerrer åpen1.49.43+43.4512.19
43Peder BryggenH13-141.11.31+24.5113.00
48Martin BrækkeH15-161.40.49+26.539.47
49Jakob TorgersenH15-161.40.50+26.549.47
51Sigurd Saxe SandvikH15-161.40.55+26.599.47
60Anders BekkevardH13-142.07.21+1.20.4123.09
79Alf Kristian HelleH15-162.31.50+1.17.5414.44
Hanna Andreassen AasN-åpenfullført
Joel Bronebakk JohanssonN-åpenfullført
Håkon BryggenN-åpenfullført
Hanna HaldinN-åpenfullført
Sixten SandN-åpenfullført
Elias ThoresenH13-14diskvalifisert
Liam WingstedtH13-14diskvalifisert
Emma Nordlie MagnussenD -10ikke startet
Thea KvalheimD11-12ikke startet
Minna Sofie WingstedtD11-12ikke startet
Bjørn BrækkeHerrer åpen Bikke startet
Signe KvalheimN-åpenikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor